Téma: Hal a tortán

csajszi xx 2008 jún. 12. - 17:51:12
(827/4267)
Hát a szám jó volt amit énekelt Rékának Áron,de nem éri el soha Rékát szerintem...
darthdenes 2008 jún. 12. - 16:30:34
(826/4267)
Meeeeg vaaan!
Edda-Elérlek egyszer!
darthdenes 2008 jún. 12. - 16:19:31
(825/4267)
csá
Tudja valaki annak a számnak a címét amit Áron énekelt Rékának?
cseszter1 2008 jún. 12. - 14:24:37
(824/4267)
Átolvastam a hozzászólásokat. Nem Réka leszólásáról van szó, netán irigységrõl vagy rosszindulatról.” Tavaly nyáron a Bföldvári strandon 1.5 óra alatt a vízben, hatalmas tömeget megmozgattak. Az 5 éves gyerekektõl kezdve a 70-es taták, mamák mozogtak, ugráltak és – élvezték. Természetesen az ismertségük nagyban hozzájárult ehhez, de felemelõ látvány volt, szívvel lélekkel csinálták. Ez csupán promóciós elõadás volt.( Én tudom, mert én is szerveztem ilyet.) A sárga földig meghatódunk Norbiék önzetlen segíteni akarásán? Amiért szívükön viselik szegény emberek egészségét?? Idõt,fáradtságot, pénzt nem sajnálva törik magukat a nép egészségének érdekében?
Az álszentviselkedésük nagyban hozzájárul a negatív megítélésükhöz!!!Aki pedig nem esik seggre elõttük és követõik elõtt,az már rendes ember nem is lehet???Ha még nemtetszését is kifejezi,vége a világnak!!!!!!”
A rossz TV, sajtó nyilatkozataik miatt nekem ne mondják meg, hogy mi a tuti. Réka azt is mondta, hogy minden nõnek úgy kéne kinézni szülés után, mint neki. De én nem akarok úgy kinézni a160/ 56 kilómmal én jól érzem magam.
Inkább Alexandrát választanám, ha túlsúlyos lennék. Õ jobban kommunikál, számomra õ hitelesebb.
csajszi xx 2008 jún. 12. - 13:26:40
(823/4267)
Most vissza kapja az egész heti udvarlását Áron,norbitól,mert valami humorításokat kell csinálnia a kertben,meg még kitudja mit,és meg lesz egy 1 másodpercre Áronnak az öröme,mert megpuszilja Réka...Ja az vicces amikor be megy Áron a lakásba,és amikor kezet fog Norbival,mondja Rékának:azt mondtad,hogy nem lesz itthon.....ja és a tegnapi részbe ilyet szól Réka,Norbinak telefonon:hogy késõn érek haza és Áron fog haza kísérni,szóval nem védi meg magát Réka ilyen helyzetben...Majd Norbi intézkedik....az is jó volta,amikor megkérdezték Rékát,hogy tetszik neki-e Áron..de õ azt mondta nem,csak jó humora van...erre Áron szomorú lett,és megkérdezte csak ennyi,hogy jó a humorom???semmi más?
Reload,Reload,Reload,Reload,Reload,Reload,Reload,Reload forever!!! Szerintem jó kis együttes Áronnal az élen,mert jó hangja van...
csajszi xx 2008 jún. 12. - 13:17:15
(822/4267)
Ja és nagyon messzire ment Áron Szerdán,mert rá volt kattanva Rékára,és nem is lett volna lelki ismeret furdalása egyiknek sem ha lefekszenek egymással.Na most milyen dolog már,hogy mint kettõnek van családja,de Áron is nagyon hajt a ,,szíve hölgyére",és most biztos,hogy nem a feleségére értem...
Azt hiszem Áron át megy mosómedvébe.....a jobb szemére Norbitól fog kapni egy mokkát a mai adásban,a feleségétõl meg a bal szemére egy mokkát otthon.... :-) Nem ám lehet,hogy az adás végén intézik el az ügyet Norbi és Áron...ja láttam a mai rész bemutatóját,megszólal Réka kéne tartani egy ,,fitness versenyt,,(vagy mit?),és Áron elkezd finytorogni,ja és ebbe az adásba már vissza fogja magát,mert szerintem fél Norbitól és könnyen összeverheti,mivel õ is otthon lesz,ami nem tetszik Áronnak.És miket mûvelt Áron...ráült Norbi könyvére,utána ott zabált a fotóján és azt mondta udvarol Rékának és õ nem tud semmit tenni,mert nincs ott,hogy megakadályozza.
csajszi xx 2008 jún. 12. - 13:06:38 Előzmény zizioo11
(821/4267)
Amúgy zizioo11,szerintem is egy szórakoztató ember Áron aki imád bulizni bárhol is van...nekem ezt nem is kell mondani,mivel én amúgy is oda vagyok érte,leszámítva ezt a hal a tortános dolgot:erõszak Rékával,Kozsó piszkálása,mondjuk a többi is piszkálta ugyan úgy...,de fõzni nem tud,mert csak akkor volt több ideig a konyhában amikor elesett a járólapon....vásárolni utál és nem is tud,szóval át lehet verni...az már egy jó pont,hogy Anti alkoholista.És én amúgy is neki szurkolok a hal a tortánban,az lehet,hogy csalt,mert a sogora készítette el a gulyáslevest,de a desszerttel megküzdött és igyekezett,hogy minnél nagyobb legyen a buli!Elhívta a saját (persze a felesége kertje is)gyönyörû kertjébe a 70-es,80-as évek beli számok elõadóit,kiknek a nevük Reload zenekar és természetesen Áron az énekes benne.Szerintem az a rész volt a legjobb,ja és Áron háza és kertje mint mondtam gyönyörû.
elisabet 2008 jún. 12. - 11:23:45
(820/4267)
Azt hiszem én ezt a hetet kihagyom - ez a mûsor nekem most nem jön be. De azért beleolvasgatok, milyen véleménnyel vagytok róla, hááát nem túl jók - sztem.
Tilda36 2008 jún. 12. - 09:17:15
(819/4267)
Szerintem ezt a rendezõ adta ki utasításba, hogy Áron nyomuljon Rékára. Az más kérdés, hogy ezt nyávogós Réka hogy fogadta.
Magenta99 2008 jún. 12. - 06:42:27
(818/4267)
Hát szerintem meg a Réka egy hihetetlenül buta liba! Teljes mértékben meg van gyõzõdve róla, hogy minden pasi õt akarja, ezt ki is nyilvánítja - és épp emiatt az Áronon egyértelmûen látszik, hogy csak direkt szivatja.
Te nem látod azokat a pofavágásokat, amiket a kisinterjúk alatt vág, amikor álmai hölgyérõl beszél? :))
deebass 2008 jún. 11. - 23:47:01
(817/4267)
A zene ami a hal a tortán végén , a pontozáskor szól:
Zion - the way she moves (instrumental) djnilo
(Kösz DEEBASS)
deebass 2008 jún. 11. - 23:09:15
(816/4267)
A zene ami a hal a tortán végén , a pontozáskor szól:
Zion - the way she moves (instrumental) djnilo
(Kösz DEEBASS)
zsom501 2008 jún. 11. - 22:07:49
(815/4267)
Ez az Áron mekkora egy PARASZT! Hogy viselkedhet így valaki egy nõvel? A többiek meg miért nem állították le. Ha az én lágyommal egy szakmunkás paraszt ezt csinálná, és még muttná is a TV, tuti kiherélném. És nem értem, hogy miért van Norbi parája. Állandóan a Norbiról beszél. A Réka nem emlegeti ennyit. Ez a gyerek, tök csalódás, eddig a sorozatig kedveltem. Kiérdemelte az "egyszinten hajdú péterrel" érdemrendet.

Rékával semmi gond nincs. Tipikus nõ. Illetve nem tipikus, mert elég sokmindent letett az asztalra, ami már elég ok hogy utálják.

Kozso meg egy sótlan majom. A legszörnyûbb ha valakinek nincs humor érzéke. Ha valaki nem érti a poénokat, és állandóan duzzog. Nem vall inteligens emberre. Õ a másik csalódás.
Györgyi 2008 jún. 11. - 22:01:02
(814/4267)
Különösebben nem foglalkoztam Norbiékkal, de megnéztem ezt a kis riportot velük, amit Cseszter1 felrakott. Kicsit meglepett..

http://youtube.com/watch?v=2FNDUXgxmwA&feature=related
Tilda36 2008 jún. 11. - 21:49:39 Előzmény Györgyi
(813/4267)
A mai mûsorban is úgy nézett ki a feltúrbózott mûmelleivel mint egy útszéli ribi. Játssza az agyát, hogy így Norbi úgy Norbi, de azért tetszik neki Áron nyomulása. Na a Demcsák meg úgy nézett ki a lófejével és a túl szolid öltözékével mint egy angol kisasszony, a modorossága is erre vall.

Áron jó pofa volt, de állítom, hogy a menût, amit ugyan õ tálalt fel mások készítették. Viszont jó volt a karaoké parti...meghozta a hangulatot.

Egyébként Kozsó a legnormálisabb az egész bagázsból, ezért fikázzák állandóan, vagy ki van adva a mûsor szerkesztõjétõl...
Györgyi 2008 jún. 11. - 19:27:53
(812/4267)
Megnéztem a riportot Rékával, hû ez a csaj nagyon sötét. Nem egy anyatípus,inkább utcalány..
vgy 2008 jún. 11. - 18:36:38
(811/4267)
mármint azt hiszem (félreírtam)
vgy 2008 jún. 11. - 18:36:12
(810/4267)
Na, de azt hittem több hozzászólást nem is írok, mert én intelligensebbnem tartom magam ennél az írásoknál...
vgy 2008 jún. 11. - 18:34:31
(809/4267)
Bocsánat, nem neked szántam. Másoknak.
Ibcsi54 2008 jún. 11. - 16:33:34
(808/4267)
Megnéztem a hivatkozásod Norbiékról. Teljesen jól "bemutatkoztak" rajta! közönségesek mind a ketten. Végig nyomja a süket szöveget , mindenkit elitél. Azután a végén a nyelve már alig forog és káromkodik! Hát igen ezek õk! Norbert és Réka! Mellesleg Réka szerelésével nyugodtan kint állhatna a 6-os út szélén!Nem lógna ki a sorból!