10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 18:23:13 10/10
(29569/30469)
Szia Andika!
10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 18:21:23 10/10
(29568/30469)
A messzeségrõl eszembe jutva, szerencsére itt nem tûnik fel a nagy távolság. :)
10/10
andika91 2010 jan. 14. - 18:20:04 10/10
(29567/30469)
sziasztok:)
megnéztem dzsanna amit feltettél youtubra a 160.részt hát nehezen birtam abbahagyni :D köszönöm a videót meg a tartalmat:)

a perro amorból is néztem és tök jó sorozat az is szerintem:)
az entradája az nagyon tetszik meg a fõcímdala is nagyon jó:) Csak furcsa ilyen szerepben látni maritzat :D már nagyonm egszoktam a el rostro de analiában:D
10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 18:19:32 10/10
(29566/30469)
Elsõsorban az egyetem terhelt le, zh-k, vizsgák, beadandó feladatok és volt egy kis gond is a családomban, de most már minden rendben van szerencsére.
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 18:04:49 10/10
(29565/30469)
Nem hagyok én unatkozni senkit sem :)

Köszi, jól vagyok itt a nagy messzeségben - persze számomra ti vagytok messze:)

Mesélj, mi mindent történt veled, amiért így elhanyagoltál minket!
10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 17:32:46 10/10
(29564/30469)
Szia Dzsanna!

Köszi szépen.
Igen észrevettem, bár én anno csak a legelejébe néztem bele, de most lesz idõm egy kicsit felzárkózni. Unatkozni az biztos, hogy nem fogok, már a szabadidõmre is vannak terveim és még egy ki nyelvtanulást is kigondoltam.

És mizujs? Hogy vagy ott a nagy messzeségben?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 15:59:06 10/10
(29563/30469)
Rebienvenida, Ana!

Ezt el sem hiszem, hogy valaki végre levizsgázott!
Gratulálok! Egy kicsit átalakultunk Jencarlos-Más sabe el Diablo fórummá, minthogy Chris még mindig nem alkotott valami megtárgyalni valót. De a Más sabe el Diablo kifutóban van, napról napra izgalmasabb, így remélem, nem fogsz unatkozni :)
10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 13:19:36 10/10
(29562/30469)
Sziasztok!! Szép napot mindenkinek!

El sem hiszem végre túl vagyok az utolsó vizsgámon is és most van több 2 hét szabadidõm :-))) Úgyhogy jöttem is gyorsan szétnézni a fórumon, hogy mik is történtek amióta nem jártam erre, hát nagyon sok minden, ahogy eddig nézegettem.

Belle, Katka remélem nektek is jól alakul az egyetem.
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 03:21:34 10/10
(29561/30469)
MSED - 160. rész - ELJÖTT A VÁRVA VÁRT NAP!

Suzy - Sandro már új, nagyobb lakásban - Camilo, Sandro fia - apasági vizsgálat: DNS

Christian - Martín - Carmelo
Martín közli Christiannal, hogy be kell ülnie az autójába, mert beszéde van vele, de Christian azt mondja, õ ugyan be nem ül, mert ismeri a forgatókönyvet. Azt ajánlja, hogy sétáljanak, de Carmelo nélkül, miután Martín ordít vele, hogy õ nem megölni akarja, hanem a svájci bankszámla iránt érdeklõdik, hiszen csak õ ismeri a lépéseket, amiket meg kell tennie. Christian beteszi a két bõröndjét és a laptopját a csomagtartóba.

Camilot átadják Sandronak, de a gyermek zárkózott

Horacio - Andrés titkárral beszél, aki próbálja õt megvígasztalni azzal, hogy a fény ott van a szívében, ne csüggedjen!

Christian - Martín egy kerthelyiségben kávézik
Martín átad egy kis borítékot, amit Carmelo adott neki tegnap erre az alkalomra: Christian megkérdi mi ez? Kinyitja a borítékot, felolvassa, (Viste que no era tan difícil? - Látod, hogy nem is volt olyan nehéz?)ezután elhomályosul elõtte minden...

Virginia lakásán Manuela-val beszélgetnek, és Virginia rábeszéli Manuela-t, adjon még egy esélyt Ángelnek...

Christian lassan észhez tér Martín kocsijában, aki elõtt egy laptop van nyitva (nem tudni, kié)- megkérdi, hogy csináltad, mire Martín elmondja, hogy preparált volt a papír... - és felelõsségre vonja Christiant, amiért az oroszlánok szájába adta volna a saját bátyját! Christian azt mondja erre, hogy ezt érdemled! A börtönben kell megrohadnod!

ÉS MEGINT A MÁSODIK ENTRADA: AMOR, QUÉDATE!

Manuela már felvette a besos blúzát, jönnek az tolulnak Ángelrõl... és Virginia tanácsa: én a helyedben adnék neki még egy esélyt!:) Benyit ÁNGEL, és veszekedni kezdenek...

HATALMAS JELENET - CHRISTIAN HALÁLA

A kocsiban ülnek még mindig, Christian sír, és azt kérdi: meg fogsz ölni, ugye? Fejfájást okoztam neked, ezért meg kell halnom, és nem számít, hogy a testvéred vagyok! Martín, én szerettelek, de túl késõn jöttem rá, hogy te belül üres vagy, és senki a világon nem érezhet mást irántad, mint gyûlöletet és undort!
Martín fagyosan azt mondja: nem én öllek meg! Te ölöd meg magad! Azután, hogy kiderült, homoszexuális vagy, a szégyent nem bírtad elviselni, és... ezzel Christian kezébe csak egy revolvert... Christian elképed, de hamar észhez tér, és Martínra fogja a fegyvert, aki mint egy oroszlán-szelidítõ, bûvöli, és megkérdi: megölsz engem, a testvéredet? Christian sír, a keze remeg... Martín lassan kiszáll a kocsiból, háttal áll neki, de Christian leteszi a fegyvert Martín ülésére... és csak sír, sír, amikor a másik oldalon megáll Carmelo az ablaknál, ráfogja a fegyvert, és lõ! Christian elborul az ülésen, Martín nem fordul meg... a maga módján bõg... és megfagy... bõg és megfagy, miközben azt rebegi: a testvérem volt! De ez nála nem tart sokáig, mert mint tudjuk, ez egy érzéketlen rohadt dög!

Ángel és Manuela még mindig veszekszenek: a téma, miért nem tud megbocsátani neki Manuela? A nagy kiabálásban Ángel csak késõn hallja meg, hogy Manuela sírva már azt kiabálja, hogy én senkit a világon nem tudok szeretni, csak téged! El vagyok kárhoztatva, csak rád tudok gondolni... alig tudtam magam visszatartani eddig, hogy meg ne csókoljalak... na, meg ilyenek! :) Ángel is sír, és egy pillanatra úgy tûnik, mintha elutasítaná, de aztán azt mondja, hogy: Manuela, én nélküled nem létezem, nem lélegzem! A képeim, a szívem, a lelkem, mind a tiéd! Indul az AMOR QUÉDATE, jönnek a beso-k... amikor dörömbölnek az ajtón... majd Horacio kétségbeesett hangját halljuk: Manuela engedj be, el vagyok keseredve - szükségem van rád! Bejön, átlátja ugyan a helyzetet, de a saját baja elhatalmasodik, önzõvé válik, és azt mondja, látom, hogy rosszkor jöttem, de szükségem van a barátnõmre! Ángel udvariasan átadja a terepet, és azzal búcsúzik, hogy késõbb találkoznak... Manuela nagy szívfájdalommal néz utána.

Topo a bárban beszélget Lola-val, ki akarja deríteni az igazságot, merthogy Perla bogarat ültetett a fülébe... - megkéri a lányzó kezét, és megkérdi, hogy lakna-e vele a nagymama házában, illetve hogy fizeti a tanulmányait, mert ugye ez a szándéka?

Martín hazaér, totálkáros a pali: italt tölt, de képtelen meginni, a földhöz vágja a poharat, és emlékezni kezd Esperanza-ra, amikor Christian és a barátok szurkoltak neki a szexuális kapcsolathoz, hogyan vágja át a lányt... aztán eszébe jut, amit Christian mondott halála elõtt: Olyan akartam lenni mindig, mint te! Te voltál az ideálom, de túl késõn jöttem rá, ki is vagy valójában! Martín a második italt tölti ki, de képtelen inni... sír. Megint emlékszik, ahogy Christian azt mondja: Szemét vagy! - Martín azt mondja: Nem akartalak megölni! Megint egy emlék: Chrisitan vallomása a dvd-n - mire Martín azt mondja magában: mi mást tehettem? Nem hagytál más lehetõséget!

Horacio halálra aggódja magát Christian távozása miatt, de Manuela azzal vígasztalja, hogy hamarabb, mint gondolná, elõkerül, mert elküldte a Martín elleni vallomását, így az ügy hamar lezárul, és boldogan élhetnek majd... Horacio nem olyan biztos benne, de Manuela Ángellel példálózik. Horacio azt kérdi, hogy mostantól együtt fogtok élni? Manuela válasza: nem tudom, de nem is érdekel más, mint hogy szeret, és én is szeretem õt, a többi nem számít, csak legyen vége a rémálomnak!

Carmelo jelent Martínnak telefonon: Minden elrendezve, a fegyveren Christian ujjlenyomata, már csak az a kérdés, mi legyen a laptopjával? Martín azt mondja, õt nem érdekli, de Carmelo szerint lehet rajta értékes adat. Martín elutasítja azzal, hogy ami értékes adat van, az az õ computerén van. Carmelo megkérdi, mi legyen akkor vele? Törd össze! - Carmelo kaján vigyorral a képén teszi le a telefont..


**********************

ELÕZETESBEN:

León és Carmelo ünneplik a lapotp társaságában Martín vesztét

Christian anyja (úgy néz ki, mint egy szabadnapos mosónõ most) megkapja a hivatalos értesítést a fia haláláról...

Ángel és Manuela folytatják: Amor, quédate! :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 13. - 20:16:08 10/10
(29560/30469)
Szia, Andi!

182 részes lesz a MSED, és ma vagyunk a 160. résznél, tehát febuár 12-én lesz vége...
10/10
andika91 2010 jan. 13. - 17:27:35 10/10 Előzmény dzsanna3
(29559/30469)
amugy csak azért kérztem hogy megemlíthetlek e mert azt ondtad multkor hogy nem birnak téged a moderátorok...
10/10
andika91 2010 jan. 13. - 17:24:53 10/10 Előzmény dzsanna3
(29558/30469)
Szia dzsanna!!
írtam most is egy levelet és mondtam hogy vagy töröljék a fórumot hogy te meg tudd nyitni vagy pedig adják át neked :)
remélem visszaírnak vagy lesz azért valami :)

Egyre izgalmasabb ez a MSED :D köszönöm a mostani ismertetõt is :) már alig várom hogy láthassam azt a részt ami ma lesz :D
amugy hány része lesz még neki?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 13. - 03:10:12 10/10
(29557/30469)
MSED - 159. rész

Húúúúúúúúú! HOLNAP LESZ A BESO!!!!

Szóval, Martín kiadja az ukászt Carmelonak, hogy találja meg azonnal Christiant. Carmelo éppen Leónnál ücsörög, aki elõtt egy rakat ékszer van az asztalon, amit Pricipe-vel akarnak üzletelni... (Nagyon az az érzésem, hogy az ékszerek a MSED elsõ részében Ariana által kiállított, és Ángel által Martín utasítására elrabolt ékszerek)

Carmelo megkeresi a New York-on kívüli szállodák listáját a neten, és elkezdenek telefonálgatni...
Carmelo sikerrel jár, és azonnal hívja Martínt további utasításért.

Christian felhívja Horacio-t, és közli vele, hogy õ képtelen lenne börtönbe vonulni, márpedig Horacio biztosította róla, hogy nem úszhatja meg, ezért bocsánatot kér tõle, és elbúcsúzik azzal, hogy talán külföldre távozik egy idõre, és reméli, hogy ha évek múlva is, de találkozhatnak még... Horacio könyörög a Martín elleni vallomásáért, mire Christian megnyugtatja, hogy megkapja a vallomását postán, amivel õ és a Dávila família elégedett lehet, majd szerelmet vall, és bontja a vonalat. Horacio összezuhan... Christian beteszi a laptopot a válltáskájába, és lemegy...

Ángel lakásán beszélgetnek még mindig Jimmyvel és Manuelaval arról, hogy mi legyen a következõ lépés: talán megkeresni a Jimmy elleni koronatanút... egyszercsak Manuela összeroppan, és közli, hogy õ egyáltalán nem olyan erõs, mint amilyennek látszik, sõt: rettenetesen fél... hirtelen megfordul, és Ángel szemébe néz és azt mondja: nagyon féltelek téged... Ángel elolvadva feláll, mélyen egymás szemébe néznek, és .... és: Manuela a vállára borul... Ángel se élõ, se holt, amikor Manuela elbúcsúzik.

Lucas, Virginia és Ariana - Virginiáék háza elé érve ésreveszik, hogy két detektív követi õket. Felmennek a lakásba, és Virginia lelkére kötik, hogy még véletlenül se hívja fel, vagy érintkezzen Jimmy-vel! Közben megcsörren Lucas telefonja, az a fickó hívja, aki Ángel legutóbbi kiállítását és újságíró-találkozóját szervezte. Közli, hogy mellette ücsörög a Latin élet c. magazin fõszerkesztõje, és amellett, hogy azon nyomban kér 10 képet Ángel képeibõl a következõ kiállítására, interjút is kell adnia a magazin számára. Lucas szabadkozik, de aztán feltételként szabja, hogy ok, de csak akkor megy bele Ángel az interjúba, ha a kiállítást és a partyt Ariana Dávila szervezheti... Így egycsapásra melót is szerzett kedvenc barátnõjének :)

Carmelo megérkezik a szállodába, ahol Christian éppen a portással beszél, és kéri, hogy adják fel a borítékot, amit szorongat, de a hölgy azt mondja, hogy a mai posta már elment, legközelebb holnap reggel viszik el. Christian kéri a számlát, és hogy hozzák le a csomagjait. A londiner felmegy a szobájába, és amikor lejön, Carmelo kezet fog vele... majd kimegy, ahol a kocsiban Hierro várja. Elmondja neki, hogy egy borítékot adott le a portán a kistesó, és hogy nem tudja hová ment, de a csomagjai lent várják.
Viszont a borítékot átnyújtja Martínnak. Martín beteszi a laptopjába, és megnézi a vallomást, közben levegõ után kapkod... Carmelo kiszáll, és visszamegy a szállodába ezalatt...

Ángel festeget, Jimmy pedig azt mondja neki, hogy Manuela halálosan szerelmes belé. Ángel azt válaszolja, hogy õ is szeretne ilyen biztos lennei ebben, mert szerinte az ügyésszel hajt - de Jimmy biztosítja róla, hogy látta, amint a szemébe nézett, s szerinte, ha õ nincs éppen jelen, akkor semmi sem tartja vissza :) Hozzáteszi, hogy csak akkor jön rá az ember, hogy kit szeret igazán, amikor éppen elveszíteni látszik õt... Ekkor kopognak, Lucas jön fülig érõ szájjal, hogy értesítse a koktél-partyval egybekötött kiállítást, de Ángel kiakad: semmi szín alatt nem megy el... Lucas addig beszél a lelkére, hogy Ariana szervezi, és hátvédként ügyel minden újságíróra, meg veszélyes emberre, meg hogy szüksége van a pénze, meg hogy neki is érdeke ez, ha ebbõl akar élni - Ángel azt mondja: Ne zsarolj! De Jimmy is rábeszéli, így aztán belemegy azzal a feltétellel, hogy semmi szín alatt nem publikálhatnak róla egyetlen fotót sem!

Christian visszaérkezik a szállodába, kéri a számlát és a csomagjait - megkapja, és a portás szép napot kíván neki, mire õ azt válaszolja: ma szép napja lesz, az biztos - és a vállán lóg a laptoptáska, a két bõröndöt kihúzza a kocsijáig, ahol ráköszön Martín Carmelo társaságában. Christian ereiben megfagy a vér...

******************************

ÉS AZ ELÕZETES:

Narrátor - Holnap lesz a nagy kibékülés, és a várva várt csók! (Ezt így a képünkbe mondta!:)
- miközben végre kockás dzseki és fodros hálóing - és ott állnak, és... na jó, mindent azért nem kell tudnotok elõre :)

Christián remegve kérdezi Martínt: Most meg fogsz ölni? - következõ kép: bent ülnek a kocsiban, és Martín azt mondja: Te nem fogsz megölni! - Christian fogja rá a fegyvert - remegõ kézzel...

A narrátor szerint a sorozat legizgalmasabb része lesz holnap... Ojalá! :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 13. - 01:18:45 10/10 Előzmény andika91
(29556/30469)
Én nem vagyok sem bûnözõ, sem okom nincs arra, hogy bujdokoljak még a moderátorok elõl sem, úgyhogy nyugodtan megemlítheted a nevem, legfeljebb figyelmen kívül hagyják a kérést. De szerintem hagyd annyiban a dolgot...

Nemsokára kezdõdik a MSED - írom a tartalmat, és teszem fel a videókat...
10/10
andika91 2010 jan. 12. - 17:33:40 10/10
(29555/30469)
de akkor is az én nevemmel lesz még a topik :( és én nem tudom mivel kitölteni:( szerinted egy olyan levelet küldhetek nekik amiben mondom hogy a te nevedre tegyék át? vagy téged inkább ne emlytselek nekik?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 12. - 16:14:01 10/10
(29554/30469)
szia, Andi!

A MSED-tartalmat nagyon szívesen!
(szerintem írd be, hogy nem tartasz rá igényt:)
10/10
andika91 2010 jan. 12. - 15:42:01 10/10
(29553/30469)
Szia dzsanna:)
nagyon köszönöm a MSED tartalmát:)
elõször is: nem válaszoltak még a levelemre semmit sem:( és küldtem nekik egy másikat is:) de most ha erre sem akkor mi legyen a jencarlos topikkal?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 12. - 03:07:36 10/10
(29552/30469)
MSED 158 - tartalom

Szóval: Mike nézi a tévét kigúvadt szemekkel, mert éppen Jimmy szökésérõl adnak hírt... de: megcsörren a telefonja, és Jimmy jelentkezik, aki azt mondja, hogy nem tud majd telefonon kapcsolatot tartani vele, mert nyilván Mike-ot, mint a legjobb barátját mostantól figyelik, majd valahogy jelentkezik. Megkérdi, hogy Soto kapitány még mindig kételkedik-e benne, de Mike azt mondja, úgy érzi, valami megváltozott... Jimmy azért figyelmezteti, hogy egyelõre ne bízzanak benne.

Topo és Perla beszélgetnek: Perla megkérdi, meddig marad az apja. Topo azt mondja, reméli, hogy még néhány hónapig, de Perla azt mondja, tudnia kell valamit, mielõtt túl késõ lenne...

Christian elmegy az anyjához, és ha tetszik, ha nem, elmondja a kedves mamának Martín összes gyilkosságát, de a mamácska csak gúnyolódik, és elküldi melegebb éghajlatra a kisebbik gyermekét, mondván, a kutya sem kíváncsi ilyen háládatlan kölyökre azok után, amit Martín és õ tettek érte egész életében... De Christian nem hagyja magát, és közli az anyjával, jobb ha eltüntet minden nyomot máris, mert õ Martín bûntársa a bûnüldözõ szervek szemében... A mama még mindig mostohát játszik vele, amikor Christian azzal búcsúzik, hogy Martín mindenre képes: beleértve õ és a mama meggyilkolását is, ha veszélyt érez. Amikor távozik, a kedves anyuka szemei könnyekkel telnek meg...

Perla elmondja Toponak mit látott: Lola és a kedves papa a ruháját rendezgette, mint akiket éppen megzavart valamiben a jöttével... Toponak a fejébe veri, hogy Lola nem neki való, és kész!

ÉS ÁNGEL FELVETTE A BESO-S DZSEKIT: A PIROS-FEKET KOCKÁSAT!

Namármost ebben a besos dzsekiben reggelizik Jimmy-vel és beszélgetnek a börtönkajáról, Ángel képeirõl, stb - de kit érdekel?! A fontos a dzseki!

Martín jó édesanyja telefonál kedvenc tömeggyilkos kisfiának, hogy azonnal látogassa meg, mert Christian ott járt, és mondott olyan dolgokat, hogy ihaj... Martín azonnalra odaígéri magát...

Manuela és Horacio az irodájuk elõtt beszélgetnek, amikor megrohamozzák az újságírók õket a rengeteg kérdéssel: tudott-e Jimmy szökésérõl, segített-e neki, merthogy a sógora... de Horacio elcibálja Manuelat az irodába, ahol az új titkár közli, hogy ami kint várta õket az, semmi, mert az összes újság kereste õket már telefonon, és ha Horacio meghatalmazza, akkor majd õ beszél velük, hogy nekik semmi közük hozzá.. Horacio elgondolkozik...

Manuela felhívja Ángelt, és megkérdi, hogy van Jimmy, majd elmondja, hogy bûnözõnek érzi magát, és õ még soha életében nem követett el ilyesmit... Ángel bocsánatot kér tõle, de Manuela elhárítja: nem a te hibád! Viszont beszélni akar Ángel-lel ( JÓ JEL! ) és azt mondja, hogy délben felmegy hozzá...

Martín a kedves mamával beszélget Christianról annak lakásán. A mama elmondja, hogy Christian miket mondott, és hogy gyilkosságokról, meg alja-néppel való kapcsolatokról... Martín ideges, hogy miért nem akkor hívta õt, amikor ottjárt, merthogy õ napok óta nem éri el telefonon sem...
Martín azt mondja az anyjának, hogy csak azt teszem, amire te tanítottál...

Christian egy szállodai szobában, kinyitja a laptopot, felhelyez egy kamerát, betesz egy dvd-t és elkezdi a vallomását...

Martín a mamával- Hol van Christian? Mit akarsz tõle, kérdi a mama. Martín - anya, Christian a testvérem, csak nem képzeled, hogy ártanék neki? Beszélgetni akarok vele. A mama visszagondol Christian megjegyzésére: Martín téged is és engem is meggyilkolna, ha kereszteznénk a terveit. A mama ennek ellenére azt mondja: Christian egy a városon kívül van még néhány napig egy szállodában.

Martín felugrik, felhívja Carmelo-t, és utasítja, hogy azonnal találja meg Christiant! Az anyja elképed, és megint könnyezni látszik...

Mikie Silvanaval beszélget Jimmyrõl a rendõrségen... Elmondja, hogy az elõbb hívta õt Jimmy, Silvana pedig azt, hogy õ hogyan találkozott vele. Ebben a pillanatban Soto kapitány összehívja a háza népét, és bejelenti Jimmy szökését, és azt ,hogy Mike-nak semmi köze az egészhez...

Christian befejezi a vallomást, kiírja dvd-re, beteszi egy borítékba, megcímezi (nem tudni kinek), és még egy biztonsági másolatot készít a gépen egy virtuális meghajtóra, majd a portán leadja a borítékot...

******************

Elõzetesben:
Martín Acero kartárs kezében egy dvd - gyanús! - és ordít, hogy a tesó elárulja - majd Carmelo közli, hogy megvan a szálloda...

Ángel, Jimmy és Manuela beszélgetnek Ángel lakásán...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 11. - 22:42:50 10/10
(29551/30469)
Még egy kép az NBC Tonight Show-ból:
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 11. - 22:22:51 10/10
(29550/30469)
Szép álmokat neked - és semmi gond...