sanjust 2011 máj. 02. - 21:58:53 Előzmény robicsek2
(1120/2320)
Az nem zavar, hogy hülyeségeket szajkozól?A fenti idézetet Gyurcsány ,hogy el lehet menni, az adóelkerülõ vállalkozóknak mondta.
Na így forgatják ki minden szavát, és így lesz ezeknek az öszödi igazságbeszédbõl hazugságbeszéd.
1/10
offtopic
aggodalmas 2011 máj. 02. - 21:53:05 1/10
(1119/2320)
A kisebbségi "nyaraltatás" és a megkésett törvénykezés kapcsán pedig, mintha a kampány hevében a nevezett riportalany azt mondta volna, hogy "ha kormányra kerül, úgy fog tenni, mint Horthy a nyilasokkal: kioszt nekik két pofont, és hazazavarja õket..." (2008. május 22.)

Mostanra már legalább leszoktatta egykori polgári körtársát (http://www.gondola.hu/hirek/2996) a hímzett-mellényes ülésezésrõl, de kíváncsian várom sikerül-e veszíteni még néhány szélsõségekre hajlamos szavazót a "kéthetes közbiztonság" jegyében (http://index.hu/belfold/2010/05/11/orban_ket_heten_belul_javul_a_kozbiztonsag/)

Legalább a történelembõl, és más nemzetek hibáiból megpróbálhatnánk tanulni, nemdebár?
1/10
offtopic
aggodalmas 2011 máj. 02. - 21:30:24 1/10
(1118/2320)
A HetiHetes topic már bezárt az aktuálpolitikai érintettség okán – most végre erre a (jó) útra lépett a "hombárfejû bulvárgyára" is... XD

Egy pillanatra már nekem is szimpatikussá vált a zemberek felkentje, de aztán elkezdtem használni a hosszútávú memóriámat. Volt õ már szimpatikus fiatal borostás-farmeros-egyetemista-forradalmár, aztán hirtelen konzervatív borotvált-öltönyös-pallérozott-államférfi-imitátorrá változott, úgy látszik most éppen a nép gyermeke image van soron.

A minap is a freestyle foci világbajnokunkat fogadta az új szerény 180 négyzetméteres dolgozószobájában (ilyen volt: http://www.mkogy.hu/parl/hun/360/min_eln.htm / ilyen lett: http://www.mkogy.hu/parl/hun/360/nandorfehervari_terem.htm) de mivel volt gyerekszobája, így megtanították, hogy a "lakásban nem labdázunk" ezért lesétáltak a parkolóba dekázgatni-fejelgetni – persze az aktív kamerái elõtt, zakó és nyakkendõ nélkül, lerúgott "lakkcipõben" ahogy a riporterimitátor fogalmazott volt.

Igen a populizmus mellett jól megfér a bulvár imázsépítés (ha az országéról, már újólag gondoskodtak ;-) de, ha urunkról és parancsolónkról szólunk (és most nem a "történelem urára" gondolok a pre-preambulumról! ;-) akkor biztos tesz érte, hogy Fletó is képernyõre kerüljön mondjuk egy szomorú-arcú börtönriporttal...

Mindenki válasszon közülük, akinek még van gyomra hozzájuk, részemrõl már régóta teli van a puttonyom mindkét bagázzsal, így mindig a legkisebb rossz irányába húzok. Tehetek én róla, hogy mikor hova esik?! ;-)))
vedder 2011 máj. 02. - 20:27:21 Előzmény -csengõzoli-
(1117/2320)
Pedig próbáltam óvatosan fogalmazni, hogy az ilyen érzékenylelkû elfogult hívõk nehogy megbántódjanak. De, mint a mellékelt ábra mutatja ez lehetetlen. Szerinted miért bratyizott a szent tehened pont ezzel a ripaccsal?
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 15:25:51
(1116/2320)
Ja ,mondjuk igaz mert én arra gondoltam hogy akkorról beszélünk mikor ö volt a miniszter elnök. De utána is szerepelt jól mondod. De a Szulák soow ban is volt.
2/10
pneklara 2011 máj. 02. - 14:38:46 2/10
(1115/2320)
De biztos, hogy Petya beszélgetett Medgyessy-vel, de lehet, hogy az ATV-n. Mondjuk hogy vele is tegezõdött, nem nagy durranás, mert korábbi barátnõje /Anita/ révén volt protekciója.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 09:43:55
(1114/2320)
"Hogy mennyire kell, az látszik a hozzászólásaikból, hisz értelmes ember nemigen tévedt még ide! :o)"

Ebben a dologban a Bal oldal pártiaknál is ugyanez a helyzetet.Onan se tévedt még ide pár Gyurcsány-ista hívõn kívül ide más :PP
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 09:20:39
(1113/2320)
Annyiban tévedsz hogy Gyurcsibá és Medgyessy más mûsorban futott a tv2 nél mert akkor még a Szulák Mûsora volt az is ugyanez volt, ez a mûsor mindig felüti a fejét csak más mûsorvezetõvel.
Liptai Claudia, Szulák Andrea, és most a nagy fejû Hajdú.
Ja meg aszem még volt a Jakupcsek is.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 09:12:31
(1112/2320)
Az a vicces hogy az bezzeg senkinek nem szúrja a szemét hogy az RTL pedig MSZP párti! És a legfõbb propaganda mûsoruk a heti szennyes. (A Esti Sóder meg már jó rég fút ezért nem szúrja annyira a szemüket és ezért nem veszik le gondolom.) Amúgy én speciel egyiket se nézzem már mert mind a kettõ a béka segge alatt van, ezt is most csak kivételesen néztem.

És mielõtt megkapom a jelzõket hogy juj a ha a vezérem van a tv ben akkor azt meg kell nézni. Netezés közben néztem és fél föllel.
Mellesleg rengeteg olyan van amiben én se értek egyet Úgymond vezéremmel . És nem mondom hogy óó igen Miniszterelnök úr vagy egyebek , mint más elvakult emberek, a jobb oldalon , de ugyanígy a balnál is.!
10/10
vadimari 2011 máj. 02. - 08:20:51 10/10
(1111/2320)
Nem akartam hinni a szememnek, mikor távirányítózás közben a Frizbire nyomtam. Bizony, kell Orbán Viktor a Frizbi nézõinek, hisz õk teszik ki a "zemberek" zömét! Hogy mennyire kell, az látszik a hozzászólásaikból, hisz értelmes ember nemigen tévedt még ide! :o)
Hogy Orbánban mennyi volt igaz és mennyi imázsépítés? Hmm...Talán 100%. Orbán ilyen és van olyan rétege a "zembereknek", akikre ráfér, hogy ezt megtudják pont a Frizbibõl.
Egyébként ismerek pár embert, akik nem Fidesz-fanok, hétköznapi kereteken belül, civil helyzetekben ismerkedtek meg véletlenül Orbánnal és mindnek az a véleménye, hogy Orbán egy normális, szerény, közvetlen, pengeagyú, tisztességes, hiteles ember: minden szemvillanása, mozdulata, hangsúlya, szava összhangban van azzal amit mond.
Nem csoda, hogy annyian köpködik a sok színben "pompázó", de mind egy tõrõl fakadó ellenzékbõl!
2/10
pneklara 2011 máj. 02. - 06:53:07 2/10
(1110/2320)
Mi lehet a magyarázata, hogy Orbán Viktor leül Hajdúval beszélgetni, ráadásul tegezõdve? Csak arra tudok gondolni, hogy bulvárosodnia kell, mert esténként ilyen mûsorra özönlik a nép.Idilli volt a beszélgetés. Nehéz volt eldönteni, mi volt belõle igaz, mi imázsépítés.
Én Hajdún csodálkoztam, mert a nyelvcsapásaitól eltekintve, most sikerült némi pozitívumot produkálnia. Próbált háttérbõl kérdezni, legalább is Noncsi, Kata most nem került terítékre.A miniszterelnök meg oldottan mesélt magáról, magukról.Olyan nép fia benyomást keltett. De volt már vendég Medgyessy is, meg talán Gyurcsány is /erre nem esküszöm/ Petyánál, tegezõdve is. Ez tehát nem jelent semmit. Legfeljebb a Petya tud helyezkedni. Vagy az elnököknek is fontos a népszerûség.
topikos8 2011 máj. 02. - 01:26:55
(1109/2320)
"Nem véletlen hogy sokak szerint a Tv2 beállt a sorba ,mármint a kormányszócsõ közpénzmédiumok közé segget nyalni"

Így van. Nemrég olvastam, hogy 85 százalékos médiafölénye van a Fidesznek a Tényekben, ugyanúgy, mint az mtv-ben. Mondjuk engem nem zavar, így sem nézem a Tényeket.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 01:10:09
(1108/2320)
Én a Jobbikkal se érteke egyet mindenben, de speciel most eléggé ugy néz ki ,hogy ki akarják csinálni õket.
Az viszont köcsögség, hogy ha romák vinnyognak hogy félnek ki van nyalva a seggük, mert állitolag "kisebbség" :) Bezzeg a magyar emberek retegjenek nyugottan, hogy kirabolják öket vagy megszurkálják.

Én nem azt mondom hogy mindett el kel intézni, mert én is találkoztam már egy két normálissal is, de azok olyan ritkák mint a fehér hollo.

De még a legnyugodtabb emberben is felmegy a pumpa amikor kis csipszaros cigó purdék utaznak a villamoson, és mindenkibe belekötnek, és késsel fenyegetõznek, ha meg valaki esetleg fellép ellenük akkor legközelebb többen jönnek vissza.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 02. - 01:01:07
(1107/2320)
"Gyurcsány miniszterelnök úr nem játszott meg semmit,kimondta hogy véget vet a hazugság korszakának"

Igazad van :)
Gyurcsány kimondta ,hogy akinek nem tetszik el lehet menni ,itt lehet hagyni Magyarországot :)
Amúgy ha te bevetted aszt a maszlagot, akkor ne szidd azokat akik meg Orbán bácsiban hisznek.

AM mellesleg én mára egyiket se támogatom, mert mindegyiknek van vaj a füle mögött.
De gyurcsibának és a bandájának van a legtöbb.
1/10
Hannibal Lecter 2011 máj. 02. - 00:30:47 1/10
(1106/2320)
Csillebércre menekültek mi? :D
sanjust 2011 máj. 02. - 00:16:12
(1105/2320)
Gyurcsány miniszterelnök úr nem játszott meg semmit,kimondta hogy véget vet a hazugság korszakának ,míg Orbán azóta is mást sem csinál csak hazudik éjjel nappal szünet nélkül.Ja és még álszentül meg is játsza magát,most is kiment aboldoggá avatásra ,miközben pár éve még gúnyolta csuhásokat ,bizti találkozott az úton a jóistennel ,és így lett Saulból Paul:)De ez csak egy apróság ,nem is tudnék egy szavát mondani ,ami igaz volt valaha is.
sanjust 2011 máj. 02. - 00:12:00
(1104/2320)
Ja úgy ahogy pl Hajós mondta ma ,hogy a kitelepítések alatt is a jó levegõre vitték üdülni az arisztokratákat:)
Na így mentek nyaralni a cigányok is.Ép ésszel ekkora baromságot kitalálni is nehéz,hogy üdülni mentek.
sanjust 2011 máj. 02. - 00:08:49 Előzmény vedder
(1103/2320)
Szerintem aki ezt nézte a heti hetes helyett az meg is érdemelte,Mellesleg a végére rákattintottam,hát látom ám ,hogy a disznófejû Hajdú tegezõdik nagyurunkkal.Ami hát hogyismondjam csak szerintem egy PR fogás ,amellett hogy minden izlésnek ellentmond.Mindenestre a gagyikirály jól benyalta magát és szar mûsorát.Nem véletlen hogy sokak szerint a Tv2 beállt a sorba ,mármint a kormányszócsõ közpénzmédiumok közé segget nyalni.Ennek több feltûnõ jele is volt az utóbbi idõben.
1/10
Hannibal Lecter 2011 máj. 01. - 23:36:51 1/10
(1102/2320)
Az undorító benne, hogy már mindenki tudja, hogy Gyöngyöspatáról nem menekültek a romák, Field vitte el õket egy nyaraltáborba, ahol a HírTv meg is találta õket. Ha nem a véderõ miatt menekültek, akkor miért ezeket a szervezeteket bûnteti az "erõ nyelvén", ahelyett, hogy egymás után szedné le azokat a média képviselõket akik egy napig bûncselekményt megvalósítva rémhírt keltettek? Mindezt csak azért, hogy a rasszistázó nyugat szemében végre a rasszizmus ellen fellépõként tûnhessenek fel, illetve megbéníthassák azokat a szervezeteket, melyek a legnagyobb veszélyt jelentik rájuk. Ráléptek arra az útra amire Gyurcsány, ez lesz a vesztük és az ország nem kapcsol megint, hülyét csinálnak belõle kerti teázgatós fizetett mûbalhékkal, ahol az "ember miniszterelnök" apukához odarohan a kislánya rendezõi parancsra.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 01. - 23:21:53
(1101/2320)
Miért mikor Gyurcsótány bácsi játszotta akkor jobb volt ?? :PP