Téma: Hal a tortán

babi99 2008 máj. 16. - 09:49:53
(507/4267)
A pacalleves egy finom kaja, persze, ha valaki egyáltalán megeszi a pacalt. Nem tejjel készül, hanem sok tejföllel, tojássárgájával, fokhagymával, citromlével és csípõspaprikával. Nálam annak is ízlett, aki addig meg nem kostólta volna.
elisabet 2008 máj. 16. - 09:44:39
(506/4267)
Tökéletesen egyetértek ! :)))
katee9 2008 máj. 16. - 09:38:13
(505/4267)
Bocs hogy szólok, nem tom mióta ismered a Koóst, de a Hofi-Koós által elõadott macskaszám ota, nem jár földön, elszált az agya, észre kéne venni. A kulturális programok szégyene a pasi.
1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 09:35:42 1/10
(504/4267)
Koós minden mûsorban ezt csinálja. Nem tudja elviselni, ha másra figyelnek. Nézzéték meg, mit csinál minden alkalommal a Showderben...Én megértem, hogy nagy énekes volt, és a Szenes Iván által megirt dallal táncdalfesztivált nyert, de azért nem kéne
ennyit szerepeltetni.Mi itt leirjuk a véleményünket, õ meg a tegnap este után ma reggel a Reggeliben volt, holnap a Nap-Keltében... Hány énekes van, aki jó megjelenésû, fantasztikus énekhanggal rendelkezik, és otthon eszi az bánat, mert még kajára sincs pénze. Koós, Aradszki, és a többiekpedig 300ezrekért playbackelik a 200éves számaikat,és kegyetlenül fontosnakhiszik magukat.
katee9 2008 máj. 16. - 09:35:38
(503/4267)
Nagyszerû ötlet volt ez a fõzõ müsor, csak azt nem tették jól, hogy uninteligens embereket választottak bele. Mert: nem kell szeretni egymást a résztvevõknek, de bunkónak sem kell lenni, mint pl Koós, nem hittem volna, hogy ennyire le tud sûlyedni a viselkedésével. Liptai próbál eleget tenni a vendég szerepének, hogy ha kinálják elfogadja, és kóstól, Kapocs, egyszerüen rémes azzal a "kis" finnyázásával. Érdekelne hogy kb 10 évvel ezelõtt hol volt, és mit evett, és milyen körülmények között. Mága Zoli , tök aranyos, és megjegyzem a leg kulturáltabban viselkedõ ember. 1 kérés, Koósokat ne a TV be, inkább 1 horror filmet! Köszi
brokeness 2008 máj. 16. - 09:05:13
(502/4267)
Valami történt ezzel az emberrel(ha beteg,akkor gyógyulást kívánok neki), de higgyétek el nem ilyen volt.Alapjáraton persze a hülyeségei megvoltak,de ez a bunkóság nem volt jellemzö rá.Az eleganciára, megjelenésre mindig adott pl.Valami nincs rendben bizony.Nem véletlen, hogy a nejével együtt fözött.S el is kelt a segítség.
brokeness 2008 máj. 16. - 08:55:15
(501/4267)
Gondolkodtatok azon, hogy hogyha ti lennétek a vendéglátok, mit föznétek? Jó sok buktató van a dologban. A legnagyobb az, ha olyan csapatba kerülsz,ahol a társak egyszerüen nincsenek azonos hullámhosszon veled, lövésük sincs a gasztronómiáról,s még ök becsmérelnek.Ahhoz, hogy értékelni tudják az étel minöségét,különlegességét, kell azért rálátás a dolgokra.
Kiábrándító egyes celebek kultúrálatlansága(minden téren).Mert bizony a gasztronómia,a vendégfogadás szívélyessége-minösége a kultúráltság része.
A másik pólus a kultúrsznob, aki mindenbe beleköt, s a végén feltálal az asztalra 4 embernek(köztük 2 nönek) egy egészben sült malacot.Ott szemeztek a röfivel az ebédlöasztalon.Elötte meg végigosztott mindenkit a pali, játszotta a finom ízlésü gourmand-t.
kevinspéci 2008 máj. 16. - 07:30:33
(500/4267)
"Fiam"? Tanár vagy?
kevinspéci 2008 máj. 16. - 07:25:28 Előzmény herk77
(499/4267)
Biztos, hogy cancer van a háttérben? Mer' Jancsika mindig ugyanígy viselkedett, s uilyen pofákat vágott.

Szerintem csak az a baja, hogy 14 évesen berúgott, s máig nem józanodott ki.

Jól emléxem, hogy Zsóka átszabatta az orrát? Tök röhejesen néz ki a lesiklósánc-szerû orrnyergével. Pedig amúgy pöpec csaj. És hát a mellei... Nyami. :)

Mellesleg egyetértek abban, hogy aki ilyen mûsorban szerepel, legalább kóstolja meg azt, amit elé tesznek. Ne legyen finnyás pöts, még ha nem szereti, vagy nem szokott azt enni sem.

Claudia tuti franciakrémest szokott magába tömni vacsora után. Vagy helyette. :)
Ibcsi54 2008 máj. 16. - 07:23:25 Előzmény Nikk9
(498/4267)
Nos én azért azzal nem értek egyet, hogy ha valaki Idézlek egy "dagadt disznó", akkor mindeni meg kell ennie! Az bizony igaz, hogy a helyes viselkedést nem súlyra mérik! A Mága Zolit én is nagyon sajnálom .Szerintem minden tekintetben Õ az elsõ! Hát ez a Zsóka , mint konyhatündér sehol sincs! Nagy igazságtalanság, ha õ gyõzz!A Kóosról mindent leírtak már elõttem. Õ már az a kategória, hogy szót sem érdemel! Azért a Liptaira ma kíváncsi vagyok!Ha a TV2 az volt a cél, hogy botrányt keltsen, HÁT AZ SIKERÜLT!
Magenta99 2008 máj. 16. - 06:39:52
(497/4267)
Ja és még annyi, hogy szerintem ritka unalmas, sótlan társaság gyûlt most össze!
A Koós egy részeg bunkó, a többiek no comment...
Lencsi1983 2008 máj. 16. - 06:37:55 Előzmény herk77
(496/4267)
Szia!
Remélem már jobban vagy és nem szenvedsz már a kezelések mellékhatásaitól. Abban igazad van, hogy mi nem tudhatjuk, hogy milyen negatív hatásai vannak ezeknek a kezeléseknek, de ha ilyen beteg, akkor miért vállalta el ezt a szereplést? Ha úgy érezte, hogy nincs türeleme, ereje az egész cécóhoz, akkor nem kellett volna benne résztvennie! Nagyon sok emberrel sikerült megutáltatnia magát szerintem!
És még egyszer jobbulást kívánok neked!
Magenta99 2008 máj. 16. - 06:37:44 Előzmény brokeness
(495/4267)
Viszont Junior önmagát adta, nem finomkodott, nem játszotta az agyát.
Tök szimpatikus és közvetlen volt. nem éreztette senkivel, hogy õ egy "sztár".

Mága Z. próbál úgy viselkedni, mintha eleve koronahercegnek született volna aranykanállal a szájában (pedig tudjuk, hogy nem így van).
Hát ez így nagyon nem hiteles.....
Theine 2008 máj. 16. - 06:12:07
(494/4267)
Én még 2 pontot sem adtam volna ennek a talpas paraszt Koósnak, szinte nem is õ fõzött, vendégségben beletúr a szájába a maradékot kiszedve...megáll az ész.
Ibcsi54 2008 máj. 15. - 22:14:00 Előzmény Magenta99
(493/4267)
Igen természetesen "komplexus"-ra gondoltam!
Nikk9 2008 máj. 15. - 22:01:42
(492/4267)
Sziasztok!

Ez a Koós egy igazi bunkó,nagyképû paraszt.A Mága Zoltánt nagyon sajnáltam,nagyon kedves,szimpatikus.A Claudia is fogná be a pofáját a dagadt diszno,hozzá pont illett volna a pacal leves.A Koóst remélem már nem fogják hivni semmilyen mûsorba,senkiházi...Nem is gondoltam volna hogy egy uninteligens paraszt.
herk77 2008 máj. 15. - 21:59:48
(491/4267)
Az hogy alkoholista tiszta sor. De azért nem ilyen egyszerû a helyzet.
Aki hasonló dolgokat él át, mint a Koós az a tünetekbõl azonnal rájön, hogy mi a baja, én már egy ideje mondogatom az ismerõseimnek, õk elõször nem hittek nekem, de a tünetek nem hazudnak.
A kemo iszonyatosan leradírozza az embert. Az ismerõseim azt hitték rólam is, hogy biztos kápszeres, vagy alkesz vagyok - sokszor össze vissza beszéltem, kimaradtak dolgok, nagyon bunkón viselkedtem, ideges voltam - de miután szépen lassan elkezdett kihullani a hajam, rájöttek, hogy talán mégsem vagyok az. Utána már el sem kellett mondanom hogy mi a bajom, rájöttek õk is.
Theine 2008 máj. 15. - 21:32:44
(490/4267)
Szegény Sarolta!:-(( Hogy bírja elviselni ezt a szerencsétlent? Már reggel bekapott két pohár vöröset utána már csak rátöltött.
Ilyen kaját én se szívesen ennék meg, de az igazsághoz tartozik, hogy Claudia és mellbedobásos Zsóka se volt semmi...nekik semmi se jó, de kérdezem én akkor mégis mitõl hízik Claudia? A zsíros kenyértõl, vagy a fél lityi tejföltõl 6 db kiflivel?

Mindenesetre a fikázás elsõosztályú a TV2-n, ezt már nem lehet ûberelni, Sacit viszont sajnálom, hogy annyira alárendelte a férje közben állandóan dícsérgette anno. Persze erre jó alany volt.
Stella 2008 máj. 15. - 21:29:01
(489/4267)
Én még 2 pontot sem adtam volna ennek a talpas paraszt Koósnak, szinte nem is õ fõzött, vendégségben beletúr a szájába a maradékot kiszedve, M.Zoli is csak illendõségbõl evett, azért nem értem hogy mondhattak a nõk M. Zoli vacsorameghívásának hangulatára 0 pontot,mikor külön nekik hegedült,és énekelt, irígy banda. Zolit nagyon rossz társaságba tette a tv2, túl úri,és illemtudó,ezekhez a senkiházikhoz,máshol egybõl nyert volna.
pru 2008 máj. 15. - 21:22:01
(488/4267)
Végre jo volt a mûsor. Bár ez a Koós tényleg egy irdatlan nagy taj paraszt, de a többiek reakcioja a kaja közben nagyon tetszett. Lehetett rajta sokat nevetni. Amugy meg, hogy lehet egyátalán ilyen kajákat csinálni? Ezeket a kutya se enné meg.Egyedül a Mága Zoli ette meg amit kiszedett magának azt is csak illembõl és ez a tirpák meg mindig csak fikázza, hogy primás meg bõgõs.