Téma: Hal a tortán

Rahel 2008 dec. 13. - 16:58:49
(2727/4267)
-A férfi izmokkal rendelkezõ Réka, és a "nyuszi" Szilvi valóban két ritka nagy bunkó!!

-G.Z. volt a legjobb!

-A szeretet teljes Kozsó, pedig kár, hogy nem maradt Afrikában!!!:PPP
-(Meglátszik, hogy túl sok csúszó mászóval találkozott!!!:PPP/

-Bangó Margitnak pedig tök igaza volt!!!
MacaTv 2008 dec. 13. - 16:23:11
(2726/4267)
Összegzés:
Bangó Margitnak teljes mértékben igaza volt. Én - a magam részérõl - még csúnyábbat is mondtam volna a három gráciának.

Azért arra kiváncsi leszek, hogy hol lesz Réka és Szilvike 60 évesen. Nem ám Kossuth-díj, Réka aspartam mérgezésbe korán elhalálozik, míg Szilvike... hát nem tudom... csak van valami jó tulajdonsága is...

Kozso: õt nem kell félteni, mindig ott nyal ahol majd kell. Ja, és megint megemlíteném, hogy Margitnál leszedte a panírt a kajáról - mert a barátnõje nagyon megharagudna, ha ezt megenné - míg Afrikában egy másik valóság showban a csirkebelet is megette. Tényleg "napraforgó" - Margitot idézvén.

csõ kutya
HunCsaba 2008 dec. 13. - 16:01:53
(2725/4267)
Nem véletlenül hasonlítottam Bangó Margit Kossuth díjas müvésznõt Fekete Pákó és Gáspár Gyõzõ müvészurakhoz. Én nem azt mondtam hogy R. Réka és B. Szilvi illedelmesen viselkedett, de tõlük nem is vár különbet az ember, de hogy egy Kossuth díjas "müvész" még a két fentebb említett hölgynél is alpárribb módon viselkedjen az szégyen! Különben meg nem a megbántotság sugárzott Bangó Margit Kossuth díjas müvésznõbõl hanem csak a gyülölet. A többiek lehet hogy ki akarták játszani hogy ne Õ nyerjen de gyülölet nem volt bennük, Bangó Margit Kossuth díjas müvésznõben csak gyülölet volt, amit olyan szimpadiasan és olyan mindenkit lenézõen adott elõ amit csak a két feltebb említett müvészúrhoz hasonló szintü "sztárok" tudnak.
1/10
Deszpina 2008 dec. 13. - 15:54:21 1/10
(2724/4267)
Bõ lére eresztett hozzászólásod arról tett tanubizonyságot, hogy fogalmad sincs, kirõl írsz.
Semmiféle ellentmondás nem volt abban, amit Bangó mondott. Megérkezéskor õ érzett valamit, amit az unoka utólag megerõsített.
Kár itt cigányozni, ez nem etnikai jellegû probléma volt. A két senki nõ nem tud viselkedni. Errõl szólt a történet és nem vesztesekrõl és gyõztesekrõl, mert ezt akkor még nem is lehetett tudni. Ettõl függetlenül fõzésben (is!!) zsebre teszi B.Margit Pösze Nyuszit és Kapafogat.
cs.milan 2008 dec. 13. - 15:20:24
(2723/4267)
Jah és még egy! Nem érdekli õt az, hogy nem õ nyert, õ azért balhézott, mert megalázták. És, ha az õ házába megalázzák, akkor õ mért ne tegye meg ezt õ Kozsó házába, mikor Kozsó is beállt a két kurvához, benyalta magát, meg is lett az eredménye. FUjj
cs.milan 2008 dec. 13. - 15:18:02
(2722/4267)
Jah és fekete Pákóhoz megy Gyõzõhöz végképp nem hasonlítanám, mert azért tõlük nagyon messze áll fõleg értelmi szinten! Mondjuk nekem nincs velük se semmi bajom. De hát itt velük is csak egy a baj az egyik cigány a másik néger. De ha nem azok lennének akkor õk is jók lennének! Undorítóak vagytok! Tisztelet a kivételnek!
offtopic
cs.milan 2008 dec. 13. - 15:15:15
(2721/4267)
Milyen duma ez, hogy csak egy sátoros cigány maradt ? Itt nem arról van szó, hogy ki a cigány, meg ki nem , és nagyon is igaza volt a Bangó Margitnak. És te nagyon félrenézted a mûsort. Bangó Margit azt mondta már AKKOR LÁTTA RAJTUK A GYÛLÖLETET MEG AZ UNDORT MIKOR BELÉPTEK. És utána ez be is bizonyosodott! Hogy lehet már így cigányozni, persze cigány akkor õ a hibás, de ha egy jó nagy paraszt lett volna, akkor neki lenne igaza. Szép!
mirigy 2008 dec. 13. - 13:49:30
(2720/4267)
Szerintem meg nem azért balhézott mert nem õ nyert. A két nõszemély és a harmadik aki kozsó elõre letárgyalták hogy mindent lehúznak amit csinál bangó. Õ tényleg készült a fogadásukra és az elõtte lévõ három napban is teljesen normálisan viselkedett velük szemben. Szimplán összeesküdtek ellene eldöntötték hogy nem õ fog nyerni és kész. kozsó meg a nemlétezõ mongol ételeivel nyert. Ugyanmár kérem. Akik elõtte vinnyogtak, hogy nem esznek húst meg ilyen szar olyan szar oszt hirtelenjében 5 pontot adnak neki. Lehet hogy az ideg beszélt bangóból de hátbadöfték és ez nem tetszett neki ami nagyon is érthetõ Szapulhatod de te vagy kissebségben jelenleg.
HunCsaba 2008 dec. 13. - 13:24:46
(2719/4267)
Elõször is azt szeretném mondani hogy én sem birom sem Rékát sem Szilvit. Rengeteg hozzászólásban olvastam hogy egy Kossuth díjas müvésszel nem illik így bánni, de egy Kossuth díjas "mûvész" szabad így viselkedjen? Úgy hísztizett mint egy útszéli paraszt, meg hogy Õ milyen nagy valaki, de ahogy ott viselkedett azzal épp azt bizonyította hogy lehet hogy gazdag és ismert meg lehet hogy Kossuth díja van (szegény Kossuth forog a sírjában) de attól még megmaradt egy sátosos cig@ny szintjét, ugyanolyan müveletlen. Nem azt akarom mondani hogy a másik két nõ viselkedése elfogadható, de az ahogy a Bangó Margit reagált rá azzal csak azt bizonyította hogy Õ még a másik kettõnél is müveletlenebb, hiába van Kossuth díja. Szerintem nem is azért hisztizet amit a másik két nõ müvelt hanem azért mert nem Õ lett az elsõ, ez abból is látszott hogy egymásnak ellent mondó dolgokkal is vádolta õket, egyszóval össze vissza hazudozott, például egyszer azt mondta hogy a vacsora után nyugodtan békésen átment a "kisházba" mert Õ semmirõl nem tudott, semmit nem hallot, semmit nem vett észre csak attól lett ideges mikor az unokája sírva ment hozzá és mesélte hogy mit hallott, máskor meg azt mondta hogy mikor megérkeztek a vendégek Õ már akkor látta meg érezte hogy utálják meg összefogtak ellene és végig érezte az utálatukat és ezért van kiborúlva. Ha valaki ennyire kétféleképp mesél el egy dolgot ott egy harmadik dolog az igazság és ebben az esetben az hogy nem Õ lett a gyõztes ezt már elõre érezte és ezért vágott egy mübalhét hogy mégis Õ nyerjen, a célját el is érte, bár én a viselkedése miatt kizárratnám, de amien müveletlenül viselkedett kinézem belõle hogy el is fogadja az elsõ helyett. Számomra Bangó Margit egy nulla, ezek után mégha van Kossuth díja egy szinten van Fekete Pákóval meg Gáspár Gyõzõvel, semmivel nem ér többet.
cs.milan 2008 dec. 13. - 11:31:26
(2718/4267)
De most komolyan ki ez a két nõszemély ? Két nagy kurva, akik tele vannak pénzzel oszt kész. De nagy dolog, hogy Rékácska tornázik, aerobikozik. Van még ezer olyan ember rajta kívül Magyarországon, aki úgy tornázik, mint õ, csak sajnos felkapták õt, mert õ Norbi felesége, de nagy dolog. Szilvike meg ki egy kurva, aki milliókért levetkõzik és kész. Ráadásul smink nélkül katasztrofálisak mind a ketten. Hogy viselkedtek ? Sose lesznek olyan úrinõk, mint Bangó Margit, hát hogy jön, ahhoz, hogy cigányozzon,hát CIGÁNY létére sokkal normálisabban viselkedett, meg sokkal többet ért el az életben, mint õ. És hogy lehet ilyet mondani, hogy etnikum japánt még nem láttak ? Réka magyar arabot már biztos látott ezek szerint. Meg így kibeszélni, a saját házában, hát a Száz tagú cigányzenekarról így beszélni, mikor az EGÉSZ VILÁGOT bejárták elismert zenészek. Mit tudja az a primitív nõ. Tanulna meg táncolni, mert úgy hastáncolt mint aki kitörte a derekát. UNDORÍTÓ NÕK! NEM HIÁBA K*RVÁK EGYMÁSRA TALÁLNAK!
Evelin... 2008 dec. 13. - 10:30:23
(2717/4267)
Ez a két nõszemély plus a kis rajongójuk a szomorú szamuráj elmehetnek jó messzire.
Undorító. Nem eszek cukrot, nem eszek édesítõszert, nem eszek semmit se , mert én vagyok Rubint Réka meg Bódy Szilvi. Te jó ég...kik ezek?
Kiköpöm a kaját , utána még el is dicsekeszem vele? Szagviszonyok? Én személy szerint jobban csinálom az oldalast...ezt mind azon az idegesítõ hangján....
Az egész kacsa...jajj ti barbárok. Oké legyen valaki vega, ezzel nekem semmi bajom, de ez már sok volt.
Nincs más szó számomra minthogy UNDORÍTÓ. Remélem rájönnek majd õk is. Kétlem mondjuk.
Minden tisztelet kijár G. Zolinak.
Személy szerint ez a véleményem, írhatnék ronda jelzõket is de nem teszem, azokat megtartom magamnak.
khekkkkkk 2008 dec. 13. - 10:23:12
(2716/4267)
ne felejtsük el, ez a hét már a döntõ, kik fõznek a legjobban Magyarországon!
ha a tv2 nem a botrányt, hanem a fõzést tartotta volna szem elõtt, tuti, hogy nem ezt az 5 embert rakja egymás mellé , mert hogy jön Kozsó meg Zoli , Szilvike ahhoz, h õk fõznek a legjobban.
Akkor mondjuk azt, ki tud nagyobb balhét csinálni egy vacsoránál, legyen ez a mûsor címe.
És hát ez a mondvacsinált földgömbforgatás. Nagyon tetszett, h nem is pörgettek néha, hanem már csak azt mutatta a kamera, h az ujjuk ott áll egy országon. Úgy hogy az az ország a kamera elõtt van, tehát a forgatónak és bökõnek háttal. Ha neked bökni kell egy országot a forgatott földgömbön, nem a magad elõtti oldalon böksz? átrakod a kezed a másik oldalra, hogy a kamera onnan vegye? Na ez vicc volt.
Margit teátrális elõadására nem volt szükség, csak a tv2-nek. Pedig õ jól fõz, sajnálom, h ennyire lealacsonyott a két pi.a színvonalára. Nem kellett volna.
Valaki mondja el, h hogyan lett vége, mert a BK-t néztem a legvége helyett.
Lasagne 2008 dec. 13. - 09:41:47
(2715/4267)
de különben meg annyira megrendezett, hogy már fáj sokszor!
pl: feltûnõen sok lett mostanában a balhé..múltkor a Feró hagyta ott a bandát, most ez, meg túl sok a "feszkó"...
1/10
Deszpina 2008 dec. 13. - 08:14:02 1/10
(2714/4267)
Ha nem imádna szerepelni, ma nem lenne Kossuth díjas elõadómûvész. Ebben semmi negatív nincs.
Valóban megsértette a vendégjogot, de ezt tették vele az õ vendégei is. Kozsó ezt a csorbát igyekezett kiküszöbölni azzal, hogy széttépte az értékelést. Szerintem késõn...
1/10
Deszpina 2008 dec. 13. - 07:55:52 1/10
(2713/4267)
Én nem láttam eredetiben a mûsort, csak elküldték nekem. Abban nem észleltem, hogy Kozso is olyan bunkó lett volna, mint a két lány, különösen Réka.
Kozsó mit csinált vagy mondott Bangónál?
Haresz54 2008 dec. 13. - 06:07:18
(2712/4267)
Igen egyetértek azzal, hogy BANGÓ MARGIT más házában visszaélt a vendégjoggal, de a két ribanc + kozsó vérig sértette Õt és a családját ezt nem hagyhatta szó nélkül, s ha bele gondoltok õk is visszaéltek a vendégjoggal.
Azt hiszem legtöbbünk igy csinált volna nem volt itt semmi kirohanás pusztán elmondta a véleményét, ami igaz az igaz a három nagyon ocsmány volt és undorító.
Ja és még tagadták is nem merték válalni a tettüket a sztárocskák.
Ami a MARGITOT illeti én nem válalnám a dijjat mert az már mû dolog volt amit próbáltak csinálni menteni ami menthetõ.
Sinka György 2008 dec. 12. - 22:59:26
(2711/4267)
Talán a müsor készítõinek meg kellene mondani s szereplõknek, hogy mutassák meg, hogy vendégségben hogyan kell és illik viselkedni. Nagyon sok felnõttnek és fiatalnak lenne mit tanulmia. Az ilyen jellegû mûsor talán Feleki Kamil által vezetet "Tudni illik, hogy mi illik" c. mûsor szellemiségét követhetné. Természetesen Rékának, Szílvinek, Kozsónak, stb. az ilyen müsorba helye mimcs. Õk otthon szorgalmasan jegyzetelhetnének, tanúlhatnának. Margitnak mindenben igaza volt.
khepi 2008 dec. 12. - 22:27:49
(2710/4267)
magyar vagyok én is! én meg is téptem már egy két embert a gyerekeimért!... de ezzel szerintem más is igy van! a gyerekért mindent! de és megint csak de... egy cigány ember../és itt kéretik a cigányozást nem félre érteni!/ mindig is temperamentusosabb és vehemensebb....
offtopic
ZARA 2008 dec. 12. - 22:14:51
(2709/4267)
Én kristálytiszta magyar vagyok!és temperamentumos...
Magamért nem DE a családomért bármire képes vagyok.A gyerek meg oltári szentség nálam!!!Ha unokám lenne,és sirva mondta mondta volna el ezeket nekem..aszem én még a parókájukat is leszedtem volna a lotyóknak
hubby 2008 dec. 12. - 22:10:18
(2708/4267)
Jaaa azért õ is fikázott másokat elõtte. Nem is kicsit. Neki szabad, csak õt tiszteljék? Bár tény, h már az elején grimaszolt a 2 lány.
Szóval mindenkinek volt pro és kontrája, annyiban kellett volna hagyni.