Téma: Gyõzike

8/10
vanessa 2007 febr. 07. - 21:59:24 8/10
(180/2100)
Köszi szépen a hozzászolást, jo néha egy kicsit érezni, hogy nem mindenki olyan elöitéletes a romákkal szemben.
Hogy példát hozzak fel én is, nem egyszer találkoztam ezzel amikor munkát kerestem, a telefonba az állás még betöltetlen,amikor elmész a találkára akkor pont 20 perce töltötték be az állást........ENNYI
Amy1 2007 febr. 06. - 17:21:34 Előzmény vanessa
(179/2100)
Szia Vanessa! Szerintem teljesen igazad van.BÁr én nem vagyok roma.Gyözi tényleg egy primitív cigány de nem minden roma ilyen.VAn egy roma barátnõm és õt az iskolában a bõrszine miatt csufolják.SZerintem a (fajgyûlöletnek)semmi értelme. Üdv:Amy
8/10
vanessa 2007 febr. 03. - 00:08:33 8/10
(178/2100)
Szia smasszer!!!
Szerintem kicsit félre értettél!!!A te hozzászolásaiddal semmi probléma,az nem baj hogy nem szereted gyözit, hanem az a baj itt sokan csak azért nem nézik mert ö cigány!!!A te hozzászolásodban ez nem volt észrevehetö, ugyhogy a célzás rád nem irányul!!!!
Én is roma lány vagyok!!!Én nem gyözi fan klubbot akarok nyitni neki,nem azt akarom elérni, hogy mindenki öt nézze mert ez NEM igaz!!!!
Én azt szeretném ha az emberek NE a börszin alapján itéljenek!!!!Én is cigány vagyok mégsem vagyok buta söt még a számitogépet is be tudom kapcsolni.......:-)
Én itt NEM Gyözi védelmére kelek hanem a romákéra!!!!
Üdv,és szép napot.
Marvin02 2007 febr. 02. - 16:43:31
(177/2100)
Vagy fogd meg a távírányítót és válts csatornát. :)
kolos 2007 febr. 02. - 14:41:46
(176/2100)
nem szeretem a showt mert minden hétfõ estét elront. csináljanak egy másik csatornát hogy aki akarj nézze.
1/10
smasszer 2007 febr. 02. - 05:23:23 1/10
(175/2100)
Szia vanessa!
Én már több mint huszonöt éve rosszfiukra vigyázok, és elhiheted nagyritkán bele botlok közöttük cigányba is. De ha olvastad, az ezt megelõzõ hozzászólásomat e témához, láthattad, hogy egyáltalán nem a cigány származása miatt írtam le a véleményemet.
Hidd el, annak ellenére, hogy ilyen nagyot kaszál gyõzi a show-mûsorából, a sittes romák is azt vallják, hogy ha bent lenne sokszor hajolna le a szappanért a...
Biztos azért modják ezt, mert oly büszkék rá õk is. :)
8/10
vanessa 2007 febr. 02. - 01:24:24 8/10
(174/2100)
Kedves H.L.!!
Maximálisan egyetértek veled!!!
Te se szereted a Gyõzõ sot, mégis a normális kereteken belül tudod kritizálni!!
Példát vehetnének rolad azok akik ide irnak!!!
Nem azért irsz ide mert a Gyõzõ gyerek egy buta cigány, hanem azért mert csak egyszerüen nem a te világod ez a müsor!!!Nagyon szeretem az olyan embereket akik igy vállalják a véleményüket, és nem csak azért irnak ide hogy jool ki "cigányozhassák" magukat!!(amit természetesen a valo életben nem mernének megtenni)!!!!!!!!!!!
Üdv mindemkinek!!
8/10
vanessa 2007 jan. 31. - 22:03:10 8/10 Előzmény Pityu1
(173/2100)
Sziasztok!!!
Elöször is, ugye mindenkinek a saját dolga hogy mit néz és hogy mit nem néz a TV.ben!!!Izlések és pofonok, van aki utálja de legalább annyian szeretik is!!!
Én csak azt nem értem, miért kell, mindig oda irnia valakinek hogy cigány , mert akkor már biztosan buta is!!!
Magyarok között is vannak legalább annyian akik buták vagy még butábbak is.A 21.században vagyunk és legalább Magyarországnak a fele ugyanilyen véleményen van!Mért kell az embereket a börszinük alapján megitélni??Szerintem nem az a primitiv ember aki a Gyözö sot megnézi, hanem az aki csak azért nem nézi mert ö cigány!!Egy értelmes NEM primitiv ember nem ez alapján fog müsort választani a TV-ben!!!
Üdv mindenkinek.
Marvin02 2007 jan. 31. - 18:49:24
(172/2100)
Nem értem miért hozza fel mindenki, h. cigány. Biztos köztük is vannak értelmes, mûvelt emberek, de a Gyõzike-félék miatt nem kerülhetnek a középpontba.
Pityu1 2007 jan. 31. - 15:48:10
(171/2100)
Üdvözlök mindenkit!
Buta cigánygyerek alá adja mindenki a lovat,ahelyett hogy egy komolyan font és meghurkolt,megcsomózott anyagot adnának a kezébe.
Amilyen normálatlan hátha azt is a " show" részének nézi és végigcsinálja.
Nem értem ha mindenkinek sz..r a véleménye róla miért pazarolja rá az írást.
Az ilyen " romaiak" addig sikeresek amíg beszélnek róluk és nézik õket.
Szóra sem érdemesek tehát gyorsan be is fejezem.
www. 2007 jan. 31. - 15:33:03
(170/2100)
Látom itt mindenkinek tettszik a show!de ahhoz képest jól informáltak vagytok!szóval ti is nézitek különben honnan szívnátok h kiment Svájcba és nem a táj szépségeiben gyönyörködött???szopacs!!!
illesymarci 2007 jan. 31. - 12:33:30
(169/2100)
szar mint ...... :-)
kacsa baba 2007 jan. 30. - 21:47:18
(168/2100)
Jééézus ennek a sz*rnak hogy lehet foruma! szánalom az a baj hogy Magyarország tele van olyan primitivekkel akik ezt megnézik!
1/10
Crazy Horse 2007 jan. 27. - 10:43:55 1/10
(167/2100)
Kicsit OFF, de én nem találok semmi kivetnivalót Yalavecapertializmus postjában. Egy konkrét adásról írt, nem derül ki belõle hogy mindig nézi.

Én utálom Gyõzikét, de láttam 2 részt, 1. mikor kb. 2 éve kimkent az USA-ba és ott tette az agyát, és a 2. tavaly, amikor nagy veszekedés volt a feleségével vmi sztriptízbár miatt. (A többit max. a reklámokból tudom meg néha, amikor nem tudok elég gyorsan elkapcsolni)
Akkor most én is rendszeres nézõ lennék?

Egyébként meg ha nem látsz 1 részt sem, hogy alkotsz véleményt?
8/10
vanessa 2007 jan. 26. - 22:38:42 8/10 Előzmény Yalavecapertializmus
(166/2100)
Szia Yalavecapertializmus!!
Egyetértek smasszerrel és H.L. -lel!!!
Ha "elvileg" nem nézed a müsort honnan a jo büdös fenéböl tudod percre pontosan hogy mi történik benne!!!Én ha valamit ennyire utálnék ahogy te mondod akkor tuti hogy még a bemutatóját sem nézném meg!!!Nem hogy részletes leirást adnék egy sorumban aztán meg halálra fikázom , de mindegy a te dolgod, de legközelebb gondolkodj és aztán irj.....

U.i.:lehet hogy hülyének tartotok majd, de én mindig szoktam nézni a Gyözö sot ha idöm is engedi!
Emesee 2007 jan. 25. - 10:13:46
(165/2100)
Sajnálatos, hogy van aki ezt nézi!
KOmolyan mondom ekkora hülyeséget én még nem láttam!
1/10
smasszer 2007 jan. 24. - 12:05:10 1/10 Előzmény Yalavecapertializmus
(164/2100)
Szia Yalave...
Én útálom a gyõzikét, ezért nem is nézem.
De megkérdezlek, mivel Te azt írod: "kit érdekli, hogy Gyõzike ki megy Svájcba..." és részletesen leírod azt, hogy mit csinált, kivel táncolt stb. Ha nem érdekel mi a fészkes fenének nézed?! Gondolom, nem azért, hogy utána itt a fórumba elmeséld pl. nekem... :)
Kár érte koptatnod a billentyûket, na meg persze az ujjacskáidat.
Yalavecapertializmus 2007 jan. 19. - 17:35:03
(163/2100)
Ez a Gyõzike és fiúk a klubból, írtják a kultúrát az értelmetlen baromságiakkal!! Kit érdekli, hogy Gyõzike ki megy Svájcba és ahellyett, hogy gyönyörködne a táj szépségébe! Ott ordít, mint egy barom ahogy látja a kövér, dagadt, népies ruhába öltözött, svájci nõ táncolni, és a camera felvette ahogy fõl-le ugrál a nõnek a melle gyõzike feje elõtt és jön az ideg beteg felesége Bea, aki ott káromkodik!!! Hú kurva érdekes, a sok hülye nézi a hülyét!!! Nincsen egy Kultúrált, értelmes mûsor, ami érdekes is, meg a mai fiatalokat érdekli!!! Ja a Gyõzike apja nem lenne gazdag, Gyõzike egy senkiházi ingyenélõ lenne, aki 10 gyereket csinál az állami segély miatt!!
Marvin02 2007 jan. 19. - 16:53:27
(162/2100)
Ne beszélj hülyeségeket. Jót tett az RTL-nek, vége lett a 3 (vagy 4 :s) szezonnak, és amíg szünetel, a Cool megismétli. Egyébként, ha nem tûnt volna fel, minden RTL-s cucc lefut egyszer a Coolon is.
Yalavecapertializmus 2007 jan. 19. - 16:22:51
(161/2100)
Na ez a hülye Gyõzike!!! Nem volt annyira nagy szám, az RTL klubnak miatta annyira lecsökkent a nézetsége, hogy a mûsorjai áttették a Cool-ra