Petrapetrus 2009 nov. 16. - 12:42:43
(2043/7203)
Petrapetrus 2009 nov. 16. - 12:41:13
(2042/7203)
Ja, és ha már André. Tök gáz, hogy a lemezérõl énekelt. Mintha mást nem is tudna... Azon röhögtem, mikor volt vele az interjú, hogy "most indulna be a karrierem". Miért eddig mit csinált? Énekelt, lemezt adott ki, elõadásokban lépett fel... Az a közönség, aki vevõ erre a stílusra, nagyrészt már ismeri... Vele is úgy vagyok, mint a Társulatban Feke Palival. Tehetséges b*sszus, de akkor mi a frászt keres egy olyan helyen, ami a névtelen tehetségeknek jelentene egy hatalmas ugródeszkát..? Pff...
Petrapetrus 2009 nov. 16. - 12:38:14
(2041/7203)
Miért nem akarja betenni a képet?
Petrapetrus 2009 nov. 16. - 12:37:50
(2040/7203)
Vásáry André: A Mesterdalnok
Megjelenési dátum: 2006. május 4.
Megjelent: CD » album (2006)

Tracklist:

1. Ave Maria
2. Melodramma
3. Macskák: Emlék
4. Õ
5. Az operaház fantomja
6. A profi
7. Rómeó és Júlia
8. A szépség és a szörnyeteg
9. Time to say good bye
10. Volt egyszer egy vadnyugat

Közremûködõk: elõadó/zenész: Vásáry André

kiadó: EMI Music

A több nemzetközi operaversenyen is kitûnõen szereplõ, 26 éves – meglehetõsen jó megjelenésû – tehetség 10 csodálatos dalt ajándékoz nekünk debütáló albumán. A produkció elképesztõ! Elsõre úgy tûnhet, nincs semmi rendkívüli a lemezen található duett-világsikerek – mint a “Time to say good bye”, a “Macskák”, vagy a “A szépség és a szörnyeteg” – népszerû melódiáinak elõadásában. Valójában – a hangfelvételt hallva szinte hihetetlen! – André saját magával énekel duettet! Erre, ilyen színvonalon pedig csak nagyon kevesen képesek a világon!
Petrapetrus 2009 nov. 16. - 12:33:45
(2039/7203)
A SID is már egy befutott zenekar, ha jól tudom, nekik is van lemezük... Vedd meg és hallgasd, ha ennyire bejöttek. :-P
Eszter meg igenis jó volt... :-)))
ZsuzsifromSzeged 2009 nov. 16. - 09:20:49
(2038/7203)
Visszatekintve az eddigi adásokra: számomra Tabáni István a legmeggyõzõbb. Szép hang, szép elõadásmód, ráadásul egyéniség. Jó lenne, ha õ nyerné. Attól tartok azonban, hogy mégsem merik vele megnyeretni, mert belõle aligha tudna az RTL -klub olyan "csatornánk legeslegújabb sztárja" nyálas alakot csinálni, amiket szokott az aktuális mûsor gyõzteseibõl. De az elsõ háromban biztosan benne lesz, a nevét megismerték, tehát elindulhat valami.
Végvári Eszter ABBA -óbégatása nekem se tetszett, szerintem is az volt a fõ szempont, hogy legyen már egy nõ is a döntõben. Akkor már jobb lett volna az a jazzt éneklõ 12 éves kis-nagylámy, abban szerintem volt/lett volna fantázia.
Jammal mikrofonteleköpködõs "produkciója" engem halálra idegesített, se nézni, se hallgatni nem volt jó.
Varga Viktor elég kellemesen énekel, kicsit majompofa, dehát istenem.
André hozta megint a formáját, ha nem is volt annyira szívhez szóló, mint a múltkori éteri hangzat.
A zsürirõl: engem is bosszant, mikor csak annyival indokolnak valamit, hogy tetszett-nem tetszett. Ez nem értékelés, ennyi pénzért már kicsit megerõltethetnék magukat, hogy mondjanak valami olyat is, ami esetleg segít a versenyzõnek, hogy min javítson stb.
crazyforyou 2009 nov. 15. - 23:38:06 Előzmény NANU..! NANU..!
(2037/7203)
Milyen hörcsög? Bocs de nem vagyok képben,hogy ezt mire mondod?! :)
zgabor121 2009 nov. 15. - 22:27:15
(2036/7203)
Az 1. elõdöntõn tényleg sok jó volt, néhányukat úgy sajnáltam, fõleg Balogh Brigit. Remélem nem õ lesz az örök vesztes, mert szép hangja volt.
docc17 2009 nov. 15. - 22:16:32
(2035/7203)
A tegnapi elõdöntõ még az elõzõnél is rosszabb volt... Az elsõben volt a legtöbb tehetség, ebben meg a legkevesebb, így persze, hogy onnan kiestek a jók, innen meg továbbmentek a kevésbé jók...
Én összességében azt hiszem õket juttattam volna tovább a harmincból: Soldiers Crew, Eõry Viki, Timesz Girls, MC DC, Tabáni István, Balogh Brigi, Brasch Bence, Horváth Tamás, Kávészünet. A maradék három meg tökmindegy. De sajnos nem így lett...
Mandy19 2009 nov. 15. - 20:04:04
(2034/7203)
Nekem Tabáni a kedvencem! Tegnap csalódtam kicsit,ugyanis nagyon tetszett a SID,nagyon bejön amit csinálnak! Az a csaj meg aki tovább jutott egyáltalán nem tetszett! Akit még kedvelek az a csabai srác!
10/10
Deszpina 2009 nov. 15. - 18:23:01 10/10 Előzmény zgabor121
(2033/7203)
Szerintem is eddig Tabáni volt a legjobb.
Az artistapárnak meg valóban "ingott-bongott" a produkciója. Õk is érezhették. Ha ez a bekötött szem következménye, akkor talán nem kellett volna erõltetni. Nem emelt a produkció színvonalán. Ezért kár értük.
Naphinel 2009 nov. 15. - 17:40:48
(2032/7203)
Az a Jammal kölyök borzalmas! Hihetetlen módon irritál. Nem azt mondom, nem ossza, amit csinál, meg ügyes, de nem ide való szerintem.
Simán elmehetne ilyen adottságokkal szinkronszínésznek, vagy discóba... de nem!

Eszter jól énekelt, viszonylag tisztán, de az ABBA popszám, pörgõsebb (jó, ez annyira pont nem), és amit õ énekelt, számomr túl fellengzõsen hatott.
Nagyon szép volt, meg tetszett is, de nem ABBA-számhoz méltó. :S
RobbyLee 2009 nov. 15. - 17:29:29
(2031/7203)
Sziasztok!
Eddig csak néma figyelõje voltam a fórumban történõ párbeszédeknek, de most már kikívánkozik belõlem pár dolog.
1. Miért kell kritizálni a zsûrit! Szerintetek van vmi köze ahhoz, hogy ki jut tovább és ki nem. Már a válogatón sem értettem, hogyha az elsõ 100 induló közül már meg lett volna a 30 továbbjutó, akkor a többiekkel mi lesz? Szerintem már a mûsor megkezdése elõtt megvolt az elsõ meghallgatások után, hogy ki az a 30 versenyzõ, aki továbbjut. A zsûri beszavazása már csak a show része volt.
2. Az különb lenne, ha mindenkit csak éltetne a zsûri? akkor meg az lenne a baj.
3. A telefonos szavazást sem értem. / lehet én maradtam le valamirõl, de akkor bocs / Van egy zsûri által felállított sorrend, majd telefonos szavazás, összesítés, majd a végsõ sorrend. OK! De azt mikor mutatják, hogy ki mennyi szavazatot kapott a közönségtõl és hogyan alakul így az átszámítás és a végsõ sorrend. A mûsor végén csak bemondanak négy nevet, aki továbbjut. De akkor meg minek szavazni! Annak örülök csak, hogy családomban még senki nem süllyedt ilyen alacsony szintre, hogy 350Ft-os SMS-eket küldjön olyan dologra, amit sohasem lehet nyomon követni.
4. A versenyzõk között nekem is vannak kedvenceim és olyanok is akiket egyszerûen nem értek, hogy hogyan jutottak tovább. De erre is van egy teóriám: Minél többen vannak egy csapatban / pl. a táncosok / már azoknak az embereknek a hozzátartozói és barátai csak elengednek egy SMS-t, ami persze bevétel. A másik a jótékonysági továbbjutás. / szegény, beteg, stb./ Sok idióta megy megintcsak küldi a lóvét. Az ilyenektõl megy el a tv nézési kedvem.
Mindezek ellenére még mindig megnézem, mert hátha történni fog vmi csoda és tényleg az olyan versenyzõ fog továbbjutni, aki igenis egy produkciót le tud tenni az asztalra.
Na egy szónak is száz a vége, aki elolvasta a hozzászólásom, annak köszi.
Szívesen beszállnék a versenyzõkkel kapcsolatos vitákba és "csatározásokba" , mert talán mindegyikrõl megvan már egy kialakult véleményem.
Jó tévézést!
RobbyLee
offtopic
monnci 2009 nov. 15. - 13:32:27
(2030/7203)
tudom, hogy olyan zsûri soha nem lesz, akivel mindenki teljesen meg lesz elégedve, de ez a négy ember szerintem az eddigi ilyen jellegû mûsorok zsûrijeinek legalja. például Eszenyi Enikõ és Mester Tamás nem nõtt a szívemhez, de visszasírom õket. (azért Friderikuszt nem.:P)

én elsõsotban 2 produkción akadtam ki.:

az elsõ a freestyle foci volt. basszus, annyira ügyesek voltak, megnézném ezeket a zsûritagokat, hogy bele tudnának-e rugni egyeltalán egy labdába. az a mondat pedig meghökkentett, hogy 'szerintem csinálni jobb, mint nézni.' ide most tudnák írni egy-két szép tanácsot, hogy mit csináljanak magukkal a zsûritagok, de félek, hogy kitörölnék a hozzászólásom.

a második a golden pyramid volt. látszott rajtuk hogy ez az egész gimnasztika mennyire ki volt dolgozva, fõleg, hogy a pasinak a szeme is be volt kötve, így tényleg kellett egyfajta bizalom kettõjük közt. és szerintem tényleg szép mozdulatokat csináltak. szerintem a pasi teljesen jogosan volt felháborodva, ennél többet érdemeltek volna.

viszont volt az a Jammal nevû gyerek.
hû, hát én nyitott vagyok a beatbox felé, szeretem a break dance-t, meg a rap-et is valamilyen szinten, de Jammal egész elõadása annyira idegesített. nemtudom, mért, nem mondom, hogy annyira szörnyû lett volna, de mégis elég szörnyû volt, mert a vége felé már ott tartottam, hogy ha nem hagyja abba, akkor elkapcsolok. és azért ezt kevés elõadás tudja kiváltani belõlem.

a zsûri sztem úgy sz*r, ahogy van. porig aláznak szinte mindenkit. Jó, tudom, hogy aki vállalta, hogy jelentkezzen a csillag születikbe, annak azzal is tisztában kell lennie, hogy nem csak jó kritikát fog kapni, de az azért már túlzás sztem.
Oroszlán Szonjával kapcsolatban bunkó leszek: szép meg bájos meg minden, csak ne szólalna meg. valahogy nekem úgy tûnik, mintha végig csak színészkedne, . nemtudom, lehet hogy csak beképzelem, de valahogy a hanglejtésén meg az arckifejezésén látszik.
Fáy Miklós. hát igen, õ egy olyan ember, akin én nem igazán tudok kiigazodni. beképzeltnek tûnik nekem. mintha õ lenne a legokosabb, és emiatt joggal húzhatja le a legtöbb versenyzõt.
Hernádi Judit. õt elõször utáltam, és ez most sem változott annyira, de Oroszlán Szonjához képest egy Terézanya.
Szirtes Tamás. hát kétségkívûl õ osztogatja a legmagasabb pontokat, és õ az, aki még egész kedvesen viselkedik a versenyzõkkel. emiatt szimpatikusabb, mit a többi zsûritag.

mert szerintem azt tiszteletben kell tartani, hogy vannak bátor emberek, akik ki mernek állni egész Magyarország elé, és megmutatni, hogy mit tudnak (vagy nem tudnak. :P )

hû, ez picit hosszúra sikeredett, gondolom senki nem olvassa végig.:D
zgabor121 2009 nov. 15. - 11:15:35
(2029/7203)
továbbjutók:

1. elõdöntõ
Csikó Szabolcs, Horváth Tamás, Veres Róbert McDc, Strokes

2. elõdöntõ
Kutyakölykök, Brasch Bence, Tabáni István, Bad boyz

3. elõdöntõ
Varga Viktor, Szatmári Kamara, Végvári Eszter, Vásári André
zgabor121 2009 nov. 15. - 11:11:14
(2028/7203)
1. elõdöntõ

Soldiers Crew
Csikó Szabolcs
Big Family
Timesz Girls
Eõry Viktória
Inzsõl Gyula
Balogh Brigitta
Horváth Tamás
Veres Róbert McDc
Strokes


2. elõdöntõ

Kutyakölykök
Brasch Bence
Galambos Fecó
Qveen Dance
Sebestyén Katja
Hrisafis Gábor
Kávészünet
Kollár Betti
Tabáni István
Bad Boy


3. elõdöntõ

Face Team
Vocal Gag Session
Varga Viktor
Szatmári Kamara
Végvári Eszter
Fábry Pál és Laczik László
Fekete János Jammel
SID
Golden Pyramid
Vásári André



(Akiket bentébb írtam azok jutottak tovább, a fellépésük szerint írtam õket.)
könnycseppek 2009 nov. 15. - 10:50:30
(2027/7203)
Azért néha (még mindig) nem értem a zsürit: most jönnek rá, hogy "lehet, hogy csinálni élvezetesebb, mint nézni" ('labdazsonglõrök')?
Ezek szerint tényleg rosszul döntöttek a beválogatásnál...


Az elsõ elõdöntõnél elcsodálkoztam, amikor kiderült, hogy ugyan az elejétõl kezdve lehet szavazni, de csak arra a produkcióra, amelyik már lement. Azért ez elég fura! - másfél óra igazán nagy elõny. Lehet. Lehetne.
Merthogy ez az elméletem "megdõlt", miután mindegyikbõl továbbjutottak azok, akik a legvégén szerepeltek.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy
-olyanra is lehessen szavazni, akik még nem is adták elõ magukat,
-(csak) olyanok jutottak be, akiknek szerintem nem kellett volna,
DE valahogy fura az egész...
...még akkor is, ha az 'átkonvertálással' eltûnnek a számszaki különbségek, illetve akkor meg pláne, ha döntetlennél a közönségszavazatok döntenek.
Hmmm.......
offtopic
pozsizsuzsi 2009 nov. 15. - 10:48:27
(2026/7203)
Téged, úgy látszik, nagyon érdekel.
1/10
Kattrin 2009 nov. 15. - 10:39:58 1/10
(2025/7203)
Senkit nem érdekel, de mindenki látja.
zgabor121 2009 nov. 15. - 10:38:12
(2024/7203)
Nekem is tetszett a SID, most még jobb volt a szám, mint a válogatásban. Szerintem még viszont hallgatjuk még valahol.
Az egy dolog, hogy bejutott Végvári Eszter, de egyedüli nõi "játékosként" nem biztos, hogy megnyeri. Tabáni István a legjobb.