Téma: Gyõzike

1/10
offtopic
meszag 2008 dec. 02. - 11:16:42 1/10
(940/2100)
Szeretsz Te mérgelõdni úgy látom. :)
feketevipera 2008 dec. 02. - 11:05:50
(939/2100)
Úgy látom, te is megtapasztaltad a mindennapi élet gyönyörûségeit. Amúgy köszi, hogy egyetértesz velem, csak az a kár, hogy ilyen dolgokban kell egyetértenünk. Meg az is kár, hogy mi itt hiába tépjük a szánkat, a "tisztelt publikum" örömködve csodálja Gyõzikét és nemes családját, a Retek Klub pedig mindig feláldoz annyi pénzt, hogy a famíliát elutaztathassák külföldiába. Lehet, hogy a csóró még belföldön se nagyon utazgat, sõt vannak olyan gyerekek (vagy felnõttek), akik még a Balatonra se jutottak el. De hát ezt ki nem sz@rja le, csak Gyõzikéék és a "celebek" utaztatása jár haszonnal, mert õket bele lehet rakni a Story magazinba. Kit érdekel az, hogy hány olyan ember van, aki létminimum alatt él, akinek már az is sokat jelentene, ha néhány napra lejuthatna a Balatonra? A kereskedelmi tévék vezetõit biztosan nem. Õk hûségesen kiszolgálják gazdáikat. A kereskedelmi tévék megjelenésével már csak a közszolgálati csatornákon bukkan fel a kultúra, az ismeretterjesztés, a mûvészet, ezek a foskanálisok csak a tahóságot és a "sztárokat" árasztják ránk. Nem is beszélve a Retek Klub, a Teve 2 és más görénymédiák nemzetromboló, hazaáruló, a tényeket elhallgató és/vagy elferdítõ jellegérõl. Ráadásul ezek a kereskedelmi csatornák egyetlen év alatt annyit keresnek csak a reklámokból, amennyit te ezer év alatt se keresnél meg becsületes munkával. A befolyt összeget pedig viszik külföldre, amit nem lenne szabad megengedni. Csak hát hiába jártatjuk itt a szánkat, attól még semmi nem fog változni, és bosszant ez a tehetetlenség. Ha Gyõzike, Pákó, Tünci, Kelemen Anna és a többi mûhülye el is tûnik idõvel, majd jön helyettük más, és a nép azt is bekajolja, de rendesen. Õszintén szólva féltem az utánunk jövõ nemzedéket. Õk mit fognak örökül hagyni az õ utódaikra? A közélet, a megélhetés problémáiról pedig inkább ne is beszéljünk. Olyan ez az egész, mint valami csehszlovák film: nem tudod, hogy sírj vagy nevess...
pacica 2008 dec. 02. - 10:27:34 Előzmény cika
(938/2100)
De miért nézed meg? Ne tedd, káros az egészségre.
pacica 2008 dec. 02. - 10:22:35 Előzmény feketevipera
(937/2100)
Ez szomorú, mert tényleg ez van.
1/10
offtopic
elisabet 2008 dec. 02. - 07:41:25 1/10 Előzmény Viola Erzsébet
(936/2100)
Szia :)
Nem mondod komolyan... hurráááá.... :((((
Úgy látszik, mindig sikerül vmi óriási baromságot elkövetni ellenünk.. ááááááááááá... - most lekonyultam :(
offtopic
Mianserin 2008 dec. 01. - 23:01:27
(935/2100)
egy ismerõsõm írta az elõbb "most néztem, tök hülyék, de szerintem még el is próbálják elõtte" :)
1/10
Optimum 2008 dec. 01. - 22:23:47 1/10
(934/2100)
Na neee

Ennyire ostobák nem lehettek. Így benyalni ezt az ökörséget.
A mátrixba meg repkedtek az embrek. Azon is vitatkoztatok?
1/10
norton15 2008 dec. 01. - 22:23:34 1/10
(933/2100)
Menjünk át maffiába, és tegyünk bombát a kocsi alá, ami a kocsi beindítására robban.:) Aztán majd mondhatja Gyõzike, hogy "dicsak", meg "csajé".
feketevipera 2008 dec. 01. - 22:19:54
(932/2100)
Hát én tuti bezárnám Gyõzike egész famíliáját egy olyan kocsiba, aminek a kipufogóját bevezetik az utastérbe. Azért a biztonság kedvéért még rendeznék nekik egy Bonnie és Clyde-féle tûzijátékot is.
cika 2008 dec. 01. - 22:19:09
(931/2100)
:DDD
1/10
norton15 2008 dec. 01. - 22:15:31 1/10
(930/2100)
Biztos nem látott még olyan tárgyat, hogy "autó".
királylány24 2008 dec. 01. - 22:14:21
(929/2100)
Hát nállam Aranyka ma kiverte a biztosítékot..Ilyen kényes nõt!! nem bírt beszállni az autóba pff..Ki ez?? Nagyon gáz -.-"
offtopic
Mianserin 2008 dec. 01. - 22:05:02 Előzmény feketevipera
(928/2100)
Köszi szépen, nagyon kedves vagy. :)
vilag 2008 dec. 01. - 21:40:27
(927/2100)
Igénytelen egy szar mûsor ez (és társai). Ebbõl tanuljon a magyar paraszt. Gratulálok a mûsorszerkesztõknek, hogy ilyen remek mûsorokat raknak fõmûsoridõbe. Ez kell a népnek, had hülyüljön és tanulja a "helyes" értékítéletet. Hol is lennénk máshol mint Magyarországon...
cika 2008 dec. 01. - 21:37:49
(926/2100)
Na most behánytam rendesen.
Eddig sem hittem abban, hogy jó célt szolgál bárhol, bárkinek gyõznike mutogatása, még fotón is akár, de a mai az megtetézett mindent.
Ez a cigánynõ, ez az aranyka meghaladta a fantáziámat, pedig eléggé kiélezett volt eddig is.Vazze, cigánycsaj ésköveteli a limuzint. Na de csájé mán! A putriban is a limuzin fotójával kergették a laskás fazék körül? Hol élünk?
feketevipera 2008 dec. 01. - 21:20:20
(925/2100)
Jól teszitek, ha válogattok a mûsorok között. Sajna az utóbbi idõben a közszolgálati csatornáknál is megfigyelhetõ némi bulvárosodás. Úgy gondolom, ti jó szülõk lehettek, a jóra tanítjátok a gyerekeiteket. De mi van azokkal a szülõkkel, akik nem így tesznek? Akik leültetik a csemetéket a tévé elé, és számukra mindegy, hogy mit néznek? Akik nem magyarázzák el a gyerekeknek, hogy Gyõzike helytelen példát mutat? Szerintem õk vannak többségben, szvsz ezért is van annyi deviáns, drogos, alkoholista, bûnözõ fiatal. Sok ilyen szülõre lenne szükség, mint amilyenek ti vagytok, és sok sikert kívánok nektek a további gyerekneveléshez.
offtopic
Mianserin 2008 dec. 01. - 21:10:28
(924/2100)
bárdent :) egyszerre akartam mindent és bármit írni.
offtopic
Mianserin 2008 dec. 01. - 21:09:21
(923/2100)
Na, ezért nézünk mi fõleg m1, m2-t és dunát, ott is válogatva a mûsorokat, mert olyan kevés az idõ, amit másképp is el lehet tölteni.

A gyerekeinkkel pedig, ha mégis látnak ilyesmit, mert ugye elofordulhat, hogy lát vmi szemetet, el lehet beszélgetni, ill. a családban érvényben lévõ értékrend is mérvadó. Egyébként nem "kajálnak meg" a gyerekek sem mindent és ha hitelesek vagyunk és bíznak bennünk és így abban, amit közvetíteni próbálunk nekik, nem is lehet majd bárdent megetetni velük.

Ugyanakkor nem tagadom, hogy a tv2, rtlklub ésatöbbi kereskedelmi mûsorai között magam is fentartással nézegetek szét még itt a porton is.
1/10
offtopic
Sz23 2008 dec. 01. - 20:42:02 1/10
(922/2100)
Hát, szerintem a Magellán sem volt egy nagy szám... Bedobtak egy témát (illetve egy adásba vagy négyet), aztán, ha vmi érdekelt, és meg akartál tudni róla vmit, maradt a google, mert túl sok infó nem jött le az adásból. Emlékszik még vki a Deltára? Meg Öveges professzorra? Ha tudományos mûsorról beszélünk, nekem az ugrik be. (Meg az Infománia, bár azt már nagyon régen nem láttam, mivel majdnem reggel kezdik...)
feketevipera 2008 dec. 01. - 20:22:06
(921/2100)
Sajnos bizonyos szinten ez a véres valóság Magyarországon: aki becsületesen dolgozik, az éppen hogy nem hal éhen. Aki szorgalmasan tanul, lehet, hogy nem kap munkát, mert nincs protekciója. Aki végigdolgozta az egész életét, gyakran a minimális nyugdíjat kapja (ha nem hal meg még a nyugdíj elõtt), mert az államnak erre "természetesen" nincs pénze. Sokan tényleg azt látják, hogy minek tanulni, minek dolgozni, mikor a gyerekgyártásból is meg lehet élni. Ráadásul itt vannak a Gyõzikéhez hasonló mûsorok, amelyek teljesen hamis értékítéletet alakítanak ki a fiatalokban, és azt üzenik, hogy "legyél te is >>sztár<<, mert könnyen megteheted, és jól fogsz élni belõle". Közben eltûnnek az igazi értékek, a nagy színészek, az ismeretterjesztés, a kultúra.
Õszintén szólva szerinted a TV2 milyen napi problémákkal fog foglalkozni? Azzal, hogy az ország csõdközelbe jutott? Hogy az államadósság egyre csak gyarapszik? Hogy vannak olyan települések, ahol az emberek rettegésben élnek a "megélhetési bûnözés" miatt? Hogy a határontúli magyarokat kiszolgáltatják a sovinizmusnak? Hogy eladják az országot, minden természeti kincset, minden stratégiai ágazatot? Nem hinném, hogy ilyenekrõl szó fog esni. Majd jönnek megint a "sztárok", akikrõl amúgy is egész nap szó van.