bippo 2009 dec. 05. - 23:26:25
(4743/7203)
Ja, ok.
No comment-nek még egyszer gratula, ha már így szóba jöttek.

(Amúgy az elõzõ hsz. kazsagx-nek akart menni (#5398).)
studioworks 2009 dec. 05. - 23:20:39
(4742/7203)
igen-igen, tudom! :) félreértettél akkor sztem...
bippo 2009 dec. 05. - 23:19:08
(4741/7203)
Te sem olvastad, amit 1oldallal elõtte írtam. Nekem sem tetszettek. De ettõl még elismerem, hogy rohadt sokat dolgoztak vele.
bippo 2009 dec. 05. - 23:17:23
(4740/7203)
Olvasd vissza, egy korábbi hozzászólásomban tök ugyanezt írtam, szóval egy véleményen vagyunk.
Vilora 2009 dec. 05. - 23:17:19
(4739/7203)
Amúgy lehet unalmasabb lenne a produkciója, ha nem lennének ezek a próbatételek, csak állandóan pécézné a közönséget, meg a zsûrit, és beszólogatna nekik. Így legalább változatos, és megmutatja valóban mit tud, és bizonygatja az embereknek, h nem betanult szöveget mond el. De a múltkori tényleg rosszabb volt, ami nem az õ hibája, hanem a kitalálóé, 50 egymástól teljesen független szót kellett belefûznie 2-3 percbe, mondta is, h szokott õ ilyet csinálni, de elõtte átnézi a szavakat, és amik nagyjából passzolnak egymáshoz, azokat egymás mellé teszi, itt meg kötelezõ volt sorba mondania õket, persze, h nem volt sok értelme annak, amit kihozott belõle, és vicces sem volt, mivel a szavak sem voltak azok. De ez legalább pozitív benne, h nem sajnáltatja magát, hanem ugyanúgy, mint a többi ember, vidáman, életerõsen kiáll, darálja, nevet, poénkodik magán, nincsenek szörnyû sorsról szóló kisfilmjei, nem ezzel biztatja a közönséget a szavazásra, hanem mert tényleg profi amit csinál, és ezt értékelik az emberek.
Vilora 2009 dec. 05. - 23:08:18
(4738/7203)
A Kutyakölyköknek is adottság, h ilyen szintû ritmusérzékük van, és így ugrabugrálnak összevissza, mert ha elkezdenének tanítani egy olyan embert, aki annyira tiszteli a ritmust, h rá sem lép, azzal gyakorolhatnának az idõk végezetéig, akkor sem raknak össze vele egy épkézláb produkciót. Úgyhogy én ugyanúgy értékelem az énekhangi adottságot, mint a ritmusérzéket, és ugyanúgy kell mindkettõt képezni, gyakorolni, fejleszteni, mindkettõ veleszületett adottság. Vagy van, vagy nincs. Sõt, még a hangot hamarabb fejlesztheted, még ha nem is születtél énekesnek, de ahhoz kötelezõ a ritmusérzék, a tánchoz nem szükséges a jó hang.
3/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2009 dec. 05. - 23:06:56 3/10
(4737/7203)
"Veres Robi MC/DC - a múltkori nem tetszett,ez most nagyon jó és ötletes volt"


Nem Õ rajta múlik a produkció, kísérletezgetnek vele. L
Különbözõ próbáknak vetik alá szerencsétlen srácot, mintha az élet nem állított volna elé eleget... :(
Ez olyan megalázás szerintem, miért nem hadják békén már, hogy hagy legyen az Õ produkciója… ? ! :(((o))):
Szándékosan ártani akarnak neki ezek a sz*metek... :(
offtopic
Vilora 2009 dec. 05. - 23:02:09
(4736/7203)
Teljesen egyezek a versenyzõkrõl alkotott véleményeddel, végre egy értelmes hozzászólás, nem csak a ***MODERÁLVA*** szavak, hanem egy kerek egész összefoglaló, ami még helytálló is.
Beryékkel meg az a helyzet, h mint minden vendégfellépõ, õk is playbackeltek, úgyhogy nagyon is érvényesült a hangja, mégha -hogy éljek az itteni szokásokkal- b*zi is, kopaszodik is, a hangja is fosh, Eszter óriás, fogszabályzós, vastaglábú, mélyhangú, a dalszöveg sz*r, a táncoscsajok bénák, ragyásak, a fogaik görbék, a hajuk defektül vasalt...satöbbi :DDD
kazsagx 2009 dec. 05. - 23:01:35
(4735/7203)
figyi csak , én nem azt mondtam ,hogy a tánc nem ugyanolyan munkával jár ,csak nekem az hogy ugrálnak a színpadon össze-vissza Pl:Kutykölykök azt valahogy nem tudom értékelni ,eleve nem értem hogy az a csaj mit keresett ma ott a mûsorban velük ...éneklés terén meg én elvárom hogy legyen jó énekhangja nem elég pl:Horvát Tomi esetében számomra:hogy jó kéû ill,vicsorog mindig erõltetteten ,kinek a pap kinek a papné , az pedig hogy André huhog amivel itt viccelõdnek egyesek elég szánalmas ,megnézném hogy ki tudna még úgy "huhogni" és hiába jár és képezi a hangját akkor is van adottsága mert más járhatna képezni ha nincs mit !!!!!!!!
3/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 05. - 22:53:07 3/10
(4734/7203)
;)
crazyforyou 2009 dec. 05. - 22:48:24
(4733/7203)
Ja és jó volt látni Sugár Bercit és Váczi Esztert.

Ilyen színvonalas produkciókat kellene többet színpadra állítani ezekben a showmûsorokban.

Bár Berci énekhangja itt nem érvényesült annyira,de aki ismeri,tudja milyen csodás elõadó.

Eszter pedig elegáns,sikkes,érdekes,jó hallgatni és nézni!

Szuperek voltak.:)
3/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 05. - 22:46:19 3/10
(4732/7203)
Ja, Én is láttam, de úgy variálnak, ahogy nekik jó... :(
Itt a Pénzrõl szól a dolog... ;)
Nem kell mindent elhinni, amit mutatnak és látsz... ;)
3/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 05. - 22:43:12 3/10
(4731/7203)
A Szabi az melyik ? :(
crazyforyou 2009 dec. 05. - 22:43:09
(4730/7203)
SZERINTEM:
Brasch Bence - látok fejlõdést,bár kicsit színtelenül és kedvtelenül énekelt ma.
Horváth Tamás - árad belõle a lelkesedés,fiatalság,tehetség.Jobban tetszett ma,mint eddig bármikor.
A bennmaradók:
Tabáni István - ezt vártam tõle,bár a She-t nem annyira szeretem,de lehet hogy õ most megkedveltette velem.Nagyon-nagyon jó volt,hangszíne is egyre jobban tetszik.
Vásáry André - egyre jobb,a dalválasztás telitalálat,végre megmutatta mélyebb hangját is,ez tetszett.Majdnem profi.
Kutyakölykök - nekem már unalmasak,nem kötött le.
Bad Boyz - szintén unalmas,nem mozognak egyszerre,de tudnak õk jobbak is lenni,ma nem sikerült
Csikó Szabi - fergeteges volt,született tehetség,és nem utolsósorban a legszorgalmasabb
Veres Robi MC/DC - a múltkori nem tetszett,ez most nagyon jó és ötletes volt
Vilora 2009 dec. 05. - 22:37:43
(4729/7203)
Meg hova legyen túlképzett a hangja, amikor ebben a mûsorban elméletileg az lenne a lényeg, h aki eddig színpadra sem állt, nem járt 5 éves kora óta énektanárhoz, nem adott ki lemezeket, nem táncolt minden ünnepségen, meg tudom is én hol, nem mutogatta a tv folyton, az mert jelentkezni a mûsorba, és kiderült, h jé, tehetséges, megvan a jó alaphang, csillag született. Majd képzi utána, és befut...pl Tabáni. Egy elveszett teremõr jó hanggal, rá aztán illene a mûsor címe. Ha meg túlképzettek a hangok, akkor azért fikázzák õket, h mit keresnek a mûsorban, pl André, szal úgyse lesz jó semmi sem...
És nem, a táncosok nem csak betanulják a koreográfiákat, nem egy mesterséges dolog az sem, ugyanolyan értéke van, és megkockáztatom, h több munka is benne, mint az éneklésben. A ritmusérzék is ugyanolyan adottság, mint az énekhang.
3/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2009 dec. 05. - 22:34:42 3/10 Előzmény manka*
(4728/7203)
-Hány éves is vagy Te... ?:(
És még hiszel a mesékben, ezt tuti, hogy Freddienek kell nyernie, mert Õ a legjobb, de az ufóka ott lesz a 2-ik helyen, így nem fog annyira feltûnni senkinek, hogy ezt a b*zzancsoknak csinálták, saját maguk terjesztésére meggyen ki az egész…
Nem láttad az ’áll a F…sz…m is-t’... :(

Ott is teret adnak nekik, ez nem véletlen, nem hiszed ugye, hogy nem vagy nem láttok a szemetektõl... ;(
offtopic
kazsagx 2009 dec. 05. - 22:30:18
(4727/7203)
Bippo vagy ki vagy ! Nekem nem tetszik a kutyasz*rok és badsz*r ez van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
Iceman87 2009 dec. 05. - 22:30:05 10/10
(4726/7203)
Igen, mert aki megnyeri azt szétszedi a média. De ha bírja idegekkel, akkor úgy is be tud futni.
studioworks 2009 dec. 05. - 22:27:46
(4725/7203)
a szinkron azon is múlik, mennyire van összeszokva a csapat, illetve, a csapattagok inkább szólótáncosok, vagy "csapatjátékosok"... a bedbojz tagjai lehet, hogy 1enként, külön-külön jól táncolnak, de csapatban nagyon gyengék, nem ez a fõ "profiljuk"... a no comment pedig legtöbbször csapatban mûködik, na és persze, mocskosul sok mocskosul kemény munka van pl. e mögött a produkció mögött is. amíg nem csinálnak meg tökéletesre vmit, nem viszik a nagyközönség elé... maximalisták. lehet róluk példát venni... :)
XDModesty 2009 dec. 05. - 22:23:50
(4724/7203)
Bencuska hál' isten kiesett. Abszolút átlagos volt, nála 100szor jobbak is kiestek.
Szabolcsot továbbra se szeretem, de most ügyes volt.
Kedvenc az MCDC és Tabáni, nagyon remélem hogy valamelyikük nyeri meg, mindketten megérdemelnék. André jójó, tehetséges meg minden, de nekem nem tetszik. Habár a múltkori ötödik elemes produkciója jó volt.