10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:29:52 10/10
(29589/30469)
Egy kis veszekedés a kibékülés elõtt:
Ángel - Én csak azt szeretném elérni, hogy ne gyûlölj engem!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:09:15 10/10
(29588/30469)
Martín gyászol - azért nem viszi túlzásba, nem annyira mint Marina-ért... A testvérem! - mondja éppen... Elkámpicsorodik és megkeményedik, és újra meg újra ezek váltják egymást - kemény legény nem zuhan maga alá teljesen azért...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 04:03:43 10/10
(29587/30469)
BELLA! NEKED EZ *************S P O I L E R! ****************

Christian képtelen rálõni a testvérére, leteszi a fegyvert az ülésre, de mellette megjelenik Carmelo, és fejbelövi... - miközben Martín háttal áll neki...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:42:11 10/10
(29586/30469)
Martín - MALDITO! PERRO ASCEROSO! (mármint Christian)
A hátamba döfi a kést! A saját testvérem!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:39:50 10/10
(29585/30469)
Ángel - Már csináltam egy média-interjút - elég volt!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:37:54 10/10
(29584/30469)
Martín nézi Christian Horacionak címzett dvd-jét: A nevem Christian Acero, és ez a vallomásom Martín Acero utóbbi 6 évben elkövetett bûncselekményeirõl...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:34:44 10/10
(29583/30469)
Ángel - Szeretnék ebben én is olyan biztos lenni, mint te!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:33:02 10/10
(29582/30469)
Jimmy - Manuela halálosan szerelmes beléd, Ángel!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 03:16:49 10/10
(29581/30469)
MSED 162. rész - tájékoztató

Ángel - Jimmy - Az élet gyönyörû! Ez egy vesztes arca?

Topo - Lola
színésznõ akar lenni, jó sok pénzt kér, hogy elérje ezt Hollywood-ban. Mindössze 20 ezer dollárt kér. Pofátlan vagy! - mondja Topo Többé nem akarlak látni! Sokkal jobbat találok nálad, te hülye! - mondja Lola és Topo hirtelen meglátja Carmelo-t, amint kiszáll a kocsijából.


Ángel a föld felett lebegve festeget, merthogy visszaemlékszik a csókok özönére :) Mosolyog, és szánkázik az ecset a kezében - JImmy elégedetten mosolyogva figyeli, és megkérdi, mitõl ilyen boldog a képe? Ángel fülig érõ szájjal, boldogan válaszol: Igazad volt, brother, Manuela szeret engem! Azt mondta, hogy még lélegezni sem tud nélkülem! És a végén... a végén csókolóztunk is! :) - Nem hiszed el, milyen érzés volt! - ezzel visszamegy alkotni a festményt - Jimmy azt válaszolja, dehogynem! Pontosan tudom, mit éreztél! - és mosolyogva figyeli õt munka közben...

Virginia az esküvõ képet simogatja, ölelgeti...

Manuela fülig érõ szájjal zuhan az ágyba, egy kissé elégedettnek látszik :)

Carmelo és León koccintanak Martín feletti gyõzelmükre...
Ebben a számítógépben benne van minden Martín-féle akció... a számlaszámok, az utasítások... semmi gondunk nem lesz többé az életben, de figyelnünk kell mostantól Martín minden lépését. León Christian halálára iszik...

Két rendõr megjelenik Martín és Christian anyja házában, és kérdezik, mikor látta utoljára Christiant. Mit tett? Egy kicsit, ideges volt, úgyhogy tett valamit, akkor azért lehet, mert nehéz helyzetben volt. Akkor ez lehet az oka annak, hogy autóban találtuk ma reggel holtan. A nõ sírva fakad...

Martín megérkezik a hivatalába, és pofátlanul megkérdezi a titkárnõt, hogy megjött-e az öccse... a tanácsadója elképed, amikor azt mondja Martín, hogy eltûntette a föld színérõl. és megmagyarázza, hogy muszáj volt, mert ellene beszélt volna. És azt mondja, egyáltalán nem hiányzik neki, hogy most õ is hátat fordítson neki. Válasz: nem akarom, hogy bármilyen adatot is közölj velem ezzel kapcsolatban. Minden ugyanúgy lesz, mint azelõtt... Feldúltan kimegy, magára hagyja Martínt.

Topo Perla után rohan az utcán, és megkéri, hadd kisérje el. Jól vagy? kérdi a lány. Végeztem Lolaval, igazad volt: pénzt akart. Sajnálom, hogy nem elõbb jöttem rá. Perla: örülj, hogy nem házasodtál össze vele. Te több vagy nekem, mint egy barátnõ! Vacsorázhatnánk együtt valamikor? Nagyon hiányoztál, Perla! Boldogan búcsúznak el...

Kapitányság: a két korrupt összesúg - A kapitány elõtt nyitva áll Diablo bandájának az aktája, pedig azt hitték, az ügy lezárult. A kapitány melléjük ér, és az egyiküknek 2 rablás-ügyet ad át azzal, hogy több hétre való meló lesz... Soto felhívja a kollégát, akit megbízott a bankszámlák ellenõrzésével. Soto elgondolkozva nézi az aktát megint...

Virginia az anyjával beszélget és felhívja Mariselat, a hivatal titkárnõjét, valakit keres, de a válasz az, hogy Martín elbocsátotta az illetõt már. A titkárnõ meglátja hirtelen az összetört Acero-mamát, aki a folyosón közeledik, és sírva mondogatja: Martín! Hol van Martín? Meg kell tudnom, hogy miért ölte meg a fiamat! - ordítja sírva (ez a nõ átment anyába, jé!)- a telefonba behallatszik minden, Virginia elképed...

ÚJRA AZ AMOR QUÉDATE-S ENTRADA MEGY!

Martín hallja az anyját, ahogy ordítozik odakint, és kimegy... a folyosó tele van emberekkel! Mam mi van, az Istenért! Ez lehetetlen! Mi lehetetlen? Christian! Mi van Christiannal? A rendõrség volt nálam, és közölték, hogy egy autóban megtalálták egy fejlövéssel. Virginia hallgatja... - Közöd van ehhez? - ordítja az anyja, de az álnok dög átöleli, simogatja, vígasztalja, és mindenkit dolgozni küld...

A titkárnõ közli Virginia-val, hogy mi történt...

Virginia maga alatt van, most mi lesz? - és azt mondja, Martínnak köze van ehhez... - megtudta, hogy mi készül ellene... Jaj, Horacio-val mi lesz? - elmegyek az irodájába, mondja V.

Az anyuka vizet kortyolgat, Martín: nem hiszem el... Martín, te voltál, valld be... Elmentél hozzá... Igen, de nem tettem vele semmit. Akkor is te tettél valamit, hogy ilyen döntést hozott. Martín - amikor megtaláltuk, készen álltak a csomagjai, és azt mondta, hogy elmegy az országból. Mit mondtál neki, Martín? Én azt mondtam, hogy mindennek ellenére, úgyanúgy folytatjuk, mintha mi sem történt volna...Nem hallgatott rám, és egyszerûen elment. Sosem képzeltem volna, hogy ilyen drasztikus döntést hoz. És te, te mit mondtál neki, anya? - az anya visszaemlékszik, hogy mit mondott a szegény gyerekének: jobb, ha eltakarodsz jó messzire, az lesz a legjobb mindenkinek! (anyai áldás Acero módra)

Manuela és Horacio óvakodnak az irodájuk felé, félve, hogy újságírók várják õket, de nem... Manuela - csak jönne már a vallomás Christian-tól! Belépnek az irodába, ahol a titkár jelent... Valami ajándék van az asztalán, Manuela, egy úrtól, akit Salvador Domnguez-nek hívnak... Manuela berohan! és egy grafikát talál ott, a felirat The Sharai Hotel :) 707... :) Manuela- mindazok után, amik történtek, megérdemlek egy kis boldogságot! - és már rohan is... Horacio: legalább valaki boldog lesz ebben az irodában!

Martín - kérsz egy italt, mama? Nem! Nem akarok egy pillanatig sem itt maradni veled, inkább a folyosón várok a taxira! Fogalmad sincs, mit érzek, mert neked nincsenek gyerekeid! Szerencse, hogy nincs, mert nem tudnád szeretni! Martín, tudod mit mondott nekem Christian? - (Visszaemlékszik a beszélgetésre) - hogy neked semmi problémád nem okozna õt vagy engem eltávolítani az útból, hogy elérd a célodat...
Martín - Mama, jobb, ha hazamész, és pihensz...
Mama - Hol van a taxi? Belép a titkárnõ, itt van a taxija! - a mama undorral néz a megmaradt családjára, Martínra, és sírva kihátrál (nem mer hátat fordítani Martínnak, wow)

Martín kimegy a titkárnõhöz: Telefonálgasson, hogy a temetésrõl intézkedhessünk.
És beszélni akarok mindenkivel, akivel Christian kapcsolatban volt... A telefonszámokat megtalálja a noteszában - adja ki az utasításokat.

Rendõrkapitányság - 2 korruptunk... Megvizsgálják Soto kapitány asztalán a nyitott aktát, és megállapítják: de jó, Hierro neve nem szerepel sehol, így biztonságban vannak. Akkor a kapitány saját maga jön rá valamire... Valami történik, aggódom, mondja az egyik. A másik megnyugtatja, hogy figyelnek, és ha valami történik, majd világgá futnak...

Manueláék irodája, a titkár felszolgál valami italt Horacio-nak... Horacio megdícséri a közleményért, amit kiadott a fiú. Andrés jókedvre deríti Horacio-t...
Megygéri, hogy csak a testén keresztül léphet be bárki az irodába...

Nem tudom kik, de okoskodnak: Matín felesége volt Manuela... Á... Jimmy szökését derítenék fel... bejátsszák Martín Acero televíziós interjúját Manuela ellen... rájönnek, hogy ez az ember meg akarja szerezni a Dávila család minden vagyonát... Végül arra a következtetésre jutnak, hogy Manuela áll mindennek a középpontjában... ráfókuszálnak csak ezentúl, és kiderítik, hogyan! Jáj!!!!

(A szünetben Jencarlos énekel: AMOR QUÉDATE! Quédate con TELEMUNDO! :) ari volt)

Manuela végre elért a hotel folyosójára... megleli a szobát, és egy szál vörös rózsa fogadja az asztalon egy levélkével, és szól az AMOR QUÉDATE... Ángel - kiabál, de senki - elolvassa a levelet: Esta vez para siempre, és megjelenik moögötte Ángel... Amit a levélke mond, az igaz - mondja és egy gyönyörû karkötõt csatolt fel a lánynak... majd megköszöni, hogy eljött, és azt mondja, szép vagy! Emlékszel, arra a napra, amikor valami romantikusat alkottál...?
Manuela - de te nem maradtál...
Ángel -Igaz, de mondtam, hogy egy napon majd kompenzálom azt. Ma van az a nap. Manuela, Én mindig szerettelek, egyetlen pillanatra sem múlt el enélkül... azóta, hogy megláttalak. Esküszöm neked, hogy még mindig éget belülrõl... és ha még egyszer kellene élnem, ha tudnám, mivel kell szembenéznem: a sok kínnal, szenvedéssel... készen állnék újra átélni, ha eljönne a végén ez a nap, amikor mellettem vagy!
Manuela - Ángel, te vagy az egyetlen ember, akit valaha szerettem, és akit valaha is fogok. Akarom, hogy tudd, bármi történik is...
Ángel - Ne beszéljünk a jövõrõl, csak arra gondoljunk most, hogy szeretjük egymást...Szeretlek! - Szeretlek, Amor, quédate... és összeölelkeznek... Ángel nagyon csinos!

ELÕZETESBEN
Ángel és Manuela hacen el amor a kádban :) Szeretlek! - Szeretlek! - és AMOR, QUÉDATE!

Virginia elmondja Horacionak, hogy Christian öngyilkos lett, de az nem hiszi el!

Ángel azt mondja nekik: arra kell koncentrálnunk, hogy most mit fogunk tenni!
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 15. - 01:49:00 10/10
(29580/30469)
Köszi szépen :)

Szép álmokat neked, és remélem, most két hétig látunk téged :) Én mindenesetre szorgalmasan tájékoztatok, mint mindig - hátha egyszercsak mindenki felszabadul a vizsgák nyomása alól :)
10/10
offtopic
Ana8 2010 jan. 14. - 22:18:50 10/10
(29579/30469)
Akkor szép napsütéses pihenést kívánok a szabadnapodra. :-)
Nézelõdtem is jó sokat ma mindenfelé.

A távolságokat azért mi is észrevesszük, de nem olyan feltûnõ. Bár én azt azért sajnálom ebben a korszakban, hogy ennyire felgyorsult minden és egyre gyorsabb lesz.

Nos én megyek és végre kialszom magam.
Mindenkinek Jó Éjt kívánok!!
Dzsanna illetve neked szép napot!
10/10
andika91 2010 jan. 14. - 20:57:17 10/10
(29578/30469)
nekem bejön a telemundo...
10/10
andika91 2010 jan. 14. - 20:56:37 10/10
(29577/30469)
mii?? dehát miért?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 20:45:31 10/10
(29576/30469)
Viszont rossz hír: törölték az összes justintv-t az elõbb :(
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 20:29:12 10/10
(29575/30469)
Köszi, de azt nem - õ nem a kedvencem - csak Christian Meier és Jencarlos - egyelõre :)
10/10
andika91 2010 jan. 14. - 20:09:14 10/10
(29574/30469)
köazönöm :)
amugy nem akarsz Carlos ponce topikot nyitni?
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 19:03:27 10/10 Előzmény andika91
(29573/30469)
Szia, Andi!

Most feliratozom éppen, nemsokára jövök vissza...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 19:02:56 10/10 Előzmény Ana8
(29572/30469)
Szerencsés korban születtetek, hogy nem tûnik fel a nagy távolság a technika jóvoltából :) Én még emlékszem, amikor pl. Gödöllõ is messze volt Budapesttõl (fõképp, ha nem volt telefon, akkor bizony oda kellett utazni:)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 jan. 14. - 19:01:46 10/10 Előzmény Ana8
(29571/30469)
Na ennek örülök! Szeretem, ha minden rendben van, és vidám a nép! Itt most hétágra süt a nap, ettõl (és a sok alvástól, meg a mai szabadnaptól) jó lett a kedvem :) Éppen feliratozom a MSED esti részét, ami a legjobban várt jelenet volt - nemsokára feliratozva nézheti, akit érdekel :) Addig nézelõdj, hozd be a lemaradást :)
10/10
andika91 2010 jan. 14. - 18:36:26 10/10
(29570/30469)
:)