Téma: Hal a tortán

zizioo11 2008 jún. 13. - 16:15:02
(847/4267)
Te tényleg odavagy érte...Én azért nm ...csak szimpatikusnak találom!És ezen nm is szeretnék vitatkozni,mert ez nem errõl szol!!Én mindenben eggyetérek,csak közben máshoyg is fogom fel a dolgot:)!!NA mind1,végül is ez lehetne egy Kovács Áron fan klub...,,mer eddig mindenki csak róla irt:D:D
na puxxx
cseszter1 2008 jún. 13. - 16:04:13
(846/4267)
Cukorbetegeknek pedig Xilit, ami szintén egy természetes és teljesen biztonságos édesítõszer, nyírfakéregbõl készül, de számos gyümölcsben is megtalálható. Ugyanolyan édes, mint a cukor és nincs semmilyen mellékíze.
cseszter1 2008 jún. 13. - 15:50:18
(845/4267)
Teljes mértékben egyet értek veled. A sok E betûs adalékanyag károsító hatásáról szinte mindenki hallott. Utána lehet olvasni a www.allergiainfo.hu oldalon azon belül Élelmiszer-adalékanyagokra kattintva, megtudhatjuk mitõl milyen, betegséget kaphatunk. Sok az asztmás, allergiás beteg nem véletlenül.
Amerikanizálodunk, folyamatos agymosásban részesülünk. Réka mindenhez mûcukrot használ, pedig annak van csak igazán egészségromboló hatása. Az aszpartám tönkreteszi az agyat, a látóideget, a központi idegrendszert, és igen károsan hat minden szervre. Szívritmuszavart is okoz. A szklerózis multiplex és a bõrtuberkulózis járványszerûen szaporodik. A szervezet elsavasodásához vezet ( metabolikus acidózis) A formaldehid a mérgek ugyanazon csoportjába tartozik, mint a cián és az arzén. Ezek halálos mérgek, melyek idegrendszeri problémákat okoznak és lassan ölnek.
A bõrtuberkulózis már majdnem annyira elterjedt, mint a szklerózis multiplex, különösen a Cola Light-ot fogyasztók körében. Amennyiben valaki aszpartámot használunk és ezzel egyidõben sok light - terméket fogyasztunk, a következõ tünetek jelentkezhetnek : görcsök és merevségek, érzéketlen láb, szédülés és nyomottság, fejfájás, fülcsengés, fülzúgás, ízületi fájdalmak, depresszió, félelmek, érthetetlen beszéd, elmosódott látás, emlékezetvesztés. Agydaganatok eltávolítása után nagy mennyiségû aszpartám lerakódást találtak.
Megváltozatja a menstruációs ciklust és terméketlenséget, szülési és születési rendellenességeket okoz. A mesterséges édesítõszerek a következõ védett márkanevekkel: Equal, NutraSweet, Neotame, Spoonful, Equal-Measure, NutraTaste, Canderal (E951), Sugar Twin (kék dobozos) Saccharin-nal ("Sweet n' Low", "Sweet Twin"), kénesítõ szerekkel stb.
Az én véleményem az, hogy mézet, szõlõcukrot kell fogyasztani, és cukrot is lehet, de mértékkel. Mozgásnak pedig a táncot javasolnám. Nagyon jó fiataloknak és idõsebbeknek is.
Tilda36 2008 jún. 13. - 13:25:22
(844/4267)
Te rendesen bele vagy zúgva!:-DD
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:52:52
(843/4267)
Nekem nem kell mondani,hogy van felesége akit azt hiszem Gabinak hívnak(nem biztos a neve),akivel már 12 éve házas!!!És a kisfiát meg Máténak(ez se biztos,hogy így hívják),de még akar egy kislányt is....és Áron a Hobo Blues szövegét tudja a legjobban,de a Neoton Familiát szereti,régebben fenékig érõ haja volt,80-as 90-es évekbeli zenék elõadói a Reload együttesében... boom.Szóval még sorolhatnák az életérõl és az adatlapjáról...,mert sok mindent tudok róla és nem azt mondtam,hogy mindent...
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:41:52
(842/4267)
A TV2 Hal a tortán adásában a nézõk Kovács Áron egyre hevesebb udvarlását tekinthették meg a héten, a mûsorvezetõ hol erõszakosan, hol szenvedélyesen, hol pedig romantikusan próbált Rubint Réka kegyeibe férkõzni. A mûsorvezetõ be is ismerte, „nagyon bejön” neki Schobert Norbi neje, bár erre a merész lábtaperolás, és hassimogatás, illetve a gitáros kísérettel elõadott szerenád után mindenki rájött magától is. A TV2 Aktív címû mûsorában megszólaltatták a feleségét õrülten imádó Schobert Norbertet is, aki elég meglepõen reagált a mûsorvezetõ próbálkozásaira: „ha valaki megnyerte, hadd vigye”, majd hozzátette, hogy tulajdonképpen idegesítené is, ha nem tetszene a pasiknak a párja, és rejtegetnie kellene a világ elõl.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:35:24
(841/4267)
Kovács Áron a TV2 Mobil Party-ját vezette korábban, legutóbb pedig az MTV-n láthattuk a Luxor Show-ban, mellesleg a KaraoKing nevû karaokecég vezetõje;
8/10
suppadre 2008 jún. 13. - 12:22:22 8/10
(840/4267)
szerintem is ez az idáig legjobb csapat,mindenki megtesz mindent,hogy jól érezzék magukat õk is meg a nézõk is.Kozso különc,de jól áll neki,és meg is teheti,ezzel nem sért senkit,én csípem õt is.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:14:18
(839/4267)
Bár elsõként ragadott fakanalat Kovács Áron, pontszámait tekintve õstehetség. Egy kis gyakorlás és a fõzés is olyan jól megy majd neki, mint a bulizás.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:08:39
(838/4267)
Kovács Áron,most Karaoke mûsor helyett,kajaoke mûsorban szerepelt... :-) XD
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:03:59
(837/4267)
Fõleg szerintem inkább Rékával lenne legszívesebben kettesben.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 12:03:12
(836/4267)
Áron(szerda):„Mindenki súgott, mindenki próbált segíteni, volt olyan, hogy az operatõr keverte meg az ételt! Csoportos drukkolás volt! Olyannyira kezdõ vagyok, hogy a zöldséget is egy nõi magazinon szeleteltem, teljesen tönkretettem, de nem vettem elõ tálcát. Másnap az édesanyám segített takarítani, és még a zárt dobozokban is tejszínhabot talált!”

Áron a vacsorán kívül meglepetésekkel is készült a többieknek, fõként Kozsónak: átdolgozta az énekes egykori slágerét, a Csak a csillagok tudhatják címû dalt.

„Kozsó egy igazi popikon. Olyan történetei vannak, amelyek a valóság és a képzelet határán mozognak, ezzel együtt nagyon megkedveltem! A zenekarommal átdolgoztuk a dalát, rockos stílusban. Nagyon jól fogadta! Mindenki pozitív csalódás volt nekem egyébként, de a leginkább Rubint Réka. Róla azt hittem, hogy egy üresfejû fittneszbaba, de erre rácáfolt. Igazi értelmes, jóeszû, jólelkû nõ.”

Kovács Áron megerõsítette, amit a többiek mondtak: szerinte is lesz folytatása ennek a hétnek, civilben, kamerák nélkül is szívesen találkozik a társasággal.
zizioo11 2008 jún. 12. - 21:28:59
(835/4267)
ÁÁ szerintem nm!Van egy felesége,és nmrég született gyereke,szerintem náluk jobban senkit nm szeret!!Ez az egész színjáték a tv-nek szól ill.a nézöknek!!
Min röhögnénk ha valaki nm csinálna ilyeneket is?:):)
A Réka meg már szinte egy s ugyanaz ember a Norbival,és neki is azért tetszik ez,mert nm sûrûn hagyja neki a norbi,ami mellesleg megint csak a tv miatt van!!
Én egyépként kedvelem az egész csapatot,az eggyik legjobb szerintem idáig!még szegény kozsot is...pedig öt már széttépték!!:D :D :D
fedyke 2008 jún. 12. - 21:19:53 Előzmény cseszter1
(834/4267)
Egyébként igazad van, cseszter! Norbiék önzetlen segíteni akarása nekem is gyanús egy cseppet ... Már csak azért is, mert a múltkor leemeltem a polcról egy Norbi-féle "egészséges" valami kekszfélét, és 18!!! db E-adalékot tartalmazott! Ugyanazzal a lendülettel hajítottam vissza rögtön! Az a baj szerintem ezzel a Norbi-féle elmélettel, hogy attól, hogy valamiben nincs kalória, attól még nem lesz egészséges, könyörgöm! Milyen tápérték van egy ilyen mûanyag-darabban? De azért abban igazuk van Schobertéknak, hogy oda kell figyelni arra, hogy mit eszünk, és mozogni is kell, de ez sok mûkaja, ami az õ nevükkel van fémjelezve, az gáz!
Theine 2008 jún. 12. - 21:13:35
(833/4267)
:-DDD
fedyke 2008 jún. 12. - 21:10:15
(832/4267)
Pedig nem akartam ma hozzászólni, de nem bírom ki, bocs ... Esküszöm, hülyén haltam volna meg, ha nem tudom meg, hogy nem szabad megnyalni a tejszínhabos szifont, mert hozzáragad a nyelvem! Édes jó Istenem! Hát Rékán kívül ez még egyáltalán eszébe jutott valakinek? Vagy csak én vagyok ennyire tájékozatlan?
csajszi xx 2008 jún. 12. - 20:43:51
(831/4267)
Norbi már úgy kezdte a fogadtatást Áronnak: Rékáról leszálni!Szép szerintem Réka és Norbi háza...és milyen aranyos Norbi,hogy mindig bele eszik az ételbe készítéskor,de egyúttal sunyi is.
csajszi xx 2008 jún. 12. - 20:16:45
(830/4267)
Szerintem Áron nagyon is komolyan gondolja...különben miért mondta volna Rékára,hogy a szíve hölgye,és azt is mondta,most az aktívban,hogy nagyon tetszik neki Réka és nagyon bejön neki...egész héten Réka körül fog szaladgálni szerintem...és Norbi azt mondta,ha megnyerte hát vigye...,de Norbinál jobbat Réka úgy se talál...az is biztos,hogy Áronban is van erõ mivel edzésekre jár és vastag a karja,de Norbi se egy puhány alak...szóval jobban is teszi Áron,hogy a mai részbe visszahúzodik a kis sarokjába...
zizioo11 2008 jún. 12. - 18:10:16
(829/4267)
Kösszi Csjszi 11 ,hogy egyet értesz,,,..én pontosan ugyan igy gondolom...!!
:):):)
zizioo11 2008 jún. 12. - 18:07:18
(828/4267)
Hát nm hiszem h Áron félne a Norbitól.,mer a Norbi akkora mint a kutyám ülve...biztos nm jól Látta az Áron karját...:D:DD:D
Jóó elismerem kicsit túllépett a célon,de eggyáltalán nm gondolja komolyan...és nm is csodálom!!:):)