3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 13. - 14:32:14 3/10
(1643/7203)
Na pont errõl beszéltem én is... ;)

Addig vannak élõ adásban amíg nincs komoly pasijuk, vagy nem terhesek...
Onnantól repülnek...->Akiket te is soroltál: Lilu, Nóci stb stb...
Az én ismerõsöm a médiában dolgozik, volt már sok csatornánál... És az információim nekem is hitelesek... ;)
offtopic
Bigpapa 2009 nov. 13. - 12:10:44
(1642/7203)
Lilu a Z+ nál folyton hangoztatta ,hogy õ még szûz :))))))))) Közben átment rajta,aki csak arra járt.Az rtl-nél dettó. Nem volt élõ mûsor Lilu nélkül. Kiesett,jött a friss hús Nórika. Anno Nóci, aki a Való Világ 1-et közvetítette,azért került lapátra,mert nem feküdt hanyatt és terhes lett a palijától. Görög Zita is azért nem lehetett több Meganyálban,mert nem tette szét a lábát senkinek a csatornánál.
A régi dolgaim miatt szinte az összes õrzõ védõ cég fejese a haverom,akik most ezekben a csatornákban melóznak ,vagy élõ mûsorokat,sztárokat biztosítanak.Jönnek ám az infók, hogy ki kivel,mikor :)))))))))))
Pl.ott van a Menetrendes csávó. Az olyan meleg, hogy ha ráteszel a hasára egy mirelit pizzát,az megsül :)))) Pár hónapja egy ismerõshöz ugrottunk fel a haverommal,aztán kiderült, hogy csak mi nem vagyunk buzik abban a buliban :)))))))))))))Oda jött fel a Menetrendes srác,hozott egy csomó sütit valami belvárosi cukiból.Bezabáltunk,aztán tipli,mielõtt seggemben a tipli :))))))))
1/10
West 2009 nov. 11. - 21:17:07 1/10
(1641/7203)
Hát csak annyit fûznék hozzá hogy mindenki it fikazza Ördög Nórit holott róla nem mondható el hogy egy csapása csak úgy it termett eleinte gyakornok volt a reggelibe utánna jó pár évet lehúzott a kölyök klubba aztán reggeli majd szombat esti láz....szal mondhatjuk végig járta a ranglétrát és ráadásul tehetséges és szép is...
a mûsoról meg annyit hogy nem a tehetség számit hanem a marketing csak annyit mondanék Kávészünet Viki Brigi...
3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 20:26:24 3/10
(1640/7203)
:) Van egy két ismerõsöm a médiában és tõlük tudom, hogy van pár nõ, aki nem a szakmai tudása miatt tart ott, ahol tart...
De ha jól emléxem errõl Bigpapa is tudna mesélni... :)
krisz-1990 2009 nov. 11. - 20:21:30
(1639/7203)
Ha ez csak ilyen "városi legenda" akkor szerintem hülyeség. Viszont ha ti valaki megbízható, és szavahihetõ bennfentestõl tudjátok, akkor én is igazgató, vagy producer akarok lenni az RTL-nél:D
3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 17:02:33 3/10
(1638/7203)
Egyébként simán el tudom képzelni azt is, hogy "útelágazódáshoz" ért, el kellett döntenie, hogy Csillag születik, meg minden élõ mûsor + a vezetõseg :D vagy semmi meló és férj...:S

:)
3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 16:30:04 3/10
(1637/7203)
Egyébként semmi okom és semmi bizonyítékom, de lehet, hogy a (volt) férj megtudott dolgokat Nóriról és ezért lett vége... :)
3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 16:15:25 3/10
(1636/7203)
Egyikükkel sincs különösebben bajom, csak megjegyeztem, hogy addig mûsorvezetõ valaki amíg, csúnyán fogalmazva dugható...
Tudom, hogy Lilunak volt a Z+-nál stb...
3/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 15:54:26 3/10
(1635/7203)
Nekem sok bajom nincs az "Ördöggel" de elég érdekesnek tartom, hogy eleinte sehol nincs, aztán megkapja a kölyöklubot, utána meg egycsapásra õ lesz az összes élõ adás nõi mûsorvezetõje Stohl mellett...
Nem baj biztos a tehetség... :)
Érdekes, hogy ahogy Lilu-nak lett komoly kapcsolata, terhes lett stb, már "meg is szabadultak tõle" :)
Na mind1...
pozsizsuzsi 2009 nov. 10. - 18:12:02
(1634/7203)
Ez így már árnyaltabb. Ne lepõdj meg, ha az elsõ kinyilatkoztatásodat felháborítónak találom. Túlbeszéltük.
Bigpapa 2009 nov. 10. - 18:05:07
(1633/7203)
Az olyan fasza, hogy egybõl megpróbálsz engem bekóstolni.Attól,hogy az ismerõsöd,vagy bárkid nem vallja be, attól még élhet ezzel a lehetõséggel.Max. te nem tudsz róla.Én is sok olyan nõt ismerek,aki fekve jutott elõre. Ez van. Ki így,ki úgy.A médiában sok ismerõsöm van. Elég sok képernyõn lévõ nõ jutott így elõre.S azóta vagy ott páváskodnak,vagy eltûntek a süllyesztõben!
pozsizsuzsi 2009 nov. 10. - 17:46:27
(1632/7203)
Köztudott?! Barátaid, rokonaid, üzletfeleid nõtagjai körében ez a bevett szokás? Hát mifelénk nem.
Bigpapa 2009 nov. 10. - 17:42:01
(1631/7203)
Hát ez az! És az a legnagyobb baj,ha egy nõt lekurváznak és az kikéri magának. Pedig köztudott, hogy ha egy nõ elõrébb akar jutni,vagy valamit el akar intézni, a punciját veti be.Ezzel nincs is gond,mert ha van gyomra, csinálja. Csak akkor ne kapja fel a vizet,ha lekurvázzák :)))
Ezért becsülök többre egy útszéli prostit.Mert az legalább nem kamuzza azt, hogy Humán erõforrás és energiagazdálkodási menedzser a 4-es úton,hanem bevállalja ,hogy kurva. :))))))))))
stalone 2009 nov. 10. - 03:51:15
(1630/7203)
Szerintem alapjaiban rossz a koncepció.Arra gondolok ,hogy ez a mûsor valójában mit is mûvel a tehetséges emberekkel.Felszippantja a "semmibõl" rágja Õket,kit rövidebb ,kit hosszabb ideig ,azután "kiköpi" szegényeket.Mondván te már nem termelsz hasznot ,mehetsz.Ja ,hogy tehetséges vagy az nem érdekli a mûsor készítõit.Profit mindenek felett.A nagy hajcihõ csak porhintés.Valaki törõdik a méltatlanul számûzött tehetségek lelkével.Csernus bizonyára segíthetne feldolgozni ezeket az elszenvedett traumákat.Mondhatná:-Amikor BEVÁLALTAD tudtad hogy "EZEK" KIFACSARNAK,LEALÁZNAK!
könnycseppek 2009 nov. 10. - 00:31:22
(1629/7203)
Igazán szólhatna valaki a rendezõnek, hogy egy csoport-produkciónál iszonyatosan zavaró, ha másodpercenként vált a kamera és/vagy mozog/forog/kapkod... gyakorlatilag élvezhetetlen lesz tõle a produkció és épp a lényeget nem láttatja.
Ez egy egyéni elõadásnál elmegy, de ha többen vannak, akkor azt egyben kell(ene) látni és nem az egyének arcát/lábát/hátát nézni külön-külön, lemaradva esetleg egy látványelemrõl.
:-(

Egyébként Tabáni továbbjutásának nagyon örülök:-)
A megzenésített vers tényleg különleges, a srácnak nagyon kellemes hangja van, de valójában nekem sem tetszett igazán EZ a feldolgozás, mert a zene és a vers egyáltalán nem volt összhangban (nem, nem azt vártam, hogy fel akarjam vágni tõle az ereimet:-P).
A gyerkõcöknél szintén ez volt a gond: nem illett hozzájuk ez a szám; talán ha tényleg rokiztak volna...
Katjanak tök jó hangja van, de ez a feldolgozás, legalábbis a hangsúlyozása nagyon furán jött ki.
Mint ahogy nekem az is fura, hogy a zsüri a válogatón elõadott produkcióhoz hasonlítja a mostani elõadásokat. Ha az csak egy válogató, akkor azt nem is látja a nagyközönség, vagyis nekem is pl. tök újdonság volt a bûvész, az artista, és így baromi értelmetlen számomra, hogy 'fejlõdés't kérnek számon rajtuk, meg 'megújulást' (az más kérdés, hogy szerintem ez nem is feltétlenül szükséges).

Kíváncsi vagyok, kik kerülnek még be, mert most van 3-3 táncos, ill. énekes produkció és 1-1 rap, illetve egyéb (;-) -nekem nagyon bejön ez az ütemes-csöves dolog, ezt pl. el tudnám hallgatni 'fejlõdés' nélkül is:-P:-D).
Az lenne egy igazi konkurencia, ha a 'flakonos' srácok is továbbjutnának;-)
(bocs, a neveket nem jegyeztem meg... még;-))


Az Ördög Nóra-témához csak annyit, hogy nekem egyébként szimpatikus, de ez a hülye kérdése engem is nagyon meglepett (épp azért, mert hülye kérdés volt és valahogy eddig nem az jött le 'belõle', hogy hülyeségeket kérdez), ugyanakkor szerintem egyáltalán nem az a kategória, aki csak rossz-házasságot és a fotós-kapcsolatot tud felmutatni a táncos múltján kívül (egyébként meg hogy' jön ez ide?!), mert Õ -tudtommal- valójában a 'háttér-munkák'ból indult és most is szerkesztõként is dolgozik -de az persze nem látszik.
Bigpapa 2009 nov. 09. - 22:38:33
(1628/7203)
Még életemben nem küldtem sms-t ilyen szarra,de még telefonos játékra sem telóztam. Van egy réteg,akik erre vevõk.Ülnek a tv elõtt és a kis agyukkal elhiszik, hogy õk alakítják a mûsorokat.Ki és beszavazzák kedvencüket :))))))))))) Annyira megnézném ezen emberek gondolatait. Olyan egyszerûek,mint a fa ék :)))))))))))))
docc17 2009 nov. 09. - 21:15:11
(1627/7203)
Szerintem elég gyenge az idei felhozatal, persze vannak jók is, de jobban is össze lehetett volna válogatni a versenyzõket... Na mindegy, akinek szerintem mindenképpen tovább kellett volna jutnia: a kislány, aki jazz-t énekel, mert nagyon jó hangja van, és tudja is hazsnálni; a Soldiers Crew, mert a táncosok közül messze õk voltak a legjobbak; és a Kávészünet, mert ritka és igényes mûfajt képviselnek, és mellesleg jó hangja van az énekesnek. Szóval õket eléggé sajnálom, hogy nem jutottak tovább, plusz még talán a táncos csajokat, mert õk is jók voltak, csak tényleg nagyon rámentek erre a szexiségre, és keveset mutattak a technikai tudásukból. A Bad Boyz viszont táncos szempontból nem nagy eresztés, de majd meglátjuk.
Rahel 2009 nov. 09. - 19:51:10 Előzmény Tilda36
(1626/7203)
-Így van!!
Nofri 2009 nov. 09. - 19:39:12
(1625/7203)
http://www.borsonline.hu/news.php?hid=25110

Szerencséje volt a srácnak,hogy nem a TV2-höz került. Már sehol nem lenne.
BlackyDan 2009 nov. 09. - 19:23:04
(1624/7203)
Igazad van :) Csillag születik 1 még számomra nézhetõ volt, ezt a mostanit viszont már fél szemmel "sem" nézem lassan ..