4/10
-greghouse- 2013 márc. 27. - 23:33:45 4/10
(2080/2320)
amit állítasz igaz, de keversz két dolgot.
Én NEM arról beszéltem, hogy hogyan szórják az adófizetõk pénzét, mert NEM akarok politizálni.
Kizárólag a tévék mûsorstrukturájáról mondtam véleményt. Ez két külön dolog, ha politizálni akarsz, talán más fórumot kellene találni.
stanmore 2013 márc. 27. - 23:25:02 Előzmény -greghouse-
(2079/2320)
Ez igaz,de a ker.tvk nem állami adóforintokból mûködnek,ezért aztán még elfogadhatatlanabb az ,amikor a köztv akar hasonulni a ker.tvk szemeteihez, néha még azokat felül is múlja.
4/10
-greghouse- 2013 márc. 27. - 23:03:02 4/10
(2078/2320)
jaj, hát olyan kötekedõ vagy... ott volt fõmûsorban a Kéjjel Nappal Dugapest, amit (nem viccelek) néhány hsz.-ó "király"-nak minõsített és 10-esre csillagozta....és õ "mai fiatal értelmiségi", mondja magáról legalábbis, meg hogy "mennyit lehet belõle tanulni..." jókat lehet röhögni a kommenteken.
...Komolyabban, tényleg, nem is értem, EGYÁLTALÁN miért adja le a rtlklub ezt a filmet. Nem találtak valami fõzõcske kazettát, vagy egy videót vévé lali tyúkszemproblémájáról? Erre a filmre csak véletlenül lehet rábukkanni, én legalábbis egyetlen egy "ajánlót" sem láttam róla. Igaz, az utána következõ mûsor a "mûsorszünet". Lehet, hogy szerintük már ez is, a portás beindítja a DVD-t, a kulcsot meg a lábtörlõ alatt hagyja...
offtopic
_goldie_ 2013 márc. 27. - 21:22:18
(2077/2320)
ritkán vetített film..és jónak ígérkezik
csak az az idõpont az..
offtopic
_goldie_ 2013 márc. 27. - 21:18:47
(2076/2320)
4/10
-greghouse- 2013 márc. 27. - 20:33:35 4/10
(2075/2320)
Erõsen alá van húzva. Én azt hittem, már minden WA filmet láttam, de ezt még nem. Pedig az Annie Hallt, a Manhattant, a Hannah és nõvéreit, a Bananast, és a többi klasszikust vagy ötvenszer. Be van jelölve, kíváncsi vagyok rá, az elõzetese jó ötletet igér.
offtopic
_goldie_ 2013 márc. 27. - 19:29:25
(2074/2320)
szívembõl szóltál kedves Greg
végtelen hosszan lehetne sorolni azt sok szemetet
amit a kertévék megpróbálnak lenyomni a torkunkon

kivéve a ma éjszakai Woody Alan film azok számára..
tényleg..vajon kiknek vetítik ily késõi idõpontban?
..vagy a kertévék által megcélzott korosztály (18-49év között)
nem érdemel meg egy jó WA filmet?
4/10
-greghouse- 2013 márc. 27. - 17:45:46 4/10 Előzmény stanmore
(2073/2320)
Nem védeni akarom a királyit, de azért tedd a szívedre a kezed, sok szemét meg a kertévékben van, most éppen a Kéjjel nappal Dugapest orrba szájba, a sok ezo meg asztro tévé, a koreai, török, brazil, venezuelai, mexikói sorozatok amelyeket nem tudsz megkülönböztetni, csak a törökben hegedû szól, a dél amerikaiban gitár, a millió tehetségtelenség kutató, sztár leszel, meg a megint megasztár, meg csillagok születnek, meg zikszfaktorok, meg családi titkok, meg gyanú árnyékában, meg vacsoracsaták, meg hal a tortán, gyõzike ezredik ismétlése,.... soroljam még a kertévék szemétjeit?
Nehogy már õk meg a mennybe menjenek a fent jelzett "hatalmas színvonalú" mûsoraikkal...
stanmore 2013 márc. 21. - 20:28:36
(2072/2320)
Igen elég gagyi volt a mûsor ,veled ellentétben én nem is bírtam az utolsó percekig végignézni.Ennél már csak a Fábry show a sokkal gagyibb,ráadásul az közszolgálati funkciót tölt be azaz hivatalosan szolgál a nép nevelésére (értsd izlésének silányítására)
Még van hasonlóan vagy még inkább limonádé mûsor egyébként(Négy szellem stb stb)Ezek zöme is a királyi tvkben található mily érdekes.
olahmiki1959 2013 márc. 21. - 17:17:03
(2071/2320)
Ez a Frizbi megint csak nagyon gagyira sikeredett.

Pláne azok után a nagy dérrel-dúrral beharangozott, fellengzõs szövegek után, hogy ma este itt lesz Uri Geller utódja, aztán az egyetlen magyar bûvész világbajnok, mentalisták, illuzionisták, az amerikai bûvésztársaság egyetlen magyar tagja, csak kapkodtam a levegõt, hogy milyen illusztris társaságot sikerült ma Hajdúnak összeszednie.

Ehhez képest vidéki kultúrházakban haknizó, ezer éve ismert trükköket bemutató, némelykor meglehetõsen alacsony intellektusú figurákat láthattunk, még olyan is volt köztük, aki szerintem nem volt teljesen "százas", a bûvészvilágbajnoknál pedig, - aki egyébként egészen szimpatikus benyomást keltett, - az jutott eszembe, hogy miért nem azt a mutatványát mutatta be, amivel megnyerte a versenyt?
Ugyanis a különbözõ hosszúságú kötelekkel ez a mutatvány õsrégi, Rodolfótól kezdve rengeteg bûvésztõl láttam már, bûvészkönyvekben is szerepel, abszolút hétköznapi, látványos, de elcsépelt mutatvány.

A memóriatörléses produkció pedig - már bocsánat, - a végén közröhejbe fulladt, amikor a bûvész megkérdezte a lányokat, hogy emlékeznek-e arra a bizonyos szóra, amit meg kellett jegyezniük, mire azt felelték, hogy nem.
Ebben mi volt a a mutatvány?
Ha tõlem egy bûvész megkérdezi egy színpadon, hogy emlékszem-e a saját nevemre, - és nem akarom elrontani a produkciót, - azt fogom válaszolni, hogy nem.
Tapsvihar!
Semmiféle bizonyítékot nem láttunk arra, hogy a lányok valóban elfelejtették-e a szót, vagy csak azt mondták.

Eszméletlenül gyenge volt az egész mûsor.

A végére, - ha ezt egyáltalán lehetett még fokozni, - rátett még egy lapáttal Dukai Regina play backról való éneklése, mellette Lagzi Lajcsi teátrális trombitálásával, amikor egyedül, vehemensen fújta a hangszert, miközben a felvételen egy egész trombitakórus hallatszott!

Hajdú Péter századszor is, újra-és újra, megint bebizonyította, hogy mindig van lejjebb...
stanmore 2013 márc. 21. - 00:53:31
(2070/2320)
Nekem is gyanús:)
4/10
-greghouse- 2013 márc. 20. - 23:46:41 4/10
(2069/2320)
Sose becsültem sokra a Frizbit, most is csak a bûvészet szeretete miatt néztem. Kár volt.
Elõrebocsátom, hogy nem kívánom, és nyilván nem is tudom felfedni a trükkök titkait, hiszen nekik ez a munkájuk, sok idõt töltenek egy mutatvány kitalálásával.
Inkább a Frizbit jellemzi, hogy milyen gyenge valamikkel jött most elõ. Tényleg nem jut már neki semmi jobb eszébe?
Az elsõ legalább bevallotta, hogy bûvész, ami után elõadott egy unalomig ismert trükköt, (megmutatja a négy poharat MÉG AZELÕTT, hogy rátenné a tûre, utána nézi, melyiket teszi rá a tûre HP, és sok duma közt a bûvész is megcseréli az általa immár ismert tûs poharat egy másikkal, nyilván eközben jelöli meg, ezer módja van, mert utána már nem nézeti meg hogy van-e különbség.)
A második szánalmas alak volt, egy ezerszer bebiztosított preparált eszközös trükkel (számomra ezek a legfantáziátlanabbak), kétszer is elfordult indokolatlanul, mikor a csuklóján volt a kötél, nyilván akkor lazította meg, stb.), plusz jött még az ostoba asztráltest, szellemtest, stb dumával.
A kötelekkel játszó szintén rutintrükk, én nem tudnám, de ezeket rutinnak nevezik. Ráadaásul több volt benne a show mint az érdekesség.
A memóriatörlõ is világos, hogy nem azt a papírt adta HPnek amit a lányoknak, nyilván nem stimmelt semmi. Kicsit sokszor nyúlt indokolatlanul a zsebébe, mikor elvileg semmit nem tett oda vagy nem vett elõ, egyik keze többször valamelyik lány mögött takarásban volt, stb.
Oké, nem tudok mindent, de nem is nevezem magam bûvésznek, (és végképp nem jósnak vagy látónak), csak annyit, hogy azért nagyobb durranásokat vártam volna. Ennyi erõvel galambot is elõvarázsolhattak volna a cilinderbõl.
Tényleg nem jut eszébe semmi Hajdú Péternek?
Erre az évre elég volt a Frizbibõl.
stanmore 2013 márc. 20. - 22:44:45 Előzmény olahmiki1959
(2068/2320)
Akkó mér nézed ha annyira szar? Ráadásul rendszeresen:)
olahmiki1959 2013 márc. 20. - 15:04:38
(2067/2320)
Ahogy látom, lassan én leszek az egyetlen, aki hétrõl-hétre ír valamilyen kommentárt ehhez a "mûsorhoz" - a mûsor szót nem véletlenül tettem idézõjelbe...
olahmiki1959 2013 márc. 14. - 02:43:16
(2066/2320)
Nacsa Olivér 20 kilót fogyott, - gratulálok neki, - és most új szerelemre vár, miután a régi kapcsolata - sajnos - tönkrement.
Kedves volt, szimpatikus, emberi, és ami a legnagyobb erénye volt a mostani szereplésének, hogy nem akarta mindenáron, erõltetetten szétpoénkodni az egészet, amire régebben azért elég példát láttunk.

Gyura Barbara - a gyermeke életéért és egészségéért harcoló hölgy - drámája ezúttal valóban megrendítõ volt.
Az egész eddigi Frizbi-mûsorfolyam során most elõször nem éreztem fenntartásokat a történettel kapcsolatban, és nem éreztem rossz szájízt a tv-n keresztül való anyagi segítségkérés miatt sem.
Átlagember számára elképzelhetetlen összegek hangzanak el egy-egy gyógykezelés kapcsán, pláne, amikor külföldön történõ gyógyulásról van szó.
80-100 millió forint az olyan irdatlanul sok pénz, ami sokunk számára szinte felfoghatatlan.
Õszinte szívembõl drukkolok a hölgynek, hogy sikerüljön neki végigharcolnia ezt a küzdelmet a gyermekéért.

Kökény Attila és Cseke Katinka blokkjával "visszazökkentünk a rendes kerékvágásba".
Végtelenül gagyi, - nem a két vendég miatt, - sokszor alpári, és borzasztóan felületes lett ez a néhány perc.
Szegény Kökény Attila kb. ötször rugaszkodott neki, hogy elmondja, mi történt, amikor megtudta, hogy Hargitay Bea helyett Cseke Katinkával fog szerepelni "A Nagy Duett"-ben.
Hajdú állandóan megszakította, nem is figyelt rá igazán, fontosabb volt neki, hogy Katinka át mer-e mászni hozzá az asztalon négykézláb, - ami persze meg is történt.
Kökény Attila története elsikkadt, vagy kivágták, soha nem tudtuk meg, hogy mi történt valójában.
(Ez lett volna az egyetlen érdekes mozzanat a két emberrel kapcsolatban, "természetesen", a szuper-tehetségtelen Hajdú ezt az egy dolgot hagyta ki a mûsorból.)

Aztán a mûsor végén jött Csepregi Éva, én meg mentem...
_goldie_ 2013 márc. 11. - 16:13:05
(2065/2320)
természetesen nem így gondoltam..
kedvencem volt..nyugodjék békében!

"..Te álmodj tovább, Kedvesem.." http://www.youtube.com/watch?v=yiOjjrUm5Fc
grace08 2013 márc. 11. - 11:34:29
(2064/2320)
http://hvg.hu/kultura/20130311_Meghalt_Cipo_a_Republic_egyuttes_enekese

Esetleg fröcsöghetnétek róla is egy sort ezen a magas színvonalon. Na meg jöhet a hullamosó...
breeder 2013 márc. 11. - 00:08:17
(2063/2320)
Félreértés ne essék, sajnálom Györgyit, de a túlsúly minden ember esetében betegségeket okozhat (ízületi problémák, magas vérnyomás, cukorbetegség, stb..), és ezt elég csak egyszer megérteni, hogy valaki felfogja, hogy mirõl is van szó.
breeder 2013 márc. 10. - 22:29:50
(2062/2320)
Ez olyan jól hangzik "hogy az orvosa szigorú diétára fogta"! XD
Most legalább lehet érte izgulni, hogy "jaj, csak tartsa is be".
Komolyan mondom, egy röhej az egész. Régen legalább az éneklésrõl cikkeztek, ha Lang Györgyirõl volt szó...
_goldie_ 2013 márc. 10. - 21:19:03
(2061/2320)
igen..nekem megsúgta..õt nagyon szívesen látná a vendégei között.. :D

de vissza a Firzbire
fogyott pár kilót.."Lang Györgyit a cukorbetegsége miatt fogta az orvosa szigorú diétára"
http://www.femina.hu/hazai_sztar/kepes_cikkek/lang_gyorgyi_es_a_beteg_sztarok