papzo 2013 nov. 22. - 14:59:15 Előzmény mushi
(23/43)
Kinn élek régóta és soha nem fogom megszokni, hogy ásítanak de a kezüket nem teszik a szájuk elé. Úgy is ásítanak, hogy beszélsz valakivel, fél méterre van tõled és közben beleásít a pofádba, le lehet látni a gyomráig és aztán mondja tovább a mondatot, mintha semmi nem történt volna.
Aztán a büfögés, fingás is teljesen természetes dolog még egy laza sorry sem hangzik el, max. odébb megy, ha a saját szagát nem bírja.
Vagy, amitõl hülyét kapok a vásárlási szokások. Felpróbálják a cipõket az önkiszolgálós cipõsnél és sokszor 10-15 pár egy rakáson, egymásra dobálva, aztán tovább mennek. És még lehetne sorolni ezeket a dolgokat, amire otthon már 2 évesen megtanítottak, itt meg eszükbe sem jut.
mushi 2013 nov. 18. - 21:27:35
(22/43)
a képmutatóság ott kezdõdne, ha mi is beletüsszentenénk egymás pofájába jó adag nyállal megspékelve az áldást. ezelõtt kapcsolgatás közben pont elcsíptem, hogy az egyik nagyobb lány oldalra fordulva telibe küldi a másikat, aki mellette állt pár centire. aztán késõbb megismételte. azért vannak egyfajta normák, amiket úgy két éves kor körül már megtanítanak nekünk a szüleink, például hogy tüsszentéskor, ásításkor takard el a szád, ne egyél tátott szájjal és ilyenek. süt róluk az értelem. ebben nincs semmi szórakoztató, csak megbotránkoztató.
10/10
szemmelvero 2013 nov. 18. - 20:36:14 10/10
(21/43)
Engem megnevettetnek, Õk ilyenek és felvállalják! Nem képmutatóak, mint a legtöbb ember, aki -többek között- Õket is elítéli! Csak arra lennék kiváncsi, hogy hogy lehet véleményt mondani olyan dologról amit nem ismerünk, ill. nem nézünk, mert "felháborító"... !!! A példamutatásról meg csak annyi, hogyha ennyire hatással lennének az emberekre az általuk megnézett mûsorok, akkor a börtönökben csak romantikus filmeket nézetnének a rabokkal és máris jóemberekké válnának...
papzo 2013 nov. 16. - 05:53:12 Előzmény vemoncsi
(20/43)
Ez is megírt forgatókönyv alapján készülõ mûsor.
10/10
vemoncsi 2013 nov. 09. - 15:49:43 10/10
(19/43)
Tony 74 ezen mondatával teljes mértékben egyetértek: "Õk bevállalják, hogy gyárilag hülyék. Sem több, sem kevesebb. És eredetiek, ami a mi egyetlen magyar produkciónkról sem mondható el, sajnos."
10/10
vemoncsi 2013 nov. 09. - 15:45:01 10/10
(18/43)
Én nézem. Egyáltalán nem követendõ, nem minta család, és az sem vicces, hogy ennyire kövérek. De egy dolog nagyon tetszik. Ez a kis brigád összetartó, az anyuka a gyerekeivel van, együtt mennek szórakozni, szeretik egymást. Maci elfogadja a nõt úgy, ahogy van, még ilyen rémisztõen dagadtan is. A gyerekeket is a sajátjaiként szereti. Engem kikapcsol, agyzsibbasztónak 8-10 óra munka után kitûnõ. Gyõzikére egyáltalán nem emlékeztet, õ egy bûnözõ, a család úszik/úszott a pénzben, hajigálták orrba-szájba, shoppingoltak, zabáltak. Boo Boo-ék a szegénységükben is vidámak. Hadd fingjanak, meg böfögjenek! Bárcsak ettõl mocskosabb dolgok ne lennének a világban!
papzo 2013 nov. 02. - 07:28:19 Előzmény ponca
(17/43)
Én itt élek a nagy vízen túl. Sok éve már.
Itt is van a piramis alja.
Azok valóban finganak, böfögnek, ásítanak, hangoskodnak....
Õket az ilyen és ehhez hasonló reality rettenetek meg is gyõzik arról, hogy ez így jó, helyes, elfogadható, követendõ.
De a nézettség miatt készítik az ilyen borzalmakat.
Sajnos ez van.
De vannak itt is értelmes, intelligens népek.
Azok számára ez nézhetetlen, felháborító.
Tilda36 2013 okt. 23. - 21:54:56
(16/43)
Nálad a pont!!!
Tilda36 2013 okt. 23. - 21:53:19 Előzmény Tony74
(15/43)
"20 éve társadalmi kommunikációval foglalkozó cég vezetõjeként pont az ellenkezõjét gondolom mindannak, amit korábban írtak errõl a mûsorról."

Ez nagyon szomorú, hogy egy "szakember" ezt a mûsornak nevezhetõ gusztustalanságot, amit gyerekeink is láthatnak még szórakoztatónak talál...tán arra célzott ilyen értéktelen világban élünk szokjunk már hozzá, hogy ez a család igazán szórakoztató és megfelel a mai trendnek!

Én nem néztem eddig egyetlen részt sem, de most belenéztem és elhûlve ragadtam a képernyõhöz mikor a tokás randa dagadt nõ gyerekei úgy szórakoznak, hogy az egész konyhát bekenték vajjal és azon csúzdáztak közben nagyokat estek.. Sõt a kiscsaj még a hajára is rákent 1 kiló vajat, mert annyira jól áll anyagilag a család, hogy az nem hiányzik nekik!

Ha ez az amerikaiak tetszését elnyerte nem muszáj a mércét hozzájuk hasonlítani ugye?
offtopic
zottyo534 2013 okt. 23. - 20:17:06
(14/43)
ponca 2013 okt. 23. - 18:09:33
(13/43)
Magam belenéztem. Azt nem értem, hogy ennek a ronda és amorf gyereknek hogyan lehetnek sikerei szépségversenyeken.
Szegény nagyon gusztustalan, semmi szépség nincs benne.
A família -sajnos- sok amcsi családhoz hasonlóan elhízott, közönséges.
Amikor elõször jártam Amerikában vagy 20 éve már akkor is kiakadtam, hogy finganak úton-útfélen és nem zavartatják magukat. Melletted is simán, hangosan, irtózatosan büdöset és még csak annyit sem mond, hogy sorry. Úgy tesz, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenn.
A másik az ásítás! A szájukon át a seggükön ki lehet látni, a fejük eltûnik akkorára tátják a szájukat a kezüket eszükbe nem jut a szájuk elé tenni, vagy elnyomni az ásításukat. Mindezt teszik 30 centire a beszélgetõ partner arcától, bele a másik pofájába.
Évente járok 1-2 alkalommal az USA-ban és ez a helyzet az évek alatt még inkább csak romlott.
Szóval ezeknek a sorozatbeli idiótáknak a viselkedése ott átlagos.
Látszik a város többi lakóján is. Sárban fürdés és társai.
És persze sikere van a sorozatnak, mert cirkusz kell a piramis aljának.
mushi 2013 okt. 23. - 10:16:25
(12/43)
ja és egyébként ha már most sztárolják a hülyeségét, vajon mi lesz ebbõl a kislányból késõbb? ezzel a mûsorral elhitetik vele, hogy a disznajságáért jó pénzt kap, meg a hülyeségért, disznaj is marad. meg segghülye. úgy el lesz magától szállva (még jobban) évek múltán, hogy nem igaz...
mushi 2013 okt. 23. - 10:14:28
(11/43)
egyáltalán nem értek egyet tony74-gyel, nagyon nem...
szeretem azt a mondást, hogy "ne tegyetek hülye embereket híressé". ez annyira érvényesül itt is, hogy hihetetlen. adott egy irtó kövér és ellenszenves kislány, akinek kb minden második gondolata a kaján forog, meg azon, õ mennyire jó és szép és tehetséges. vajon hogy nevelõdött bele ez a gondolkodásmód? az anyja által, aki gondolom az elsõ perctõl kezdve azt mondta neki, hogy egyél csak, szép vagy, ügyes vagy. ha arra kéne válaszolni, hogy késõbb megváltozik-e a kislány, akkor nem hiszem lenne a válasz. lát egy példát az anyjától, a nagyobb testvéreitõl, hogy hé, kövér vagyok mint egy hízódisznó, de így is jó, a mûsor pedig valamiért kajál minket.
nem hiszem, hogy polgárpukkasztás lenne a célja elsõsorban a mûsornak.. vagy hogy görbe tükör lenne. valamiért az amerikaiak szeretnek idiótákat sztárolni (ez jött át európába és ide is), akik valamiért "különlegesek".. ez nem görbe tükör, hanem a valóság. a legtöbb amerikai veszi az 5 literes jégkrémet, belesüpped a kényelmes fotelba és nagykanállal kezd zabálni, miközben megy a hülyeség a tvben. nekik ez élvezet, mármint a mûsor, és nem is úgy fogják, hogy megbotránkoztató, hanem amin röhögni lehet.
egyébként nem tudom, miben különbözne a megrendezett hazai sorozat és a "csináld ezt meg ezt!" rendezõi utasításos "nem megrendezett" külföldi.. oké, ott önmagukat játsszák, de ugyanúgy kapnak utasításokat, mit kell az adott részben csinálniuk. meg hogy eredeti? hú, nagyon eredeti zsíros embereket mutogatni, ahogy zabálnak éjjel-nappal és süt róluk az értelem. volt "szerencsém" a hálaadási nagy zabájukat látni, egyszerûen gusztustalan volt. ha az amerikaiaknak ez tetszik, akkor egészségükre, de én inkább azt mondom, amit sokan mások: kill it, before it lays eggs...
2/10
Tony74 2013 okt. 23. - 05:43:04 2/10
(10/43)
20 éve társadalmi kommunikációval foglalkozó cég vezetõjeként pont az ellenkezõjét gondolom mindannak, amit korábban írtak errõl a mûsorról.
Azért folytatják, mert szórakoztató, népszerû. Mert a modern kor amerikai és európai embere számára is érthetõ: megbotránkoztató, polgárpukkasztó, az amerikai társadalom valódi groteszk, görbe tüköre.
Szerintem zseniális. Az ötlet is, a megvalósítás is. Én személyesen is élvezem,sõt függök tõle, mert annyira "hülyék" értsd bevállalósak a szereplõk, forgatókönyvírók, rendezõ, természetesen ez a feladatuk, amire alkalmasak is. Sõt...
NEM minõsíteném azt a társadalmat, ami hasonló valóság showkat néz. Világjelenség. Egyetlen feladata van ezeknek a mûsoroknak: nézettség az újszerû, humoros és sokkolóan egyszerû, már-már primitív, ám a médiasztárságot élvezõ, ezért önmagukat produkáló, lajárató szereplõk segítségével.
És még így is õszintébbek, valósabbak, mint pl. a mi híradóink..., megrendezett sorozataink tehetségtelen ripacsokkal, álszínészekkel játszott kioktató, Majd a pszihológus megmondja mindenkinek mit csináljon! típusú iagzi néphülyítõ, bántóan idiótának kezelõ, bután népnevelõ saját, magyar produkciók.
Õk bevállalják, hogy gyárilag hülyék. Sem több, sem kevesebb. És eredetiek, ami a mi egyetlen magyar produkciónkról sem mondható el, sajnos.
10/10
szemmelvero 2013 szept. 08. - 12:04:31 10/10
(9/43)
Már levették a mûsorról???
pumpika 2013 aug. 25. - 13:38:02
(8/43)
volt szerencsém most vasárnapi ebéd után beletrafálni pihenés közbeni távkapcsolgatás közben, majdnem visszajött az ebédem
a hálaadás napi zabálásról szólt, amennyit ezek megzabáltak, és ahogyan
félreértés ne essék, én is kövér vagyok, de ijenformán elhízni, mint a fõnyanya, brooáááfff
kajacsata közben meg kb egy kisebb etióp falu ebédjét eldobálták egymásra...
2/10
H. Zita 2013 júl. 15. - 10:13:50 2/10
(7/43)
Ha mást nem, legalább tudom milyen nem akarok lenni....Nem veszi be a gyomrom ezt a mûsort.És a TLC-hez sem illik. Adnák inkább éjszaka.
bleedingsky 2013 júl. 14. - 22:00:10
(6/43)
Olvastam errõl a sorozatról, hogy az USA-ban baromi nagy siker lett és a család már milliókat kaszál részenként!
Ezt a sorozatot a magyar Gyõzike showhoz tudnám hasonlítani, "elvileg" soha nem nézte senki sem (mégis mindenki tudta hogy mi történt a múlt részben...), mégis nézettségi rekordokat döntött a mûsor, és Gyõzike is 100 milliókat kaszált ebbõl.
Félre ne értsetek, nekem nem jön be ez a "redneck" tahó, bunkó, paraszt stílus, amit ezek képviselnek, de a mi szennyünket is sok magyar nézi (pl. Éjjel-nappal Budapest), a nézõk többsége igénytelen, ezért vevõk az ilyen kaliberû "valóság show-kra", amik semmi értéket nem közvetítenek, inkább rombolnak. De a tv is azt adja, amire igény van...
2/10
H. Zita 2013 júl. 14. - 18:48:45 2/10
(5/43)
Egy két részt láttam csak de ezek rettenetesen visszataszítóak.
És útszélérõl összeszedett döglött állatokat dolgoznak fel és esznek meg. Hát erre nem találok szavakat...
szõnyegtáska 2013 márc. 31. - 21:29:22
(4/43)
Én angolul végignéztem a teljes szezont még a külön részeket is. June egész jól manageli a családot. A pénzt amit kaptak a sorozatért például a lányok beiskolázására rakta félre. Ami meg a sorozatban történik elõre megírt. Nekem tetszett. Tisztában vagyok vele, hogy a legalja. Legalább nincs benne erõszak, és szex. Alana valszeg nem lesz agysebész, és minden nap csak közelebb kerül az idõskori diabéteszhez, és nem túl jó minta, de szerintem attól, hogy ettõl viszolygunk sajnos jó lenyomat.