1/10
offtopic
aggodalmas 2011 febr. 20. - 22:56:24 1/10
(1060/2320)
Ps. Én vagyok a hülye, hogy átkapcsoltam a reklám alatt. Soha többet! trogyidoktor beszél erkölcsrõl-morálról éppen! "Pofámlefakad" (Legalább szakértõje a témának... Évekig védte a zemberektõl a KÖZpénzt. Aztán építkezett belõle... ;-)
Bhagavad-gítá 2011 febr. 20. - 22:54:16
(1059/2320)
faszán elbeszélgetsz itt magadban. LOL
topikos8 2011 febr. 20. - 22:50:52
(1058/2320)
Na jó, elkapcsoltam. Mélyponton van a Frizbi, halál unalmas vendégek. A szó szoros értelmében.
topikos8 2011 febr. 20. - 22:47:07
(1057/2320)
Beharangozóval ellentétben itt egyik sem védte Settenkedõt, vagy én tévedek?
1/10
offtopic
aggodalmas 2011 febr. 20. - 22:20:50 1/10 Előzmény Bhagavad-gítá
(1056/2320)
Nekem, személy szerint már a heti reklám-spotok is elegendõ információval szolgálnak ahhoz, hogy teljes meggyõzõdéssel nézzem... a Hetihetest! ;-D

De úgy látom, van aki be-kommenteli a mûsor "fordulatait" XD
topikos8 2011 febr. 20. - 22:11:37
(1055/2320)
ózdi parasztgyerek a következõ alany.
topikos8 2011 febr. 20. - 22:06:08
(1054/2320)
Ezt a srácot az orvosi egyetemen mutogatni kéne annyi betegsége van. De azért nekünk nézõknek egy kicsit unalmas. Most mondja, hogy süket is lett. Tipikus vakasszony szindróma a korai szappanoperákból. Tíz éve még érdekes volt, ma már uncsi.
Bhagavad-gítá 2011 febr. 20. - 17:51:08
(1053/2320)
mit tudtok ezen a taknyon ennyit csámcsogni? birom az ilyet mendenki szidja, azért nézi minden este és itt köpköd közben meg élvezi a mûsorát. ilyen nincs. XD
1/10
offtopic
aggodalmas 2011 febr. 20. - 17:46:38 1/10
(1052/2320)
Bár mondanám, hogy meglepõdöm, amikor méltán elfeledett megélhetési politikusok, és "botrány-cölöpök" próbálnak megkapaszkodni egy mûbalhé farvizén... Inkább arról érdeklõdnének mennyibe került NEKÜNK a parlament ex-bohócának villája? ;-/
1/10
offtopic
lilahagyma 2011 febr. 20. - 08:51:50 1/10
(1051/2320)
miénkittatér 2011 febr. 19. - 12:19:07
(1050/2320)
oké, azért be ne kapjál:)))
offtopic
Thousand Lakes 2011 febr. 19. - 11:27:34 Előzmény miénkittatér
(1049/2320)
Ha nekem írod, akkor legközelebb címezd is úgy, oké?
miénkittatér 2011 febr. 18. - 15:43:16
(1048/2320)
Teljes tévedésben vagy, eleve Bakács volt az elsõ, aki a köznép számára nyilvánosságra hozta az esetét egy elõadásán.Maga Bakács volt a "mocskos szenzációhajhász" aki az eset kirobbanása elõtt ,már leszerzõdött Hajdúval, hogy elõre meneküljön a bajban.Úgyhogy,ha Bakács eleve azon munkálkodik,mint jó médiamunkás,hogy az arcunkba tolja esetét, akkor már hagy formáljunk róla véleményt.Nem beszélve arról, hogy a véleménynyilvánítás szabadsága alkotmányos jog, ami nem függ össze azzal, hogy pl. én példaértékû életet élek vagy sem.
Az ügy nem pitiáner, csak akkor, ha te ebben tényleg csak egy 2ezer forintos szalámit látsz.Ha te vagy én vagy jóskapista szalámit lop, annak nincsen semmilyen hatása a közvéleményre vagy a társadalomra,persze ez nem is mentség semmire.De, ha egy közéleti személy, pláne olyan, aki önnön intellektusát olyan nagyra tartja, hogy hivatásának ,elhivatottságának érzi írásaiban,megnyilatkozásaiban a "köz" véleményének formálását, ha egy ilyen személy lop vagy követ el egyéb "stikliket", annak (és persze egyéb hasonló esetek pl politikusok ügyei)nem megfelelõ tálalása, bizony társadalom formáló hatású és így pláne közünk van hozzá, hiszen mi is e társadalom tagjai vagyunk.

És Bakács volt az aki ezt rosszul tálalta a közvélemény felé.Mert kezében volt a lehetõség, hogy becsülettel felvállalja tettét és annak következményeit.Ha Bakács, aki egyébként írásaiban nem egyszer járt körül erkölcsi kérdéseket,tette után azt mondta volna, hogy nem érzi magát alkalmasnak ezek után a továbbiakban "közvélemény formáló" szerepre, és nem csak egy-két hónapra válna meg rádiós vagy színházi szereplésétõl, hanem örökre.És kvalitásának megfelelõen találna egy "háttér" munkát magának,hogy azért ne kopjon fel az álla.Ebben az esetben sokkal nagyobb "társadalmi értékkel" bírt volna a döntése, mint talán eddigi összes munkája, amit ennek az ügynek szentelt.

De mit kaptunk ezután Bakácstól?
A Hajdú riportban bûnbánattól terhes tekintettel számolt be arról, hogy egy hirtelen ötlet által vezérelve becsúsztatta a szalámit a zsebébe. Mit tett itt Bakács? Hazudott!!! Pont ott és akkor, amikor lehetõsége lett volna tisztába rakni a dolgokat.Mert rá pár napra kiderült, hogy nem csak egy szalámit csúsztatott be, hanem tudatosan töltötte tele zsebeit egyéb termékekkel.Arról nem is beszélve, hogy nem hiszem, hogy aki elõször próbálkozik, az egybõl ilyen magabiztosan tölti meg zsebeit. És ez lesz Bakács tettében a "példa érték", hogy lopj akkor is ,a nem vagy rászorulva, ha elkapnak még hazudj is,és lehetõleg úgy csavard a szálakat, hogy még profitálj is saját aljasságodon.

És mi az ami miatt ez még nem pitiáner nem kétezer forintos ügy? Az hogy Bakás emberek tömegét köpte szemen ,azzal, hogy azt hazudta, hogy éhezés vitte rá a lopásra.Azok tízezreit köpte le akik tényleg a legnagyobb nélkülözésben élnek.Nem egy hír volt most télen, hogy alultápláltságban vagy kihûlésben halt meg valaki saját lakhelyén.És nagyon sok ember van akinek tényleg csak zsemlére futja és mégse teszi zsebre a szalámit.

Nyilván mi sem vagyunk hibátlanok, ahogy Bakács sem, de Bakács sem a szalámival vétkezett elõször.Mégis ennek ellenére nem egyszer nyilatkozott erkölcsi ügyekben.Úgyhogy akkor vádolj minket Bakáccsal egyenrangú képmutatással, ha majd mi is milliós nézettségû mûsoroknak leszünk szereplõi ,és százezres-milliós fizetéseket viszünk haza,hogy a mûsorban a média vagy politikai erkölcsrõl tartunk példabeszédet, miközben ott lapul a szalámi a zsebünkben.
1/10
offtopic
lilahagyma 2011 febr. 18. - 14:08:13 1/10
(1047/2320)
Sajnálom, de ez egy színházi elõadás REKLÁMFOTÓJA; ha terjesztem, azzal reklámot csinálok annak a színházi elõadásnak, amely elõadás a port adatbázisában is megtalálható: http://port.hu/pls/w/theatre.directing?i_direct_id=14133
De ha még így is elégedetlen vagy, akkor írj az alkotóknak és jelentsd be nekik, hogy engedély nélkül használtam az elõadás reklámfotóját a port.hun. Kíváncsi vagyok, mi lesz erre Wahorn, Bakács és Para-Kovács reakciója (vannak elképzeléseim).
velorexescsavo 2011 febr. 18. - 13:36:02
(1046/2320)
Te miben utazol? Édesség, vagy mûszaki cikk? Még soha nem kaptak el?
offtopic
Thousand Lakes 2011 febr. 18. - 12:43:09
(1045/2320)
Mutasd, hol járultak hozzá a szabadon felhasználáshoz?
Nem úgy van az, hogyha találsz a neten valami képet, filmet vagy szöveget, akkor azzal szabadon rendelkezel.
http://nonstopuzlet.hu/miert-ne-lopjunk-kepeket-a-neten-20100510.html
1/10
sixeol 2011 febr. 18. - 12:18:45 1/10
(1044/2320)
Érdekes 709-en értékelték ezt a mûsort és ennek az átlaga 1,9 pont. Mit mondjak nem a legnépszerûbb mûsora a tv2-nek!!!!!!! Talán el kellene gondolkozni miért!:)))
1/10
offtopic
lilahagyma 2011 febr. 18. - 11:11:35 1/10
(1043/2320)
" lelopott egy képet a netrõl, majd itt a fórumon közzé tette" - ha ez a forrásmegjelölés hiánya miatt lopás, akkor tessék, itt a forrás: http://www.sziget.hu/volt/hirek/nemcsak_zene.633.html
Thousand Lakes 2011 febr. 18. - 10:12:36 Előzmény miénkittatér
(1042/2320)
Elsõsorban az, hogy tulajdonképpen közöd nincsen hozzá. Nem rád tartozik, és e nélkül a mocskos szenzációhajhász média nélkül nem is lenne tudomásod errõl a pitiáner, de erõsen felnagyított ügyrõl.
A másik, lehetsz te bármilyen szabálykövetõ, elõbb-utóbb valószínû te is szabályt szegsz, még ha nem is pont ilyet. Ha kicsit se érzed magad rosszul Bakács megvetésétõl, akkor sajnos nem sokban különbözöl attól a szemforgató, erkölcscsõsz kárörvendõtõl, aki Bakács lejáratásához lelopott egy képet a netrõl, majd itt a fórumon közzé tette.

Szerintem Bakácsot ki kellene tüntetni, és tüntetõleg megalapítani a magyar tolvaj-kalóz pártot.
1/10
offtopic
aggodalmas 2011 febr. 17. - 23:10:24 1/10
(1041/2320)
Bár mûködhete egy ilyen megoldás kishazánkban, Abszurdisztánban is... ;-/

...de már így is a felsõvezetõk java, ideértve a politikai "elitet" is minimálbér környékén nyomorog (emellett az utóbbiak egyhangúan megszavazzák a saját jólétük alapjait szorgosan szegik a saját maguk által összebarkácsolt szabályokat!) - nem gyõzünk értük könnycseppeket morzsolgatni a zemünk sarkában. ;-)

De az ilyen "példamutató" közszereplõk valóban példás büntetést érdemelnének. (Utalnék itt például császárelõdkére, aki amellett, hogy könnyen megúszta, mostanra egész szépen összeszedte magát!)

A csatorna által "kinevelt" (azóta is látványosan kirakat-bûnbánó) stohlnak, pedig nagy valószinûség szerint nagyobb lehet a reklámértéke, ("mindegy, csak hír legyen!") mint az ahhoz fûzõdõ érdek, hogy pusztán példamutatásból elítéljék a döntéshozók, és méltán megérdemelten leradírozzák a képernyõrõl... :-/