Téma: Hal a tortán

zizioo11 2008 jún. 11. - 15:45:12
(807/4267)
Szerintem az ég világon semmi baj nincs az Áronnal,egy felszabadult jókedvû srác...,aki bolondságbol felszabadultan tud flörtölni bárkivel,...és nm hiszem h van olyan aki ezt komolyan venné...!!Ahogy láttam a fõzés nm lesz ma az erõssége,de szerintem ahogy a mûsort vezetni az zseniális,és nm is hiszem h leene nála jobb kedvcsináló!!:)Én ha nézem a popdarálót,rögtön kedvem támad a bulizáshoz..:):)
Tilda36 2008 jún. 11. - 14:19:40
(806/4267)
Nem kellett hozzá nagy tudomány, hogy a "lajosné"-ból kikövetkeztesd, hogy nõ az illetõ...ráadásul ott van még az adatlap is.
cseszter1 2008 jún. 11. - 14:00:16
(805/4267)
Nõ vagyok, de én a férfiakat társaimnak tekintem. Így egészítjük ki egymást. Bocs, ha nem fogalmaztam pontosan.
csajszi xx 2008 jún. 11. - 13:41:03
(804/4267)
bocsi lajosne de a hozzászólásaidból úgy véltem,hogy férfi vagy,mert olyan férfiasan álsz ki magadért és Rékáért...de ha neked tetszenek az ágyú golyó seggûek,akkor rajta...
(amúgy nem jött volna rá sok ember ha nem nézik meg az adatlapod,hogy nõ vagy...)
csajszi xx 2008 jún. 11. - 13:36:22
(803/4267)
Áron is kezd messzire szaladni,mondjuk õ nem csúfolja meg piszkálja Kozsot,de ugyan úgy mint a többi hülye kiröhögi és még nem is kérnek bocsánatot Kozsotól,micsoda bunkók....bele értve Áron rosz tettét a mai adásban,amikor rámászik Rékára és meg akarja erõszakolni,de az lehet,hogy Áron Anti alkoholista,de attól még valamikor megeshet nála is szerintem,fõleg ha bárokban meg kocsmákban énekel meg táncol akkor biztos szokott kortyolgatni és õ is bekancsulhat esténként,szóval azt akarom ezzel mondani,hogy volt már Áronban ital,amikor rámászott a Rékára...Majd,hogy fogják csodálni,hogy Kozsoról még 10 év múlva is hallani,de erre a bunkó társaságra meg senki nem fog emlékezni...és majd Rékát is meg a többit is kizavarják a boltból,hogy koldulóknak tilos bejönni...és nem fogják tudni,hogy 10 évvel ezelõtt fitness k*rálynõ volt...mondjuk Áronra lehet,hogy fognak emlékezni valamennyire,mert még a humorával kicsit többre viheti és amúgy is van neki 1 együttese,akik 70-es évekbeli számokat énekelnek,és hát valjuk be,hogy még mindig jól keresnek a régi számok elõadói...
vgy 2008 jún. 11. - 13:23:51
(802/4267)
Hát igen...Magyarország...megint le kell szólni mindenkit...Természetesen az emberek nem tökéletesek. De ezrek vannak mégis, akik hisznek bennük. Réka többet tett emberek ezreiért, mint ti valaha is fogtok. Kozsó meg tényleg semmi rosszat nem szólt még senkire. Tény, h fura a stílusa, de ez egy dolog. Nem kellene ennyit foglalkozni másokkal...
csajszi xx 2008 jún. 11. - 13:15:09
(801/4267)
Cseszter1 szerintem teljesen igazad van,bár én lány vagyok,minket a lányokat úgy szégyeníti meg,hogy 1 lánynak de még egy családos anyukának sem így kéne viselkednie és nem így kéne kinéznie,mint egy colossus vagy 1 izom fejû b*rom.
Most ez milyen szégyen már,hogy Norbit is kitudja verni szkanderben.Egy pasit lever szkanderben? úristen...És akkor szegény Áronnal mit mûvelt..megszégyenítette tv adásban...és mi lett volna akkor ha Réka nem hagyja magát...szerintem akkor Áron az ablakon kirepült volna...szerintem az ilyen nõ undorító,az még nem,hogy erõs és megtudja védeni magát,de hogy akkora izmai legyenek mint mondjuk Balzsay-nak vagy Erdei Zsoltnak nõ létére.....!!! Hát rá is közelített a kamera a kezére és komolyan bicepsze is volt... :-/
1/10
Bigpapa 2008 jún. 11. - 12:28:45 1/10
(800/4267)
Hehe, miközben írtam a hozzászólásomat,de megelõztél, a linkkel együtt. Egy rugóra jár az agyunk :))))))) Gratulálok ;)
1/10
Bigpapa 2008 jún. 11. - 12:27:00 1/10
(799/4267)
Az a baj, hogy hétfõ óta fikázzák Kozsót. Azt az embert, akitõl eddig - nem most a mûsor alatt, hanem eddig az összes nyilatkozatában- nem hallottam egy rosszindulatú megjegyzést sem senkire.
Pont reggel gondolkodtam, hogy 1 éve a Sváby még mekkora "ász" volt a médiában, most meg hun van? :))))))1 év múlva már a nevét is elfelejtik. Ugyan ez lesz Azurákkal, Demcsákkal....
De az Alvajárók és az Ámokfutók dalokat még 30 év múlva is játszani fogják a rádiók. Akkor? Ki alkotott maradandót ebbõl a csapatból?
Igaza van fedyke-nek, mert én is ezt mondtam pár hete: Tipikus magyar dolog, ha valaki sikeresebb,mint a csapatban bárki, azt cikizni kell, azt vissza kell húzni.Azt mondja Azurák Kozsónak: Nem ciki, hogy kiparodizálták a Mad Man számot, "Hány éves vagy batman..." paródiára?- Miért lenne baj? Tök jó volt! És nem fogja fel az alpári paraszt Azurák, hogy azért örül minden elõadó, ha parodizálják, mert így 2-3x több emberhez eljut a híre, a neve, és a zenéje (más szöveggel ugyan,de aki csak a paródiát hallotta, megkeresi az eredetit is).
A Demcsák meg beszól neki: Nem zavar, hogy napi 12 km után sem vagy szép? Demcsák egy plasztikai túra után sem lenne vonzó, szóval beszólás elõtt elõbb nézzen tükörbe és aztán jöhet a beszólás. Ha még aktuális.
Réka valóban egy útszéli prostinak öltözött.De hát pont annyi esze van.Emlékezzünk a diákszigeten elnyögött ominózus mondatára,amit Norbinak mondott: "Te mit szólnál, ha a szigeten egy ilyen ujjazná a lányodat...?Mindezt kamerák elõtt.
cseszter1 2008 jún. 11. - 12:23:30
(798/4267)
Nem bírom ki, hogy ne írjak. Számomra katasztrófa Rubint Rékát nézni és hallgatni. Akit ilyen sokszor szerepeltetnek meg kéne tanulnia beszélni, önmagát kifejezni. Nem egy IQ bajnok, de elsõsorban ez egy fõzõs mûsor és nem erre kéne figyelnem. Kedves férfi társaim szerintetek ez egy szuper nõ? Férfiakat megszégyenítõ izmos masculine testével. Olyan a feneke, mint egy agár kutyának. A melle helyén is csak izom lenne, ha nem plasztikáztatta volna, de a mûtéti beavatkozás is siralmasra sikerült, mert csíkok vannak a mellén. Ez a „nõ” lenne az etalon? Nincs semmi bajom a mellplasztikával, ha az esztétikus és arányos.
http://youtube.com/watch?v=2FNDUXgxmwA&feature=related

Azurák Csaba szerintem finomat fõzõt, ügyes volt.
fedyke 2008 jún. 10. - 22:38:34
(797/4267)
Csatlakozom Ibcsihez és lajosne-hoz! Zsuzsika talán visszavehetne az arcából ... De végül is mindegy, saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt! Még hogy riporter - Õ! Jaj,neee .... Sajnos kiütközött ez a tipikus magyar hozzáálás, hogy a sikeres embereket tapossuk, ahol érjük, nehogy gratuláljunk neki az eddig elértekhez, vagy megkérdezzük, hogy csinálta ... Ugyanis szerintem is ebben a társaságban egyedül Kozso az, aki letett már valamit az asztalra, függetlenül attól, hogy valaki kedveli õt, vagy nem, ez tény. A sok kis " percember " meg csak mondja a magáét. Megnézném, kirõl hallok még közülük úgy 10 év múlva ...
Szóval hajrá, Kozso!
Ibcsi54 2008 jún. 10. - 22:27:05
(796/4267)
A Réka mai öltözetérõl csak annyit ilyen nadrágokban állnak a lányok végig Szeged határában( persze a viselkedése sem állt messze tõlük)!
Ibcsi54 2008 jún. 10. - 22:17:38
(795/4267)
Nos, a Demcsák kezet foghat Szilivel , igazi kígyó még úgy mar is. Kozsó az egyetlen normális(Jó tét lélek ebben a társulatban!)Demcsák nem tudom reggel szokott-e tükörbe nézni még sminkel is borzasztó. Még õ mondja másnak hogy hogy néz ki.Hát õ egyenesen egy csontváz kollekció riogatni lehet vele! Nem is csodálom, hogy nem kellet szóvivõnek! A Réka meg egy vinnyogó!nem igaz hogy nem találnak már valami normális szereplõket( persze itt jegyzem meg, aki normális nem is vállal ilyen bohóckodást)! a két lánynak küldök jó kis közlekedési eszközt nyugodtan próbálkozhatnak vele,biztos mûködni fog nekük.
Elnézést általában nem vagyok rosszindulatú!
csajszi xx 2008 jún. 10. - 21:33:14
(794/4267)
Azurák Csaba fõzött:volt borkostoló,pulyka máj,Áron és Réka szkanderozott,meg valami epres desszert...áronnak♥ a desszert tetszett leginkább szerintem,mert az hasonlított 1 mellre....Tegnap még nem volt bezsongva Áron,Rékára,mondjuk beakart nézni a szoknyája alá...De a mai részbe nagyon felizgatta Réka,hogy azt az izmos undorító hátsóját,oda nyomta szó szerint Áron arcához,persze hogy Áronnak tetszett ez az egész cécaj,mivel õ is férfi...és még kanos is...és ma(Kedd)Áron szerenádozott és gitározott Rékának és bevallotta,hogy bármikor elfogadná élettársnak Rékát,de Réka ezzel nem így van,neki nem kéne semmi áron...És még nem vitte ezzel túlzásba,majd holnap fogja,amikor majdnem megerõszakolja Rékát Áron,és Réka még élvezi is...
csajszi xx 2008 jún. 10. - 21:32:06
(793/4267)
hát engem úgy kellett borogatni mikor megláttam Áront lenyalt hajjal♥(gondolom 1 kiló zselé volt a haján),és fehér ing és rá fekete öltöny♥(álom kandúr...ja.. :-),és mindenki vitt virágot Zsuszának és Áron azt hiszem fehér rózsát vitt neki♥nekem is hozhatna...♥holnap Csaba(riporter) fog fõzni és Szerdán meg ÁÁron...♥♥♥, Csütörtökön meg Rubint Réka és Pénteken Kozsó...,de én biztos fogom nézni az összeset...Jaj eszembe jutott,hogy a mai hal a tortán-ban Áron lefejelte az asztalt...azt hiszem szándékosan volt,csak az nem,hogy olyan erõsen akarta volna...épp a megmérgezését az étellel akarta eljátszani...és beszólt neki Réka,amikor mászott fel a vonatra Áronnak,Réka:hosszú a szoknyám úgy hogy Áron nem tudsz benézni alá...,de Áron ettõl nem lett szomorúbb...és Áron= Anti alkolista,úgy hogy szerintem újabb jó pont a jellemérõl...de ez az én véleményem,mindenkinek más...és persze az ideálja is más.
1/10
Bigpapa 2008 jún. 10. - 21:17:00 1/10
(792/4267)
Nem értem a Demcsákot. Ki ez a picsa? Már elnézést? Akkora arca van, hogy néha 16:9 ben kell néznem a mûsort, hogy ráférjen. Nekem eddig semmivel sem bizonyította, hogy jogosan ilyen beképzelt. Az Azurák is beállt a sorba azzal, hogy Kozsót fikázza. Ha holnap nem vezetheti a naplót (nem tudom, hogy a mokkában még vezet?), akkor õ is eltûnik a francba, és 1 év múlva elfelejtik.
Nem ismerem Kozsót, nem is a barátom. De basszus. Ebben a rohadt társaságban eddig õ az egyetlen, aki valami maradandót letett az asztalra. Lehet õt utálni, szeretni, cikizni, de csak összehozott jó pár együttest, felépített egy olyan házat, amit szerintem sokan megirigyelhetnek. Üzletei vannak, és most amerikában lakása és próbál ott is befutni. És inkább barátkozom egy olyan emberrel, akibõl árad a nyugalom (leszarom, ha megjátszott nyugalom, vagy igazi), mint beszélgessek 10 percet Azurákkal, vagy Demcsákkal.
Réka olyan amilyen. Szerintem a férfi lakosság 90%-a dugná,mint a karácsonyi pulykát :)))))de csak a 10% élne vele együtt. Norbi ebben a 10%-ban van.
Áron semleges. Kicsit illetlen egy kétgyerekes családanyát majdnem megdugni a kamerák elõtt az asztalon,de ez az õ dolguk. Az a baj, hogy Áron egy szimpla bohóc egy mûsorban. Abban a zenés vetélkedõben. Ha holnap lecserélik egy román menekültre, a mûsor akkor is fut majd tovább, így nem tudom, miért arcoskodik néha. igaz, a képernyõn való jelenlét még egy hangyából is elefántot csinálna.
iron90 2008 jún. 10. - 20:34:06
(791/4267)
Ebbe a szedett vetett bandába Kiszel Tünde lenne a csúcspont..anyni esze van mint egy marék lepkének..meg bnkó Ganxta zoli sem lenne rossz , megfûszerezve azzal a bösme mûmajom kicsi Tysonnal..neh ezek is jönnek lassan majd a legalja akikre téleg s.ztem senki nem kíváncsi..
3/10
nagykati66 2008 jún. 10. - 14:16:38 3/10
(790/4267)
Igaz, hogy sajnos ellaposodott ez a mûsor, bár ez mindig gyengébb volt szerintem mint a vacsoracsata. Már nem is a fõzésrõl szól az egész, hanem a magamutodatásról és az egymás sértegetésérõl, leszavazásáról.
southwind 2008 jún. 10. - 13:44:27
(789/4267)
Nekem ez a musor az, mikor nehany magat -egymast celebnek mondo, valamennyi penzert odall a kepernyom ele , veri a fejet a kepernyobe, es azt hajtogaja: latod milyen idiota vagyok? latod milyen idiota vagyok. Latjuk!Es rohogunk rajtatok! Nyilvan az egesz musor egy koreografia, de valaki megmondja milyen legyel, es te bevalallod :) A szerkeszto Kozso figurajat emberire vette, hat schobertnebol tobbet nem lehet kihozni, mint amennyi benne van, de azurak is kakiba lehet a nepszerusegevel, ha ezert kepes bevallani a bunko szerepet, demcsak kisasszony a megszolalasig ok, de csak es kizarolag odaig.
mom 2008 jún. 10. - 12:44:45
(788/4267)
Fájlalom,-és gondolom nem vagyok egyedül-hogy a Demcsák Zsuzsa szivárog vissza szép lassan a médiába.Lehet,hogy mégis szóvivõnek kellett volna lennie ott nem az önálló "gondolatait" mondta volna el.Mindenesetre ezen a héten nem nézem a mûsort.