10/10
andika91 2010 jan. 20. - 18:42:17 10/10 Előzmény dzsanna3
(29609/30469)
köszönöm dzsanna a tartalmat :)
a képek is nagyon jók a jencarlos topikban :)
10/10
andika91 2010 jan. 20. - 18:41:23 10/10
(29608/30469)
Sziasztok :)
gratulálok Katka :)
10/10
offtopic
Katka2 2010 jan. 20. - 18:02:48 10/10
(29607/30469)
Sziasztok Mindenki!
KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZEN vagyok!
Ma volt az államvizsga:))))Ötös lett!
A diplomaosztó után, ha magamhoz tértem jelentkezem:))))))))))))
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 20. - 01:45:53 10/10
(29606/30469)
Sziasztok!

Ma nem lesz tartalom, nem töröm magam :(
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 19. - 03:11:00 10/10
(29605/30469)
MÁS SABE EL DIABLO - 163. - 2010 01 18.


Lucas - Ariana
Valaminek lennie kell, ami bizonyíték lehet Martín ellen. Taxi érkezik... Ariana érte megy... Lucas emlékszik a régi idõkre, hangosan, de Virginia ér a háta mögé, és hall mindent: 14 éve?

Manuela - Horacionak igaza van, és ez egy olyan háború, amit sosem nyerhetünk meg. Jimmy - És mit tegyünk? elfogadjuk. Manuela - nem tudom mennyi ideig bírjuk így. Biztos vagyok benne, hogy sosem érkezik meg a felvétel, amit Christian küldött... Ángel - bizonyítékot kell kreálnunk. Olyan csapdát állítunk neki, amilyet õ nekem!

Ariana - Lucas - Virginia - Szóval kapcsolatod volt vele a házasság alatt.
Ariana - apád sosem tudta meg.... Virginia - és mi sem... Nem tudom elhinni.
Ariana - elmondok neked mindent, ha tudni akarod.
Virginia - ne! Jobb, ha holnap visszajövök...

Topo - Perla - Az a fontos, hogy együtt vagyunk. Hallottál valamit Cachorro-l, Topo? Topo - Diablo és én azt hisszük, hogy meghalt, mert Hierro megölte Marinat, és õ vele volt. Marina halott, Topo?
Gregorio-t is megölte valaki. Néha azt gondolom, hogy kábítószer-ügy miatt volt. Topo visszaemlékszik Cachorro vallomására, miszerint õ gyilkolta meg Gregorio-t. Topo - nem ez volt, Perla. Cachorro bevallotta Diablonak, hogy megölte Gregoriot Hierro parancsára.

Martín - Carmelo
Christiannnak igaza volt, minden tranzakció automatikusan mûködik. El tudod képzelni, mennyire hiányzik a testvérem? Csak alá kell írnom... 20 millió dollár regisztrálva... minden rendben.

Topo - telefonon beszél, készen vannak a föld papírjai... Apuka megkérdi, hogy az életbiztosítás is megvan-e, de arra még várni kell. Fûzi apukát, hogy engedje meg, hogy õ tartsa el ezentúl, és maradjon itt.
Apuci megkérdi, hogy elkísérheti e a bankba a pénzért... :) Kellene egy kis pénz, hogy valami ruhát vegyek, mert szégyent hozok rád, fiam... Topo ad neki, s amikor távozik, az öreg undorító vigyorral néz az ég felé (ez van ráírva a pofájára: de jó, mostantól nem kell dolgoznom, csak pumpolni a fiamat)


ENTRADA - AMOR QUÉDATE...

Perla elmeséli a szüleinek, hogy Cachorro ölte meg Gregorio-t.
Kopognak és a szociális munkás érkezik.

Martín beszél vkivel az irodájában, és a lakása eladásáról tárgyal. Az illetõ este elmegy megnézni a kéglit.
Titkárnõ belép - Készen vannak a kórházban a vizsgálatokkal, elszállíthatják Christian testét - mondja Martínnak
Martín - Akkor tudja, hogy mit kell tennie, Marisela, ugye? Értesítse anyámat is.

Graciela egyedül a hatalmas villában, mint egy szellem lépdel lassan, kezében Christian fotójával, és leül az étkezõben. Visszaemlékszik Christian utolsó szavaira:
- mindig szerettem volna, hogy szeress egy kicsit, de...
Graciela nézi a két fia képét, istentelen zene szól... megint emlékszik Christian szavaira:
- Addig nem megyek innen, amíg meg nem tudod, kicsoda is Martín... Mindig védted, és minek? Hogy valamire büszke lehess! És tudod miért? Mert te nem vagy senki! Mama, néha azt gondolom, hogy nincsenek is érzéseid!
- csörög a telefon - Marisela az. Átadja az üzenetet, és azt mondja, ha szüksége van bármire, csak szóljon.
Graciela - nekem nincs szükségem semmire... és sírva a földre borul..

Kétségtelenül Sandro az apja Camilo-nak a DNS-vizsgálat szerint - mondja a szociális munkás...

Manuela és Andrés Ángelrõl beszélgetnek... Horacio nem ment dolgozni. Christian és Horacio kapcsolatáról beszélgetnek.

Ángel és Jimmy
Ángel - Martín teljesen egyedül van, mert Cachorro szerint Carmelo is átvágja... Principe-vel is kapcsolatban van.
Topo érkezik. Mi történt? - kérdi
Minden reményünk elszállt, mert Christian valószínûleg öngyilkos lett- mondja Ángel.

Két újságíró nyomoz az ügyben. Manuela-t állítják a középpontja. Téziseket állítanak fel, és rájönnek, kik vannak érintve. Az egyik azt mondja, beszélnie kell Manuelaval személyesen. Szeretné látni Manuela fizikai reakcióját, amikor felteszi a kérdéseit. El is indul hozzá.

Topo Átkozott Martín, megölte a saját testvérét. Jimmy - Nincsenek érzései - Ángel: Csapdát kell állítanunk neki.
Jimmy - meg kell tudnunk, milyen üzleti kapcsolatban van Principe-vel. Topo, tudsz ebben segíteni.
Ángel - Cachorro tudott mindenrõl. Topo, Ronco biztosan tud mindent. Topo - de õ nem fog mondani semmit, senki sem mer kikezdeni Pricipe-vel.
Topo - meglátom, mit tehetek.

Rendõrkapitányság - Mike egy kollégával vizsgálnak egy dossziét, Silvana utána bemegy Mike után az irodába, és megkérdi, tud-e vmit Jimmy-rõl. Mike - nem kockáztathatok kapcsolatba lépni Manuelaval vagy Virginia-val, így nem tudok semmit. Silvana felajánlja, hogy õ közvetít közöttük, mert rá nem gyanakszanak. Hozzáteszi, hogy mindenképpen elmegy ma délután Ángel-hez, de Mike nem akarja hallani a részleteket. Silvana elindul Ángelhez.

Soto kapitány visszaemlékszik a börtönben tett látogatására - amikor Jimmy azt mondja, valami nagyon nagy hatalmú ember állított csapdát neki, nagyön közeli környezetében... benyit Uribe hozzá, de a kapitány rezignáltan lerázza - távoztában Uribe azt mondja: Legyen átkozott!

Az újságíró be akar lépni Manuela irodájába, de Andrés nem engedi, és ajtót nyit neki, de a fickó eltökélt, és vár..

Soto kapitány gondolkozik erõsen, nézegeti a rengeteg papírt az asztalán, és felvesz egyet közülük: Romero és Uribe... felvesz egy másikat: Romero és Uribe... keres, kutat, és talál még egyet: Los Hamptons - Romero és Uribe (Mindegyikben lelõnek vkit) Jimmy hangját hallja: az árulók nagyon a közelünkben vannak... az öreg végre rájön: Romero és Uribe!

*************************

Elõzetesben

Ángel azt mondja Silvananak, hogy õ nem tud mást szeretni, csak Manuelat
Romero és Uribe érzik a vesztüket
Martín Wooooooooow Ángel szembenéz apucival! (legalábbis a képek ezt akarják elhitetni)
10/10
andika91 2010 jan. 17. - 18:15:48 10/10
(29604/30469)
köszi :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 17. - 17:53:15 10/10
(29603/30469)
A MSED-ben legalább 3 entrada volt, ha nem több :)
Az Amor quédate a 100. résztõl ment november 10-éig, amíg a Búscame cd meg nem jelent, aztán visszatértek a Más sabe el Diablo entrada-hoz, és most, hogy kibékültek, megint az Amor quédate megy...
10/10
andika91 2010 jan. 17. - 13:27:27 10/10
(29602/30469)
dzsanna: ez megy a telemundon a reklámokban?

http://www.youtube.com/watch?v=Rdfc5Hl5kaE&feature=player_embedded
10/10
andika91 2010 jan. 17. - 13:13:00 10/10
(29601/30469)
:) azokat már nemsokára írom ki dvdre és végre tvben is megnézhetem a 30as részeket:) már nagyon várom csak még nem jött ki a 4,7Gb...
amugy nekem is furcsa hogy ilyen nagy a szakálla de így is jól néz ki nagyon :D
most az entradaja az más? csak azért kérdezem mert azt mondtad hogy szól benne az Amor quedate:)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 17. - 12:36:51 10/10
(29600/30469)
Nekem a 20-as, 30-as részek tetszenek :) Nem vagyok oda ezért a szakállért :)
10/10
andika91 2010 jan. 17. - 11:54:58 10/10
(29599/30469)
:D
én is várom már nagyon szemét Martín...
de voszont olyan jó látni hogy Angel és Manuela újra eggyütt vannak :D
nehezen tudok elszakadni a 160as részektõl is :D már egy csomószor megnéztem õket :D
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 17. - 07:29:53 10/10 Előzmény andika91
(29598/30469)
Szia, Andi!

Nagyon szívesen! Most már ugyan alig várom, hogy megbukjon al Hierro, de felemás érzésekkel, mert ugyanakkor vége is lesz a sorozatnak :(
10/10
andika91 2010 jan. 16. - 09:34:36 10/10
(29597/30469)
szia dzsanna :)
nagyon köszönöm a filmismertetõt:D
jah és azt is hogy feliratoztad:)
a jencarlos opikról egy moderátor sem írt semmit sem:(

amugy mostmár akkor neked is adom nem is írok bele én már :)
de annyit még mondok hogy nagyon jók a képek amiket beletettél:)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 16. - 03:06:10 10/10
(29596/30469)
MÁS SABE EL DIABLO 162. rész

Titkár - telefonál - belép Virginia az irodába - Miben segíthetek... Virginia vagyok, Manuela testvére... Manuela? Horacio- Szia! Veled akarok beszélni, és Manuela-val! Horacio dícsérgetni kezdi a titkárt... Virginia zavarban van... Sokat késik Manuela? - Horacio - egy hotelben van Ángellel, szerintem egész nap nem látjuk majd...

Valami történt Jimmyvel? Nem Jimmyrõl van szó, hanem Christianról... Virginia elmondja, hogy telefonon hallotta Graciela-t... Mit mondott? Virginia Martín hívta kiabálva, hogy számon kérje, miért lõtte magát fejbe Christian... - legalábbis úgy öngyilkosságnak néz ki...

Horacio összeroppan... sírva fakad. a titkár nézi õt, amint Viginia-ba kapaszkodik...

Hotel - AMOR MINDEN MENNYISÉGBEN - közben szól a Cuando pasas en mi lado... ESTES DONDE ESTES... me llevas contigo... este donde este, yo te llevo aqui conmigo...
Nagyon jó jelenet :) fekete selyem ágynemû :)

Horacio - ez egy félreértés... annak kell lennie. Ez lehetetlen! - sír. Megyek megkeresem... Õ a võlegényem, mit gondoltok, itt fogok várni?! Nem mehetsz, mondja Virginia - te hivatalosan nem tudhatsz róla, mit mondanál? - Horacio - Ez egy rémálom!

Soto kapitány - kopognak és a kolléga lép be, aki a bankszámlákat ellenõrizte...
Tudni akarja, milyen gyanúról van szó, de Soto azt mondja, nem magyarázhatja meg, mert pontosan õ sem tudja, mit keres... Soto azt mondja, nem érzi magát biztonságban, hogy ott beszélgessenek az irodájában, ezért elmennek valahová... a két korrupt gyilkos dög kollégája félelmükben összecsinálják magukat:) Egy harmadik kolléga odalép hozzájuk és azt mondja, szerinte Soto kapitány elég furcsán viselkedik újabban...

Szálloda - fagyiznak a szerelmesek az ágyban :) Abban maradtunk, hogy nem beszélünk a jövõrõl, csak a márl, mondja Ángel... Manuela viszont ellenkezik, gyerekünk lesz, muszáj a jövõrõl beszélnünk. Csak azt tudom mondani, hogy szeretlek téged, és õt - utal a gyermekre... semmi más nem számít...
Hogy végzõdik mindez? - kérdi Manuela. Martín bukásával - válaszolja Ángel...

Christian küldött egy vallomást Horacionak, és utána elhagyta az országot... Ángel szerint ez nagyon jó hír... Manuela azt mondja, hogy Osvaldoval kell találkoznia a vallomással... Ángel azt mondja, megyek veled! Manuela tiltakozik, hogy az nagyon kockázatos lenne, de Ángel azt mondja, a vallomással együtt neki is fel kell fednie magát, úgyhogy vele megy. Manuela azt modnja, nem csak te vagy benne Ángel, hanem mindannyian...


Horacio még mindig sír - Virginia vigasztalja... Horacio nem hiszi, hogy Christian öngyilkosságot követett volna el. Miért nem hívott engem? Miért nem mondta? - kérdi Horacio
Csörög a telefon - Manuela az...

Virgina - valami borzalmas történt Christiannal - Úgy néz ki, öngyilkosságot követett el... Ángel is megkövül a hírtõl, nem csak Manuela!

És az AMOR QUÉDATE újra az ENTRADA-ban... de szép! :)

Egy presszóban ül Soto kapitány a kollégával - mesél neki Jimmy ügyérõl, és elmondja, furcsán kezdett el viselkedni egy idõben, mintha mindenkire gyanakodott volna, késõbb azt állította a börtönben, hogy csapdába csalta egy magas pozíycióban lévõ nagy hatalmú személy, de nem nevez meg senkit, mert senkiben sem bízik. Azt hiszem Mike Sanchez tud valamit, de nem mond semmit. - A kolléga azt mondja a kapitánynak, a bankszámlák alapján mindenki tiszta a kapitányságon... de kapcsolatban maradnak, kiderítik, mi van a háttérben...

A srácok árulják a drogot rendesen Queens-ben, és tejelnek Principe emberének, aki elmondja, hogy Principenek gondjai vannak a drog-utakkal kapcsolatban...

Carmelo vezetés közben megnyugtatja Martínt, hogy semmi sem hozhatja kapcsolatba Christian halálával. Azt mondja álnokul, hogy minden az ellenõrzése alatt van... Martín rábólint. Csörög a telefon, León az, azt mondja Principe találkozni akar vele... León azt mondja, hogy nem játszhat Principével, ahogy mással szokott, vacsoráznia kell vele, ha úgy akarja - csak nyerhet vele (2 milliót havi kamatát), ha elmegy...

Topo a drog-dealerekkel beszélget - azt mondja nekik, hogy valami becsületes munka után kellene nézniük...

Suzy és Sandro sétálnak az éjszakában... Házassági évfordulót ünnepelnek mindjárt egy étteremben... Suzy azt ajánlja, hogy menjenek a közeli étterembe, ahol Salsa zene van... :)

Hazaérnek, és Perla várja õket új ruhácskájában, és közli, hogy Topoval randizik... elmondja, hogy Lolaval szakított a fiú, amikor rájött, hogy csak érdekbõl volt vele...
Juniort rájuk akarja bízni... (ugrott a salsas étterem) Perla rákérdez, hogyhogy ilyen korán hazajöttek, talán valami programjuk van? - de azt felelik, csak annyi, hogy az unokájukra vigyázzanak..


Ángel lakásán a csapat - téma Christian halála...

Horacio - azt mondta nekem, hogy idõvel újra akar látni engem, néhány éven belül együtt lehetünk! Abszolút biztos vagyok benne, hogy nem lett öngyilkos! Õ az én võlegényem volt, nem lett volna képes rá... Arra sem volt képes, hogy szembenézzen velem, ezért mondom, neki nem volt bátorsága ilyesmire! Nem ölte meg magát! Szerintem Martín megtalálta a vallomását, mielõtt Christian elküldte volna nekem...


Perla és Topo egy étteremben - Topo udvarolgat, hízeleg :) Lolaról beszélnek... Topo azt mondja, sosem volt szerelmes Lolaba, mert csak õrá, Perlára gondolt végig


Ariana és Lucas szervezik Ángel interjúval egybekötött bemutatóját...
Aztán Christian a téma itt is. Ariana azt mondja, Virginia meg van gyõzõdve róla, hogy Christian halála is Martín lelkén szárad...
Lucas megjegyzi, hogy ismeri az anyjukat, és sosem értette, miért olyan rideg az egyikkel, míg a másikat isteníti, csodálja...

ACERO mama üldögél a sötétben, és emlékeznik az utolsó találkozására Christiannal, amikor a szemére vetette, hogy õ mindig Martín-hoz mérte õt, és semmibe vette...
csörög a telefon - Martín az, megkérdi, hogy vagy?
Martín azt hazudja, õ is szomorú. És biztos akar lenni benne, hogy nem követ el hülyeséget... de az anyja le akarja tenni a telefont. Martín felajánlja, hogy odamegy, de a mamácska egyedül maradna inkább... Martín azt mondja, nem jó ilyenkor a magány, de a mama megválaszol: Martín jobb ha te is hozzászoksz, mert a magánylesz az egyetlen társaságod életed hátralévõ részében...

Topo és Perla - Topo, amióta elköltöztem tõled, minden megváltozott bennem. Akkor jöttem rá, mennyire hiányzol, hogy milyen hülye voltam, pedig te voltál a mindenem! Te csodálatos ember vagy! Topo - a legjobb barát, aki csak volt az életedben! Nem csak barát, rájöttem, hogy hogy szerelmes voltam beléd, és most még jobban. Nem tudod, mennyire megbántam! Csak azt szeretném, hogy adj még egy lehetõséget, hogy bebizonyítsam a szerelmem, hogy boldog lehessek veled! Gondolod, hogy ez lehetséges, Topo? Topo megcsókolja a kezét, és... áthajol az asztal felett, aztán besos szinte vég nélkül :)

Ángel lakásán - Horacio azt mondja, Ángel nem ért el semmit, mert az a szemét Martín minden nyomot eltüntetett... Te Manuela, mellette éltél, és nem találtál semmit! Azért, mert minden irat tökéletes, és legális! Jimmy téeg meg akart ölni, és bezáratott a börtönbe... Téged Ángel, csapdába csalt, és megöletett - nem rajta múlt, hogy élsz.,... és engem...

Ángel - semmire sem megyünk azzal, hogy arról beszéljünk, amit nem értünk el, arra kell koncentrálnunk, mit tegyünk! Nem érünk el semmit! Abszolút semmit, mert õ mindannyiunknál okosabb... Hazamegyek a lakásomba!

*********************
ELÕZETESBEN
Új tervre van szükség!
Ángel - Ugyanazt teszem vele, amit õ velem...

Soto rájön a két korrupt rendõr nevére végre...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:46:10 10/10
(29595/30469)
.. Ángel búcsúpillantása Manuela-ra, mielõtt magukra hagyja õket...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:43:35 10/10
(29594/30469)
és akkor Horacio, miután végighallgattuk az amor quédate dalt, rájuk tör: és pofátlanul megkérdi: bocsi, netán rosszkor jöttem?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:39:52 10/10
(29593/30469)
Íme:
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:38:09 10/10
(29592/30469)
.. és miután hatalmi szóval rájuk parancsoltam, hogy most már aztán elég legyen! Lássuk, amiért jöttünk: szót fogadtak! :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:34:46 10/10
(29591/30469)
de a lányzó folytatja: Nem kapok levegõt nélküled!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:32:07 10/10
(29590/30469)
... és miután Manuela azt kiabálja: én nem gyûlöllek, aki gyûlöl engem, az te vagy! Én szeretlek! Ángel nem hisz a fülének :)