Téma: Gyõzike

mardel2 2006 okt. 28. - 16:36:04 Előzmény adri1
(40/2100)
Adri én erre meg csak azt tudom mondani hogy aki gyõkér az gyõkér :D !!!
adri1 2006 júl. 10. - 11:43:16
(39/2100)
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ez a mûsor pontosan jellemzi országunk mostani szintjét. Aki ezt nézi.... na mind1 nem akarok akkorát káromkodni, hogy kitiltsanak innen:P. Végülis inkább az RTL klubbot kéne szidni amiért mossák az ember agyát. Mondjuk az enyémet nem csak az olyanét aki nézi. Sorry ez az igazság akárhogy is tiltakozol.
Wega 2006 jún. 09. - 16:18:09
(38/2100)
Üdv!
Szerintem ök nem ilyenek. Csakhát a tartalom miatt szinészkednie kell. Különben halál uncsi lenne ha Valóban a Valós családi életüket mutatnák. Meg igy összesüritve gyüjtik az akciodusabb jeleneteket. Ezért ugy fest mintha állandó pörgés lenne náluk.
De azért ez még mindig élethübb, mint a süketnémáknak és a vakoknak készült Brazil sorozatok.
Igaz én Gyözit se nagyon nézem valamiért mindig megfájdul a fejem az ilyen sorozatok láttán.
Egyszer kb. 8 percig birtam nézni aztán feladtam. Vagy az reklám volt?! :D
LILI1 2006 jún. 06. - 09:39:18
(37/2100)
Még valami!Nem hiszem, hogy ez példaként szolgélna a gyerekeinknek.Mi jót szoktunk mulatni rajtuk hiszen ez szórakoztató mûsor.A bohóc viselkedését sem követik a gyerekek a mindennapokban.Azt már a kilencéves fiam is tudjha, hogy ez nem valóság hanem megjátszott szerep.
Kivéve persze a kis Virágot,mert õ úgy viselkedik ahogyan a legtöbb kigyerek.Néha pedig kikapcsolodni is kell, nem lehet mindig csak komoly dolgokkal foglalkozni.
Lehetnél kicsit derüsebb is és akkor talán másképp látnád a dolgokat.A cigány embereket pedig nem álltalánosíthatod hiszen nálluk is mint bármelyik nemzetnél minden ember más egyéniség.Vannak köztük jók és rosszak mint ahogyan a magyaroknál is.
LILI1 2006 jún. 06. - 09:29:27
(36/2100)
Ne cigányozz!!!!!Ha ezt teszed akkor te vagy a buta.
Azért jó lett volna a helyébe lenni mi???
Felháboritó!!!
LILI1 2006 jún. 06. - 09:28:06
(35/2100)
Hello!
Szerintem is jó a mûsor.Valamit pedig biztosan tud Gyözike hiszen valamiért mégis csak õt kérték fel erre a mûsorra és nem az õt kritikáló emberek közzül valakit.Ha pedig felkérték rá miért ne élne a lehetõséggel.Kiváncsi vagyok rá, hogy bárki aki kritizálja õt elutasított volna e egy ilyen lehetõséget,az anyagi oldalával együtt.Sajnos a tegnapi részt én sem láttam de jó lenne valahogyan megnézni.
Jah. és irigy emberek pedig mindig vannak és lesznek is"sajnos",és valóban van más TV csatorna is.
Minden elismerésem Gyözinek és családjának, nem hiszem hogy én végig tudtam volna ezt csinálni.Jó lenne ha lenne fojtatása.Üdv. mindenkinek!
prezli01 2006 jún. 05. - 21:23:13
(34/2100)
Ha valaki tudja az RTL tv csatorna szerkeztõségének elérhetõségét, akkor kérem, hogy a <a target="_blank" href="http://www.csega5" title="www.csega5">www.csega5</a>@hotmail.com címre küldje el, mert lehetséges, hogy többek kérésére petícíót kívánunk a mûsor tartalmi változtatása miatt benyújtani! Lehetetlen egy tv-nél ekkora mínõségi romlást tapasztalni, de ha ezt kívánják folytatni, legalább akkor tegyék, amikor ezzel mást nem zavarnak. elõre is köszönet prezli01
prezli01 2006 jún. 05. - 21:08:25
(33/2100)
Nem hiszem el, hogy a magyor lakosságnak egy ilyen hitvány lehetetlen mûsort keljen fõmûsorídõben végignéznie, mert mást nem tud sugározni az RTL klub tv. Kinek áll az érdekében ezt a tudatlan és értelmileg megkattant személyt így tólni elõre? És kinek hiányzik ez az idétlen mûsor? Mert azt nem kívánom minõsíteni, de legalább tegyék el éjfélutánra, akkor talán kevesebb embert zavar! Így üldözik el a nézõket a csatornáról? prezli01 tisztelettel.
77esc15 2006 jún. 05. - 20:07:55
(32/2100)
Mért ami rolad és a családodról az nem lene idióta, mert szerintem igen. mert elõszõr gondolkogy és útána beszj.
ggg 2006 máj. 29. - 20:04:00
(31/2100)
egyébként sztem is gagyi a mûsor meg bugyuta egy ember de ha vkinek ez kell... bánja a fene.
ggg 2006 máj. 29. - 20:03:47
(30/2100)
egyébként sztem is gagyi a mûsor meg bugyuta egy ember de ha vkinek ez kell... bánja a fene.
ggg 2006 máj. 29. - 20:01:59
(29/2100)
beatrixxx

te nem csak rasszista vagy hanem bolond is.
nem hinném hogy te a közelükben lax és így tod az életüket.
Ha mégis ott laknál akkor meg szerencsétlen is vagy
LOL
kiskoru87 2006 máj. 29. - 17:53:29
(28/2100)
Nem tudom miért vagytok ennyire kiakadva azon hogy ilyen bugyuta mûsor van a tv-ben. Miért nem tudtok jól szórakozni azon, hogy szegény Gyõzõ mennyire IQ free. Amíg szétröhögöm rajta az agyam addig menjen nyugodtan fõmûsoridõbe! HAJRÁÁ GYÕZI
chubby 2006 máj. 23. - 12:14:30
(27/2100)
kedves beatrixxx!

én személy szerint nem vagyok rasszista, ami zavar engem, az bizonyos emberek viselkedése és dolgokhoz való hozzáállása.
teljesen mindegy, ki fia, mi fia ember, ha nem viselkedik úgy, ahogy az adott körülményekben elvárható lenne, akkor nem kedvelem, ennyi, és ezzel van itt ebben az országban nagy probléma, sokak viselkedésével
lujzi 2006 máj. 20. - 18:10:35
(26/2100)
amugy meg, irigy a fene, majd pont rá, énekelni se tud, csak szövegelni, azt se rendesen.....
lujzi 2006 máj. 20. - 18:09:08
(25/2100)
szia Erika.
igazad van, csak azt szabad irni hogy húha, ez a gyõzike egy intellektüel, és még családszeretõ is, és hogy õt kéne mutogatni mert az országimage, meg miegymás...meg egyáltalán, hogy jön ahhoz bárki hogy leszólja ezt az ájkúment......igazad van erika...tökéletesen....még jó hogy van aki le meri irni hogy ez a müsor az ország szégyene, és sül a pofámról a bõr amiért egy tv csatorna idáig süllyed:)))))))
erika1 2006 máj. 20. - 09:02:16
(24/2100)
Na igen!Te és a hozzád hasonlóknak felesleges ide írogatnia.Nagyon unalmas és fárasztó amiket írtok és mind ugyanaz.Jaj !a Gyõzikéék fúj!De akkor miért is veszitek a fáradtságot ,hogy ide írogattok és itt töltitek az idõt?Miért is?Az már biztos ,hogy igaz amit a Gyõziék mondanak :irigyek ezek az emberek.Különben miért írnák ki ,hogy mennyi pénzt kapnak stb.Borzasztó rosszindulat van bennetek és ha már így személyeskedtek az emberekkel hadd tegyem én is ,Ti a gonoszságotoktól ,soha nem lesztek igaz és jó emberek ,sõt!!!Ezzel nem viszitek semmire az életben.
imo9 2006 máj. 16. - 21:51:55 Előzmény gianni
(23/2100)
Gondolom, Evelint akartál írni, mert ugye, a Gyõzi leányára gondoltál? Én nem értem, hát nem látják, hogy néz ki az a gyermek? Mi a fenének engedik, hogy úgy tömje magát, amúgy is idétlen alkatot örökölt az apjától szegény.
Vadgesztenye 2006 máj. 15. - 21:06:34
(22/2100)
Ez a család egyre lentebb adja a szintet. Elõször csak azért néztem meg, mert poén volt...
De mostanra siralmas az egész. Nem tudom elhinni, h ma Magyarországon egy TV csatorna ilyen embernek ad egy csomó pénzt, és mellette eljuttatja minden felé a világba, hogy leégesse az egész országot. Gratulálok!
Szánalmas.
gianni 2006 máj. 08. - 20:32:31
(21/2100)
EZ 1 IDIÓTA !!! A VIVIENT PEDIG JÓL EL KÉNE VERNI !!!