_goldie_ 2012 dec. 04. - 00:40:29
(1940/2320)
"ezzel a kurta-furcsa nyelvünkkel és rovásírásunkkal nagyon nagy dolgunk lesz, kapaszkodjatok meg, mert lehet hogy fent állunk a hegyen fehér ruhában és áldást osztunk, de lehet, hogy egy szívlapáttal a Pilist kell kicsit odébb lapátolni. Erre készüljetek testben és lélekben." http://amindenit.blog.hu/2012/11/14/pataky_attila_ujabb_agymenese
-csengõzoli-- 2012 dec. 04. - 00:36:50
(1939/2320)
A transzkozmikus átjáróval szemben!
grace08 2012 dec. 04. - 00:33:17
(1938/2320)
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy errõl csakúgy bárki tudomást szerezhet?! Még a végén mindenki "csúszna" összevissza.:)
Csak ilyen kivételes személyeknek -mint Pataki- adatik meg a lehetõség...
Úgyhogy felejtsd el!
axis85 2012 dec. 03. - 21:39:30
(1937/2320)
" december 21-én vége az eddigi világnak, miközben dec. 28 Edda koncert" A remény hal meg utoljára. :D
(Azért megnézném 22-én azok arcát, akik évek óta spájzolnak, meg bunkert építenek a hegyekben)
8/10
tompika74 2012 dec. 03. - 21:28:45 8/10
(1936/2320)
Pataki Attila interjú utolsó pár kérdése tetszett a legjobban.
- Igaz, hogy Jimmy rád fogta a pisztolyát?
- Igen.
- Igaz volt, amiket Lajcsi mondott Jimmyrõl?
- Igen.
Nagyon szûkszavú válaszok. Nem fejtette ki õket, ahogy vártam volna. DE ez így volt kerek. A Lajcsi elmondott pár régi sztorit. Ezen a Zámbó család és a Jimmy rajongók nagyon felháborodtak. Még Fásy Ádám is letámadta a Lajcsit, hogy hogyan merte meggyalázni a Jimmy emlékét. Pedig Lajcsi csak az igazat mondta. És ez a két rövid "igen" helyretette a dolgokat. Egyszerû! Gyönyörû! Elegáns!

Kasza Tibi semmi érdemlegeset nem mondott, de esküszöm, többet nevettem rajta, mint a Showder klub idei õszi adásain :D
_goldie_ 2012 dec. 03. - 19:13:09
(1935/2320)
ezek a celebkék abból élnek h kiteregetik a magánéletüket
de Frizbi Petike még rajtuk is túl tesz..
ezekbõl a celebke sztorikból él..és milyen jól..
offtopic
_goldie_ 2012 dec. 03. - 19:09:25
(1934/2320)
na azt is be fogják zárni hamarosan..
olahmiki1959 2012 dec. 03. - 18:45:43
(1933/2320)
A Fókusz topic még megvan, oda írtam is valamit.
offtopic
_goldie_ 2012 dec. 03. - 17:48:21
(1932/2320)
"H Petikének már úgyis mindegy"
helyesbítek..nem rá..a mûsor topikjára gondoltam

már egyre kevésbé van kedvem bármire is reagálni
..az összes humorom hûtlenül elhagyott..
bent maradtak a lezárt topikokban..
offtopic
_goldie_ 2012 dec. 03. - 17:42:57
(1931/2320)
ejj te..segítesz bezáratni látom :D
-csengõzoli-- 2012 dec. 03. - 16:54:34
(1930/2320)
Azért akármennyire is szidod,minden héten megnézed :)

A Japán-Francia-Magyar házaspár története nálam sem stimmel.
Elhiszem,hogy ez tényleg egy bonyolult történet,amit nehéz egyszerûen elmesélni,de több furcsaság is van.
PL ha valóban már a terhesség alatt verte a nõt, fenyegetõzött,hogy megöli magát és a gyereket, akkor miért ment ki vele Bora-Borára?
Ráadásul figyelted mennyi idõre?
Októbertõl márciusig.
Persze a jegy bármikor beváltható lett volna...
Namost, aki valaha életében volt külföldön az pontosan tudja,hogy milyen magányos lehet ott az ember,milyen borzasztó rossz érzés pl olyannal lenni,akitõl falra mászunk.
ott nincsenek barátok,akikhez át lehetne ugrani, nincsenek családtagok,nincs semmi.
Pláne egy ilyen szigeten.
Elég nehéz elhinni, hogy ezt nem gondolta át a nõ, nem gondolt bele,hogy mi lesz,ha megint összevesznek...
Persze a rengeteg pénz óriási vonzerõ, elhiszem,hogy elcsavarta a fejét a szép környezet és a gazdagság.
Azt se nagyon értem,hogy pl a bírósági tárgyaláson (amibõl már volt 1), miért nem kérte el a nõ a saját és a gyerek papírjait a bírónõtõl?
Ugye azt gondolom oda be kellett adni,vagy fel kellett mutatni stb.
MIért nem mondta ott,hogy õ kéri vissza a gyerek papírjait és ült be egy, a reptérre menõ taxiba kapásból?
Vagy mi van a hozzátartozókkal?
Állítólag a hölgy is banki szakember, aki Nyúljorkba járt, feltételezem nem állnak rosszul anyagilag, miért nem megy ki egy férfi rokon utánuk és tesz rendet a kis Japó fejében?
Meg állítólag a pasi most kint él és otthagyta a bankos állását.
Hát ez is elég fura...

Pataki nagyszerû figura,végig röhögtem az interjút.
Pécsen idõkapu van, az amerikaiak 72 idegen civilizációval tartják a kapcsolatot, a föld belseje üreges,emberek élnek valahol a mélyben, és december 21-én vége az eddigi világnak, miközben dec. 28 Edda koncert :D
_goldie_ 2012 dec. 03. - 14:40:10
(1929/2320)
hát ez egészen elképesztõ..
most h a híreket is bezárták
esetleg idejöhetne mindenki zsidózni.....!

H Petikének már úgyis mindegy..
olahmiki1959 2012 dec. 03. - 12:37:00
(1928/2320)
A Frizbi mostani adása megint "dobott" egy nagyot, vagy talán többet is, annak ellenére, hogy most hála istennek, nem volt benne a szinte már kötelezõvé vált "beteg gyerek" blokk...

A valaha jobb napokat látott mûsorvezetõ, Rózsa György, és a kíséretében lévõ fiatal hölgy egy olyan szövevényes, majdhogynem átláthatatlan történetet adtak elõ a hölgy lánytestvérérõl, aki jelenleg Bora Borán él egy koreai származású, japán identitású, francia férfival, akivel New Yorkban ismerkedtek meg, Párizsban házasodtak össze, aztán Tokióba költöztek, és aki egyébként veri és terrorizálja a nõt, magának akarja kisajátítani az idõközben született gyermeket, - aki egyébként nem tud franciául, mert az apa csak japánul tanította meg, tehát a gyerek az apjával csak japánul, az anyjával csak magyarul beszél, - aki, mármint az anya viszont japánul nem tud egy szót se, ami némileg megnehezíti a mindennapokat, ha valaki Tokióban él, és már régóta rossz a házaspár viszonya, verések, öngyilkossággal való fenyegetések szerepelnek a napirenden, de most mindenki Bora Bora szigetén tartózkodik, ahová a családi viszonyok rendezése céljából utaztak el, ami nem sikerült ugyan, de most pereskedés folyik a gyermekért, amit - lévén Bora Borán nincs közigazgatás, - egy másik szigetrõl odautazó ügyvéd intéz, mindeközben a gazdag, bankér férj megvásárolta a sziget rendõrfõnökét, aki miatt hivatalosan nem lehet elhozni a gyermeket, akinek egyébként csak Magyarországon vannak érvényes papírjai, a szintén pénzügyi szakember feleség meg közben gyöngyöket árul egy bora borai szuvenírüzletben, és...
És én meg itt veszítettem el a fonalat végleg, és amikor visszatértem a fürdõszobából, ahol a zúgó fejemet a hidegvizes csap alá tartva próbáltam összeszedni magam, még mindig errõl az ügyrõl beszéltek Hajdú mûsorában.
Tessék mondani, - csak félve kérdezem, - mi a franc közöm van nekem, meg rajtam kívül még néhány százezer nézõnek ehhez az ügyhöz???
És Rózsa György miért jött be egyáltalán a stúdióba? Érdemben tud-e segíteni a Bora Borán lelki terror alatt tartott nõn és gyermekén, vagy az egész csak arra volt jó, hogy hosszú idõ után megint képernyõre lehessen kerülni valamilyen ürüggyel?..:))
Ezért nem jó az a szisztéma, mikor egy mûsorban egy ügyrõl csak az egyik fél nyilatkozik, aki persze szívhez szólóan elmondja a saját változatát a dologról, aztán az vagy igaz, vagy nem.
A hölgyek számára talán egy tanulság lehet ebbõl az esetbõl, - meg régebbi, hasonlóan problémás, bonyolult esetekbõl, - amikor egy magyar nõ egy külföldivel, egy más identitású, más kultúrájú férfival köti össze az életét.
Ha hozzámegyünk egy milliárdos arab olajsejkhez, egy ázsiai bankárhoz, vagy egy afrikai teherautósofõrhöz, addig kell rágni a pasas fülét, amíg hajlandó velünk Magyarországra költözni.:))
Egyrészt, a kinti jövedelembõl itthon királyi módon meg lehet élni, másrészt, ha gyermek születik, innen talán mégiscsak nehezebb elvinni, ha a férjnek esetleg ilyen hátsó szándéka lenne.
Ráadásul, sokkal könnyebb a férjünkkel megszerettetni a magyaros csirkepörköltet nokedlival és tejfölös uborkasalátával, mint nekünk átvenni az ázsiai, vagy afrikai népek, tõlünk eltérõ vallási, és kulturális szokásait.:))

Amikor végre túl voltunk ezen az õrületen, utána jött Pataki Attila.
Nem tudom, ki hogy van vele, én Pataki Attilától az utóbbi idõben kezdek félni.
Illetve, nem tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen-e, vagy az egész csak egy óriási átverés.
Ha ezt az egész, átszellemült arccal elõadott "mindnyájan fénylények vagyunk-eljön a világvége-az ufók engem elvittek, azóta másképp látom a világot" féle, ránk zúdított zagyvaság-halmazt õ csak polgárpukkasztásnak szánja, és belül jót röhög rajtunk, akkor le a kalappal elõtte, mert olyan meggyõzõen csinálja, hogy Oscar díjat érdemelne érte.
Akkor van baj, ha õ ezt az egészet nem viccbõl, hanem komolyan, belsõ meggyõzõdésbõl mondja.
Akkor nem ártana mihamarabb elbeszélgetnie egy megfelelõ képzettségû szakemberrel, bár lehet, hogy már elkéstünk ezzel a jó tanáccsal...:))
Én hüledezve nézem Attila mindegyik médiaszereplését, azt is így néztem, amikor a múltkor Bácsfi Diána tanításairól, zsenialitásáról zengett dicshimnuszokat, - aki mint nagy tanító, és spirituális személyiség, más néven szerepel a médiában, hogy ne lehessen rájönni, hogy kicsoda valójában, ennyi esze azért van a hölgynek.
Úgyhogy Attila, a valamikori belevaló rocker, mára teljesen elment egy meghatározhatatlan, egészen elképesztõ irányba, hogy miért, azt szerintem soha nem fogjuk megtudni.

Kasza Tibi nagyon jó fej, az egész mûsorban az õ szereplése ért valamit, rajta, és a poénjain legalább felszabadultan lehetett röhögni, ami nagyon nagy dolog, és egyre ritkább manapság.
És még a dal is kellemes volt, amit elõadott.
Ezzel sikerült a sírból - valamennyire - visszahozni a mûsort, ami nem egy nagy dicsõség, ha jobban belegondolunk...
axis85 2012 dec. 03. - 11:32:25
(1927/2320)
Szerény véleményem szerint megérdemlik egymást...csak a gyerekeiket sajnálom.
danton--b 2012 dec. 03. - 11:28:12
(1926/2320)
Ez pontosan mutatja hogy Katácskát az érdek füzi ehhez a HP nevü fantomhoz.Azért írok fantomot ,mert a sertéseket arra ugratják.Ami a jeligédet illeti: Arthur Koestler után szabadon.
olahmiki1959 2012 dec. 03. - 11:07:47
(1925/2320)
„Nem csináltam belõle ügyet, hiszen nem voltam szemtanúja a dolognak. Két hete voltunk együtt, amikor megtörténhetett a dolog. Egy egyszerû, civil lánnyal, úgyhogy nincs jelentõsége annak, ki õ.

Szerintem ebben a néhány mondatban minden benne van, ami miatt Sarka Katának talán kevesebbet kellene nyilatkoznia, és akkor nem derülne ki azonnal, hogy milyen butuska is szegény.

"Nem csináltam belõle ügyet, hiszen nem voltam szemtanúja a dolognak."
Aha.
Tehát ha éppen nem vagy ott, amikor Hajdú Peti éppen egy másik lányt döngöl, akkor rendben van a dolog?...
Vagy ha ott is vagy, de szemérmesen elfordítod a fejed, - tehát nem vagy szemtanú, - már akkor sincs probléma?
Te jó ég...:))

De még ennél is jobb egy másik mondat:
"Egy egyszerû, civil lánnyal, úgyhogy nincs jelentõsége annak, ki õ."
Tehát az - ezek szerint - végtelenül sznob Sarka Kata csak akkor "kapja fel a vizet", akkor "csinál ügyet" egy megcsalásból, ha azt Péter egy ismert nõvel, tévéssel, modellel, énekesnõvel, országosan ismert celebbel követi el. Na, akkor jogos a felháborodás, és Kata rácsap az asztalra, hogy "Nade Peti, ezt azért már mégsem! Irgumburgum!"
Ha egy "egyszerû, civil lánnyal" történik a dolog, akkor minden rendben van? Azt lehet?.:))
Az egyszerû, civil lányokat nem is kell emberszámba venni?...:)))

Félelmetes, hogy egy bulvárhírben szereplõ néhány ártatlan mondat milyen hihetetlenül le tudja leplezni emberek mentalitását, személyiségét, intellektuális színvonalát...:))
Ezek után biztosnak tûnik, hogy Péter nem az eszéért vette el Katát, de hogy miért, annak megfejtését "Sötétség délben" jeligére várjuk a kiadóba.:)))
danton--b 2012 dec. 03. - 10:05:50
(1924/2320)
De most tényleg? Egyébként van még ilyen pl Ákos.
_goldie_ 2012 dec. 03. - 09:35:34
(1923/2320)
„Megcsalás az, hogyha nem tudja a másik.” http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2012/12/03/hajdu_megcsalta_feleseget_de_megsem/

..nos ezek után csak biztatni tudom a nejét..
hajrá Kata..csináld utána..
olahmiki1959 2012 dec. 03. - 02:55:04
(1922/2320)
Ez mondjuk jó kérdés...

Õ a tökéletes példája annak, hogy igazi teljesítmény nélkül, hogyan lehet ma valaki sztár Magyarországon,
danton--b 2012 dec. 03. - 00:05:51 Előzmény olahmiki1959
(1921/2320)
Ki az az SP?