Téma: Gyõzike

Monalizi 2007 nov. 10. - 05:58:04 Előzmény Norman_Bates
(300/2100)
Amíg a Romanticban zenélt semmi bajom nem volt vele. De asszem egy kicsit elszaladt vele a ló. Vagy átesett arra a bizonyos oldalra. De az a hülye nõ is mennyit cirkuszolt, hogy õ azzal biztos nem fog menni. Már örülne, ha csak egy kis verdát tudna venni, ez meg? Ha nem tetszik menjen a jó öreg busszal. Az emberek többsége azzal közlekedik, és lásd mégis élünk. Fõképp amikor régen a jó nép lovas szekeren utazott akár több napon is zötykölõdött mire elérte az úticélját. No meg nem voltak öszkonfortos lakások. No meg angol toalett. Helyette a jó öreg kinti budi. Beja asszony belehalna a szegénységbe! Számító, pézéhes, sznob liba. Sznob baráti körrel. Ismered a Hihetetlen család történetét? Nos ez egy hihetetlen család!
1/10
Semprini 2007 nov. 09. - 22:42:41 1/10 Előzmény tomázia
(299/2100)
Én már a tévézésrõl is leszoktam, és ebben a Gyõzike-show-nak és a hozzá hasonló "hiperigényes" mûsoroknak döntõ szerepük van...
Monalizi 2007 nov. 09. - 22:41:07 Előzmény Norman_Bates
(298/2100)
Ja és micsoda balhét csapott az a hülye liba. Járna csak BKV-val. Majd megtudná, hogy mi a magyarok istene! Amióta az eszemet tudom busszal közlekedem. S tudjátok mit? Meg vagyok vele elégedve! Raplis. Picsán kellene rugni a sznob barátnõjével együtt.
1/10
tomázia 2007 nov. 07. - 12:23:49 1/10
(297/2100)
Az Rtl-klubról már én is leszokó félben vagyok.
cherry baby 2007 nov. 07. - 07:19:16
(296/2100)
primitív... nem csak a szereplõk, de a stáb is. agybajt kapok, már a bemutitól is. már majdnem sikerült teljesen leszoknom az rtl klubról.
sipka 2007 nov. 06. - 20:20:50
(295/2100)
Hát ide egyáltalán nem szándékoztam beírni..... De ha már itt vagyok elmondom a véleményemet errõl a show mûsorról.
Tehát elkezdem: Amikor még csak pletyka volt, hogy lesz eme "reality show" akkor igencsak elcsodálkoztam azon, hogy az RTL klub-nak miért van szüksége egy olyan mûsorra, amelyben eme Gáspár Gyõzõ nevezetû (énekesnek titulált) személy szerepel.. De ez csak úgy átfutott az agyamon nem igazán foglalkoztam ezzel a bennem kialakult kérdéssel. Majd egyszer csak eljött a "várva-nem várt" nap: a "Gyõzike" elkezdödött.... Én persze megtekintettem az elsõ pár adást, mint egy a mûsor iránt érdeklödõ nézõ. Bár már akkor tudtam, hogy meg van rendezve az egész, de ezt figyelmen kivül hagyva egész jókat röhögtem Gyõzike pár intelligensnek nem igazán nevezhetõ megjegyzésén :) Majd 10 adás után abbahagytam... Meguntam az egészet, mondhatni számomra unalmassá vált. S ténylegesen rá kellett jönnöm arra a borzasztó igazságra, amely egy kérdés formájában fogalmazodott meg bennem: "Mi olyat láttam ebben a mûsorban, amelyért még továbbra is érdemes lenne megtekintenem?! A válasz: SEMMI!! Mivel ami még az elején derültséget váltott ki bennem, az mostanra átalakult valami olyan érzéssé amelyet el mondani egyszerû szavakkal nem lehet. Mondjuk ha hasonlítani kénne valamihez ezt az érzést, akkor azt mondanám, hogy a suli iránt érzek úgyan így. Mivel mikor felkel a nap, és iskolába kel menni, akkor eszembe jut, hogy milyen negatív tényezõk várhatnak ma rám.... hát ekkor elfog az undor rendesen. Ezt érzem a "Gyõzike" mûsor iránt is: tudom mi fog várni rám ha beletekintek, és így inkább bele se nézzek. "GYÕZIKE UNDOROM LETT!!! S most leírnám azt az egyetlen kis tényezõt, ami nagyon zavar Gyõzike egyéniségében: EZ PEDIG A PÉNZ ÉHSÉGE!! S most nem akarok abba a hibába esni, hogy elkezdem Gyõzikét ocsárolni. Errõl szó sincs!! Mivel engem tényleg nem érdekel, hogy mennyi pénze van, sõt az sem érdekel, hogy eme vaskos pénzeket mondhatni (egy kicsit durva leszek) a semmiért kapja... (Remélem az elözõ megjegyzésemen senki sem háborodik fel, mivel ez egy TÉNYSZERÛ megállapítás.) Szóval eme felsorolt momentumok tényleg nem zavarnak. De az már annál inkább, hogy Gyõzike a megemlitett pénz iránti vágya miatt, egyszer abbahagyja, majd újra folytattja ezt a gicses, értelmetlen mûsort!! Miért szórakozik ennyit?! Engem nem érdekel ha nyugdíjas koráig szeretné magát mutogatni az RTL klub csatornáján, de az már baromira idegesítõ, hogy azt hazudja, hogy most már tényleg befejezi, mivel kikészült idegileg, erre pár hónapra rá, újra elkezdik ezt a számomra igénytelen kategóriába sorolt szemetet. S ez már többször is elõfordult!! Ha abba akarja hagyni, akkor tényleg tegye meg, ne pedig rimánkodjon különbözõ "talk show"-kban, azt mondván, hogy kikészült teljesen, és most már ténylegesen leszeretné zárni ezt a fejezetet az életében, majd állításának ellentmondva újra belevág.. Szóval engemet már marhára dühit ez a fajta "hagyjuk abba, hátha még több pénzt felajánlanak az RTL klubosok" típusú cselekvés!! Bár még rengeteg negatívumot eltudnék mondani, de már így is elég hosszú lett ez a hozzászólás. Majd talán máskor....
1/10
venusz63 2007 nov. 05. - 22:38:44 1/10
(294/2100)
GYÜÕZIKE EGY BETEG EMBER AKINEK EGY PSZIHOLOGUSHOZ KÉNE FORDUNIA.
ondok 2007 nov. 05. - 19:03:15
(293/2100)
Ehhez képest a szabó család v. a Szomszédok egy Shakespeare volt. Azon röhögök ,hogy ilyen óbégatással százmilliókat rak zsebre Gyõzike,könnyû pénzszerzési forrás.
1/10
Semprini 2007 nov. 05. - 18:36:39 1/10
(292/2100)
Ja, biztos a mérhetetlen IQ-jára irigyek, meg a giga-mega népszerûségére...
1/10
C.s.I. 2007 nov. 05. - 18:08:13 1/10
(291/2100)
Nem, nézni a rádiót kell. **moderálva**
attec 2007 nov. 05. - 18:05:52
(290/2100)
Eszt kõ nézni-e?!
1/10
tomázia 2007 nov. 05. - 17:34:43 1/10 Előzmény ricardocruz
(289/2100)
Sukár csávó ö lesz a Pampák CIGÁNYA !
1/10
tomázia 2007 nov. 05. - 17:31:57 1/10
(288/2100)
Igen, Igen !!! Jó ötlet lehetne !!!!
cica22 2007 nov. 05. - 17:30:00
(287/2100)
Hát igen! Ezek vagytok ti! Büszkék lehettek magatokra, hogy mennyire irigykedtek a másik emberre. Gratula!
Norman_Bates 2007 nov. 05. - 09:14:56 Előzmény Monalizi
(286/2100)
A mai részben újabb kamu jelenet látható!!!!
Mit össze keresgélhetett az RTL klub stábja egy törött szörke Audi Q7-es bal hátsó ajtó után!! micsoda véletlen, hogy pont egy könnyen cserélhetõ alkatrész tört össze!!! Srácok ! buktassuk le a showt melyik audi szervíz cserélte ki az ajtót ideiglenesen?????
üdv
Monalizi 2007 okt. 31. - 15:51:38
(285/2100)
Síkít? Ûvölt! Intelligencia? Talán... Ahhoz, hogyan csikarjon ki pénzt a hites urából a saját szeszéjeire. Szórja a pénzt. Az egész család pazarol. A gyerekek tényleg nem tudnak beszélni és modortalanok is. Virág épp olyan, mint az anyja. Evelin... Nos, egy 12 éves laptopot akar? Dolgozzon meg érte! Azb biztos, hogy nem az eszükért fogják õket elrabolni! Gyõzike lejáratja magát s sajnos a családját is. Már ha ezt családnak lehet nevezni...
lyss194 2007 okt. 30. - 18:03:32
(284/2100)
gyõzike....amint meglátom a reklámját rosszul vagyok! csak azt nem tom h lehet ezt végig nézni?! szánalom...
ricardocruz 2007 okt. 30. - 13:53:54
(283/2100)
Az a legborzasztóbb, hogy gyõzike szegény tényleg elhiszi magáról, hogy õ egy Sukár Csávó!A tisztelt RTL KLUB meg adja alá alovat!!A végén még megérjük, hogy miniszterelnöknek jelölteti magát!Bea asszony lesza First lady!!!Úgy látszik ennek a fajén cigángyereknek semmi se szent a show-ért!A házasságát már feláldozta, most a gyerekein a sor!!!!Gratula!!!!
saci34 2007 okt. 30. - 12:20:29
(282/2100)
ISTENEM! PANEM ET CIRCENSES!!
1/10
Semprini 2007 okt. 29. - 18:12:25 1/10
(281/2100)
Õ már csak tudja! :-P Egyébként aki nézi a retekklubot (én nem, mert egy ideje már nem vagyok elõfizetõ), az pár elõzetesbõl is meg tudja állapítnai ennek az audiovizuális környezetszennyezésnek a nívótlanságát, nem kell hozzá egy teljes adást végigszenvedni!
Aki viszont nézi, azoknak tiszteltetem az ízlését - ha van...:-P