lazado 2008 szept. 30. - 19:46:35
(5/305)
hát én is várom a filmet, bár nekem a betörõ az albérlõm ROHADTUL bejött, inkább a nem vénnak való-t nem lesz nehéz felülmúlnia:D persze ízlések és....
norton15 2008 szept. 27. - 23:54:14
(4/305)
Nem én írtam azt, csak gondoltam beszúrom, mert akkor még sokat nem tudtam a filmrõl.:) Most már nagyon várom, mert érdekesnek ígérkezik.
.zsé. 2008 szept. 27. - 23:48:33 Előzmény norton15
(3/305)
Nem egészen errõl szól a film, de mindegy...
Viszont érdemes megnézni, én végigröhögtem az egészet (érdekes, hogy krimiként lett besorolva). Tényleg nagyon jó!
dash 2008 szept. 10. - 00:12:03 Előzmény norton15
(2/305)
Azt nem lesz nehéz felülmúlni...:). Inkább reménykedjünk, hogy megközelíti a Nagy Lebowskiét!
norton15 2008 jan. 22. - 19:54:42
(1/305)
A két Coen, + George Clooney mint bérgyilkos, és John Malkovich.:) Ezt érdemes lesz megnézni, ott van az Oscar-esélyesek között is, igaz, nem ez számít.

"A No Country For Old Men után újra bizakodással tekintünk bármi elébe, ami a Coen testvérek kezei közül kerül ki, különösen ha ilyen erõs a színészgárda (Brad Pitt, George Clooney és John Malkovich... nem rossz). A történet egy volt CIA-ügynök (Malkovich) visszaemlékezéseit tartalmazó lemez körül forog, ami egy testépítõ-edzõ kezébe kerül, õ pedig zsarolni próbálja vele az ügynököt, ezért frankón rá is küldenek egy orgyilkost (Clooney), hogy megoldja a szituációt. Elõzõ filmjük nyomasztó komorságát biztosan oldani fogja a film, de azért néhány groteszk halálnemre számíthatunk. Remélhetõleg a Betörõ az albérlõm színvonalát magasan felülmúlja majd a film."
(From Geekblog)