Téma: Hal a tortán

3/10
pozsizsuzsi 2008 aug. 25. - 12:32:42 3/10
(1427/4267)
Ezt most benézted, bocs ha beleugatok a késdobálásaitokba. Az artikuláció szónak rengeteg értelmezési és használati síkja van a hangképzésen kívül.
offtopic
elisabet 2008 aug. 25. - 12:13:49
(1426/4267)
Jajjj lemaradt a pusssssz... :( De küldök Neked azért egy képet helyette, OK? :D
offtopic
elisabet 2008 aug. 25. - 12:11:01
(1425/4267)
Juhéééé!!!! Már +int nem tudtam vmit normálisan és helyesen leírni :((( B o c s i ... :(
Milyen íze van? És a hal csak úgy a'la natur benne van, vagy elõtte csinálnak vele vmit? Most elég hülye dolog tudom, de pl. én a ( le sem merem írni ) pacallal voltam így hosszú-hosszú évekig, míg egyszer megkóstoltatták velem. Nnna kár volt, mert azóta nagyon szeretem... :D
zizioo11 2008 aug. 25. - 12:07:55
(1424/4267)
Nekem a kedvenc kajám a shusi,és ha megkostolod utána nem tudod abbahagyni...:)velem ez történt,...
azóta minden héten rendelek shusit,mer megcsinálni nm nagyon van idõm,de enni azt annál inkább...:) :) :)
puszi
elisabet 2008 aug. 25. - 11:19:21
(1423/4267)
Egy fini grill csirkét viszont most ki tudnék csontozni... és Ti??? :D
elisabet 2008 aug. 25. - 11:16:15
(1422/4267)
Nagyon szégyellem, de én még nem ettem mexikói kaját, a szusit pedig meg sem bírnám kóstolni sem, mert ha jól tudom, nyers hal van benne. Vagy pácolják elõtte, mint a ruszlit? Fogalmam sincs. Pedig szép, amúgy. Azért, ha vki azt tenné elém, egy picike falatkát mindenképpen ennék, már azért is, mert annyit fáradozott a vendéglátó. Ez sztem sértés, hogy meg sem kóstolja, mondván, hogy nem szereti. Különben is, tiszta frászban van sztem mindenki, aki vendégeket hív, fõleg olyanokat, akik nem a közvetlen barátai. Ezzel a "nem szeretem és nem eszem" dologgal, engem is nagyon meg tudnának bántani. :(
offtopic
cikoria 2008 aug. 25. - 11:08:39
(1421/4267)
Kedves Fórumozók!

Minden nem filmmel kapcsolatos hozzászólás törlésre kerül. Ismételten kérlek benneteket, hogy a filmrõl írjatok és ne személyeskedjetek.
Van nekünk egy kiválóan mûködõ privát üzenetek funkciónk, melyet az egyéb témák megvitatására használhattok.

Üdvözlettel:
A moderátor
Balamir 2008 aug. 25. - 10:31:40
(1420/4267)
Ekkora hatalmas bunkó parasztot mint Fekete Laci ritkán látni. Ezt meg kell becsülni.
Egy versenyben van vesztes és gyõztes, ez természetes. De amit Fekete Laci mûvel az gerinctelen bunkóság. Ha igaziból ilyen akkor sajnálom a környezetét.
Minõsíteni pontozni valamit úgy hogy nem is kóstolom hááát nem tudok rá jelzõt.
A leves nem szeretete (nem evése) még megengedte volna hogy Anikónál a húst kiegye és ezzel az ízét is megkóstolja a levesnek. Annyi víz nem került volna a pár falat hússal a szervezetébe hogy az károsítsa az amúgy meg romokban lévõ karrierjét.
A menürõl csak annyit hogy aszem nem volt kikötés hogy mindenkinek a kívánsága szerint legyen tálalva (és készítve) a vacsora. Ettõl kezdve nem értem hogy ez a bunkó paraszt miért reklamál "hogy én nem erre vágytam, és nem ezt szeretném enni".
Ha kívánságok vannak akkor fel kell keresni egy éttermet, mint ahogy azt Áron nagyon helyesen próbálta megmagyarázni ennek a bunkónak.
A versenyzése alatt hangoztatott "tiszta becsületes" fair play hozzáállás ezennel megdõlt. Elmondása szerint õ becsülte tisztelte az ellenfeleit. Most nem ez látszott.
Akkor hazudott? Az tuti biztos.
elisabet 2008 aug. 25. - 09:08:40 Előzmény Isti08
(1419/4267)
Jaja.. csak azt nem értem, szegény felesége mit tud neki minden áldott nap fõzni, mikor szinte tüntetõleg senkinél nem evett, csak nézett ki az arcából, bután. :) Az sem OKÉ, hogy állandóan fikáz mindenkit, semmi nem jó neki, ettõl rosszul voltam. Abban igazat adtam, hogy tud pontozni, mikor egyáltalán meg sem kóstolja, amit elé tesznek. Érthetetlen számomra. Az meg a másik, miért kell egész idõ alatt háborogni, elvégre nem tenger ?? Az nagyon tetszett, mikor Szandi megkérdezte tõle, hogy beszél vele (most nem jut eszembe, minek titulálta magát, mindegy), erre a Fekete Laci azt mondta: "Jujjj...." - nahát, ettõl kifeküdtem! :D
8/10
Isti08 2008 aug. 24. - 22:53:04 8/10
(1418/4267)
Én is bírtam Feketét néha túllõtt a célon de amúgy jófej volt
rajongo1 2008 aug. 24. - 15:57:02 Előzmény zizioo11
(1417/4267)
Én nem szeretem a Kamu Rolandot. Egy beképzelt, nagyképû majom. Csak a nõkkel mer erõsködni.Szánalmas...
zizioo11 2008 aug. 23. - 22:00:37 Előzmény rajongo1
(1416/4267)
MOst miért a következõ hetet mutatják??
Mondjuk akkor már uj emberek lesznek...Én a Damu Rolandot azt birom,szentem nagy arc..:D
rajongo1 2008 aug. 23. - 08:12:31
(1415/4267)
" Az Anikó nagyon sokat hízott?"- az mindig is egy dagadt disznó volt. Egy debella. Azt hiszi megáról, hogy jó nõ, közben meg olyan, mint egy díjbírkózó. A néger csávóval is csak kamu volt a kapcsolatuk, csakhogy szerepelhessenek. Anikó mindig is egy fondorlatos, sunyi nõ volt, már a villában is. Aki emlékszik még rá, ott is hátbaszúrt mindenkit, hogy nyerhessen. Ráadásul nincs humorérzéke, unalmas, beképzelt, nagyseggû picsa.
MsAnnie 2008 aug. 23. - 00:47:18
(1414/4267)
Én ugy vélem h messze nem ez a volt a Best of Hal a tortán.
A tv-tõl csunya h engedik a Lacit reklámfelületnek.
Csak én látom ugy vagy az Anikó tényleg nagyon sokat hízott? Az elsõ adásban nagyon is látszott a fürdõruhás résznél!
Ez a mûsor tud vicces lenni, de nem rajongok érte. Tul sok benne a "disznoság".
Az pl nagyon csunya volt amit a Rákóczi meg a Zsidró tudott mûvelni.
zizioo11 2008 aug. 22. - 21:38:29
(1413/4267)
ÓÓ az elsõ ember aki védi az inteligencia megtestesítõjét...XD XD...sajnos itt kevés vagy ahogy látom..
mindenki látja h milyen is ez az ember...
:D:D:D
csajszi xx 2008 aug. 22. - 21:37:20
(1412/4267)
Laci és Szandi??hehe...jujj,kösz nem!Végül is szerintem jól sikerült az utolsó nap.Laci az utolsó nap normális volt,mert kitudja,lehet azért,mert tényleg tetszik neki Szandi.Tényleg mindig dícsérte Szandit,na jó egyszer kiabáltak egymással,és Szandi eltalálta Laci kedvencét:máj,meg szarvashús(mi más lenne mint hús).Szanditól és Anikótól azért nagy kib*szás volt,hogy 75%-os rumot öntöttek Áronnak a colába.Reméltem,hogy Áron rájön,és így is lett.De,lehet,hogy túl késõn vette észre? Már fogta a fejét szegényke,Áron aznap tuti berugott.Majdem mindegyik nap zenéltek,hisz mindegyik szeret,miért is ne.Anikónak és Lacinak az utolsó nap sikerült a jó hangulat.Áron azt a pólóját vette fel,amelyik nagyon tetszik nekem,száj van rajta kinyújtott nyelvel.Én örültem neki,hogy Gangszta nyert,de azért jobban örültem volna ha Szandi.De így is jó lett.fúj,mi lett volna ha Laci nyer?? Hát leütöttem volna a tv-t is az biztos.Laci díjnak,azt a csatában elhunyt elefántot kapta volna.Az a beszólása gangsztának nem tetszett,amikor ilyet szól:,,Áron 20 év múlva úgy fog kinézni mint õ,és annyit fog inni".Hát csak egy kicsit,de tényleg nagyon kicsit hiszek Gangsztának.De ezért nem Áron lesz a hibás,hanem Gangszta,mert megkostoltatta vele a gyümölcsös bort,és Szandi+Anikó,mert a colába rumot töltöttek,amitõl Áron berugott,ivott vagy 2 pohár rumos colát.Ezzel még viccelni se szabad,hisz Áron cukorbeteg,meghát milyattuk lesz alkesz.Szerintem ari volt,amit a Szandi gyerekei készítettek kartonpapírból:csocso.Legalább nem unatkoztak,amíg Szandi a konyhában tartozkodott.
8/10
Isti08 2008 aug. 22. - 21:36:04 8/10
(1411/4267)
Ganxsta volt a legjobb
rajongo1 2008 aug. 22. - 20:16:34
(1410/4267)
A Fekete egy élõ reklámfelület. Már biztos a dagadt seggére is rátetováltatta, hogy " Fenstherm"
lemezek01 2008 aug. 22. - 19:48:35
(1409/4267)
Semmit nem tudsz róla,csak annyit amit a tvben láttál. Én szintén,azzal a külömbséggel,hogy én látom benne az embert,te viszont csupán a külsõségek alapján elitéled. Nekem volt szerencsém õt élõben is látni,és nagyon sokaszor több mûsorban riportban a tv-ben,mindezeken kerszetül én jópofa embernek tartom.
judith 2008 aug. 22. - 19:18:33
(1408/4267)
Annyival hitelesebb az én véleményem, hogy bunkón viselkedik, ezt látni lehet, ha a szemeid a televízióra szegezed, illetve kinyitod a füled. Te meg olyanokat írsz, hogy hát õ nem rossz ember. Mindezt ugye anélkül, hogy láthatnánk õt "nem rossz emberként". Hitelességrõl akkor talán ennyit. Nem az van, hogy kicsit bután néz, hanem konkrétan kiesik a kapa a szájából, ha megszólal. Nagy különbség.