fo.ma 2012 szept. 26. - 19:12:52 Előzmény mandulavirág
(1800/2320)
Lehet hogy a cerkófok jól élnek, de ez egy gyûrûsfarkú maki.
olahmiki1959 2012 szept. 25. - 23:54:53
(1799/2320)
Lehet, hogy a pasi egy ottani adóellenõr volt, aki így akarta ellenõrizni, hogy a fenekébõl eltávolított angolna után adnak-e számlát az orvosok.
_goldie_ 2012 szept. 25. - 22:58:07
(1798/2320)
xDD
szegény hal..
többé már nem hall..
http://hu.wikipedia.org/wiki/Angolnaf%C3%A9l%C3%A9k
danton-b 2012 szept. 25. - 22:42:38
(1797/2320)
Alig ismertem rá Bálint Antóniára,marhára megváltozott nem éppen elõnyére.
Fási Ádi meghát nem egy lumen, finoman szólva egy igazi tapló ,aki ahelyett hogy birkákat legeltetne ,a Tvben ugrál és ezzel a nézõ nemcsak egy buta embert láthat, hanem egy osztályon felüli gagyi produkciót is ,amire garancia a Fási név.
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 25. - 22:41:06
(1796/2320)
na hallod :DD
"sikeresen eltávolították"
remélhetõen kifelé és nem ellenkezõ irányban xD
8/10
tompika74 2012 szept. 25. - 22:29:50 8/10
(1795/2320)
Fásy Ádám: "Halottakról jót vagy semmit". Szerintem meg mindenkirõl az igazat. Sztálin, Hitler halott. Róluk is csak jót mondjunk? A Fásy Ádám által használt mondás eléggé demagóg. Zámbó Jimmy egy piszok jó hangú, de piszok alak volt. Na és akkor mi van? Mi a hangjáért szerettük.
Bálint Antónia többször is ellentmondásosan cselekedett, egyáltalán nem tiszta és logikusan érthetõ a viselkedése. Ami nekem nagyon gyanús. Emiatt nem is tudok azonosulni az õ álláspontjával.
Ha egy nõt 5 hónapos terhesen - végülis ez mindegy - áldott vagy áldatlan állapotban - ököllel pofán vágja a kedves szerelme, és a nõ kitart a férfi mellett, akkor az a nõ - finoman fogalmazva - nagyon buta.
_goldie_ 2012 szept. 24. - 16:53:34
(1794/2320)
vénasszonyok -nyara 2012 szept. 24. - 15:15:06
(1793/2320)
Sajnos nem volt szerencsém látni egyik Jimmyvel foglalkozó Frizbit sem, de ahogy itt leírtátok, el tudom nagyjából képzelni.
Ez a Jimmy-jelenség a vegytiszta gagyi és prolivircsaft ötvözete. Megint nagyon gonosz embernek fogok tûnni, de el kell mondanom, hogyan értesültem a "Király" haláláról. A sportkórházban intéztünk valamit a fiammal és várakozás közben feltûnt, hogy valami nagy izgatottság lett úrrá a kisegítõ személyzeten, takarítónõkön és vécésnéniken. Feldúltan pusmogtak, egymás szavába vágva és lassan körvonalazódott a történet, a kakasról, a csõben maradt golyóról és az agyhalálról (bár az szerintem már évekkel korábban beállott.
Szégyen, gyalázat, de elfogott a röhögés a hallottak hatására, mert az információ áramlásának ezen útja annyira méltó volt szegény pára egész lényéhez és tökéletesen illett az egész Jimmy kultuszhoz.
-csengõzoli-- 2012 szept. 24. - 14:15:25
(1792/2320)
Ez a mûsor egy képernyõre illesztett Blikk.
A napi bulvár szr tévés változata.
Hajdúnak, -illetve a neki dolgozó szerkesztõknek- kb. annyi dolguk van,hogy csütörtökig eldöntsék Bálint Antónia gyerektartását beelõzné-e nézettségben VV Anikó elvesztett mobiltelefonja vagy a helyõszentkereszti 3 lábú masiniszta története.
Ezzel még Hajdúék is megbirkóznak, több kevesebb sikerrel.
A Jimmy téma jó volt.
Már csak azért is,mert számomra érdekes volt látni egy intelligens ember mennyire tudja megvédeni magát,ha nekiesnek a szellemileg kihívásokkal küzdõ, ugyanakkor a rokonság okán mégiscsak elõnyösebb helyzetbõl induló rokonok,akiket ugye minden sért.
A vicc az,hogy Lajcsi szinte semmi újat nem árult el a múltkori adásban.
Hogy Jimmy állandóan fegyvert viselt,azt sok helyen megírták már,mint ahogy kapcsolatait is.
Nem csak Gregor Bernadettel...
Edit asszonynak saját kezûleg adott és testõrein keresztül küldött pofonjairól is sokat cikkeztek, kár,hogy errõl nem esett szó.
Ahogy nézem ezek egy része szegény asszony mentális képességeit is befolyásolta.
Fásy Ádám , az egyetemes ízléstelenség pápájaként benyelt pár szóbeli pofont Lajcsitól, de valószínûleg ezeket fel sem fogta.
PL. mikor Lajcsi elmondta,hogy étterem vezetõ volt (nem szálloda, azt már csak õ tette hozzá,de eredetileg úgy tudom,hogy étterem vezetõ volt) , illetve mikor finoman annyit mondott Ádámka szövegére,hogy ez "elég együgyû megfogalmazás".
Fásy festett szemöldöke abszolute passzol egyéniségéhez.
Nem volt túlzó, mert az az ízléstelenség ami ennek az embernek a személyiségét, "munkásságát" jellemzi, nem lehet túlzó. :)
Úgy is fogalmazhatnám,hogy a giccs nem érheti el azt a szintet,amikor már nem giccs! :D
Jimmyrõl meg eddig is lehetett tudni,hogy egy iszonyatosan proli figura volt, aki megfelelõ intelligencia híján képtelen volt kezelni a népszerûséget.
Az,hogy fegyverrel járt kelt és ahogyan emberekkel viselkedett elõrevetítette,hogy ez lesz a sorsa.
Biztos vagyok benne,hogy csak idõ kérdése lett volna,hogy véletlenül lepuffantson valakit, szerencsére magával kezdte.
_goldie_ 2012 szept. 24. - 12:33:22
(1791/2320)
2011.nov.28.
"A három nyelven beszélõ fiatalember megismerkedésükkor a színésznõ egyiptomi szállodájában dolgozott animátorként, és rögtön udvarolni kezdett a bájos szõke külföldinek. Katinka eleinte nem vette komolyan a közeledését, de a férfi egy hétig folyamatosan ostromolta, mígnem végre megtört a jég..A jóképû tunéziai elárulta, hogy korábban - még 11 évvel ezelõtt - egyetlen barátnõje volt, de biztos benne, hogy Katinka számára az igazi. Az adásból kiderült az is, hogy élete nagy szerelme fõként vidám egyéniségével ragadta meg a sármos arabot." http://www.femina.hu/hazai_sztar/cseke_katinka_frizbi

na tessék..eljött hozzá Mo.-ra -ezzel is bizonyította a szerelmét..vagy nem? :D
fo.ma 2012 szept. 24. - 10:52:34
(1790/2320)
Én nem hasonlítanám össze Hajdút Fábryval, szerintem nem is lehet. Fábry akárkit hív meg, mégis róla szól az adás, ó csinálja a show-t, míg Hajdú nem dominál a mûsorban és az a jó, hogy nem is akar. Viszont azt jól csinálja. Nem akarok a védõügyvédje lenni, de ez a mûsor az ami, egy szenzációhajhász bulvármûsor, viszont még mindig azt állítom, h annak jó. És valljuk be, még ha fanyalgunk is, azért végignézzük, mert titokban érdekel minket. Nem kell szeretni a vendégeket, de azért jó belekukkolni az ismert emberek világába és jó másnap köpködni rájuk. ez a mi 'elégtételünk' a sorson, amiért egyeseket érdemtelenül juttat olyan elõnyökhöz, amikrõl mi még csak nem is álmodhatunk.
Az meg hogy megpróbál segíteni a nézettség kihasználásával szerencsétlen sorsú embereken, kifejezetten elõnyére válik az szememben. Erre én azt mondom, hogy minden ismert, embernek kötelezõvé tenném, hogy a saját eszközeivel támogassa a rászorulókat, nemhogy lehurrogjam, ha valaki megteszi!
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 szept. 24. - 08:38:58
(1789/2320)
neki semmi köze a majmokhoz és a makikhoz. Õ egészen más rendhez és családhoz tartozik :Sus scrofa domestica.
De egyben különbözik tõlük, a Wikipédia szerint:
"Viszonylag magas intelligenciával rendelkezik."

Hát ez a tulajdonság nem jellemzõ erre a "hölgyre".
olahmiki1959 2012 szept. 24. - 06:00:44
(1788/2320)
Ilyen sok hozzászólót megihletett a mai adás? Szépen vagyunk.
Azért annyira nem volt szar, bár a franc tudja...
Megint nekem kell elmondanom a tutit, - igaz, a kutya se kért rá, de az önbizalmam növelése érdekében elhitetem magammal, hogy mindenki lélegzetvisszafojtva várja a véleményemet. (hihi!)

Na, szóval.
A múlt heti adás kutyafüle volt a maihoz képest! Ebbõl eszméletlen nagy balhé lesz, szerintem Hajdú az asztal alatt - ezt hogyan írjam le szalonképesen?... szóval hát - a legmagasabb fokú örömérzést élhette át, amikor a vendégei, - Fásy Ádám, Lagzi Lajcsi, és Zámbó Jimmy özvegye, Edit asszony, - egymással való összeveszésük, és látványos kibékülésük után egyszer csak a Zámbó család tagjait kezdték el kibeszélni.
Péter rögtön arra gondolhatott, hogy több hétre elõre megvan a mûsor, nem is nagyon kell sok mindent csinálni, egy-két alibi, töltelék vendégrõl kell csak gondoskodni, de a törzsanyag adott, a "Zámbó ügy" elég tartalékot szolgáltat több adás erejéig.
Azzal a társasággal ujjat húzni, nem valami okos ötlet, és akkor még nagyon óvatosan fogalmaztam...
Az, hogy Edit asszony gyermekét Árpi neveli, az is elég szép kis vád, lehet majd magyarázkodni, Árpi ugyanis biztosan nem fogja szó nélkül hagyni.
De Zámbó Mariettát "kibeszélni, azaz azzal vádolni, hogy Jimmy nem engedte õt a fellépései közelébe, - gondolom, az enyhén szólva deviáns viselkedésétõl és közönséges megnyilvánulásaitól tartva, - az tömény életveszély.
Úgyhogy a célkeresztben ezentúl nem csak Lagzi Lajcsi, hanem Edit asszony feje is benne van.
Vagy, ami még lehetséges, hogy az egész egy nagy átverés, elõre meg volt beszélve mindenkivel, hogy mellékesen említsék meg a Zámbó család jelen nem lévõ tagjait, és akkor mindenkit be lehet majd hívni egy kis médiaszereplésre, és szép sorban mindenkire sor kerülhet.
Erre csak azért gondolok, - lehet, hogy tévedek, - mert manapság már mindent el tudok képzelni. Meg annak az ellenkezõjét is.
Szerintem elõbb-utóbb Gregor Bernadett is tiszteletét fogja tenni a mûsorban, õ még hiányzik piszkosul...
Ja, errõl jutott eszembe: feltûnt nektek, hogy Fásy Ádám - miután kb. tizenötször megemlítette Gregor Bernadettet, - minden alkalommal "GEGOR" Bernadettnek ejtette a hölgy nevét?! Erre mit lehet mondani? Gáz?...
Biztosan egy nagyon nehezen kiejthetõ, bonyolult névrõl van szó, pláne Fásy Ádámnak, aki egyébként énekes, mûsorok konferansziéja, és ismert médiaszereplõ, tehát az a munkája, hogy mindig beszélnie kell valahol...
Ezenkívül feltûnt még Ádám festett szemöldöke, nem állt neki rosszul, bár szerintem kissé erõteljesre sikeredett, azon viszont elgondolkodtam, amikor megemlítette, hogy a rendszerváltás körül szállodaigazgató volt.
Ezekkel a kvalitásokkal?...
Erre szokták azt mondani, hogy no comment...

Bálint Antónia - hogy róla is szó essék - a mûsor elsõ felében "aranyoska" volt, az mindenképpen becsülendõ dolog, hogy harcolni próbál a gyermekéért, bár egy ilyen gyermekelhelyezési hercehurca naponta száz is lehet az országban, csak azoknak a szereplõi nem országosan ismert emberek.
A havi 30.000 Ft-os gyerektartás megemlítésekor, illetve csökkentésekor azért felszisszentem kissé, miután bulvárújságok címlapjain valami olyasmit láttam, hogy a volt férj, Földesi-Szabó László olyanokat nyilatkozott, hogy "Toncsi havi egymilliókat kapott tõlem".
Ha nem vagyunk biztosak a dolgunkban, akkor irány a net! (Ezt a jelszót most találtam ki, szerintem krva jó!)
Elég sok mindenrõl szó van Földesi-Szabó egyik nyilatkozatában, de azt hiszem, ennyi is elég:

"– 2006-ban lett az alapítványunk munkatársa Toncsi, havi egymilliós fizetést kapott Jakubinyi által. Tõlem pedig átlag havi egymilliót, 2008–2010-ig, mindezt úgy, hogy 2008 nyarától már eljöttem tõlük. Ezekhez jöttek a nyaralások, a szülei és a bébiszitter kíséretében, vagy akár egy többmilliós báli szett egy neves tervezõtõl. Amikor „csak” háromezer eurót kapott, hogy az egyéves gyereknek ruhát vegyen Bécsben, ment a hiszti, hogy abból neki már semmi nem jut – teregette ki a szennyest Földesi."

Ehhez képest 30.000 Ft, - ezeknek az embereknek a szintjén, - az semmiség, gyakorlatilag nulla. Ha Toncsi elmegy otthonról "bekapni valamit", akkor is több pénz lehet nála. Mondjuk egy nullával...
Szerintem ennek az ügynek sincs még vége, biztosan lesz még folytatás.

Hajdú Péter a mai adásban meglepõen visszafogott volt, a szokásosnál kevesebbet beszélt, és - tudtán kívül,- ezzel tette a legjobbat a mûsornak.
Várom a jövõ vasárnapot.
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 24. - 00:37:11
(1787/2320)
ohh hát nem ma van a Cseke Katinka szülinapja..?
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 24. - 00:35:57
(1786/2320)
jah ciki..aznap hiányoztam a suliból..
ne verd hangosan -legalábbis nagy dobra ne..
olahmiki1959 2012 szept. 23. - 23:11:00
(1785/2320)
"csukjás"

Csak azért, hogy jelezzem, én is itt vagyok, megkerülhetetlenül, és hogy ujjamat figyelmeztetõen felemelve kijavítgassam a kisebb-nagyobb pontatlanságokat, jegyzem meg, hogy a "csukjás" szó az helyesen elipszilonnal írandó, tehát így: csuklyás.

Van még Hakapeszi Maki, tv maki, plüss maki, Mika Hakkinen, a híres autóversenyzõ, vagy Maki Rourke, az ismert színész.
Unalmas, magányos téli estékre bátran ajánlhatom a "majomcsapda" nevû játékot.
Hogy az micsoda?
Makiverem...
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 szept. 23. - 22:30:53 1/10
(1784/2320)
jaj tényleg, ezt imádom http://www.youtube.com/watch?v=rS_VTsCDbIc :)
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 23. - 22:19:41
(1783/2320)
végülis gyümölcs-gyümölcs..
nem összekeverendõ:
vannak a majmok és vannak a makik..
és vannak a celebmajmok
vénasszonyok -nyara 2012 szept. 23. - 22:08:50 Előzmény fo.ma
(1782/2320)
Bulvármûsor, de azért nem kellene átlépnie bizonyos erkölcsi és ízlésbeli minimumot.
A leggyakoribb mûsorszerkezet, hogy az elején bemutatnak egy halálos beteg gyereket, vagy egy celeb hosszan és részletesen beszél valamelyik hozzátartozója haláláról, majd rögtön utána jön valami seggreverõs, jópofizós betét, amin a még éppen a meghatottságtól könnyeit törölgetõ publikum egy gyors váltással, hálás nyerítésbe kezd. Lehet szidni Fábryt, hogy sokszor közönséges, hogy minduntalan a riportalanyai szavába vág, de ilyen ízléstelen elemek nincsenek a mûsoraiban.
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 23. - 21:29:10
(1781/2320)
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=106846
lásd második és negyedik fotón :)