3/10
Endy88 2009 nov. 08. - 18:48:33 3/10
(1603/7203)
Támogatlak... ;)
Tilda36 2009 nov. 08. - 18:45:47 Előzmény RobertDowneyJr
(1602/7203)
Ez az egész arra jó, hogy lehet megint szavaztatni a népet. Jól bevállt nekik a betelefonálós játék, itt az újabb lehetõség a retek meggazdagodására.

Én néztem az elõzõt, ezt most nem nézem..nem mintha kisértést éreznék a zsebük megtöltése érdekében, de Utassy Árpi nálam kiverte a biztosítékot. K. Fruzsina meg annyira hamisan énekelt, mégis benyomta a retek..hát az én izlésemet ne formálja már át ez a szenny adó.

Nem akarok senkinek sem tanácsot adni, de kérlek benneteket NE TELEFONÁLJATOK!...ugyse veszi figyelembe a csatorna, csak bevételnek kell nekik, de az NAGYON!!!
pozsizsuzsi 2009 nov. 08. - 18:42:56
(1601/7203)
Nem értem ezt az egész rúdtáncos balhét. Annyira nem ebbe a mûsorba való, sportnak meg még kevés a csaj/mûfaj. Nem tudom elképzelni, hogy bárki el kezdene tipródni egy hét múlva, hogy húh de jó lenne megnézni megint ezt a gyakorlatot, csüccs ide anyjuk, beteszem a kazettát.
Marcipáncica_ 2009 nov. 08. - 18:28:00
(1600/7203)
na tegnap volt "szerencsém" 5 percet látni.
egy gondom van ezzel az egésszel kapcsolatban:
hogyan lehet összehasonlítani egymástól már mûfajban is teljesen eltérõ produkciókat? könyörgöm, például egy tánc meg egy bûvészmutatvány sohasem lesz egymással versenyeztethetõ!
10/10
andi016 2009 nov. 08. - 18:02:48 10/10
(1599/7203)
sztem jól is táncoltak(ez manapság már a divat) de nem õk voltak a kedvenceim(vagyis csak a második) hanem a Betty na ez amihez sok tanulás kell. és én pont a bettyre szavaztam. jah és igen tini szempontból csak annyit mondok hogy nem voltak jó pasik(jah és a hasukra többet kellett volna gyurniuk)(jó hasuk volt de lehetett volna jobb is)


abban am mindenkivel eggyet értek hogy ez a mûsor a tinikhez van célozva.ezt apám mondta(jah és ott van a szemüveges srác na sztem õ se a tinik kedvence volt mégis tovább jutott gondolkozzatok el ezen.hisz itt mindenki azt mondja hogy a tinik miatt ez a helyzet,de az én korombeli nem szavazott volna be ilyet és se az elözõ adásból a "rudasokat" és az mc dc-t) na ennyi
3/10
Endy88 2009 nov. 08. - 17:55:27 3/10
(1598/7203)
xD

Hátha ott nincsenek is, kicsit befelé vagy kifelé vannak, szoktam látni sokat...de most inkább nem részletezném a pontos "zónákat" :)
3/10
Endy88 2009 nov. 08. - 17:37:28 3/10
(1597/7203)
Én az alakjára céloztam, de az sem lehet rossz... :)
9/10
szat04 2009 nov. 08. - 17:29:57 9/10
(1596/7203)
ja meg az ör DÖG nóri a nagy celeb. elég bunkó megjegyzése volt.
szépen lejáratta magát,nekem égett a fejem :)
9/10
szat04 2009 nov. 08. - 17:26:05 9/10
(1595/7203)
a második elõdöntõben kicsit sikerült felhúznom magam.
többek között azért mert olyanok jutottak tovább akik (jó kivéve TB-t)
f@szt nem csináltak.
kutykölkök: ugra-bugra a köbön
bencus: a sok kis ribinek köszönhetõen + már csorgott a tévémbõl a nyál
bedbojz:hasmutagatás + ugrabugra ez is

és megint hol tartunk? a döntõben 45%énekes 50%táncos 5% egyéb
ez aztán a változatos paletta.
már most sajnálom a sok kis tinikurv@t hogy mi lesz velük a középdöntõbe amikor már nem tudnak válogatni a sok pasi közül.nem gyõzik majd tölteni a kártyájukat. annak ellenére hogy VÁLSÁG VAN!!!!!!!!!
Bigpapa 2009 nov. 08. - 17:01:25
(1594/7203)
Az a baj látod, ahogy te is írod, hogy a táncos fiúk aranyosak. Nálunk (férfiaknál)ez ugyan úgy kiveri a biztosítékot,mint ha egy nõ azért jutna tovább,mert qrva jó alakja van, kilóg a melle (fiúknál a hasizom) ...Akkor Ti nõk is írnátok, hogy ezért jutott tovább?
Én amit a bad Boyzban látok, az X számú zseléshajú (én is használok zselét)ugribugri nyálgép, akik pont annyit sem mutattak mint egy jó táncos csóka a diszkóban péntek este. Ahogy nálam kiesõ,ill.nem továbbjutó volt a Timesz girls sem. Szakadt csajok qrvás mozgással.És? Kimegyek a soroksári útra 30 ezer Ft-ért hozok 5 ilyen csajt,akik ugyan így vonaglanak.
offtopic
Bigpapa 2009 nov. 08. - 16:54:35
(1593/7203)
Igen, a száját elnézve eszembe jut, hogy neki nem eshet nehezére a deeptroath :)))))És bevallom õszintén én sem használnám másra,mert olyan primitív ez a nõ.Eddig nem érdekelt,de ez a sztriptízes beszólása kiverte a biztit.
10/10
andi016 2009 nov. 08. - 16:52:03 10/10
(1592/7203)
sziasztok! elsõnek is miért kell a Norit basztatni? és nem minden gazdag bunko.sztem egy nagyon aranyos nõci. am szerintem se kellett volna továbbjuttatni azt a bencét a táncosfiuk aranyosak és a kutyakölykök egyszerûen unalmas. a bettynek nagyon drukkoltam de sajna nem került be. tényleg sok liba szavaz és férfiak elég keveset(csak a buzik:D) igaza volt a zsûrinek h az õ sorrendjük volt a jó. olyan mérges lettem mikor kiderült hogy csak MEGINT pasasok jutottak tovább.:@ am bunda nem igen lehet mert ezeket is ugy ellenõrzik mint a lottószámok kihuzását. de ha a legközelebbi adásba is csak pasasok jutnak én követelni fogom hogy kezdjék elõlrõl ezt az egészet úgy hogy egyik körben csak fiuk lesznek a következõben csak lányok utána meg vegyesen(persze ugyanezekkel a versenyzõkkel akik most voltak ebben a harmincban benne) jah és az andrás egyszerûen jófej. jó mûsorvezetõ
3/10
Endy88 2009 nov. 08. - 15:46:23 3/10 Előzmény Bigpapa
(1591/7203)
Szia Big P!

Csak egy rövid megjegyzés a "bunkó"-ról, bár nem akarom bántani: Én az Ördög Nórit egyszerûen csak Strapapalack-nak hívom, elég ha ránézel... xD
Hú ezért mit fogok kapni... :S :p
RobertDowneyJr 2009 nov. 08. - 15:04:15
(1590/7203)
Ez az új Csillag Születik valami borzalom de tényleg, a versenyzõk fele nem is ér semmit. A zsûri nem is ért hozzá, csak azt nézik ki helyes, ki nem. Például Bence jól néz ki, de nem veszik észre a közönség lányok sem hogy olyan hangja van, hogy nincs is hangja. A számot ha így énekeltem volna el, én sírtam volna szégyenemben. Egyedül akik érnek valamit tehetségek, az Tabáni István Varga Viktor és Vásáry André.
10/10
moncsi.23 2009 nov. 08. - 15:01:15 10/10
(1589/7203)
Az Ördög Nóra féle beszólás véleményem szerint is elég gáz volt.
Meg válogathatná a szavait csak azért, mert õ egy akkor "sztár" nem beszélhet egy "halandóval".
Csinálja ezt õ meg, aztán pofázzon.
De erre nem képes csak felelõtlenül bele menni egy házasságba, csontsoványra fogyasztania magát, nehogy Palika megkeféljen egy nálánál vékonyabbat egy fotózáson. :)
Egyet tud csak, de azt nagyon jól mosolyogni és illegetnie magát.
A fotózásairól nem is beszélve!
KIRAKAT BABA!
Még fõzni sem tud.
Anno a vacsora csatában az öreganyja fõzte meg a zabát õ helyette.
Ez volt feleség?
Nem csodálom, hogy addig tartott ameddig.
10/10
moncsi.23 2009 nov. 08. - 14:52:35 10/10
(1588/7203)
Tegnap mikor vége lett a mûsor elolvastam összes addigi hozzászólást, amit a mûsor ideje alatt írtatok.
Nekem a végeredményes része nagyon tetszett.
Egyik azt írja kb.: Na ne, pont ez?
Másik: Ez bunda!
Harmadik: Szegények nem jutottak be.
Tiszta fasza volt így visszaolvasni. :)
atti1974 2009 nov. 08. - 13:37:34
(1587/7203)
Hát basszus,teljesen összecseng a véleményünk(1772 Hsz.stb..),te egy kicsit bõvebben kifejtetted.(Kaptam is utána a tinilányoktól..:))
Bigpapa 2009 nov. 08. - 13:36:24
(1586/7203)
József Attila vers volt. Csak közben egy Petõfi kötetet nézek,mert most jutott eszembe, hogy a tévében volt velük riport és beszéltek valamit Petõfirõl és nem találom azt a verset,amit ott említettek.Így meg belekevertem Sándort is:)) De nincs meg a vers,amit kerestem.
Bigpapa 2009 nov. 08. - 13:26:26
(1585/7203)
Sziasztok!

Tegnap színházban voltunk este a Szép nyári nap címû musicalt néztük meg,így most felvételrõl láttam csak a mûsort.Megyek szép sorjában, ahogy emlékszem rájuk.
Kutyakölykök.
Én nem értettem,mi ez az ugrabugra.Szerintem qrva szar és unalmas volt. De valami oknál fogva a zsûri is komálta.Evvan :)
Brasch Bence. Ronan Keating forog a sírjában,pedig a fószer még meg sem halt (By Ford Fairlane)Szerintem szörnyû volt.Igaza volt Fáy Miklósnak, hogy idegesítõen dobálta a hangját,de ezek szerint a tini lányoknak ez kell,mert tovább jutott. A hosszú hajú lányt én sem juttattam volna tovább. Ahogy a kis Hobbitot sem,mert uncsi volt. A bûvész pasi szerintem jó fej,õ megérdemelte volna, hogy tovább jusson.A kisgyerekeket én a selejtezõn sem juttattam volna be,mert akkor is írtam, hogy borzalmasak voltak és engem nem hat meg csak azért,mert gyerek valaki.A Kávészünet szerintem nagyon jó volt.Õk az egyik nagy kedvenceim,mert igényes amit csinálnak. Halász Judit úgy futott be, hogy Weöres Sándor verseit zenésítette meg.Az emberek néha nem is tudták, hogy akarva,akaratlanul,de verseket dalolnak és tudnak kívülrõl!
Mi baj volt ezzel a Petõfi verssel? Az, hogy az ember nem vágta fel az ereit,miközben hallgatta? Hogy azóta meghallgattam vagy 4x? Hûha!Basszuk is ki a kultúrát!De legyenek bent ugrabugráló selyemfiúk,akik szerintem semmi nagyot nem alkottak,de mert Bad Boyzok és mert Szonja és Jucus ismét nedvesek lettek, így tovább jutottak.
Tabáni István elõtt ismét le a kalappal.Baromi szép tiszta hangja van.Örülök, hogy tovább jutott.
Kollár Betty nekem nagyon tetszett.Nem az tetszik, hogy feláll rá a farkam,vagy sem!Hanem az, hogy (én nem hittem a selejtezõ után és ezt írtam is) meg tudott újulni. Belecsempészett valami újat a produkciójába és ez még nehezebb volt,mint az elõzõ. Tetszik, ahogy könnyen adja elõ a bacott nehéz mutatványokat.
Ördög Nóra elég suttyó, hogy megkérdezi élõ adásban, hogy jár e Betty Sztriptíz bárba "tanulni"? Ebben a mutatványban maximum a rúd anyaga ugyan az te suttyó liba!Sajnálom, hogy a sok barom lekurvázza ezt a produkciót,mert szerintem ez sokkal nehezebb,mint Csótány szilveszter mutatvány.Ráadásul nézni is jobb!

Összegzés:
Ma és hátfõn sok szülõ fogja a tini lánya kártyáját tölteni,mert õk szavazták be ezeket a pasikat,akik nem érdemlik meg, hogy ott álljanak( kivéve Tabáni Istvánt)!Szégyen, hogy ami mögött valódi munka van, vagy fejleszthetõ produkció, az nem jutott tovább. És szégyen az is, hogy ma nincs helye a tévében egy olyan formációnak, akik esetleg a fiatalok számára is emészthetõ formában dolgozza fel nagy költõink verseit.
crazyforyou 2009 nov. 08. - 11:49:06
(1584/7203)
:)) Akinek nem inge,úgysem veszi magára :)))