10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 20:51:21 10/10
(28669/30469)
Sziasztok lányok!

Mindenekelõtt gyorsan, míg el nen felejtem: az eladási listán a 2. helyre ugrott fel a BÚSCAME cd!

A mai Acceso total-ban nyilatkozott is, és leadták az Amor quédate klipjét a végén :)

A nyilatkozat szerint 3 éve készül ennek a cd-nek a kiadására, és több, mint 100 számból válogatták ki a felkerülõ 12 nótát :)

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én beleszerettem az Amor quédate salsa-változatába... Nem bírom ki nevetés nélkül azt a szöveget, amit lenyom a második felében :)
Nagyon jó zeneileg is...
10/10
andika91 2009 nov. 24. - 17:27:21 10/10 Előzmény dzsanna3
(28668/30469)
:D én azt sem tudtam h magázza manuelat:) de mostmár tudom :) nah mindegy amugy nagyon szeretem azt a jelenetet amikor elõször csókolóznak :)
10/10
andika91 2009 nov. 24. - 17:25:28 10/10 Előzmény Belle
(28667/30469)
:) nekem is szimpatikus Jimmy és Virginia páros :) karla az analiában is jól játszik nagyon:) remélm azért benne lesz az a jelenet nekem nagyon tetszik az amikor rájuk állít:)
10/10
andika91 2009 nov. 24. - 17:22:52 10/10 Előzmény dzsanna3
(28666/30469)
ha benne lesz akkor majd kérlek szólj mert akkor már megyek is azt a részt nézni :) remélem benne lesz :) kiváncsi vagyok h lesz majd vége:) szerinted h lesz majd vége? amugy most multkor feltettél egy videot ahol angelt letartóztatják:( ott miért tartoztatják le?
10/10
andika91 2009 nov. 24. - 17:20:22 10/10 Előzmény dzsanna3
(28665/30469)
szaisztok! :)
igen mintha valami rémlene h megkérdezted h ki kér cdt... nah de tényleg hátha leadják majd magyarországon is a mas sabe el diablot és kiadják majd jencarlos cdjét :) ha nem akkor majd hozzád fordulok:)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 12:59:19
(28664/30469)
Neked is szépséges napot, s ne szomorkodj, a munkaidõ is hamar lejár, majd meglátod!:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 12:57:24
(28663/30469)
Az!:-) Mindenképpen.:-) Annak idején leginkább miatta ugrottam rá a Más sabe el Diablo-ra, de idõ hiányában nem volt alkalmam rendesen nézni tovább, de azért a srácon rajta tartottam a szemem, már amennyire tudtam.:-) Ezért is örülök, hogy neked is így bejött.:-)))

Egyébként a Pecados ajenos-t szoktad nézni? Mert tudom, hogy elkezdted, de nem tudom, mennyire jött be.:-)

Igen, az álmok valóra válhatnak.:-) S neki minden adottsága is megvolt hozzá: tehetséges, két nyelven anyanyelvi szinten beszél, és nem mellesleg az USA területén él.:-) Azt tudtad, hogy az apja Heriberto Canela a menedzsere?:-) Gondoltam, megírom, eddig mindig elfelejtettem megemlíteni.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 12:49:02
(28662/30469)
Az e-mail-re is rögtön válaszolok.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 12:47:49
(28661/30469)
Élõben egyébként sokkal szebb a macskás rajz, mert a finom vonások jobban látszódnak. Ezt mindenképpen sajnálom, hogy nem látszik.

Örülök, hogy tetszik a Jencarlos rajz, én már annyit látom, hogy valószínûleg már nem is tudom optimálisan megítélni, mennyire jó vagy rossz.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 12:42:08
(28660/30469)
Szia Dzsanna!:-)

De jó, hogy még felnéztem!:-)

Persze, tudom, hogy több videót készítettél el kérés nélkül (ezért külön köszönet), csak úgy értettem, hogy amit kértem tõled - az elsõ csókosat -, az két videóból állt.:-)

Megvallom, én most direkt nem nézem elõre a részeket, max. Ángel-t és Manuela-t lesem meg, mert így megmarad az izgulás.:-) Természetesen meg fogom nézni a most feltöltött videóidat, nagyon köszönöm õket!:-)))

Christian egy imbécil, és még finom voltam.:-D Horatio-val is hogy összeverekedett már.:-DD Csak lestem!:-) S én a helyében inkább Martín-t képelném fel. Így bánni a saját testvérével...szörnyû ez a Martín, s ahogy írtam, ez nem szeret senkit...:-/
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 12:28:25 10/10
(28659/30469)
Ez a JENCARLOS fantasztikus fickó! Micsoda jó érzékkel váltottunk rá, mint ideálra, nem? :)

Azt írja a cikk, hogy Jencarlos kisgyermek kora óta bejárt az apjával a Telemundo-ba azzal a nagy álommal, hogy színész szeretne lenni :) Jencarlos az élõ példa arra, hogy az álmok valóra válhatnak :)

A BÚSCAME egy hét alatt az elsõ helyekre ugrott az eladás számát tekintve...

******************************************

Miami, 23 de Noviembre 2009.- El pasado 17 de noviembre el joven cantante y actor cubano-americano Jencarlos Canela, presentó por todo lo alto en la ciudad de Miami su primer disco denominado "Búscame", una producción del reconocido Rudy Pérez, quien acompañó a este talentoso artísta en tan importante evento, junto a reconocidas figuras del mundo del entretenimiento, así como también grandes personalidades de la industria de la música y la televisión.

Ese mismo día, la ciudad de Miami Beach aprovechó la oportunidad para entregarle a través del señor Michael Aller, las llaves de la ciudad a Jencarlos Canela, quien hace algunos años fue la voz y la imagen de la popular campaña 25/7, la cual tenía como objetivo promover y difundir los atractivos turísticos de la denominada por muchos "ciudad del sol".

Acompañaron a Jencarlos en esta concurrida presentación, sus amigos y compañeros artístas, entre los que se encontraban la actriz colombiana Catherine Siachoque, con quien este talentoso cantante y actor tuvo la oportunidad de trabajar en su primera telenovela "Pecados Ajenos", el actor colombiano Miguel Varoni, su compañero en la telenovela "Más Sabe el Diablo", la conductora de televisión Candela Ferro quien además fue la encargada de la presentación de este disco, así como también Mónica Noguera, Niurka Marcos, el elenco de "Más Sabe el Diablo", entre muchos otros.

Cabe destacar la presencia del presidente de la cadena Telemundo, el señor Don Brown quien llegó en compañia de su esposa María Brown; ambos han sido parte importante y fundamental en la carrera artística de Jencarlos: "El es una de las personas más increiblesy determinadas que he conocido, desde que era pequeño él venía a Telemundo con su papá y día tras día soñando con ser actor y ahora es cantante. Jencarlos es una prueba de que los sueños si se hacen realidad", señaló Don Browne.

"Búscame" bajo el sello de Bullseye Music ya se encuentra ubicado a tan solo unas semanas de salir al mercado, en los primeros lugares de ventas en la lista de Billboard; y ya se encuentra disponible en todas las tiendas de discos de Estados Unidos y Puerto Rico, así como también por internet a través de iTunes y Amazon.
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 12:09:09 10/10 Előzmény Belle
(28658/30469)
Láttam a macskás rajzot már igen... de ez a Jencarlos rajz már nagyon jól sikerült, gratulálok! E-mail ment :)

Szépséges napot neked - megyek dolgozni nemsokára :(
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 12:07:58 10/10 Előzmény Belle
(28657/30469)
Szia, Bella!

Nagyon szívesen, de az a kettõ azért nem kettõ volt:)

Ma nagyon izgis lesz a MSED, mert Ángel-en van az a póló, amiben az új entrada szerint megfogja Manuela kezét a kávézóban - s ráadásul éppen azzal indult el tegnap otthonról, hogy találkozik Manuela-val :)

Most tettem fel az Ángel y Manuela videókat, megnézheted máris, ha van rá idõd.

Christian bosszút áll Marina-n, merthogy Marina mondta Martín-nak, hogy ezer méterrõl felismeri a homokosokat, s attól kezdve Martín már nem nézi embernek Christian-t, sõt a cégnél is lefokozta... ez most nagyon jó lesz :)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 10:08:08
(28656/30469)
Az e-mail elment.:-) S én is, mert még tanulni sem ártana.:-)

Szép napot kívánok mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 09:56:17
(28655/30469)
A rajz kész, illetve lehetne még finomítani, de inkább majd újat csinálok, ha újra ráhangolódom a rajzolásra. Mindenesetre akkor elküldöm neked most e-mail-ben.:-)

Tényleg, a macskás rajzomat láttad már a twitteren?:-) Kíváncsi vagyok, hogy tetszik.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 24. - 09:41:18 Előzmény andika91
(28654/30469)
Sziasztok!:-)

Na akkor szépen sorban válaszolok.:-)

Andi:A dalszöveget nagyon szívesen, igyekszem majd a többit is lefordítani, de most kicsit leragadtam a tanulás és a MSED nézés között.:-) Ma - remélem - megnézem végre a 31. részt is, a nagy pillanatot! ;-) Remélhetõleg Jimmy és Virginia randijára is sor kerül végre, már azt is nagyon várom, nagyon szimpatikus az õ párosuk is.:-) Nem tudom, ki hogy van vele, de én Martín nyálas álszerelmes szövegeitõl a falra mászom. Na jó, még nem mászom, annyira nem vagyok ügyes.;-) Szegény Manuela-nak pedig folyton bûntudata van, pedig hát nincs mit tenni, ami nem az igazi, az nem az igazi, kár erõltetni.

A trailer-ben, amit látsz, szerintem csak a hatás kedvéért ill. a sorozat történetének rövid bemutatása kedvéért készítették el, mert ott leplezõdnek le a videó szerint, a sorozatban pedig már Martín tudja, hogy Manuela-nak van szeretõje és hogy kicsoda.:-) Szóval, Martín ravaszabb és alattomosabb annál, hogy így leplezze le õket.:-)

Dzsanna: Elõször is, köszönöm, hogy mindkét videót feliratoztad - megnéztem közben.:-) Másodszor pedig a híreket és a képeket.:-) Hogy ki ad neki kulcsot? Hm, ha városról van szó, Budapest adhatna neki, mert akkor azt jelentené, hogy befutott Mo-n is. Ha mint személy, akkor én adnék neki, mert nagyon jó az albuma.:-) Egyéb esetben, nem tudom.:-)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 00:46:49 10/10
(28653/30469)
Ja, bocsi: ez Miami város kulcsa, amit éppen a kezében tart - Nemrég kapta meg New York város kulcsát is:)

Jencarlos lassan mindenhová bejáratos lesz :)

Lányok, ki adja át a kulcsát neki? :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 00:44:55 10/10 Előzmény andika91
(28652/30469)
az a rész még nem jött el, amikor pisztolyt szegez rájuk, de már nem lehet messze... mert ma a kedves anyuka nem tartja a száját, és beszól Martín-nak: Mondd, hogy nem igaz, amit a lányok beszélnek, cáfold meg! - Martín képe megmerevedik, és a narrátor azt mondja, hogy ezzel borul a bili! Ha Martín tudja, hogy leleplezték, akkor kegyetlen világ jön...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 00:43:00 10/10 Előzmény andika91
(28651/30469)
Biztosan emlékszel, amikor feltettem a kérdést: ki kér eredeti Jencarlos cd-t? Bella és Katka jelentkezett, nekik megvettem, de szívesen megrendeltem volna neked is egyet, ha szólsz - bár még most sem késõ :)

Most 17-én már át is vett egy díjat Miami-ban, merthogy hatalmas sikere van a cd-jének :) A spanyol azt mondja: viszik, mint a meleg kenyeret - mi azt mondanánk, mint a cukrot :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 00:40:07 10/10 Előzmény andika91
(28650/30469)
:) tetszett a megjegyzés hogy másra gondoltál, de most már világos, hogy mit beszélnek :) Magyarul persze, hogy világos, én is jól beszélem ezt a nyelvet :) Ez vicc volt, csak tetszett :)