Téma: Gyõzike

csillagvirág2 2008 máj. 15. - 12:48:06
(560/2100)
Szóval Gyõzikérõl vitatkozun? Hadd szálljak be én is. Ne bántsátok szegényt, hiszen tök jó a mûsor, teljesen intellektuális és tök nagy sztárok szerepelnek benne :-)
1/10
elisabet 2008 máj. 15. - 12:40:12 1/10
(559/2100)
YES !
minerva00 2008 máj. 15. - 11:31:49 Előzmény khekkkkkk
(558/2100)
Szerintem semmi rosszat nem írtam, pusztán a véleményemet, ami nem szorul sem moderálásra sem minõsítésre, fõleg nem általad. Én sem minõsítek senkit, elfogadom a nézeteidet, légyszíves te is fogadd el, hogy nem mindenki tartozik a Gyõzi fan clubba!
1/10
Tilda36 2008 máj. 15. - 08:16:31 1/10
(557/2100)
Azt se felejtsd el megemlíteni, hogy külföldön mennyire lejáratják a magyarokat! Ott is ugyanúgy ordibálnak ráadásul magyarul. Még régebben adták le amikor a tesójával Törökországban vettek egy kiló szaranyt, amit itt akartak értékesíteni, de közben kiderült, hogy egyetlen darab ékszer sem volt aranyból, amiért egy jó csomó eurót kifizettek. Imádják ami fényes, ezért aggatnak annyi aranyat magukra..persze csak a tehetõsebbje.
10/10
khekkkkkk 2008 máj. 14. - 20:40:26 10/10 Előzmény Rika
(556/2100)
Teljesen egyetértek veled, talán ezért is nézzük.
Minerva! A hozzászólásod vége moderálva lett, ez téged minõsített, anélkül, h én tenném.

Én Gyõziben a bak jellemét szeretem,lehet , h te a bakokkal nem jösz ki? Tipikusan jó ember, néha kicsit szélsõséges, és kell egy Evelin, aki idõnként a beszólásaival kicsit észheztéríti.
10/10
Rika 2008 máj. 13. - 16:35:35 10/10
(555/2100)
Csupán annyit mondtam, ha annyit akarsz keresni mint a Gyõzike, ennyi munkával, akkor mindenre fel kell készülnöd. Ha nem célod, hogy Ferrarid legyen meg plazma tv-d, akkor dolgozz azt nyugodtan, amit akarsz. De gondolom azzal mindenki tisztában van, hogy azt természetesen nem fogják így megfizetni, bármennyi évet is húztál le az egyetemen.
Értelmetlen irigykedni, légy büszke az erkölcsi fölényedre. (Bár nem úgy tûnt, mintha ez egyeseket kielégítene.)
Nekem nem büdös a munka, és tudom, hogy sose lesz annyi pénzem, mint neki. De nem irigylem ezért, és nem is panaszkodom, hogy õt jobban megfizetik.
minerva00 2008 máj. 13. - 13:32:05
(554/2100)
Ez volt a korábban kifejtett véleményem a társadalom hozzáállásáról: "..... egy dologban igazat adok Gyõzikének (függetlenül attól, hogy agyhalottnak tartom): egy mûsorban megjegyezte, hogy õt senki sem szereti, õt senki sem nézi, de azért több milliós a nézettsége...
Kérdem én, ha valóban senki nem nézi, akkor honnan jön az a sok pénz, amit "szerencsétlen" idióta mind megkeres ezzel a barom mûsorral. És honnan tudja annyira mindenki, hogy mi ez a mûsor...Én már csak azért sem kapcsolok oda, nehogy neki csináljak ezzel még több pénzt. Ez a szomorú ebben az országban: aki tanul az munkanélküli lesz, aki meg nem, az ezek szerint Gyõzike"
minerva00 2008 máj. 13. - 13:26:50 Előzmény Rika
(553/2100)
Az azért egy kicsit durva, hogy ennyi idõs fejjel úgy gondolkodsz, hogy "rá kell kényszerülnünk, hogy taszító módon keressünk pénzt". Nem tudom, itt milyen állásra gondoltál, elõttem most lepergett egy-két foglalkozás, de azért azt nem mondanám, hogy mindegy, hogy az ember mivel keresi a pénzét viszont azt remélem, hogy egyszer majd felnõsz és megváltozik errõl a nézõpontod, mert szerintem az ilyen gondolkozdás vezetett ahhoz, hogy a társadalom idáig jusson. És azt azért neked is el kellene ismerned, hogy társadalom ide vagy oda (amiben teljesen egyetértek veled és ezt már egyszer régebben ki is fejtettem)nem mindegy, hogy mennyire IQ fighter valaki. A Gyõzike sorsa is meg van írva és erre szoktam azt mondani: Isten nem bottal ver. Eddig bejött..
minerva00 2008 máj. 13. - 13:22:11 Előzmény khekkkkkk
(552/2100)
Nem nézem, nem is fogom, ezt már többször kifejtettem, milyen okból kifolyólag. Hogy miért van ennek ellenére véleményem róla? Ha figyelmesen elolvastad volna az általam leírt gondolatokat, úgy láthatnád és értelmezhetnéd, hogy nem magáról a sorozatról van egy kialakult véleményem, hanem a sorozat fõszereplõjérõl. Róla pedig azért van, mert szemem és fülem van és tájékozott is vagyok valamennyire, valamint sajnos a csapból is ez folyik. Remélem kielégítõ volt a válaszom. *moderálva*.
minerva00 2008 máj. 13. - 13:18:06 Előzmény Asys
(551/2100)
Na pont azért írtam EEG-t, mert hát olyan vonal nála egyértelmûen nuku :-) Amúgy tudom, mi az EEG és EKG közötti különbség, dolgoztam is vele :-) De azért köszi
10/10
MIKIKE 2008 máj. 12. - 20:40:36 10/10 Előzmény peca1000
(550/2100)
ne irigykedj nekem is jó lenne de ez van hogy soha nem lesz
1/10
C.s.I. 2008 máj. 11. - 23:43:25 1/10
(549/2100)
Én társadalmon kívüli vagyok, és inkább meghalok. Még mindig jobb...
peca1000 2008 máj. 11. - 23:21:28
(548/2100)
Azért sajnálom Gyõzikét, hogy csak tesztelni vitt haza egy Ferrarit, és nem az õvé. Rendezzünk gyûjtést, hogy meg tudja venni. Ja meg nekem is kéne egy... Dobjuk össze a pénzt! :)
10/10
Rika 2008 máj. 11. - 23:15:51 10/10 Előzmény minerva00
(547/2100)
Élni, életben maradni ebben a világban tudni kell. Hogy õ a hülyeségével ehhez az élethez jobban illik, 'talpraesettebb', az a mostani társadalom hibája. társadalom= sok sok sooook ember, MI
Mi tehetünk róla, és ha meg akarsz élni, akkor rá kell kényszerülnöd, hogy taszító módokon keressél pénzt. Ez az én, a te és a szomszéd hibája is.
10/10
khekkkkkk 2008 máj. 10. - 17:33:53 10/10 Előzmény minerva00
(546/2100)
ha nem nézed , hogy van véleményed róla?

azért nem nézed, mert felismernéd önmagad, s a tükör mást mutatna, mint gondoltad?

ne nézd, jogodban áll, én viszont nem vagyok az az álszent, aki a kispárna alól nézi a tv-t, nehogy a másik megtudja, aztán meg mondja, hogy jaj, meg juj

nézd Kordáékat, az sokkal színvonalasabb
Asys 2008 máj. 08. - 18:13:59 Előzmény minerva00
(545/2100)
EKG-elektrokardiográf-a szív elektromos jelenségeit vizsgálja!Ha a vonal kiegyenesedik,a halál gyakorlatilag biztos!
EEG-elektroenkefalográf-az agy elektromos jelenségeit vizsgálja!Szerintem ezt nem érdemes használni ennél az orknál,mert agytevékenység nincs nála,gyakorlatilag zérus!:)
Szóval az amúgy is egyenes lenne...
Bár õ az élõ példa,hogy agyhalál után is van élet!:)
Laci080 2008 máj. 07. - 23:58:36 Előzmény Crazy Horse
(544/2100)
Idézem a leírást:
"A közönségmérés: a vizsgálatot végzõ AGB Nielsen Médiakutató Kft. 840, reprezentatív mintavétellel kiválasztott háztartásba vezette be a nézõmérõ rendszert. A vizsgálat így körülbelül 2200, televízióval rendelkezõ háztartásban lakó, 4 éven felüli személy nézettségi adatainak feldolgozását teszi lehetõvé. A nézõmérõ rendszer több berendezésbõl áll. A tévékbe külön beszerelt detektoregység érzékeli a készülék ki- és bekapcsolását (az éppen nézett frekvenciát), a tévénézés idõtartamát, valamint az éppen televíziót nézõ személyt is beazonosítja . A detektort összekötik a tévé tetején elhelyezett kijelzõvel, amelyen a családtagok saját nyomógombjaikkal beállíthatják, hogy melyikük nézi éppen a televíziót. Az AGB Nielsen Médiakutató Kft. minden éjjel telefonvonalon hívja le a nézettségi adatokat a családoknál elhelyezett adattároló egységekbõl."
Így mûködik ez, és még mielõtt valaki leszólja a "csak" 2200 személyt, szólok, hogy az USA-ban kb 5000 készülékkel mérik ugyanígy a nézettséget, tehát ha arányaiban nézzük, akkor nálunk még magasabb is résztvevõk száma. Nem kell ehez több ember, a különbözõ közvélemény-kutatásokat is max 1000-1500 ember megkérdezésével készítik, és azt vetítik ki a teljes lakosságra, mégis jól tükrözik a valódi helyzetet. Annyi a lényeg, hogy mint írva is van reprezentatívan kell kiválasztani a családokat, hogy minden korosztályból, és minden táradalmi rétegbõl megfelelõ számban legyenek. De a legmeggyõzõbb érv a mérés mellett, hogy ezeket az adatokat a TV csatornák, és azok a cégek is 100%-osan elfogadják akik ezek alapján kemény milliókat adnak ki reklámra.
1/10
Semprini 2008 máj. 07. - 10:12:22 1/10
(543/2100)
Tökéletesen igazad van!
minerva00 2008 máj. 07. - 09:27:00 Előzmény Rika
(542/2100)
Ez nem álszentség szerintem. El kell fogadni: igenis vannak, akiket dühít, hogy õ, mint óriási IQ Fighter több pénzt keres egy óra alatt, mint más valószínûleg egész életében. És ez nem irigység, csak simán felháborító. Hogy miért? Mert én tanultam, nem is keveset. Mert én tudok írni, olvasni és helyesen beszélni. Mert nekem nem egy hosszú egyenes vonal alkotja az EEG-met. És mert én munkanélküli leszek hamarosan, õ meg továbbra is ontja az országra a nagy okosságait és veszi magának a nevetségesebbnél nevetségesebb cuccokat én meg nem tudom, hogy mibõl élek majd meg pár hónap múlva. Erre mondják azt hiszem: hülyéknek áll a világ.
minerva00 2008 máj. 07. - 09:18:14 Előzmény Asys
(541/2100)
Bocsi, de nem inkább EEG görbe?