Téma: Gyõzike

8/10
vanessa 2007 nov. 24. - 01:59:46 8/10
(340/2100)
Végre a 400 hozzászólásból egy értelemes is akad!!!!
TELJESEN EGGYET LEHET ÉRTENI!!!!!
:D ez a "hülye CIGÁNY"-"HÜLYE-cigány" ---NAGGYON TETSZETT,VALÓ IGAZ SZERINTEM IS IGY VAN!!!!!!!:))
1/10
Semprini 2007 nov. 23. - 21:57:47 1/10
(339/2100)
Ezzel ugye nem azt akarod mondani, hogy a Gyõzike-showra "szükség" van??? Ezt még leírni is szörnyû! Remélem, csak én értettem félre...:-P
Asys 2007 nov. 23. - 19:22:15
(338/2100)
1.Nem vagyok Hitler fia!Nem vagyok rasszista!
2.A lényeg:azt a szerencsétlent nem ,,magyarok" verték meg,de nem is kínai cserediákok!
3.És igen,Magyarország!Itt élünk!Én annak tekintem magam,magyarnak!Büszkén állok,ha meghallom a Himnusz-t!Mert a szívembõl szól!
4.Igen,demokrácia van!Ki mondta,hogy nem ez van?
5.Azért,mert a Gyurcsányt ócsároljuk,attól én nem fogok úgy élni,mint ez a becsületes,okos,értelmes,sukár kis gádzsó gyerek...Na csõ Ms. Tökéletes...
1/10
C.s.I. 2007 nov. 22. - 17:15:02 1/10
(337/2100)
*mély levegõ, nem beszól az 'antirasszistáknak'* (mellesleg nem minden közügy politika, de ti tudjátok)
Visszatérve a rendes témára, mi lenne ha fizetnénk az egész gáspár családnak egy hosszú kirándulást Olaszországba? Csak oda. Kíváncsi vagyok, hogy akkor mi történne...
Monalizi 2007 nov. 22. - 08:43:32
(336/2100)
Láttátok azt a részt, amikor a házban megjelentek az egerek, vagyis csak egy egér? A Gyõzi takarítónõjét? Az minden volt cak nem takarítás. Akkor röhögtem a legjobban amikor a nõ az egész Kolompár családot elvitte a villába és Õ maga meg Bea asszony ruháit próbálgatta meg énekelt.
1/10
Semprini 2007 nov. 22. - 00:34:33 1/10
(335/2100)
Megkérdezhetem, hogy mi a rossebért kell a politikát idekeverni? Mi köze van a Gyõzike show-hoz? ABSOLÚTE SEMMI! Azért, hogy ilyen szart, szemetet etetnek a néppel, kizárólag a kereskedelmi tévék a felelõsek, õk csinálják a mûsorokat, nem a parlament!
8/10
vanessa 2007 nov. 22. - 00:16:35 8/10
(334/2100)
Szia!!
Aki meg paraszt,az paraszt,ugy mint te ,nem???
8/10
vanessa 2007 nov. 22. - 00:15:26 8/10
(333/2100)
Milupa:10000%-ig veled vagyok!!
Asys:Hogyha már igy belekavarodtunk a fajgyülöletbe!!
Azt irtad,"még hogy cigány tanár",vagy valami ilyesmit,na szóval elmondanám neked,hogy az én apukám aki ROMA származású,tanári diplomája van,cirka 20 éve!!!
Ugyhogy ne aggodj vannak roma tanárok is,nem mindegyik roma olyan primitiv mint itt egyesek!!!
Hogy miért magyaroztam??Talán zavart????Engem is k*rvára tud zavarni,amikor mások cigányoznak!!!
Aláirom,a cigányság nagy része sajnos nem a becsület mintaképe,se kb ugyanannyi magyar is bünözik,stb.,csak az nincs nagy dobra verve!!!!
Ja,és mi az hogy ez a te országod????MI vagy te???Hitler fia???Ez egy szabad ország,van itt magyartól a négerig minden!!
Inkább a Gyurcsány féle köcsög parasztokkal kéne,hogy foglalkozzatok,akik kiveszik a kenyeret a szátokból,azért,hogy neki a 23.mellé egy 24. villája is legyen,szerintem ez sokkal rosszabb dolog,mint sem hogy a Gyözike mennyit kaszál a showjával!!!
Ja,és ÉLJJJJENEK A CIGÁNYOK!!!!!
1/10
k11zoltan 2007 nov. 21. - 13:26:01 1/10
(332/2100)
Én nem a kormányt okolom ezért a hányásért, hanem a szar rtlklub-ot! Egy nulla csatorna! Nem tudom hogy van pofájuk ilyen szennyel tömni a magyar társadalmat!
Asys 2007 nov. 21. - 12:58:05
(331/2100)
SenSei-nek igazat adok!Tökéletesen átlátja az ország helyzetét,a helyzetünket!A mi szégyenünk,hogy ilyen ,,ember" sztár lehet!Mit rakott õ le az asztalra?Milupa,neked mi jut róla az eszedbe,milyen szavak?,,Értelem,logika,ésszerû,önzetlen,okos,boldog,bátor"?Persze,a rasszizmusról meg annyit:még jó,hogy nem gáz,hogy a saját hazámban lemagyaroznak!Te minek tartod magad?Én még nem hallottam pl.olyat,hogy Cigány Tanárt (bár ez már önmagában vicc)halálra vernek fényes nappal!!!Lásd. Olaszliszka!Ott meg nem a tanár volt a hibás,ismerõs trükk ez;kilökjük a saját gyerekünket az autó elé,aztán mehet a banzáj;lesz ami lesz!Úgy hogy te csak ne beszélj rasszizmusról...
1/10
k11zoltan 2007 nov. 21. - 00:37:36 1/10
(330/2100)
Azér' privátba elküldtem az elõzõt.
1/10
k11zoltan 2007 nov. 21. - 00:31:02 1/10
(329/2100)
Sajnos az elõzõ üzimet törölte az admin, úgyhogy csak annyit, hogy a cigányok rászolgáltak arra amit kapnak!
10/10
milupa15 2007 nov. 20. - 22:39:44 10/10
(328/2100)
Nagyon elvagyok szomorodva.Mégpedig azért , hogy ebben az országban még mindig isszonyú nagy fajgyülõlet van.Nem értem mért kell cigányozni ,mért kell kimondani ezt a szót ??Emberek ti még mindig azt hiszitek hogy a II.Világhábóruban élünk.Mert ugy viselkedtek , mint Adolf Hitler leszármazotjai.Milyen duma az ,hogy 700 milliádért se lennék cigány ????? Hogy lehet ilyet mondani.Nagyon igazat adok a Vanassenának egy normális intelinges ember az nem cigányozik ,mert semivel ,de az égadta egy világon semmivel ,sem különbek ,mint a többi magyar ember.És azért ilyen a többsége ,amilyen ,mert ti ilyen nagy fajgyülöletben éltek.Mert még a legnormálisabb cigányt is lecigányozzátok.Gyõzzike milyen hibát követett el azzal ,hogy a házát bekameráztassa.
És ne mondjon egy ember se olyat ,amit ugyse tartana be ,mert ha felajálnának neked 700 milliárdot még Gyõzikének megiscsokolnád a kezét ,ha meg nem akkor pancser fajgyülölõ vagy.És azt ne feledjétek ,hogy ha egy cigány magyarozz le valakit az nem akkora bûn ,mintha egy cigyánt lecigyánozznak ,mert sajnos a cigányokat lenézzik ,de a magyarokat nem.Én nem szoktam így beszélni ,de ami felháboritó az az , és ezek a kommentárok ,azok voltak én csak annyit mondok ,hogy ROHADT GÁDZSÓK VAGYTOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asys 2007 nov. 20. - 11:30:05
(327/2100)
,,Mint egy magyarnak?"Miért,Te minek tartod magad?
Asys 2007 nov. 20. - 11:26:30
(326/2100)
Semprini-nek és ricardocruz-nak tökéletesen igaza van!!!Szégyen,hogy ilyen gyökér emberek a ,,sztárok"!Meg a Kiszel Tünde,Sebeõk,Fekete Pákó,Kelemen Anna...Az összes ValóVilágos-t,BigBrother-est,meg az elõbb említett polihisztorokat csak össze kéne gyûjteni egy szigetre,mindegyiknek adni egy fegyvert;,,csak 1 maradhat jeligével"!A megmaradt,vigyorgó utolsóra meg rárobbantanám a szigetet!!!Na,azt szívesen megnézném,nézettségi csúcs lenne...Lehetne a címe:Magyar Gigasztárok tündöklése és bukása...A normális,becsületes dolgozó ember,aki 31 napból jó,ha 6 napot van otthon,keres 65000-70000 Ft-ot!Nélkülözés van az országban,ez a t.tû meg vidáman él...Ez bosszant minket!Nem az,hogy cigány...A Romantic-ban a két csaj vitte a prímet,õ meg csak ,,Csipcsirip";na errõl ennyit...
ricardocruz 2007 nov. 20. - 11:00:18
(325/2100)
Kedves Milupa!

Azok alapján amit mondasz feltételezem, hogy te sem vagy sokkal szegény Gyõzinél intelligenciában sem, és mûveltségben sem!!!Tudod én nem vagyok irígy arra aki megdolgozik a pénzééért, viszont ha valaki mr a saját családi életét kiárusítja az tényleg cigány!!Nem roma mert azok normálisan élnek, hanem CIGÁNY!!!!Ha majd lesz egy gyereked, és maj dmegkérdezi tõled, hogy így kell viselkedni, mint Vircsike drága, akkor gondolj erre!Elég szomorú, hogy a mai médiában egy ilyen sötét tehetségtelen Bunkó mint Gyõzike(A KIRÁLYOD!!) mûsorra kerülhet!!
1/10
Semprini 2007 nov. 20. - 06:57:04 1/10
(324/2100)
Én nem irigy vagyok, mert hiszen egyáltalán nem lennék a helyében, nem vágyom arra, hogy a lakásomat bekamerázzák és elõre megírt szövegeket kelljen ordítva a hozzátartozóimnak elkajabálnom. Engem inkább dühít, hogy valaki ilyen módon hihetetlenül sok pénzre tehet szert ma Magyarországon! Ha most erre azt mondja valaki, hogy "miért, hiszen becsületes muinkával kereste", azt körberöhögöm! Méghogy munka! Az ordítás nem munka, sem a bunkóskodás, fõleg ha valakinek az alaptermészetébõl fakad. Ezért még nem kéne milliókat zsebreraknia! Az meg, hogy ezzel a "mûsorral" etetik a retekklub nézõit, a mai televíziózás színvonalát mutatja, fõleg ha erre valóban van igény. (Én azért szeretném hionni, hogy nincs, és a nézettségi mutatók manipuláltak vagy egyszerûen csak hamisak)...
8/10
vanessa 2007 nov. 20. - 04:31:25 8/10
(323/2100)
Hello,szerintem,Milupa,nem arra gondolt,hogy az emerek azért irigyek mert a Gyõzõ cigány,hanem ugye arra ,hogy milliomos!!!
Mindenkinek a magán véleménye ,hogy nézi e a müsort,van aki szereti van aki nem,de azt én sem birom felfogni,hogy hogy lehetnek az emberek nagy többsége olyan begyöpösödtek,hogy a XXI.-században még mindig le kell nézni az embert mert barna a böre!!!
TÉVEDÉS NE ESSÉK,nem a Gyözit akarom megvédeni,hanem ugy cakk pakk romaságot,mert már ha a romák közül csak EGY van aki tisztességes életet él,már akkor sem szabdna általánositani!!!!
Ja,és akik ide azt irják be,hogy primitiv aki ezt a müsort nézi,de közben "bunko cigányozik",annak azt üzenném,hogy aki egy értelmes,tanult okos ember,az NEM cigányozik,egy forumon,és sehol sem,és nézzen magába,hogy ki is a primitiv??!!!!Lehet negativ véleményt alkotni egy müsorrol,mindenféle romázás nélkül is!!!
Én is szenvedek,az olyan emberek miatt,akiknek a nagy része ebbe a forumba irogat,pl.nem tudok hipp hopp elhelyezkedni dolgozni,mert nekem dupla annyit kell bejárnom,és bizonyitanom,mit egy magyarnak,nem mehetek be akármelyik szorakozo helyre, nõ létemre stb...
1/10
k11zoltan 2007 nov. 20. - 00:38:53 1/10
(322/2100)
Hát én pl k*rvára nem vagyok irigy, ha 700 milliárdot ajánlanának fel, akkor se lennék cigány!
10/10
milupa15 2007 nov. 19. - 22:54:32 10/10
(321/2100)
Szerintem ez a müsõr arról szól ,hogy szorakoztassa az embereket.És szórakoztatja is ,hiszen ,ha nem nézné annyi ember minden hétfõn este , akkor minnek inditotta volna el az rtl klub a 4 szériát ,azért mert jó sok pénzt kaszál vele az rtl klub és gyõzike is.És azt sem értem mért kell bántani gyõzikét ,annyi pénzért amennyit kap érte én is simán elválalnám és mért kell cigányozni ???Nem csak a cigány ,de a magyarok is akik sporolnak is ráadásul simán elválalnák és aki meg azt mondja ,hogy nem az képmutattó és kész.És sajnon csak azt tudom mondani ,hogy irigyek vagytok gyõzire ,mert cigány oszt milliomos.És Bea is de jól teszi ,hogy annyit költ ha megteheti hadj költsön ti is ugyanazt csinálnátok ,ha annyi pénzeteke lenne.IRIGYEK VAGYTOK ÉS KÉSZ.GYÕZIKE KIRÁLY VAGY ÉS NE FOGLALKOZ SENKIVEL!!!!!!!!!