Dantes 2007 nov. 04. - 11:16:55
(43/7203)
SZerintem béna az csillag születik.
A produkóciók se tetszetek. És még csak nem is azok jutottak tovább akik szerintem megérdemeléték volna.

Azzel meg nem értek egyet hogy ne bíráljuk mert mi mit adnánk elõ..
Hát kérem, én se tudok tojást tojni de attól még tudom ha záp...
és ez a mûsor az. Záp.
zszoltan 2007 nov. 04. - 11:13:53
(42/7203)
Hogy a 'Kill Bill'-bõl sok tudást lehetne meríteni, azt kétlem. De mindenesetre örülök, ha más is úgy látja, hogy nem egy üres akciófilm volt, hanem nagyon is jól megkomponált üzenetet hordozott. (Csak persze a célközönség számára.)

Én sajnos kénytelen voltam megnézni (pedig nem voltam kíváncsi rá) egy órát a 'Csillag születik'-bõl, mert már túl fáradt voltam másba kezdeni a film elõtt. Kicsit féltem is, hogy ha még egy zsûriértékelést vagy összefoglalóismétlést meg kell néznem, el fogok aludni mielõtt a kinézett mûsorom megkezdõdne.
Azt el kell ismerni, hogy a feszültségkeltéshez értenek. Még én is 'halálra izgultam magam' az eredményhirdetésnél, hogy ki fog bekerülni. Pedig nem is láttam a produkciókat. Ezt vajon edzésnek szánták? Végülis aki sztár lesz, annak bírnia kell az ilyen feszült várakozást. (Viszont újabb perceket vettek el vele az életembõl, és ez nem esett jól.) Vagy a nézõközönséget szokták ezzel szórakoztatni thriller helyett?
zsanbalzsam 2007 nov. 04. - 10:37:54
(41/7203)
Nem mondtam egy szóval se, hogy fel kell lépni a mûsorról alkotott véleményedhez. Azoknak szólt akik a fellépõket kritizálták. Én nem a zsûri miatt néztem a mûsort, ami még mindig jobb, mint valóságshowt nézni vagy a gyõzikét...
zsanbalzsam 2007 nov. 04. - 01:39:55
(40/7203)
Szerintem akik ezt a sok negatív kritikát írják a mûsorról és a produkciókról elgondolkodhatnának, hogy õk mit tudnának nyújtani fenn a színpadon. Otthon a fotelból ülve könnyû lehúzni más emberek munkáját. Aki pedig nem kíváncsi rá, az szerintem ne nézze. Biztos van még rengeteg csatorna otthon, ahol a Kill Bill-hez(amibõl persze igen sok tudást lehet meríteni) hasonló magas kultúrával rendelkezõ filmeket sugároznak..
A zsûri véleményével egyébként nem feltétlenül értettem mindig egyet, de õk sem egymáséival. Ahány ember, annyi féle. A mûsorvezetõknél meg annyi lenne a lényeg, hogy fel tudják konferálni az eseményeket. Szerintem ezzel nem volt baj.

Persze ezzel nem nyilván nem fogok senkire hatni, hiszen a vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra...
csillaba 2007 nov. 04. - 01:19:25
(39/7203)
Hát, Stohl lehet, hogy színésznek jobb, de itt valamennyire magát kellett adnia, és finom szólva hagyott kivetnivalót maga után...
10/10
milupa15 2007 nov. 04. - 00:02:53 10/10
(38/7203)
Sziasztok!Elöször is én sose értettem azt ,hogy azok akiknek finguk sincs a médiához mért mondanak olyan kritikákat azokra a szakemberekre akik több éve a szakmába vannak.Kettõ elszeretném mondani , hogy egy versenyzõt nem csak asszerint kell értékelni pl:éneklés persze a legfontossab az ,de más szempontokból is meg kell közelítnei és ugy gondolom , hogy Falusi Mariann mellet ,aki opera énekes az operett színház tagja ami nagy szó , emellett jazz énekes diplomás kiváló szakember csak megkellet hallgatni , hogy azt a számot amit énekelt a müsörba , ami egy Barbra Streisand szám már csak azért is elég nehéz elénekelni és õ hibátlanul elénekelte egy hibás hangja nem volt.Ahogy említettem például egy énekest lehet a tánc tudása alapján is értekelni , de ezek a dologok oda vissza megvannak.És Keleti Andreát nem tudom ,hogy nem lehet ismerni mikor az ország egyik legjobb táncosa ugyhogy vagy Náray Tamást aki Zoob Kari mellet az egyik legjobb divattervezõ , jó bellátom van egy stílusa , de a szakmai területén nagyon is jó.Fábryról meg ugy gondolom nem kell beszámolnon.A másik pedig az , hogy nagyon sokan írták , hogy mért pont Stohl András csupán azért mert rendkivül jó szinész a Nemzeti Színház egyik kiemelkedõ tagja rengeteg kiváló magyar filmje van és emellet rengeteg külföldi színész szinkronhangja és a egy jó pár müsör müsõrvezetõje.Csupán ezért lett õ ismét a müsõr vezetõ mert nem kevés szakmai tudás van mögötte és szerintem egy több mint két és fél órás müsõr vezetéséhez nem szerezhetnek holmi amatõr fiatal müsõrvezetõt erre vannak a profik.És Ördög Nóri is igen jó szakember és táncos múltakat is tudhat maga mögött.A versenyzökrõl pedig vannak akik nem voltak a legjobbak ,de mind emellet kiálltak és megmuttaták magukat mert ugy nem lehet tehetséget kutattni ,hogy csak azokat nézzünk akik szimpatikusak mindenkinek lehetõséget kell adni akibe van egy kis remény és ezekbe az emberekben volt!!!A versenyzõkrõl még annyit hogy szerintem is ahogy a zsüri szerint a Toldi Viktória volt a legjobb.És a black time a többi produkció is tetszett.UGYHOGY MIELÖTT A MAGYAR MÉDIA SZAKEMBEREIT KRITÁZÁLJÁTOK NÉZZETEK UTÁNA , HOGY TIK KIK VAGYTOK HOZZÁJUK KÉPEST MERT SE ÉN SE TE NEM LESZEL OLYAN ISMERT ÉS A MAGYAR EMBEREK KÖRÉBEN ELFOGADOTT MINT ÕK.KÖSZÖNÖM HA ELOLVASTÁTTOK EZT AZ IGEN HOSSZÚ KOMMENTÁRT.
southwind 2007 nov. 03. - 23:46:15
(37/7203)
ornyo, ha tehetsegre iranyult, jol melle lott, ami a kulturat illeti, megmondanad melyik volt az a lelekemelo vagy lelekepito produkcio amit a kulturaba soroltal?
southwind 2007 nov. 03. - 23:42:21
(36/7203)
olyan volt mintha egy ovodai rendezvenyen lettem volna, 4 ezer jelentkezobol ez a krem?... ujuj... hat ha csillag szuletik, az nem normalis szules lesz hanem csaszarmetszes...es lehet hogy a bebi bizonyos szindromas lesz... azonkivul, lehet hogy falusinak diplomaja van, attol nekem meg nem tetszik, lehet hogy az az ize divatdiktator, a lampas ruha megsem eppelmere vall, de ma a hulyeseget dijazzak elsorban...
Szoval eleg gagyi lett ez...
ornyo 2007 nov. 03. - 23:41:45
(35/7203)
A mûsor -a sok negatív hozzászólással ellentétben- alapvetõen tetszett. Részben örülök, hogy a temérdek sorozat és film mellett, melyet e csatorna is nyomat, végre akadnak értelmesebb, a tehetségre irányuló mûsorok is. A mai magyarországi kultúra véleményem szerint hanyatlóban van. Ha az embernek egyéb dolgok miatt nem jut lehetõsége egy színházba vagy más elittebb helyre eljutni, így marad a tv.
Visszatérve a Csillag születik címû produkcióra, a zsûri egyes tagjaival illetve egy-két cinikus megjegyzésével én sem voltam megelégedve. Náray Tamás lehet, hogy elismert divattervezõ,de nem volt ide való. Szerintem nem mondhat valaki olyan dologról véleményt, amihez fogalma sincs. Falusi Mariannban pedig mélységesen csalódtam, mert eléggé "lehúzta" pár versenyzõ pontszámát.
Stohl Andrással bár nincs problémám, viszont az idegesítõ a csatorna részérõl, hogy csak a "rég' bevált" mûsorvezetõket tudják alkalmazni. Miért nincsenek új, frissen végzett fiatalok, akik lehetõséget kapnának a mûsorvezetésre?
Az egyik legjobb fellépõ szerintem az Attraction volt, akik egy színvonalas, egyedi elõadással álltak színpadra. Tetszett még a hip-hop csapat,valamint az utolsó énekeslány! Gratulálok nekik!
1/10
ballakissa 2007 nov. 03. - 23:28:21 1/10
(34/7203)
bocs, az elõzõ kétszer ment el.

56 percet késett Kill Bill.
1/10
ballakissa 2007 nov. 03. - 23:23:52 1/10
(33/7203)
Végig küzdöttem - elõször és utoljára - hõs vagyok! Ez több volt, mint rettenetes, megfelelõ szó azt gondolom, hogy nem létezik rá. :( Jöjjön a Kill Bill, az talán megvigasztal. :)
Remélem, hogy az ertéelklubbosok olvassák majd a véleményeket, és végre meghallják: stóóól andrás szánalmasan béna, a csajról már nem is beszélek. Tényleg Fábry volt a legjobb, gyanítom megzsarolták, és csak azért vállalta...
1/10
Violyn 2007 nov. 03. - 23:17:47 1/10
(32/7203)
köszönöm a infót !
Vamprella 2007 nov. 03. - 23:14:29
(31/7203)
hihetetlen, hogy pont ezek nyertek
egyszeruen hihetetlen
nem mintha a tobbi sokkal jobb lett volna, de pl a 21 gramm azert lett leszavazva, mer nem illett a zenejuk a zenekar nevehez?

no annyi baj legyen
en tuti nem fogom torni erte magam, hogy nezzem eztan a musort
Vamprella 2007 nov. 03. - 23:12:58
(30/7203)
naray tamas
divattervezo
ugy konferaltak be, h ' divat diktator'

o tervezte az estelyiket, amik a musorban voltak
hogy hogy kerult a zsuribe, arrol fogalmam sincs
1/10
Violyn 2007 nov. 03. - 23:09:39 1/10
(29/7203)
még nem láttam a Bill Kill-t és végre szeretném megnézni. Tényleg idegesitõ, hogy eddig húzzák..
1/10
Violyn 2007 nov. 03. - 23:01:05 1/10
(28/7203)
egyetértek..
1/10
próbakocka 2007 nov. 03. - 23:00:09 1/10
(27/7203)
Két gondolat csak;
-Akkor most a nézettségbe beleszámít az is hogy kb 500.000-en már a Killbill-t akarnák nézni. Így a nézettségi adat szerintem nem lesz 'korrekt'
-Stohl András mûsort vezet ismét? Ok, ebben van a pénz, de a színház azért csak jobban fekszik néki.
1/10
Violyn 2007 nov. 03. - 22:58:58 1/10
(26/7203)
Amennyire vártam ezt a mûsort , olyan csalódás volt...és elsõsorban a zsûri. Amennyire nem szerettem régebben a Fábryt.... hát tulajdonképpen az egyedüli volt, aki eddig értelmesen hozzá tudott szólni a produkciókhoz.


Meg tudná valaki mondani, hogy az a festett hajú, nyávogó, meleg zsûritag (sajnos nem tudtam megjegyezni a nevét..) kicsoda, és mit mutatott fel eddig életében, hogy idejön, és mindenkit ócsárol??
1/10
KapiBence 2007 nov. 03. - 22:48:30 1/10
(25/7203)
Az egész nagyon rossz. Ráadásul most a Kill Bill menne, és nem ez a sz#r. Pedig az órám visszaállítva. A mûsorra 1 pontot adtam, de ha rajtam múlna -1000-et.
djmolek 2007 nov. 03. - 22:31:43
(24/7203)
Gratulálok az ERTÉEL klubbnak !Megint egy szörnyü müsor!Nevetséges az egész!!A fellépöknek a fele profi!Ez nem tehetségkutato!Na mindegy !Már ugyis megvan a nyertes!!

Az a lényeg hogy fömusoridöbe kell tenni!Mekkora gagyi!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!