offtopic
Capricornio 2009 okt. 26. - 21:02:22
(683/7203)
Megnézem, mert új, megnézem, mert megnevettet, megnézem, mert kikapcsol és megnézem, hogy véleményt írhassak! Egy könnyed, szombat esti iszogatás mellett nézhetõ mûsor! Nem érdekel, mi van a háttérben!
4/10
1asokközül 2009 okt. 26. - 19:47:25 4/10
(682/7203)
ja, bocs a Szirtes rendezõ... de neki is a színházhoz, színészethez van köze. Az a Fáy Miklós meg nem tudom ki... szerintem senki.
4/10
1asokközül 2009 okt. 26. - 19:44:32 4/10 Előzmény musu77
(681/7203)
Ez az egész elõre meg van rendezve. Nem véletlen, hogy a zsûritagok mind színészek... csak játsszák a szerepüket: vigyorognak, szörnyülködnek... talán a közönség is nagyrészt statisztákból áll... aztán összevágják szépen. Ez is csak egy külföldi mintára készült show. Azért kerülnek be óvodás gyerekek, és olyan emberek mint aki két korsó sört tud meginni egyszerre... stb., mert ez kell a népnek, tudják hogy ha csak egyszerûen tehetséges emberek jutnának be, akkor nem lenne akkora a nézettség. Így viszont lehet röhögni a szerencsétleneken. Tavaly Németországban néztem az ennek megfelelõ "Talent Show" elnevezésû mûsort, ott is volt két figura akik a színpad mellett kommentálták a dolgokat, mint itt a Buci meg a Nóra (engem személy szerint baromira idegesítenek). A kinti mûsorban le is buktak, hogy csak össze vannak vágva a zsûritagok reakciói, mert az egyik csaj haja egyik pillanatban be volt göndörítve, a másikban már szögegyenes volt... Azért remélem a végén olyan ember kerül ki gyõztesen aki tényleg megérdemli...
zgabor121 2009 okt. 26. - 14:50:38
(680/7203)
A 30 továbbjutó helyezései nálam:

tánc:
1.hely Kutyakölykök, Szatmár Kamara
2.hely Soldiers Crew, Csikó Szabolcs,
3.hely Vocal Gag Session, Bad Boyz, Queen Dance, Timesz Girls
4.hely Kollár Betty

ének, rap:
1.hely Veres Róbert- McDc, Tabáni István, Vásáry André, Fekete János–Jammal
2.hely Sebestyén Katja, Brasch Bence, Balogh Brigitta, Kávészünet, Horváth Tamás
3.hely Eõry Viktória, Varga Viktor, Végvári Eszter
4.hely SID

egyéb:
1.hely Inzsöl Gyula, Strokes, Face Team
2.hely Fábry Pál és Laczik László, Galambos Fecó, Hrisafis Gábor
3.hely Big Family, Golden Pyramid
5/10
musu77 2009 okt. 26. - 12:29:10 5/10
(679/7203)
Nem szeretem ezt a mûsort, mégis mi alapján jutnak tovább?
Én elhiszem, hogy nem könnyû különbözõ mûfajban "tehetségesnek tartott" embereket megítélni, jó-e vagy sem, de ha bemegy 8-10 kisóvodás/talán már iskolás (a tojáshéj még a seggükön) és bukdácsolnak össze-vissza, rögtön olvadozni kell tõlük??! Még beszélni is alig tudnak..
És azok, akiknél ilyen hosszú színes rúd volt, mi újat tudnak még mutatni, azonkívül, hogy ütögetik azt a szerencsétlen rúdat a lábukhoz (a palackosok 100-szor jobbak voltak)
A freestyle-rap is elment még, de aki a szájával csinált mindenféle hangot.. háát.. valamilyen szinten végülis tehetséges benne, de egyáltalán nem ebbe a mûsorba való.
monnci 2009 okt. 26. - 11:10:30 Előzmény idõjós1010
(678/7203)
igen. minden embernek megvolt a jól begyakorolt kis elõadása, de aki nem annyira tehetséges, mégis bevállogatták, arra azért kíváncsi vagyok, hogy fog fejlõdni a következõ pár adásban.
én mondjuk a csillag születik-et azért nem szeretem annyira, mert több mûfajból kell kiválasztani a legjobbat. és elég nehéz összehasonlítani egy tánccsoportot egy énekessel. mert pl a megasztár tiszta sor volt, ki a legjobb énekes, ennyi. és ott mindenki ugyanazt csinálta, csak valaki jobban, valaki rosszabbul. ott könnyebb volt választani, mert egy mûfajon belûl történt az egész.
hû ezt elég hülyén fogalmaztam meg, remélem érted.:D
offtopic
monnci 2009 okt. 26. - 10:22:38
(677/7203)
ja, amúgymeg, ne legyünk mindig ilyen maximalisták!

olyan zsûri úgysem lesz soha, aki mindenki elvárásainak megfelel. szóval ezen már kár is kiakadni. nekemis van egy-két ellenszenves ember a zsûriben, dehát ez van. pl ha olyan emberek lennének a zsûriben, akik nekem szimpik, azok valószínû hogy egy csomó embernek irtó ellenszenvesek lennének.
Bigpapa 2009 okt. 25. - 23:55:16
(676/7203)
Nekem ez a kedvencem!

Ez a Kazah megasztár. A gyerek szerintem qrva jó! :)))))))))))A videót meg is nézték eddig 4,682,880-an!

http://www.youtube.com/watch?v=e6kRD0_qTbc&feature=related

Aztán valakit megihletett és megcsinálta ezt a remixet belõle:

http://www.youtube.com/watch?v=wDEdq3vDnWY&feature=related

Mivel a gyereknek rövid idõ alatt kultusza lett, a kinti stáb befuttatta. :)))

És ez lett a vége:

http://www.youtube.com/watch?v=GNNlbuShRlc&feature=related

Szerintem hatalmas arc ez a gyerek.A párom is imádja :)))) Én már letöltöttem magamnak mp4-re:)))))))))))
Rahel 2009 okt. 25. - 20:17:44
(675/7203)
-Vagyis a többi döntés!!:DDD
Rahel 2009 okt. 25. - 20:15:54
(674/7203)
-Ígérem, én továbbengedlek!!:DD

-A többi viszont már a többi zsûritagé lenne!!:DD
Rahel 2009 okt. 25. - 20:00:12
(673/7203)
-Akkor ne fogjad vissza magadat!!:DD
Planetarium 2009 okt. 25. - 19:33:10
(672/7203)
az tûnt nyúlnak :P
Planetarium 2009 okt. 25. - 17:35:59
(671/7203)
a bûvésznél nem tûnt fel senkinek h a csincsillát kb a zsebébõl húzta elõ? kilátszik a szerencsétlen állat farka, még mielõtt a lepel alá nyomkodta volna.. :o)
6/10
idõjós1010 2009 okt. 25. - 16:56:30 6/10
(670/7203)
Sztem nem is rosszul, szóval nem egészen értettem a dolgot, hogy miért nem engedték tovább.
Bár több fellépõnél éreztem azt hogy bejön egy produkcióval amit már hónapok, talán évek óta gyakorol, és profin tud, de nem lenne képes hétrõl hétre egy teljesen új produkcióval színpadra állni. valahogy ennél az embernél is ez volt e benyomásom.
Sorozatfüggõ 2009 okt. 25. - 16:52:02
(669/7203)
Barátnõm hívta fel a figyelmemet a mûsorra, hogy milyen jó volt a múlt héten a Volt egyszer egy vadnyugatos pasi. Megnéztem a youtubon, sajna azóta leszedték onnan. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy felkeltette a kíváncsiságomat a mûsor, és tegnap elkezdtem nézni. Hát én megfogadtam, hogy soha többet.Teljesen egyetértek minden elõttem hozzászólóval. A kicikizett testvérpárnál elszakadt a cérnám, egyszerûen tisztességtelen volt a zsüri,hogy ilyen döntésre kényszerítette õket. Mennyivel volt jobb a gitáros -énekes páros?? A gitáros 3 akkordott hozott összesen, az énekes meg kb. 4-5 hangnyi terjedelemben lamentált. Szánalmas az egész mûsor,a dilettáns zsûritõl kezdve a színfalak mögött ugráló és poénkodó Buciig a celeb Nórikával együtt.
monnci 2009 okt. 25. - 15:29:09
(668/7203)
én azt a tolószékes pasit úgy sajnáltam.:(
õ tényleg szívbõl énekelt, látszott rajta.
nyunyedli 2009 okt. 25. - 14:59:46
(667/7203)
A "jobb oldali bácsiról" csak annyit, hogy a táncos csjoknál azért neki majdnem elcsöppent... a nyála... vén kecske is megnyalja a sót, milyen képeket vágott már?? :D
stone2009 2009 okt. 25. - 14:40:58
(666/7203)
Múlt héten azt mondtam, hogy nem nézem többé ezt a mûsort. Erre úgy alakult, hogy tegnap megint néztem. Most egy fokkal jobban tetszett valahogy. De azért vannak produkciók, amiket nem mutatnék be a tv-ben, mert megalázó a szereplõ részére. Szegény szájharmónikás bácsit nagyon sajnáltam pl. De múlt héten ilyen volt a két korsó sört ivó férfi és a jódlizó nagyi is. :(((( Ezek nem vicces produkciók számomra. Én mindig azon filózok, amikor ilyet látok, hogy ezeknek a szegény embereknek nincsen családja vagy ismerõse? Valaki szólhatna nekik, hogy ez nagyon klassz meg minden, de nem való a nagyközönség elé... Nekem legjobban a gitáros, énekes, verses srácok tetszettek tegnap. Valami újszerûséget véltem benne felfedezni. De lehet, hogy ezt csak én tapasztaltam. Még egy számot simán meghallgattam volna tõlük. A táncos lányok nem tetszettek, de nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan miért nem. Talán ízlések és pofonok... Viszont a rúdtánc bejött. :)) Azért jövõ héten igyekszem nem megnézni a mûsort, mert "Csillag születik" rajongó azért nem leszek.
Naphinel 2009 okt. 25. - 13:27:58
(665/7203)
Azt értem, de minek kell kigúnyolni, meg az az ostoba Szonja mit játssza már az eszét??? Befogom a fülem, hogy ne is halljam... szánalmas liba.
Nem baj, egyszer õ is lesz idõs, akkor majd megtudja, milyen jó érzés, ha kigúnyolják a kora miatt. Kívánom, hogy tudja meg, meg a kritikus, vagy kicsoda is.
Naphinel 2009 okt. 25. - 13:25:45
(664/7203)
Hoppá, én védõnõ hallgatóként nem az angolt néztem (nem is tudok), hanem az egészségügyi vonatkozást :)