10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 19:34:18 10/10
(29189/30469)
Neked is BÚÉK - Belle megkapta már, gondolom, akkor majd téged is a cd-vel fogadnak jövõre :)
10/10
offtopic
Katka2 2009 dec. 31. - 19:26:54 10/10
(29188/30469)
Hali!
nem tudom, mert pénzt hagytam bent, és kértem, hogy ne telozzanak!
meglepi lesz 7.-én:))))))))
ha bemegyek.....ajándék.........
BUÉK:)))))))))))))))
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 18:54:56 10/10 Előzmény andika91
(29187/30469)
- Nagyon szívesen!

- Nem tudom, hogy a MSED-et váltja-e a Perro amor, de az biztos, hogy belecsempészték Carlos Ponce-t, ami kifejezetten reklám céljából történt :)

Nálunk 6 órával késõbb lesz 2010, mert mi fiatalabbak vagyunk :) Ti már akkor valószínûleg csucsuztok, amikor mi teli torokból kiáltunk majd a Times Squere-n HAPPY NEW YEAR-t:) Majd kaptok képeket róla holnap, megígérem :)

Ja, ennek örömére, ma reggel nekilátott erõsen hózni - majd abban kell ácsorognunk az utcán :(

Most õ a képen, másutt nevetgél - rajtunk :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 18:46:31 10/10 Előzmény Katka2
(29186/30469)
Katka, mizujs JENCARLOS CD-ügyben?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 18:45:51 10/10
(29185/30469)
BOLDOG, SIKERES, ÉS GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN FÓRUMTAGUNKNAK - akár átment a vizsgákon, akár nem :)
10/10
offtopic
Ana8 2009 dec. 31. - 18:42:17 10/10
(29184/30469)
Sziasztok!

Nagyon Boldog és Szerncsés Új Évet Kívánok Mindenkinek!
10/10
offtopic
Katka2 2009 dec. 31. - 18:09:55 10/10
(29183/30469)
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek:)))))))
10/10
andika91 2009 dec. 31. - 12:18:03 10/10
(29182/30469)
Boldog új évet kívánok én is mindenkinek :D habár nállad dzsanna késõbb lesz :D ha jól tudom :) kár hogy ma meg holnap nicns mas sabe el diablo pedig ma épp meg tudnám nézni:S
10/10
andika91 2009 dec. 31. - 12:11:40 10/10 Előzmény dzsanna3
(29181/30469)
amugy a perro amor váltja majd a más sabe el diablot? mert mikor néztem a telemundot láttam már hogy reklámozták...
10/10
andika91 2009 dec. 31. - 12:10:31 10/10 Előzmény dzsanna3
(29180/30469)
sziasztok :)
nagyon köszönöm dzsanna az ismertetõket hogy leírtad:D
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 04:32:07 10/10
(29179/30469)
Upss... Találtam egy nem off-os képet! Na végre!

Chris és Geni jelenleg Coloradoban vannak :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 31. - 03:10:41 10/10
(29178/30469)
Sziasztok! Íme a MSED 152. rész - tartalma

Belle, ezt ne olvasd el! Nem neked szól, mert errõl nem akarsz hallani, úgy tudom...

Na, íme:

Cachorroék boldogok, Martín emlékei elõtolulnak a megismerkedésüktõl kezdve, és irigykedik, látva õket. Marina WC-re megy, ahol Martín 2 embere két oldalról lefogja Marina-t, és Martín szigorúan megkérdi: Hova készült menni?

Lucas jobban van, Ariana, Silvana és Mike vele vannak a mûteremben... és Silvana bocsánatot kér az apjától, amiért mindjárt a legrosszabbra gondolt, és azt hitte, hogy éppen Arianaval van, és azért nem ért rá a szülinapját ünnepelni. Megkérdi, hogy ugye ez nem igaz, nincs semmi köztük? Mire az apja közli, hogy éppen kialakulóban van... Silvana ott akar maradni vele éjjel, de az apja elküldi egy étterembe, hogy az õ számlájára vacsizzon Mike-kal, ünnepeljen... Silvana megsértõdik, féltékeny.

Topoékhoz megérkezik Ángel, és Topo bemutatja, mint Ángel Dominguez-t, a festõ barátját, akivel évek óta barátok... saját magáról azt állította, hogy computerekkel foglalkozik. Az apa meghívja Ángelt is vacsorára, és magukra hagyja õket. Ezalatt Ángel elmondja, hogy milyen rosszul sült el a napja, féltékennyép tette akaratán kívül Manuela-t, és nem érti, hogy ugyan látja a szemében, hogy még mindig szereti õt, elutasító vele szemben. Topo azt mondja, majd idõvel elfelejti biztosan, hogy Ángel becsapta õt. Ángel viszont azt feleli, hogy nem fog idõtlen idõkig várni rá, újrakezdi az életét...

Cachorro elunja a várakozást, és elindul a nõi mosdó felé, ahol meglátja Carmelo-t. Carmelo vigyorog és közli, hogy Marina nincs bent... Cachorro megkérdi, hogy apám küldött? Engem nem érdekelnek a dolgaitok, én csak Marinat akarom, és messzire menni innen, de Carmelo közli, hogy gyerünk, séta, te hülye! és elviszi õt Martín kocsijáig, ahol már bent ül Marina. Õt is betoloncolják a kocsiba, és elmennek egy biztosan nem látogatott, elhagyatott helyre. Ott aztán Cachorro kéri, hogy õt lõje le Martín, mert õ szöktette meg Marinat... Martín gúnyosan közli vele, hogy Marina férfi, nem nõ, de Cachorro büszkén válszol, hogy én tudtam! Martín lelövi õt, mire Marina azt mondja, hogy soha senki nem fog szeretni téged, Martín, mert belül üres vagy, és csak félelembõl voltam veled, Cachorrot szeretem. Te egy átkozott, undorító féreg vagy! - erre Martín õt is lelövi, aztán jönnek a fiatalok emlékei... fogják egymás kezét, szeretlek-szeretlek, és mindketten meghalnak.

Jimmy cellatársa felhívja Virginiat, és közli, hogy Jimmy beleegyezett a szökésbe, és elkéri Ángel telefonszámát, hogy közvetlenül beszéljék meg a részleteket és az pontos idõpontokat... Manuela felhívja Ángelt, és közli a hírt - és hozzáteszi, hogy semmit ne mondjon el neki a tervrõl, mert õ továbbra is Jimmy védõje marad Horacio-val. Nagyon vigyázz magadra! - mondja aggódva - Ángel megígéri, és megállapdikTopoval, hogy másnap kidolgozzák a tervet.

Mike lakásán Silvana még mindig dohog, hogy az apja nem õt választotta, de Mike kiakad azért, amiért Silvana nem õt hívta, amikor nem találta az apját, pedig ha õ lenne a helyében, az egyetlen ember, akit felhívna Silvana lenne. A lány erre közli, hogy jó, akkor hazamegyek, és otthagyja a fickót magára.

Christian elmegy Martín lakására, és az ajtót nyitva találja. Belép, és máris rákezd a mondókájára, hogy León keresi õt, de nem veszi fel a telefont, pedig már csak az õ aláírása hiányzik egy dokumentumról... Martín nem válaszol, ezért belép a fürdõszobába, ahol Martín szõrösen ücsörög a kád szélén... Christian megkérdi, mi történt, mire azt válaszolja, hogy megöltem õt (Marinat)... Christian szemei kikerekednek, mert hibásnak érzi magát ebben.

Manuela hívja Horacio-t azzal, hogy az anyja nem ér rá elkísérni õt ultrahangra, ezért kéri, hogy Horacio menjen vele, de az nem hívja vissza. Manuela elõt megjelenik a kép a kórházban, amikor Ángel Silvana-val érkezett oda... Féltékeny. Vár, és azt mondja magában, hogy jó, akkor egyedül megyek, de megcsörren a telefonja, és az ügyész barátja hívja meg ebédre, mire Manuela közli, hogy ultrahangra kell mennie. Az ügyész örömmel csatlakozik, majd õ elkíséri. Boldog vigyorral a képén teszi le a telefont.

Jimmy és a cellatársa a másnapi szökésrõl beszélnek, amikor megjelenik a hátuk mögött a 4 bandíta rab, aki meg akarja Jimmyt ölni, mielõtt elszállítják. A cellatárs csitítja Jimmyt, hogy ne adjon alkalmat semmiféle összetûzésre, legalább másnapig.

*************************************************

Elõzetesben:

Horacio Christiannal beszélget, és elmondja, hogy Martín hidegvérrel megölte Marinat, ahogy a fiát is. Horacio viszont közli Christiannal, hogy a fiát nem ölte meg, Ángel él!
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 30. - 22:53:41 10/10
(29177/30469)
és egy kicsit kinagyítottam a képet, hogy jobban kedvet kapjatok a chat-re vele :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 30. - 22:52:55 10/10
(29176/30469)
Na, lányok!

A Telemundo szervez egy skype-os webkamerás dumcsipartit Jencarlos-sal, ha megírjátok, hogy miért is választana õ pont titeket! Aki nyer, azt összehozzák vele :) HAJRÁ! Én szurkolok mindenkinek, csak szóljatok, ha összejön :)

Ez a leírás hozzá:
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 30. - 13:07:03 10/10
(29175/30469)
Szia, Bella!

El sem hiszem, amit látok! Igazi élõ ember a fórumon... nahát!

Nem örülök, hogy nem vagyok vizsgák elõtt, ne hidd, mert én imádok tanulni... és a vizsgák jót tesznek az adrenalinnak... utána milyen jól lehet hazudni, hogy semmiség volt az egész, ugyan már! :)Viszont külön vitrint nyithatsz a diplomáknak :)

Örülök, hogy végre - még a jövõ karácsony elõtt - megérkezett a cd :) Már veszekedtem a kölkökkel, hogy lódítanak biztos, fel sem adták :)
offtopic
Belle 2009 dec. 30. - 11:05:16 Előzmény dzsanna3
(29174/30469)
A fordítóprogramot pedig majd kipróbálom, kíváncsi vagyok.:-) Köszike.:-)
offtopic
Belle 2009 dec. 30. - 11:03:00
(29173/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Nem, épp itt is vagyok, elolvastam a tartalmakat, hát zajlanak az események úgy látom!:-) Nem volna rossz most látni ezeket a féltékenységi részeket.;-)

"Manuela és Mike egymás mellett keseregnek és féltékenykednek, amikor megtudják, hogy Silvana és Ángel együtt tartják a szülinapi bulit :)"
Amikor elolvastam ezt a sort, nem bírtam ki nevetés nélkül.:-)))

Fel a fejjel, gondolj arra, neked milyen jó, hogy nem kell vizsgákra tanulni.:-) Most is egy gyönyörû mennyiség vár még rám, de azért nem panaszkodom, én választottam ezt.:-)

Remélem, azért jól vagy, és a karácsony is jól telt.:-)

Jó hír, szinte alig tértem magamhoz, hogy: MEGÉRKEZETT A JENCARLOS CD!:-)))) Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!

Kitartást, amint tudok, újra jövök.:-)
Addig is a legjobbakat neked!:-)
10/10
dzsanna3 2009 dec. 30. - 03:07:11 10/10
(29172/30469)
Sziasztok!

Nem tudom, kinek írom, vagy csak írogatok szorgalmasan magamban?

A wikipédián olvastam, hogy amikor azt mondják a Telemundoban, hogy CULMINANTES CAPÍTULOS, akkor másfél hónap van hátra a sorozatból... Ezt tegnap mondták elõször, tehát: február közepéig tart...

Hehe - a mai részben a féltékenység a fõszereplõ...

De egy fontos momentum kiderült Jimmy ügyében: az új titkár közli Horacioval, hogy talált egy érdekes momentumot az aktájában: a fegyver, amivel Mauricio-t megölték, 5 éve nem használták sehol, tehát ez azt jelenti, hogy Jimmy-nek legalább 5 éve kellett volna birtokolnia... A srác az egyetemen ezzel a témával foglalkozott, ezért ért hozzá...

Ez a hülye Manuela! Szegény Ángel magyarázkodik: nem akarja, hogy Maneula olyasmit képzeljen a Silvana-val töltött délutánnal kapcsolatban, ami nem létezik, de az durván azt válaszolja, hogy az, hogy közös gyermeket várnak, nem azt jelenti, hogy õt érdekli, mit kezd Ángel az életével....

Mike is belehal a féltékenységbe... :)

Jimmyt 2 nap múlva szállítják egy másik börtönbe, de amikor az igazgatóhoz menne, az õr megfélemlíti, hogy nehogy ellen beszéljen, de amikor kifelé mennek az irodából, valamit beszól az õr Jimmynek, amire felkapja a diri a fejét... (Az õr megígérte neki a múltkor, hogy nem éri meg azt a napot, amikor átszállítanák, mert ugyanazok, akik a múltkor akarták, most tényleg megölik.Végül Jimmy rááll, megszökik, mert látta a tévében Hierro-t, ahogy eszkuzálta, és ártatlanul megvádoltnak állította be magát. Jimmy rájön, másképp nem tudja leleplezni õt, csak ha szabadlábon van, a cellatársa segíti õt, és kéri, hogy értesítse az övéit a döntésérõl.

Manuela Virginia-val arról beszél, hogy sajnos Silvana és Ángel sokkal jobban illenek egymáshoz, ezért féltékeny. Közli, hogy a 8 év korkülönbség túl sok köztük, de Virginia az anyjukkal példálózik, merthogy õ sokkal idõsebb Lucasnál, és lám, mégis milyen jól kijönnek egymással.

A vonat megáll, és Cachorroék leszállnak egy-két hot-dogra... Martín befogja a GPS-sel õket, és azt mondja, nyilván egy benzinkúton vannak tankolni és enni vmit, és hogy nagyon közel vannak már hozzájuk.

Cachorro azt tervezi, hogy egy bárt nyitnak Los Angeles-ben, ahol Marina táncol majd, de csakis õ érhet majd hozzá...

Martín megáll a vonatállomáson, ahol Cachorroék vannak, és közli, hogy saját szemével akarja õket látni...

******************************************************
Elõzetesben:

Martín elfogja a párt, és azt kérdi Marina-tól: hogy tehetted ezt velem? És lelövi õket... utána boldogan röhög az autóban...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 29. - 03:28:30 10/10
(29171/30469)
MSED 150. rész 12. 28 hétfõn

Nagyon jó volt! :) Olvastam, hogy már csak 6 hét van hátra a sorozatból - pedig én elnézném még pár évig :)

***************************************

Elõzetesként: a Telemundo érdekes ötletet vetett be, hogy propagálja a PERRO AMOR - következõ telenovelláját: Becsempészte a MSED-be (mindössze 2 percre) a fõszereplõt, CARLOS PONCE-t, aki megjelent Manuelaék irodájában fülig érõ szájjal, és üdvözölte Manuelat, mint régi évfolyamtársát, és már rohant is :)

Manuela fél órája meg sem tudott szólalni, miután Ángel távozott az irodából, feltörtek az emlékek - milyen emlékek? hát a nászéjszaka az íróasztalon, megfûszerezve az Amor quédate dallal - és Horacio kiszedte belõle, hogy a szíve majd kiugrik, ha meglátja, és nem is tudja már, milyen indokot találjon ki, hogy találkozzanak, ha csak egy-két percre is... :)
Horacio közli, hogy ezzel Ángel is így van, mert õ is csak talált egy indokot, hogy láthassa Manuelat, Topo nagyijának a papírjaival a kezében :)

Cachorro Sandroval beszélget éppen, amikor megcsörren a telefonja: Marina közli, hogy megszökött, és azonnal induljanak útnak, mert megöli õt Martín de nyomban... Cachorro nem lát a boldogságtól, búcsút mond, elindul kifelé, de megtorpan, és azt mondja Suzi-nak: adj át egy üzenetet Diablonak: Carmelo és az apám kijátsszák Principe-t és Martínt... ez van olyan értékes információ, hogy lemondjon Marina vallomásáról, illetve arról, hogy õt börtönbe zárassa...

Christian ráborítja a bili teljes tartalmát Martínra, aki tör-zúz, idegrohamot kap, aztán idegösszeomlást, aztán bõg... aztán bosszúért liheg, hívja Marinat, de az Cachorro tanácsára kikapcsolja a telefont, és elindulnak a nyugati partra - vonattal. Azt nem értem, hogy minek tartja meg a telefont a lányzó (Martín GPS-követõt tetetett a telefonjába az elõzõ szökés-kísérlete után), hiszen megbeszélték, hogy mindketten új személyazonosság kezdenek teljesen új életet, és tele vannak pénzzel... de ebben a forgatókönyvíró a ludas :)

Szóval, Lucas Arianaval és Virginiaval megszervezték Silvana szülinapi buliját egy étterembe, ahol minden készen állt, már csak Lucas akart átöltözni, és a lakására rendelt lányát elcipelni az étterembe... aki már ott várta õt, és nem értette, miért van nyitva az ajtót, és hol van a kedves papa?

Szegény Lucas, mint említettem, fájlalta a gyomrát - de nem az volt, mert ahogy a házuk elé értek, már a karját fájlalta, és összeesett - egy kis szívinfarktust szerzett be... Arianáék mentõt hívtak, és eszükbe jutott, hogy Silvanat értesíteni kellene, de nem nem tudják a számát...

Megérkezik Topo édesapja is, aki reménykedik, hogy a kedves mama nem hagyott rá adósságot, mert nincs egy árva fillérje sem, de Topo megnyugtatja, hogy gazdagok lettek a mama által.

Az étterembe megérkezett Mike, és sehol senki... Lucas pedig nem veszi fel a telefont. A pincér megkérdi, hogy hol van az a hölgy (Ariana), aki szervezte ezt az estét, tudja-e értesíteni, de Mike nem tudja a számát :)

Lucashoz viszont Ángel érkezik meg, ahol Silvana elkeseredve közli, hogy már több mint egy órája hiába vár az apjára, akinek mindig vmi közbejött, ha neki szülinapja volt... Ángel elmondja, hogy elõzõ este beszéltek, és nem volt egyedül, Arianatól telefonált. Silvana kifakad, ezért Ángel, hogy mentse a helyzetet, meghívja egy szülinapi bulira a lányzót.

Martín Carmeloval útnak ered, miután eszébe jut a GPS-követõ, és befogja a jelet, indulnak Marinaék után, mert biztos benne, hogy együtt van Cachorro-val, és azt mondja, élvezzék az utolsó idõt, amit együtt tölthetnek... Carmeloval közli, hogy amint Sizco a karmai közé kerül, õ végez vele, hiába ajánlotta fel ugyanezt Carmelo :)

************************************

Elõzetes:
Manuela és Mike egymás mellett keseregnek és féltékenykednek, amikor megtudják, hogy Silvana és Ángel együtt tartják a szülinapi bulit :)
10/10
andika91 2009 dec. 26. - 19:13:41 10/10 Előzmény dzsanna3
(29170/30469)
szia!
köszi a linket nekem nagyon jól jön ez majd le is töltöm mindjárt :D amugy megbízhatóan fordít? vagy még nem próbáltad? jah és nagyon köszönöm a MSED ismertetõjét is :D megyek is és meg is nézem ezt a részt :D