Téma: Hal a tortán

Theine 2008 jún. 09. - 21:46:26
(787/4267)
Igazad van, ez a díszes társaság a sznobok gyülekezete. Mire volt jó ez a maskara jelmez? Elviselhetetlen volt R.Réka nyávogása, Azuráknak meg akkora az arca a nagyképûségtõl még Kozsó a legnormálisabb csak õt a többiek hülyének nézik. Ez az étkezõkocsis vendégség elég idíóta ötlet volt a rendezõktõl, mindenesetre én még a vége elõtt elkapcsoltam. A pontozás már nem érdekelt. Ezt a hetet mindenesetre kihagyom.
Dius 2008 jún. 09. - 21:22:58
(786/4267)
Úristen, hogy ezen a héten micsoda sznob idiótákat szedtek össze..! Azurák Csabán és Kovács Áronon kívül mind ostoba, felszínes "sztárok".
Ma este Demcsák Zsuzsa megvillanthatta valódi értelmes személyiségét, a nagy õszinte kérdéseivel. Gratulálok neki.
balbertimi 2008 jún. 09. - 11:56:04
(785/4267)
Nem lenne ezzel a mûsorral semmi baj, ha: 1: nem olyanok szerepelnének benne, akiket nap mint nap láthatunk/nánk (ha néznénk) a képernyõn
2: akik benne vannak, nem a világot akarnák megváltani pl., és ehelyett mondvacsinált marhaságok miatt esnek egymásnak
3: tényleg fõznének benne, és nem csak úgy tennének. Egy fõzõs mûsorban Nagyõ Anikó ne ovisuzsonnához kenjen szendvicset, vagy Bagi Iván ne rontsa el a somlóit, Nacs meg ne a tv-t bámulja, míg más gürizik.
Na, ezért nem nézem én ezt a mûsort többet, mint heti átlag 2-3 perc (míg átfut rajta a távirányító)...
cseszter1 2008 jún. 08. - 15:22:13
(784/4267)
Büszkék lehetünk kiváló sportolóink teljesítményére, vagy tehetséges színészeink lebilincselõ játékára, de amikor olyan feladatra kérik õket, ami meghaladja képességeiket, akkor bennem egy világ dõl össze. Ne vezessen mûsort, vagy ne reklámozzon pudingot, ha nem tud artikulálni szépen beszélni. Montágh Imre kikelne, ha tehetné a sírjából. Mért kell minden színésznek énekelni, ha nincs hangja? Bizonyították már a kiválóságukat, prózai tehetségüket.
Neveket nem írok, felesleges. Aki tudja, hogy mire gondolok, az úgy is érti amit, itt leírtam.
cseszter1 2008 jún. 08. - 14:21:18 Előzmény buenas noches
(783/4267)
Én a sikereit nem vonom kétségbe tehetséges volt. Nála sokkal jobb volt Boglárka, de õt a szülei nem tudták úgy anyagilag támogatni, és abba kellett hagynia a RSG-t.

Nekem az a véleményem, hogy a Médiában olyan dolgozzon, aki szépen érthetõen beszél magyarul, nem hadarva darálja el a szöveget, és a hangszíne is kifogástalan. Az ellen nincs kifogásom, hogy fõzõs mûsorban szerepel, gratulálok neki jót fõzõt, szép a családja legyenek nagyon boldogok.
iron90 2008 jún. 07. - 19:17:08
(782/4267)
Befejezhetné már a Tv2 ezt a mûsort.. unommár örökké ezeket a mûmajom sztárokat nézni hogy mit csinálnak..ki nem sz*rja le, hogy ki mit fõz, mindig ezekeket az arcokat látom a tv ben..már uncsi..!!!sz.tem
buenas noches 2008 jún. 07. - 12:04:07 Előzmény cseszter1
(781/4267)
Nézd meg ezeket a filmeket, ha van idõd:

http://www.youtube.com/watch?v=EGNS7xqdN88

http://www.youtube.com/watch?v=DR9ouGdtE8s

Nekem Õ már bizonyított, és akár kopaszra is nyírhatja a fejét! Ez csak egy rosszul sikerült festés.

Aki legalább ennyit "letett" az asztalra, az kritizálhatja. Egyébként pedig büszkék lehetünk rá, (szerintem).
korallállatka 2008 jún. 06. - 22:52:16
(780/4267)
Részemrõl Zsuzsa hangja, haja teljesen lényegtelen. Igazán életvidám, pozitív nõ, ráadásul fõzni is tud. Jó csaj;)
cseszter1 2008 jún. 06. - 22:48:43
(779/4267)
Egy másik fórumban olvastam, most megosztom veletek.

Demcsák Zsuzsa, Azurák Csaba, Kovács Áron, Rubint Réka és Kozsó a Hal a tortán következõ heti vendéglátói.



Demcsák beszólt Kozsónak

Demcsák Zsuzsa különleges helyszínt talált a forgatáshoz: a Vasúttörténeti Parkban, egy vonaton vendégelte meg társait, a harmincas évek stílusában. A mûsorvezetõ gyakran fõz, de a mostani menühöz hasonló különlegességeket csak ünnepi alkalmakkor készít. Zsuzsának nehéz dolga volt, hiszen õ volt ez elsõ vendéglátó, de a társaság már elején összekovácsolódott. Zsuzsa fõként Rubint Rékát kedvelte meg, de a többiekkel is nagyon jól kijött egész héten. Pedig Kozsónak már az elsõ este beszólt, megkérdezte tõle, hogy nem zavarja-e, hogy az egész ország hülyének nézi. Természetesen bocsánatot kért a megjegyzésért, Kozsó pedig könnyen kiengesztelõdött…



Azurák gitárt ragadott

Azurák Csaba félt a forgatások elõtt, el sem tudta képzelni, hogy öt ennyire különbözõ ember mirõl is beszélgethetne egymással. A mûsorvezetõ emellett szakácsként sem gyakorlott, elõzõ nap készítette el elõször, próbaképpen a vendégeknek felszolgált menüt. Ennek ellenére Kozsó, Demcsák Zsuzsa, Rubint Réka és Kovács Áron mind a tíz ujjukat megnyalták a libából készített ízletes vacsora után. Azurák egészen új oldaláról mutatkozott be, amellett, hogy kész bortúrát szervezett a vendégeknek, még egy gitárt is a kezébe kapott, és pengetni kezdett. Csaba elárulta, hízás helyett mindannyian fogyásnak indultak a forgatás alatt. Nem azért, mert nem ettek, hanem mert egész nap az esti lakomára éheztették magukat…Csaba elárulta, hízás helyett mindannyian fogyásnak indultak a forgatás alatt. Nem azért, mert nem ettek, hanem mert egész nap az esti lakomára éheztették magukat…



Kovács Áron dalt írt Kozsónak

Kovács Áronnál kezdõbb szakács kevés volt a Hal a tortán történelmében: a mûsorvezetõt nemcsak a családja segítette, de idõnként még a stábtagok is instruálták, volt, hogy az operatõr keverte helyette az ételt, hogy oda ne égjen. Áron újságpapíron szeletelte a zöldséget, de tudatlanságával együtt versenyben maradt. Igaz, hogy romhalmazt csinált a konyhából, másnap a takarítás közben édesanyja még a zárt dobozokban is tejszínhabot talált, de ez megbocsájtható, hiszen Áron még életében nem fõzött. A vacsorán kívül azonban egyéb meglepetésekkel is készült a többieknek, fõként Kozsónak: átdolgozta az énekes egykori slágerét, a Csak a csillagok tudhatják címû dalt…



Rubint Réka diétás menüvel aratott

Rubint Réka otthon, családi körben látta vendégül a többieket, a kis Larával vásárolt, a csemeték segédkeztek a fõzésben is, férje, Norbi pedig a vacsoránál szórakoztatta a társaságot. Réka update menüt készített, a vendégek pedig megállapították, minden nagyon finom. Igaz, ebben nagy szerepe volt annak, hogy Réka elõételként házikolbászt, körözöttet és libatepertõt szolgált fel, szigorúan olyan kenyérrel, ami nem hizlal.„Gondoltam, hogy jó lesz a csapat, de azt nem, hogy ennyire” – sommázta Rubint Réka a forgatási hét eseményeit. Kozsóval, Demcsák Zsuzsával, Azurák Csabával és Kovács Áronnal együtt úgy döntöttek, habár vége a kötelezõ közös hétnek, õk mégsem akarják elveszíteni egymás társaságát, ezért külön, kamerák nélkül is találkoznak majd. Réka elárulta, habár õk otthon speciális étrendet követnek, mégis õ volt az, aki mindenhol mindent megevett…

otthon speciális étrendet követnek, mégis õ volt az, aki mindenhol mindent megevett…



Kozsónak beszóltak, de nem bánta

Kozsót nem tudták megbántani. Az énekesnek a hét elsõ pár napján a csapat többi tagja folyamatosan beszólogatott, ám késõbb, amikor jobban megismerték, rájöttek, hogy egy nagyon kedves emberrel állnak szemben. Bár a kezdeti kis gonoszkodások okoztak kellemetlen pillanatokat Kozsónak, mégis csak szuperlatívuszokban hajlandó beszélni társairól, akikkel egytõl egyig remek kapcsolatot épített ki a fárasztó hét végére: mindenkirõl pozitív véleménnyel volt már a mûsor forgatása elõtt is, ez csak erõsödött a végére. Azurák csabát nagyon intelligensnek, Áront tehetséges showmannek, Rékát egy igazi kincsnek, Demcsákot pedig sallangoktól mentes úrinõnek tartja. Kozsó elárulta, senkit sem pontozott le, mert mindenhol, mindennel teljesen elégedett volt…
cseszter1 2008 jún. 06. - 22:37:56
(778/4267)
Szerintem is nagyon csúnya, közönséges Csisztu Zsuzsa haja, de én elfogult vagyok, mert engem a hangja, hangtónusa zavar a legjobban. Kiráz a hideg, amikor megszólal, ha egy kicsi izgul, akkor meg elvékonyodik a hangja, és szinte sikítva beszél. De viszont szerintem finomakat fõzõt, és megérdemelte, hogy õ nyert.
brokeness 2008 jún. 06. - 12:04:48
(777/4267)
Kedves Tv2!
Nem akarunk beöltözös v. egyéb poénosnak szánt epizódokat, nem akarunk trágárságot, nem akarunk alpári stílust.Legyen végre a fözés, a terítés, a vendéglátás a lényeg.Újabban már a fözésröl, a receptekröl szó sem esik.Pedig tán ez lenne a müsor témája. Nagyon várom vissza a vacsoracsatát!!!! Ezen a héten egy adást sem néztem a Hal a tortán-ból, besokalltam múlt héten.
Magenta99 2008 jún. 06. - 06:30:28
(776/4267)
Szerintem ez az eddigi legunalmasabb csapat.
Nagyon leült ez a mûsor, sztem ideje lenne abbahagyni.
Régebben csak úgy pezsgett ez a fórum, most meg látszik a hozzászólásokból is, hogy nincs mihez hozzászólni.
párduckata 2008 jún. 05. - 20:36:23
(775/4267)
Szerintem Csisztu Zsuzsának nem áll jól a vörös haj. Sokkal szebb és helyesebb volt világosbarna hajjal. Kicsikét öregíti, de nem bántásból mondom, mert kedvelem, inkább jó tanács, hogy festesse át világosbarnára vagy szõkés barnára, azzal szebb lenne. Egyébként nagyon szimpatikus, remélem nem sértettem meg vele, nagyon aranyos a kisfia gratulálok hozzá!
Györgyi 2008 jún. 05. - 16:19:18
(774/4267)
Szerintem már uncsi ez a mûsor
elisabet 2008 jún. 05. - 10:32:28
(773/4267)
A két srácról nekem is megvan a különbejáratú véleményem.... ez nem volt szép tõlük! Én az õ helyükben szívesen kihagytam volna a tegnap esti vacsorát.. :)) Amikor hazamentek, biztos kirámolták otthon a hûtõt :))))))))
ninane 2008 jún. 05. - 10:16:36
(772/4267)
Hát én is többet vártam ettõl a csapattól,de csalódtam kicsit, mondjuk Éles Istvánt eddig sem szerettem, hiába jó hangutánzó, amúgy meg elég taszító és unalmas. A kajája gyomorfogató volt, fõleg a leves, nem csodálom hogy Zsuzsának se jött be pl. A két fiú bunkó volt, ha tudják hogy más programuk van, mondják le az egész halatortánt. Tibi bácsi néha elég szórakoztató, Mari Zsuzsi mintha ott se lenne, nekem Csisztu Zsuzsa a legszimpibb.
elisabet 2008 jún. 05. - 08:59:47
(771/4267)
Pedig azt hittem, jó a csapat és majd milyen klassz lesz õket nézni...
elisabet 2008 jún. 05. - 08:57:58
(770/4267)
A tegnapi adástól kiakadtam. Valahogy reménykedtem, hogy kicsit VÉGRE szórakozom.. dehát ez sem jött össze. :((
Nem hiába nem tartozik a kedvenceim közé, akkor inkább várok, míg visszatér a Vacsora csata, azt legalább amúgy is jobban szeretem és sokkal többre értékelem ebben a "mûfajban". (Azért nem ígérem, hogy nem kukucskálok még bele, de ezt csak azért teszem, hogy meglegyen az aznapi hülyeség: ha ezt a családból, vagy a kollegákból más nem váltja esetleg ki belõlem. :))))
Ibcsi54 2008 jún. 04. - 21:33:33
(769/4267)
Remélem már más is látja, hogy ez az egész mûsor nem más mint............
elisabet 2008 jún. 03. - 16:00:07
(768/4267)
Naja.. az ilyen beszédet én is nagyon elítélem, még egy férfitõl is csúnya, fõleg, ha minden második szava ez. Nem értem, miért jó ez, nem jut eszükbe más? Már szinte kötõszóként használják. De egy nõnél még szörnyûbb. Egy nõ maradjon meg nõnek és nem szabad így lealacsonyodni - sztem. Persze, azt nem mondom, hogy néha nem csúszhat ki valami hasonló egyes nõknél, de nem tudom elfogadni. Nem tehetek róla. Persze ez nem azt jelenti, hogy én olyan feddhetetlen vagyok, korántsem. :)))