Téma: Hilal Saral

maryriddle 2017 dec. 10. - 23:26:22
(877/1897)
Mindenidõk török* nõkaraktere, párdon
maryriddle 2017 dec. 10. - 23:25:35
(876/1897)
Valami van a nõben, mert az Annéban mindenidõk általam legnagyobbra értékelt nõkarakterét alakította, de ennek ellenére sem tudtam úgy szeretni szegényt ahogy megérdemelte volna. Pedig nem is játszott rosszul.

(ex)Fazisok, azt tudtátok (gondolom igen) hogy léteznek EcSin (vagy SinEc) fanok is??? És nem képtelenebb de kicsit perverzebb gondolat hogy vannak EcHaz fazon (Haz az Hazim nem Hazan természetesen :-))

Az YagEc viszont nekem tényleg bejönne. De az már irónia a sokadik hatványon lenne hogy a tesója barátnõje után az apja feleségébe szerelmesítenék bele szegény Yagizt. :-)) De akkor minek vannak ilyen jelenetek? Nem értem.
maryriddle 2017 dec. 10. - 23:12:20
(875/1897)
Egy kis Engo (remélem nem haragszol Michonne hogy becézgetem a párodat). Bejövõs ezzel a - kissé már fehéredõ - szakállal, remélem meghagyja a sorira (ha lesz egyáltalán?), bocsi az antiszõrösektõl.

Réci az exedrõl nem találtam képet (pedig jelölték), rendesen megviselhette szegényt a szakítás hogy el se ment :-(

A jelöltek megint érdekesek voltak. A gyíkemberekben nem hiszek, de azt már nem hiszem el hogy az aranylepkefingosok nem fogtak össze szegény Burak ellen, már második éve hogy hozzáképest valami kis "nevenincs" színész (aki valószínûleg jobb színész nála:-)) hódítja el a legjobb férfi díját, amíg Burakunk halivúdi sztárokat felülmúló rajongói táborral rendelkezik, hát hogy hogy nem kattingattak rá eleget a fanok? Ennyire hálátlanok lennének? És még a Barbiját se jelölték semmire. Roppant gyanús!!!
A színésznõ jelöltek közt meg mit keresett Bensu Soral? Semmi bajom vele de az Icerdében nem kellett sokat színészkednie... Öykü jelölésén ezek után meg sem lepõdök, max azon hogy nem õ kapt :-) Asli Envert nem vágom, de Serenaytól tuti nem jobb... Az is mindent elmond errõl a díjról hogy Fazilet asszony színésznõt sem jelölték...
Legjobb színésznõ vígjátékban pedig Hande Ercel kacc kacc...

Fazilettel kapcs. megérdeklõdhetem hogy pontosan mi a szakítás oka? Melyik volt az a pillanat? Vagy csak ezek amiket leírtatok? Ha nagyon spoileres akkor esetleg privátban.
A New Yorkos kép ugye trollkodás Caglar bey részérõl? :-))
maryriddle 2017 dec. 10. - 22:43:41
(874/1897)
Mankos láttad az urad hogy flörtöl Cansuval? :-O
https://www.instagram.com/p/BciSWx4lGN1/

(Õk amúgy meg voltak egymásnak anno nem? Oszt Kenan nyilvánosan ilyeneket mer csinálni, bezzeg õ törölteti szegény Sinan és a focistaex fotóit a netrõl?... illeni fog hozzá ez a szultán szerep :-))
Michonne 2017 dec. 10. - 22:11:55
(873/1897)
másolva megjeleníti.

ideje eldugulnom mára, jó éjt Ablák.
Michonne 2017 dec. 10. - 22:08:48
(872/1897)
utolsó próbálkozás: https://www.instagram.com/p/BciFedTnimQ/?tagged=enginakyürek
Michonne 2017 dec. 10. - 22:06:34
(871/1897)
Engin link again: https://www.instagram.com/p/BciKHmUF0Ta/?tagged=enginakyürek
Michonne 2017 dec. 10. - 22:03:11
(870/1897)
váhhh de tudtam, hogy Hazan lesz a banánhéjam....
Michonne 2017 dec. 10. - 21:57:11
(869/1897)
Ó tényleg a cuki páros kimaradt, bírom õket, a jó doktorról egyébként mindig Downton Matthew ugrott be. A szõkesége miatt nálam is hátrányban indult. Caroline a mérhetetlen modorossága ellenére legalább értelmes nõ, bár azon meglepõdtem mennyire nem érzett rá a férje posztraumájára….
Szuper amiket belinkeltél, az elsõben - sok minden más mellett – Elisabeth tulajdonképpen konkrétan színt vallott Ross elõtt, hogy õ gyáva volt, míg a béka kis Varity – akit nagyon bírok btw - mert dobbantani. A második meg…bébi és egy pasi egy snittben…esélytelen bármit is írni:)
Egyébként sok minden kezd a homályba veszni, fõleg az elsõ évadból, egyszer én is biztos újra nézem.

Apropo mialatt mi Poldarkozunk uraink sûrûn mondanak köszönetet az egész világegyetemnek:
https://www.instagram.com/p/BciCiBTgNa8/?taken-by=turkish.serials

https://www.instagram.com/p/BciMSUQg7KQ/?tagged=kenanimirzalioglu

https://www.instagram.com/p/BciKHmUF0Ta/?tagged=enginakyürek

Tuba milyen vagesz abban az nadrágkösztümben:)
Michonne 2017 dec. 10. - 20:20:39
(868/1897)
A Mustang nagyon megmozgatja a bensõt, engem is rendesen felkavart.
Emellett pedig komoly üzenetet küld (sokadjára) - fõképp – a nõ közösségeknek. És hogy valóban eljut e ez az üzenet, ill. mennyire fogja a most felnövõ generáció másképp csinálni, mint a nagymamák az a jövõ titka, amihez persze a férfi társadalomnak is elmozdulni szükséges.
A Mustang méltó versenytársa volt a Saul fiának.

Off
Eleanor Tomlinsont én is csípem, vad, de egyben nõies is Demelzaként, és nem mellesleg a természetes színésznõk táborát erõsíti, csak a haja festett:)
Hát igen… és estig lehetne írni a jobbnál jobb jelenetekrõl…. tartasz már - megint – itt? imádom õket... https://www.youtube.com/watch?v=xxlQnb6SO-k
J&P-t meg egy az egyben kihagytuk, õk is csúcsok XD: https://i.pinimg.com/originals/06/7e/51/067e517ca147825db0e7a1f36b3954f8.jpg
Aidan Turner testi adottságát pedig maximálisan kihasználták a készítõk valóban, és még szép, hogy megkapta a maga kis „tóba ugró”jelenetét (szerencsénkre…hehe), a P&P óta angol sori romcsi karakter nem hallhat meg e nélkül :D
A ki nyer és ki veszít engem is érdekel nagyon….és ha még SPOILER Demelza esetleg terhes maradna az Armitage gyerektõl SPOLILER VÉGE hááááát....

Behind the Scenes:) https://www.youtube.com/watch?v=dhrcALuT-gI
Michonne 2017 dec. 10. - 20:14:25
(867/1897)
Halihóóó, utólag is boldog Mikit a barlangnak!:)
Imponáló ünneplõs Deniz után - no és mert Réci nem hajlandó nekünk SMK-át kukázni a netrõl :D - én õt hozom ma egy kevés Özgével fûszerezve:)

Egyébként engem sem a télapó rabolt ám el, illetve nem is a képek tartottak vissza, szóval ne zavartassátok miatta magatokat.
Zsuzsa, ABBA Õzit feltehetjük a barlang karifára annyira csicsi….haha
Réci,
Enginhez: nagy eséllyel megbirkózna egy velejéig gonosz karakterrel is sztem, de hogy én mennyire tudnék elvonatkoztatni az már kérdéses, Enginszûz nézõk elõnyben:)
Egyébként prémium formáját hozza a friss képein, szal az egészségemre való tekintettel jobb ha keveset nézegetem...haha
Fazi: ajajjj ha már Te is reményt vesztettél nagy lehet a baj.
A Poldarkot meg nézzzzzzzzzzed!! Kosztümös erotika és kosztümös fight (vér) is van benne bõven, sztem ki lesznek az igényeid elégítve;) Látod Mankos is épp repetázik belõle!
HZsuzsanna70 2017 dec. 10. - 19:39:34
(866/1897)
Bocsánatodért esedezem, amiért a nagy lelkesedésem miatt el kezdted nézni Faziletet :) Két mentségem van...egyrészt ugyanúgy érzek mint te, másrészt azért Caglart mégis ennek a sorinak köszönheted :D

Caglar egyébként tényleg vicces srác :D A mellékelt kép a mai insta posztja :D
Kép aláírás: Good morning :D
maryriddle 2017 dec. 09. - 20:53:58
(865/1897)
Miii? Jól olvasom hogy Nil vissza fog térni?
maryriddle 2017 dec. 09. - 19:38:04
(864/1897)
Merhaba!

Csak életjeladás erejéig jöttem most. A barlangtól nem a képek miatt szaladtam messzire Réci, csak jelenleg magamat próbálom utolérni, karácsonyra talán megleszek...

Réci, Zsuzsanna köszi a mikulásos jókívánságokat (viszont) és képeket. Egyáltalán semmi gond a Caglaros képekkel, jöhetnek ezerrel :-) De a Sinanos és Engines kép is jóó volt :-)

Viszont most Denizrõl hoznom kellett egyet. Nekem a kötött kardigánjai annyira nem jönnek be, de meglepõdtem hogy elegánsban milyen jól néz ki. :-)

Réci amúgy mi volt amit a Fazi 21. résszel kapcsolatban kérdezni akartál? Lenne tippem kíváncsi vagyok hogy az-e. Egy ponton kissé elbizonytalanodtam (volna, ha..)

Válaszolni majd kb. jövõhét közepén tudok,
Addig is szép hétvégét, hetet.

ui: Ha már tánc, ezt láttátok? :-) https://www.youtube.com/watch?v=LR4r-C2A_vQ
HZsuzsanna70 2017 dec. 06. - 18:31:36
(862/1897)
Neked is boldog Mikit :)

Figyi :) Egy ilyen veszekedõs-harapós vörös dög nem igazán lehet ellenfele egy kedvesen doromboló macseknak :D Meg egyébként is a gazdi sokat van távol :D

Láttad a táncolós vidit? Még a SinHaz-os csajok is olvadoztak :D :D Youtube-on fent van hosszabb változatban is, de ennek jobb a zenéje :D

És akkor én is egy szakállas képet küldök :)
HZsuzsanna70 2017 dec. 04. - 22:15:10
(860/1897)
Még mielõtt szó érné a ház elejét, hogy csak Caglar-ró teszek fel képet :)

Bocsi,de nem hagyhattam ki :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 03. - 23:47:19
(859/1897)
A Felmentõ ítéletnek érdekesnek ígérkezett a tartalma, na meg skandináv sorozatot tényleg nem néztem még eddig. Viszont szinkronizálva van, úgyhogy nem kell feliratot olvasni, esteleg angolról fordítani...így jó lehet amolyan háttér tévézésnek pl a konyhában fõzés közben :)

Faziletrõl hivatalos info még nincs, elvileg most kezdték el forgatni a 28. részt, a 27-ben meg forgattak egy reptéren Caglarral és Denizzel. Valahol olvastam, hogy Caglar talán 40 részre írt alá szerzõdést, de ez nem hivatalos info...meg hát attól még elõbb is befejezhetik a sorit.

Tegnap és ma nagyon magukra haragították a YagHaz fandomot...teljes lázadásban vannak :D A tegnapi részben Sinan és Hazan csinált egy selfie-t, amit Sinan fel dobott a netre HazSin hashtaggel, és beszéltek is róla a filmben...ma meg az fhkv twitter fiókján ehhez a képhez szintén felkerült ez a hashtag :)
Nem tudom ez hivatalos beismerése, hogy melyik pár lesz a végsõ, vagy csak ennyire amatõrök - de olvastam olyan véleményt is hogy a YagHaz fandom erejét tesztelik.
Mindenesetre ha tényleg SinHaz a vége, akkor szerintem csak pár rész lesz, és a végén - mint valami latin-amerikai sorozatnál - egyszerre fog kiderülni minden titok, amit 27 részen át csak tologattak :)
A tegnapi rész egyébként ritka unalmas volt, és a SinHaz jelenetek annyira ovis szintûre sikeredtek, és annyira elütöttek a többi résztõl - még a saját fandom szerint is - hogy úgy tûnt mintha valaki tévedésbõl 2 sorozatot vágott volna össze: egy drámát meg egy kis tiniknek szóló vígjátékot.
Michonne 2017 dec. 03. - 23:15:14
(858/1897)
Köszi Zsuzsa:)
ajaj dõlnek a Nikolajok:)

Vele nyáron találkoztam elõször, a pasival semmi gond, bár a színészi játékától nem estem hasra, és sajnos a sorozattól sem, véleményem szerint nagyon gyenge lett, nem is akartam elhinni amit látok, gagyi megoldások, klisé halmok tömkelege....ááá nem is kezdek bele. Nagy csalódás volt számomra és évad közben hagytam abba, ami azért ritka nálam. Sajnálom egyébként, mert jó volt egy kicsit visszatérni Skandináviába, bár most nem maradtam sokáig. A fõszereplõ sztorija nyomokban hasonlít az Ölene Kadaros Daghanéra, de sajna ebben sem lett jól kiaknázva a történetben rejlõ lehetõség, sõt.
Két értékelhetõ momentum volt összesen a soriban az egyik a norvég táj, a másik pedig a béna kivitelezés árnyékában is fantasztikusan játszó, tehetséges Tobias Santelmann, na õrá oda kell figyelnem a továbbiakban.
Nem akarlak befolyásolni, de ha jót akarsz magadnak a listád végére teszed ezt a"remekmûvet":)

És ha már említve lett Caglar és ezáltal a Fazi, azt tudjátok lányok esetleg, hogy hány részre lehet számítani vagy nincs még errõl hivatalos infó?