Téma: Gyõzike

Panca 2006 dec. 11. - 21:05:26
(120/2100)
Gyõzika a legjobb reklám és médiaszakember Magyarországon, mert úgy tudja eladni magát, hogy semmihez nem ért. Ebben a részben bebizonyította, hogy sem énekelni, sem táncolni, sem semmit nem tud, aminek köze van a zenéhez. A talpnyalói meg csak azért vannak mellette, hogy szerepelhessenek. De meg kell hagyni, a nézettségi listákat vezeti :)
Zizi_csajszi 2006 dec. 11. - 18:23:41
(119/2100)
Pfff....

Hát, nem tk mit mondani Gyõzikére...

Élje életét gyugodtan..

Igaz nem bírpom a búráját mes stb...:SS de azé mégis utálom ...
huba1 2006 dec. 10. - 17:51:30
(118/2100)
Azért van ezzel az emberrel ennyit foglalkozva, mert olyan sík, hogy már szinte fáj!!!!
A fájdalmat meg, meg kell szüntetni, fájdalomcsillapítóval.
Tudtok ilyen fájdalomcsillapítót?
Nekem lenne pár ötletem.
Ancsa25 2006 dec. 10. - 16:13:24
(117/2100)
Visszapasszolnám a kérdést.Ha irritál ez az ember miért foglalkozol vele?A south parkot szoktad nézni?
Huma 2006 dec. 09. - 21:40:06
(116/2100)
Miért nézzük ezt? Miért néztem meg eddig ebbõl kb. 4-5 részt? Nem tudtam volna helyette aludni egy jót? Még olvashattam volna is! Bocsánatot kérek érte.
1/10
Crazy Horse 2006 dec. 09. - 18:55:29 1/10
(115/2100)
Meg azt kifelejtettem, hogy elõre megrendezett családi történetekkel etetnek, meg hogy hú milyen f***a gyarek, mert kimentek amerikába és egy büdös szót nem tudtak angolul, vagy legalábbis ezt játszották el kb. 2 éve, és akkor ezen röhögjünk? .........na hagyjuk már
1/10
Crazy Horse 2006 dec. 09. - 18:48:58 1/10
(114/2100)
1. Hogy kiadjam a dühöm
2. hogy tiltakozzam ez ellen a népbutítás ellen
3. hogy ha olyan olvassa, aki esetleg könnyen befolyásolható, az tudjon róla, hogy gyõzike NEM mintakép, a megjelenése, viselkedése inkább kerülendõ nagyon negatív példa!!!
1/10
Crazy Horse 2006 dec. 09. - 18:46:32 1/10
(113/2100)
"mert a sz***** is pénzt csinálnak"

Na de hogy?? Eladja a lelkét az ertéelnek, ripacskodik, hülyét játszik (vagy tényleg hülye), kirakatba teszi a családját, ebbõl házat épít magának, hazudik, és a legrosszabb, hogy eközben KÁRT okoz: mindenféle felelõsség- és bûntudat nélkül rombolja a felnövekvõ ifjúság értékrendjét.
+ Retek klub dettó. Kihasználja az emberek tehetetlenségét, és fõmûsoridõbe benyomja ezt a szemetet.

Nem haragudnék én gyõzire, ha a tudásával keresné a pénzt, és eközben valami ÉRTÉKET hozna létre, de sajna nem ez van. :(
Lasagne 2006 dec. 09. - 11:18:20
(112/2100)
Annacska:) látom elégedett vagy magaddal
huba1 2006 dec. 08. - 18:57:26
(111/2100)
Tudjátok, azért kíváncsi lennék, mondjuk 10 év múlva hol lenne ez a Gáspár gyerek.
Igaz, ezek még a jég hátán is megélnének, mert a szarból is pénzt csinálnak.
Az RTL is addig tartja "életben" Gyõzit, míg pénzt lát benne.
Nézzétek meg a volt VV-sek hol vannak ma már.
Minket hülyítenek, Mi meg, meg is esszük amit ezek kifõznek.
Oké elismerem, hogy adott pillanatban szórakoztatnak, de vannak olyanok akik ezek miatt a mûsorok miatt tönkre mennek, bár meg is érdemlik.
Én nem nézem Gyõzit, csak következtetéseket vonok le abból, amiket itt olvasok, no meg a sajtóból.
Alapból nem kedvelem ezt az embert, a stílusa nagyon idegesít.
Irigy lennék?
Nem.
Nem hiszem, hogy pont Õrá kellene irigykedjek, nekem az Õ jóléte nem kellene.
Marvin02 2006 dec. 08. - 00:00:24
(110/2100)
Lehet csak én vagyok ezzel így, de egy olyan mûsor kéne, ami rendesen beint a sztároknak, politikusoknak, nem csak panaszkodik, rá is mutat a megoldásra. Ezt Amerikában úgy hívják, South Park. Lenne nagy felháborodás, de végre az összes úgynevezett szár eltakarodna a képernyõrõl. Tudom az SP-ben kifugározott emberek ugyanúgy élnek tovább, szerepelnek a tvben, foglalkozik velük a sajtó, de egy 10 milliós országban talán könnyebben fel lehetne nyitni az emberek szemét. Csak sajna egy tvcsatorna se olyan hülye, h. ezt megtegye.
fixman 2006 dec. 07. - 22:30:06
(109/2100)
A helyesírási hibákért bocsánat csak már késõ van és pipa vagyok erre a csatornára. Na meg az állatkínzóra.

hibám pl: kölcség := költség;
fixman 2006 dec. 07. - 22:25:47
(108/2100)
Tudjátok az egészben csak az a szomorú, hogy rohadtul nem fog ez rajtuk meglátszani a következõ részekben. Kapnak fejenként 100 ezer ft-ot be a plázába és elfelejtik:D Vagy elmennek a mikuláshoz visítozni mint tavaj. Az is érdekes volt hogy a kutya házat azt fogta a gyõzõ és kibaszta az utcára. Az RTL klub és perse a másik kereskedelmi csatorna is de most ragadjuk ki az RTL-t, nagyon manipulálja az embereket. AZ összes tisztán gondolkodó, vagy nem kormány párti ember ezt érzékeli. Megpróbálják politikába mint Gyõzikénél az emberek gondoklodását, érzelmeit, és véleményét megválltoztatni. Az hogy teljesen kormány párti a TV... Lefizetik õket vagy zsarolják õket.. tök mind1.. a mostani kormány nem válogat az eszközökben. Viszont azt ne feledjük el, hogy ha ezt a Magyarok nagy részével el tudják játszani a politikában, akkor bármelyik mûsorukban tudják az embereket befojásolni. Gyõzõék költözése is annó nagy kamu volt. Már csak azért is tudom mert régebben néztem az Ozzy Osbourne show-t, és a Tuckerville-t. Ez a kettõ tök ugyan olyan mint a gyõzõé.. CSak természetesen nagyobb kölcség vetésû, és ott nem a szereplõk IQ szintjének a negatív tendálásáról szól:D. De a lényeg az egészben az, csak hogy már végre befejezzem és ne legyen homoksivatag a szemetekben, hogy az Osbourne végén, ott volt az egész stáb, a (külföldön lévõ feleség) aki ott állt a szerkesztõ mögött, és mutattak olyan jeleneteket amit újra kellett venni. Ennyire tökéletesen óramû pontossággal hülye valaki mint Gyõzi, csak megírt fogató könyv alapján lehet.. Persze hülye, és nagy része igaz történet. De a keret történet és a fõbb események azok nép manipulációk és szenzáció hajhász fikciók. Na remélem nem hordtam össze sok hülyeséget várom a kommentjeiteket. Üdv:)
huba1 2006 dec. 07. - 18:39:52
(107/2100)
4 tagú roma család?

Hm.

Ez olyan ritka, mint magyaroknál a 3 vagy ( ez lehetetlen! ) 4 gyerek!
huba1 2006 dec. 06. - 14:13:02
(106/2100)
:-)
peti637 2006 dec. 06. - 12:03:31
(105/2100)
Engem is az akasztott ki hogy hozott egy új kutyát! Talán ugyanaz a marha adta ezt a tanácsot, gyõzikének, aki a fábrinak amikor a szacsvainak adott egy másik kutyát. Mi lenne ha gyõziének valamelyik lányával történne valami? Azt mondaná az asszonynak: Nembaj majd csinálunk egy másikat! A lényeg hogy meglegyen a létszám!
fikamaki 2006 dec. 06. - 08:57:39
(104/2100)
Annacska:)-val értek egyet. Szellemi visszafejlõdés ez a mûsor és ez hatással van a nézõire. Fõleg a még nem teljessen kialakult gondolkodásvilággal rendelkezõ fiatalokra.
És lássuk be , belõlük lessz a JÖVÕ.....Te Úr...Isten.....!!!!!!!!
Vikke 2006 dec. 05. - 18:37:03
(103/2100)
Igen errõl beszélek. Szegény kuta szenvedett Gyõzike miatt. Sõt ami vele történt arról is Gyõzi tehet, mert az Õ kutyája és gondolom aki ezt tette annak ez volt az indítéka. Szánalmas és buta ember(ek)!
huba1 2006 dec. 05. - 17:42:26
(102/2100)
Az ország helyzete nem ezen múlik Annacska, ez azért nem így mûködik.
Az viszont tény, hogy a gyerekek befolyásolhatók egyes mûsorokkal, például az erõszakos rajzfilmekkel.
Nos ha most Gyõzikét néznek akkor nagy valószínûséggel elkezdik utánosni õt, mivel ha a szülõk nézik a mûsor és ráadásul tetszik is nekik, akkor a gyerek Gyõzike utánsásán még nevetnek is egy jót, ami a gyereknek tetszik és ez folytatódik addig, míg a kölök egy kutyát nem dob a sinek közé.
huba1 2006 dec. 05. - 17:35:27
(101/2100)
Idézet Director-tól.
Mellesleg meghal a kutya, rögtön vesz egy másikat... ez az ember egy agyrém. MEg ha nekem ilyen lányom lenne, én már udvariasan fejbeb@szkodtam volna párszor egy kalapáccsal...

LOL ez tetszik :-)