1/10
offtopic
ernesztin 2011 szept. 20. - 16:42:17 1/10 Előzmény vénasszonyoknyara
(1300/2320)
Azt gondolom, hogy az emberek nagyon szeretnek sajnálni olyanokat, akiket különösebben nem kéne (pl. a hololeszármazottak állati szenvedéseit) - ugyanakkor a valóban elnyomottaktól elfordulnak, gúnyolódnak vagy köpnek egyet. Ettõl aztán marhára megnyugszik a lelkiismeret....
Pink Pearl 2011 szept. 20. - 16:18:23
(1299/2320)
Gratulálok ehhez a rendkívül "intelligens" hozzászólásodhoz! Remélem büszke vagy magadra!
Csak nehogy te is megtudd egyszer, hogy milyen az ha MEGERÕSZAKOLNAK!
Férfiak ellen is követtek el ilyet sokszor!

Nem kívánom ezt sem neked sem másnak.De amit írtál 16:13-kor írtál az több volt mint szimplán cinikus.
Szégyellhetnéd magadat!
1/10
offtopic
ernesztin 2011 szept. 20. - 16:14:48 1/10
(1298/2320)
1. oké, mosd össze a dolgokat, Damu most A FÉRFI, akin le kell verni az összes nõverõ bûneit.
2. mindig el lehetne menni, egyáltalán nem muszáj senkinek agyonveretnie magát. még gyerekekkel is el lehetne menni. sõt: egyáltalán minek szülnek a nõk agresszív paliknak? nehogymár úgy legyen, hogy a nõ a bamba háziállat, aki teljesen tehetetlen, tehetetlenül szétteszi a lábát, tehetetlenül szül, tehetetlenül hagyja magát verni. szerinted a nõnek nincs agya, nem tud gondolkozni, nem bírja irányítani és szabályozni a cselekvését, csak a pasi? pláne egy olyan csajnak, mint Palácsik, nem volt más lehetõsége?
Pink Pearl 2011 szept. 20. - 16:05:52
(1297/2320)
Zoli!

Amit tegnap 23:00-kor írtál az nagyon klassz volt! :) Ha itt is lehetne pontozni a válaszokat, adnék rá egy 10-est. :)
Pink Pearl 2011 szept. 20. - 16:02:52
(1296/2320)
Sziasztok!

Nem olvastam itt el minden írást....csak a Damu ügy miatt beleolvastam néhány oldalba.

ernesztin!

Ha nem haragszol, megkérdeznék tõled EGY dolgot. Te tényleg NÕ vagy? Az írásaidat elolvasva ezt valahogy nem akarom elhinni....
De ha netán mégis akkor megkérdezhetem mi az oka ennek a nagyfokú érzéketlenségednek az erõszak és a nõi nem (a "saját" nemed) iránt?
vénasszonyoknyara 2011 szept. 20. - 15:58:41
(1295/2320)
"Nem véletlen, hogy a rendõrök nem foglalkoznak vele."

Így van. Nem egy esetrõl lehetett hallani, hogy nem foglalkoztak vele, pedig a nõ segítséget kért többször, a vége az lett, hogy a nõ belehalt a következõ bántalmazásba.
1/10
offtopic
ernesztin 2011 szept. 20. - 15:50:43 1/10
(1294/2320)
Helyes. Zárjuk be a fél világot. Szerinted hány férfi emelt már kezet nõre? Nem véletlen, hogy a rendõrök nem foglalkoznak vele. Bocsáss meg, de mi a fenéért küzdött eddig a feminista mozgalom, ha nem azért, hogy egy nõ ne függjön egy férfitól? Palácsik NEM függött Damutól, ettõl kezdve pedig hagyjanak békén a nyavalygásaikkal.
vénasszonyoknyara 2011 szept. 20. - 15:40:57
(1293/2320)
"3. Egy agresszív ember agresszióját nem oldja a börtön, sõt."

A börtön általában nem javítja meg az elítéltet, az tény. Van jobb megoldás? Pár száz éve nem nagyon alkalmazták büntetésként, inkább kivégezték a bûnözõket, akár lopásért is.
Vagy törõdjünk bele, hogy valaki agresszív, idõnként összever egy nõt, de ne zárjuk be, mert csak még agresszívebb lesz és bízzunk a szerencsében, hogy talán majd egyszer összejön egy olyan nõvel, aki jó hatással van rá?
1/10
offtopic
ernesztin 2011 szept. 20. - 15:16:21 1/10
(1292/2320)
1. Szerintem maga az ügy, a szereplõi egyáltalán nem érnek ennyit, csupán az általános tanulságok, amiket ebbõl le lehet vonni.
2. Általában igaz, hogy egy ügy mélyére nézni, a hátteret feltárni sohasem haszontalan túlbonyolítás, sõt fordítva: éppen a hangzatos, leegyszerûsített felszínnek veszélyes bedõlni. Mindig ez sodorta háborúba a világot, és eztán is ez fogja, sajnos.
3. Egy agresszív ember agresszióját nem oldja a börtön, sõt.
4. Azt tapasztaltam, hogy a férfi agressziót lehet csillapítani, és ki is lehet váltani. Nem biztos, hogy adott esetben hibás a nõ, de hosszabb távon elérhetné, hogy a férfi csillapodjon.
5. Ha egy nõ nem törekszik arra a helyzetre, ahol nyilvánvalóvá teszi, hogy nem tûri maga ellen az agressziót, annak mindig oka van. Általában az, hogy kiszolgáltatott helyzetbe kerül azzal, hogy már gyerekei vannak. De Palácsiknak semmiféle oka nem volt arra, hogy maradjon. Senki nem babonázta meg, nem kényszerítették, ha meg nem, akkor valami mégiscsak Damuhoz kötötte. Nem érdekel, hogy mi volt az, de Palácsiknak mindenesetre MEGÉRTE. És Damunak is, naná. Egy gyerekes asszonyt sajnálnék, de Palácsikot nincs miért.
vénasszonyoknyara 2011 szept. 20. - 14:38:49
(1291/2320)
Szerintem tényleg elmentünk egy olyan irányba, hogy túlbonyolítjuk az eset hátterét.
Lehet, hogy igazad van Palácsik aljas indokait illetõen. erre egy férfinek lehet megfelelõ válasza, hogy otthagyja a francba és nem áll vele többet szóba.
Egy nõnek eredendõen gyengébb fizikuma van, aki ezzel visszaél és fizikailag bántalmazza, az egy büdös állat és börtönben a helye. És szerintem ez a lényeg, nem Damu megcsúfolt férfiassága.
offtopic
kata3 2011 szept. 20. - 14:16:16
(1290/2320)
Megáll az ember esze, komolyan, szóhoz sem jutok.
1/10
offtopic
ernesztin 2011 szept. 20. - 14:02:17 1/10
(1289/2320)
"Persze,mert a dolgok ilyen egyszerûek,ugye?"
Nem értem, szerinted mi bonyolítja.

"Kamu Roland elõtt nem állt nyitva az út?"
Nem vagyok férfi, egy férfi reakcióját nehezebb megítélnem. És szerintem egészségesebb is így, mintha én a pasit szidnám, te meg a nõt. Nem?

"Nem a lány lépte át azt a határt amit nem kellett volna,hanem Rolandka."
Mi az a határ, amit nem lehet átlépni? Szerintem mindketten régesrég átlépték azokat a határokat, amiket nem kellett volna.

"Azt meg,hogy ki és miért van volt együtt mással ne tudjuk jobban,mint õk...
Persze nyilván jobban esik szidni..."
Ugye most magadról beszélsz?? :)))))))))))))))))))))))

Amúgy meg:
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/damu-konzumlany-volt-a-baratnom-2036486?nocache
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/eliteltek-damu-ex-baratnojet-2042297?nocache
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/damu-roland-volt-kedvese-timea-bunos-2053263?nocache
Hja. Palácsik azt mondta, még soha életében nem járt bíróságon :) A bamba tömegnek tényleg van min elrágódni :)
vénasszonyoknyara 2011 szept. 20. - 11:29:44
(1288/2320)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w5zII7QENnA
A kultúrkör egyik gyöngyszeme. Az asszony biztosan a fiú pénzére hajtott.
1/10
offtopic
meszag 2011 szept. 20. - 07:29:46 1/10
(1287/2320)
Csak ámulok, milyen felkészültek vagytok bulvárból. :D Eddig azt hittem, hogy ez csak néhány pletykás, unatkozó nõt köt le, hát nem...
Ha már elméleteket gyártunk mindenrõl, én inkább azt gondolnám, hogy ez terelés stolról
Büdösborz 2011 szept. 20. - 05:16:32
(1286/2320)
Szerinted ha a Timeának olyan jó egzisztenciája van-volt, akkor miért a szülei (és nem õ maga) adott kölcsön a Damunak? Vagy mért a Damu fizette a 7oo ezer forintos orrplasztikáját neki nem is olyan rég, amit a Dr. K Zsoltnál csináltatott. Hmm jó kérdés? Talán azért mert még sincs neki annyi pénze. Különben nem a Vajna öltöztetné....ezek szerint még ruházkodásra sem telt? :D
Büdösborz 2011 szept. 20. - 05:13:01
(1285/2320)
Te azt honnét tudod hogy a szerinted Kamu Roland hol lépte át a határt, vagy mikor? Egyáltalán náluk mi volt a határ. Talán te ott voltál ahol csak õk csak kettesben voltak? :)
offtopic
-csengõzoli-- 2011 szept. 20. - 05:09:47
(1284/2320)
Persze,mert a dolgok ilyen egyszerûek,ugye?
Kamu Roland elõtt nem állt nyitva az út?
Nem a lány lépte át azt a határt amit nem kellett volna,hanem Rolandka.
Azt meg,hogy ki és miért van volt együtt mással ne tudjuk jobban,mint õk...
Persze nyilván jobban esik szidni...
Büdösborz 2011 szept. 20. - 02:28:03
(1283/2320)
Azért a Palácsik -féle kúltúrkör is megér egy misét......:DDDD
Büdösborz 2011 szept. 20. - 02:25:37 Előzmény arcansas
(1282/2320)
Szerintem az hogy egy nõ mennyire hülye vagy naiv, buta is, semmi képp sem vagyon vagy diploma kérdése. Milyen diplomát csinált? Büfé-ruhatár? Ez csak valami hülye kialakult gyöpödt tévhit, hogy akinek van diplomája és pénze annak biztos esze is van. Akkor az országunk sem ott tartana ahol. :)

Az sokkal valószinübb hogy a Palácsik biztos kapott pár pofont, de az is sokat mondó egy nõrõl ha féltékenységi jelenet gyanánt tökönverne, és felpofozna, vagy pálinkás üveggel akarna lecsapni. Úgy gondolom a Palácsiknak is van egy temperamentuma. Ez az ügy pedig tipikus példája annak mikor két hasonló temperamentum találkozik, majd az egész ügy lecsapódik egy hozzá nem értõ biró elõtt. Sokan mondják a Damuban van pár vonó. Hát a Palácsikban is szerintem.
arcansas 2011 szept. 20. - 01:25:11
(1281/2320)
Én a pénzre csak annyit írnék, hogy én is leírtam,hogy minek kellett volna neki pénz?Egyrészt már "Vajna áll mögötte"(a jövõje már adott)és Damu idején is saját lakása,kocsija,állása(vmi jobb helyen)volt.A szülei is azt mondták,hogy hagyja a pénzt,nem számít.Õ mégis felment érte-ez tényleg már az inteligencia hiányára vall. Ez magánvélemény,nem ítlékezek a hölgy felett sem, DE ez a sztori már nem a nõk bántalmazásáról szól,tényleg van valami a hátterükben az biztos.Egy ilyen jól szituált nõ meg minek adott kölcsön passportot? Sok a kérdés.Én ezek miatt azt mondom,hogy tényleg dinka az egész sztori...
Egy szó mint száz, a bulvárban az elsõszámú hír Damu és nem Stohl!!!Most nem a kábszeres celebeken kell kiakadni,hanem a nõverõ agresszorokon.(és igen,ismét elfeledtetik velünk a gazd-i válságot,ugyanúgy mint amikor a hihetetlen influenzákkal jött a sajtó-az is hamar lecsengett).