5/10
greghouse 2011 dec. 11. - 16:54:16 5/10
(1580/2320)
Egyetértek, egyfajta "kukkolós" mûsor, dehát tudjuk, hogy Hajdú kezében van a bulvárlapok többsége is. Másrészt, ha nézettségre hajt, nyilván ezt fogja erõltetni. DTK gondja (a mûsoré), hogy nem tudja, mihez hasonlítson. Fábryhoz? Ahhoz kevés a humor. Frizbihez? Ahhoz nincs elég mersze, hogy kemény dolgokra kérdezzen.
..a középút..."A középút igazsága semmivel nem valószínûbb, mint bármelyik szélsõségé." (Max Weber).
vénasszonyok_nyara 2011 dec. 11. - 15:30:56
(1579/2320)
DTK-ról beszélni sem érdemes. Könyvet írt a saját kislánya gügyögésérõl és talált erre kiadót. Jó kapcsolatzai révén talált tévécsatornát is magának. (a nõt azt én is nézném azért)
A Frizbi sem egy jó mûsor, de talán azzal vonzza a nézõket, hogy rendszeresen átlépi a jó ízlés határát. Gregor Bernadett és Nyuszómuszó beszélnek intim dolgaikról, aztán Nyuszómuszó zakkant felesége önti ki a lelkét, Fásy Ádám beszél fia haláláról, Liptai Claudia beszél, anyja és szeretõje haláláról és a nemi életérõl. Szóval bepillantást engednek pénzéhes és exhibicionista emberek olyan dolgokba, amikhez egy idegennek semmi köze. És úgy látszik erre a legtöbb ember vevõ, szeretünk kukkolni.
5/10
greghouse 2011 dec. 11. - 15:12:21 5/10 Előzmény richi95slipknot4ewer
(1578/2320)
Kövezzetek meg (aki ismer annak szokatlan lesz) nem olyan rossz ez. Legalábbis... szerintem jobb, mint a DTK. Lehet, hogy sokaknak ellenszenves Hajdú, nekem sem a kedvencem, de legalább nem olyan nyögvenyelõs és erõltetett mint a DTK. Biztos szivesebben nézem DTK-t (a nõt, nem a mûsort), dehát azért itt elég kemény témák jönnek néha fel, a DTKban meg sablonos vidámkodás. Nem tudom, miért ilyen (az én szempontomból) "fordított" a pontozás a Porton, ez 2-t kap, DTK meg 5,5-öt...Én azért nem nézem általában, mert mindig fajsúlyos nagyfilmmel van egyidõben.
1/10
richi95slipknot4ewer 2011 dec. 09. - 20:47:19 1/10
(1577/2320)
Azért azt nem naon értem,h ennek a mûsornak,amit állítólag nagyon sokan utálnak,miért van ennyi hozzászólása...míg pl.az on the spot címû mûsornak(8és9közötti pont)max 20 hozzásxzólással rendelkezik!?!?Azt hiszem a mûsor elérte célját,ami nem az h,kedveljék,hanem az h foglalkozzanak vele ill. beszéljenek róla!!!
1/10
ateszm 2011 dec. 04. - 21:39:53 1/10
(1576/2320)
te Petike vagy,álnéven? :)
1/10
vallon 2011 dec. 04. - 20:43:33 1/10
(1575/2320)
több mint 800 szavazat után is csak 2-est kapni?!
Ez már mindent elmond...
Amúgy a Hajdú rajongóknak jó mulatást! :)
1/10
zsírbögöly- hajdú 2011 dec. 04. - 19:42:50 1/10
(1574/2320)
A ma esti téma: A Zeitgeist dokumentum filmek!!!!!!!!!!!!!
1/10
richi95slipknot4ewer 2011 nov. 21. - 19:27:18 1/10
(1573/2320)
Ezt hogy érted?Talán külömböznöm kellene másoktól?Én 1 szóval sem mondtam h külömbözök másoktól!
Állatbarát 2011 nov. 21. - 13:23:10
(1572/2320)
Teljesen egyetértek. Szerintem is értelmes fiú, nem tudna gyilkolni. Van benne valami nem átlagos, a külsejében is. Azt gondolom, hogy lehet, hogy bántották a közösségben, és bosszúnak szánta a gyilkolási tervet, de nem hajtotta volna végre. Számomra ezt bizonyítja a csiga esete, mármint, hogy nem hidegvérû gyilkos.
Hajdu Péter sokkal agresszívabb volt. Legszívesebben máris elítéltette volna. Lincs hangulatot keltett. Azok az amerikai filmek jutottak eszembe, amikor kockás inges falusiak gyülekeznek mennek meggyilkolni a négert, akit valamivel megvádoltak, és egyáltalán nem érdekli õket, hogy igaz e. Még a jogtanul kicsikart vallomás megsemmisítésén is felháborodott.
vénasszonyok_nyara 2011 nov. 21. - 13:15:48
(1571/2320)
A mûsort nem láttam, de érdekes, amit a csigáról írsz. Ugyanezt sokszor átéltem a kertben, ha avar borította. Nagyon rossz érzés fogott el, ha éreztem a talpam alatt roppanni a csigaházat. Nagy megkönnyebbülés volt, ha csak egy dió reccsent.
Az biztos, hogy nem lesz belõlünk vadász, vagy horgász.
1/10
offtopic
meszag 2011 nov. 21. - 11:51:21 1/10
(1570/2320)
A védõoltások nem mindegyike gyengít le.... csak segíti a szervezetet, hogy majdan felismerje az igazi, élõ vírust.
Rossz vakcina meg mindig is akad sajnos, de ismerõsöm pl. rossz pészmékert kapott. meghalt. Akkor most tiltsuk be a pészmékert, mint halált okozó eszközt?
10/10
CsizmásPandúr 2011 nov. 21. - 09:03:33 10/10
(1569/2320)
Hát érdekes volt a tegnap esti mûsor. A h1n1 védõoltáshoz nem tudok mit hozzáfûzni, sajnálom a nõt, és kár hogy sokan bedõltek ennek a járványnak, és akasztani kellene azokat, akik ezt terjesztették. Eleve nem kellene védõoltásokkal gyengíteni a szervezeted, és nátha esetén sem gyógyszerhez nyúlni.

S. Ábel igazán érdekes volt. Hajdú pedig nem nagyon tudott normálisat kérdezni, elfogult volt, nem értette.
Ahogy Ábel beszélt, látszódott hogy minden mondata mögött komplex gondolatai voltak, nem sablonosan, közhelyesen vágta rá a választ, mint legtöbben. Mindenképpen egy nagyon értelmes, gondolkodó ember benyomását kelti. Ezt alátámasztotta, a "kiegyensúlyozott vagy-e?" kérdés. Mondhatná, hogy igen, mert van baráton, van házam, van pénzem. Ez nem egyenlõ a boldogsággal! A boldogság, ahogy az õ képzetében és sok-sok filozófus képzeletében élt, az új célok felállítása, és küzdelem azok eléréséhez, majd egy rövid boldogság átélése. Csak célok és tervekkel lehetsz boldog! Ugyanezt mondta Õ is, nem vágta rá, hogy igen. Hajdú ahelyett, hogy ezt értette volna, visszakérdezett, ami õt jellemezte ...

A "csiga" történetet meg Hajdú sem értette. Bizonyította, hogy mélyebb érzésû ember. Itt magamra ismertem. Most is feltudok idézni, olyan esetet, amikor hallottam a csigaház roppanását, én inkább estem volna el kisebb zúzódásokkal, mint a csiga élete ... Akárcsak nála, ez nálam is stresszhelyzet, és egy ideig megmarad. Ütöttünk már el (nem mint sofõr) az úton átszaladó vadnyulat. Mai napig nem tudom elfelejteni, borzasztó érzés volt hallani, ahogy a az autónak koppant, és most is elkap egy rossz érzés. Ettõl még nem vagyok hülye, csak van bennem érzés ! :) Ennek az embernek -biztos vagyok benne- az elsõ hulla láttán csõdöt mondana az idegrendszere, és sokkot kapna, összerogyna.

Egyébként, valószínûleg csak meg akarta érteni azt, hogy mit érezhet egy ilyen tömeggyilkos. Próbálta elképzelni, ahogy ott áll, fegyverrel a kezében, 9 emberrel már végzett, élettelen testek a földön ... és képzeletét leírta. Erre jött a méltán híres magyar rendõrség, és bíróság, aki persze csak tétlenül áll ez ember elõtt...

Az ilyen ember nem tud ölni !!
1/10
Rebbeka 2011 nov. 21. - 03:20:45 1/10
(1568/2320)
Ha jol emlekszem, a musorban az infulesina elleni oltoanyagot valami magyar ceg gyartotta es mar a gyartasanal is botranyok voltak! Igy nem is csodallom, hogy nem lett lejelentve az orvosok altal, hogy mennyi embernel okozott betegseget, benulast es halalt. Ha jol emlekszem az MSZP-bol valakinek a rokona tulajdonaban volt a gyarto ceg! Ez lenyegtelen lenne, de mivel lathatoan eltussoljak, hogy gond volt az oltoanyaggal, igy mar nem is olyan lenyegtelen.
monarchiabulldog 2011 nov. 21. - 02:29:23
(1567/2320)
Úgy tûnik.
1/10
Ford Mustang 2011 nov. 21. - 02:19:02 1/10
(1566/2320)
Nem jött le nektek, hogy elmebajos a gyerek?
monarchiabulldog 2011 nov. 21. - 02:18:05
(1565/2320)
Nem kell aggódnod, a Réka egyáltalán nem naiv. Aki egy ilyen mûsorban több százezer ember elõtt belsõ családi dolgairól beszél, annak a könnyein nem kell meghatódni. Nem is tudom mi visz rá embereket ilyen dolgokra ?
A Hajdút nem érdemes szidni, õ csak azt mutatja be hogy milyenek is az emberek valójában . Mivel õ is a média mocskában él ismeri a hozzá hasonszõrûeket, kik pénzért bármit bármikor. ha nem lennének ilyen emberek akkor ugye Hajdú sem tudna ilyen mûsort csinálni.
Csodakapitány 2011 nov. 21. - 01:56:18
(1564/2320)
Az mi, hogy az informatikusok vizsgálják, hogy õ írta e, meg egyenlõre nem nyilatkozna róla?
Nem tudja, hogy õ írta e?
Nem lehet eldönteni, boldog kiegyensúlyozott életet élt e? -minden normális ember tudja ezt a kérdést értelmezni, legfeljebb nehezére esik bevallani nem
A srác nincs teljesen egészséges állapotban, a fogva tartás is megviselhette nagyon. Szerintem a legjobb az lenne, ha büntetlenül beismerhetné, ha tervezett ilyet. Az ilyen jellegû problémáknál az a baj, ha nem beszélhetnek róla.De õ beszélt hasonló dologról.

A csigás történet nem a legjobb irányba lett elvíve. Nem kellett volna emiatt nevetség tárgyává tenni.

Azt hogy volt e nõje, az szintén érthetõ, de azért ez kemény.

Talán jobb lett volna arról kérdezni, hogy mi a véleménye a tömeggyilkosságokról.
Meg lehetne kérdezni mindenkit, miért néz olyan filmet, amiben gyilkosság van.

Nála biztos nem letisztult kit miért ölne meg, talán emiatt van kis zavara. Talán tényleg készült (lelkileg) mikor helyes, mikor nem?


Ezt szerintem senki nem tudja róla eldönteni, mikor ölne mikor nem, talán jó kérdés?
1/10
pathfinder 2011 nov. 20. - 23:12:53 1/10 Előzmény Perika8888
(1563/2320)
Az elõbb kapcsoltam oda és épp a Réka ecsetelte, hogyan halt meg a testvére 8 hónaposan. Vajon mennyiért bocsátható árúba a családtagok halála egy kis sírással körítve? Komolyan mondom, hogy nem tudom, szánjam-e, vagy sajnáljam õket. A Réka nekem egy jóindulatú naiv embernek tûnik, ezért õt inkább sajnálom. A Petikének meg kijárna már egy saller. Aki összefut vele egy rokkantaknak fenntartott parkolóban, vagy valami cölöppartin, nyomja már orrba helyettünk is, köszi!
1/10
Rebbeka 2011 nov. 20. - 23:10:26 1/10
(1562/2320)
A vedooltasokrol. Engem a haziorvosom elkuldott a SOTE borklinikajara leteszteltetni a Hepatitis vedooltasban talalhato egyes alkotoreszere. A beutalon szerepelt mely alkoto reszekre keri. A gyogyszerallergia teszt darabonkent 10.000,-HUF-ba kerul amit nem finansziroz az egeszsegugyi penztar. Nem eleg, hogy fizetni kell, surgos esetben is hosszu honapok a varakozasi ido, ha nem surgos akar 1 ev is lehet. Mielott elvegeznek a vizsgalatot, az ottani SOTE Borklinikai egyik orvos (akihez eppen bekerulsz) elbiralja, hogy tenyleg szukseged van-e a haziorvos altal kert vizsgalatokra. Az oltoanyag osszetevoibol 3 hatoanyag vizsgalatot kert a haziorvosom es ebbol a T. Dr-no csak egyet engedelyezett! Mikor megkaptam ennek az egynek az eredmenyet (negativ lett szerencsere) a haziorvosom nem akarta beadni, mert ugy gondolta, hogy a masik 2 hatoanyag tesztjenek hianya nagy kockazatot, akar benulast is okozhat, ha eppen azokra allergias vagyok. Igy alairtam egy nyilatkozatot, hogy vallalom a kockazatot, mert szuksegem volt erre az oltasra. Csak a szerencsemen mult, hogy nem lett semmi bajom. Azt nem ertem, hogy egy alapos nagyszeru orvost, hogyan mer egy masik felulbiralni akkor, amikor a beteggel fizettetik meg az allergia teszt arat?! De legalabb annyit megtanultam, ha ilyen megegyszer elofordul es megbetegednek akkor az elutasito orvost beperelhetem!
Perika8888 2011 nov. 20. - 20:32:26
(1561/2320)
Néha megnézem, hogy kik lesznek a mûsor vendégei, hátha egyszer képes leszek végignézni. De nem! Valószínûleg kultúremberek nem vállalják a szereplést, nem égetik magukat.
Norbi és Réka mennyit csenget, hogy érdektelenséggel is be lehet kerülni ebbe a mûsorba? Esetleg sz@rba vannak anyagilag és a Hajdú fizet nekik? Amúgy a kutyát nem érdekli, hogy mit hablatyolnak össze-vissza.