10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 25. - 19:24:47 10/10 Előzmény Belle
(28689/30469)
Ha már a homoszexualitásnál tartunk: a mai Acceso total-ban vendég volt Horacio :) A kérdés felé: homoszexuális valóban? Nem!
Colombiai a fiú, és boldog házasságban él, akárcsak Christian :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 25. - 19:23:24 10/10 Előzmény Belle
(28688/30469)
Szia, Bella drága!

Milyen idõszerû a kérdésed :) Ma láttam a TM reklámban, hogy hétfõtõl megismétlik a Pecados ajenos-t :)
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:46:35
(28687/30469)
Na de megyek most már, szép napot mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:41:04
(28686/30469)
Hoppá egy másik videónál pedig épp az asszonyt védik. Na, jól megosztják a népet.

De egyébként sem értem, miért kell ennek a témának folyton feljönnie. Te érted ezt? Bár biztos jobban mint én.:-) Inkább arról beszélnének, hogy akkor milyen film, sorozat, akármi lesz vele...bármi, csak ne magánsztori.
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:30:08
(28685/30469)
Akkor a titok már nem titok többé!:-))) Látod, én erre nem is gondoltam, hogy ez a funkció lehet a ludas...Éreztem, hogy a rendszer csinál valamit, de ez nem is jutott eszembe.:-)))
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:28:24
(28684/30469)
No igen, biztos lehet valami... Errõl jut eszembe, hogy én örülnék, ha Jencarlos is több filmben vállalna szerepet.:-) Igaz, még ezt az egy elkészültet (Hunted by night) sem láthattam, de szerintem nemsokára biztos vetítik majd.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:25:04
(28683/30469)
Épp hallgatom, bár ahogy olvastam a hozzászólásokat, az ex-asszonyt nem igazán szeretik.
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:22:00
(28682/30469)
Köszönöm.:-) Azt hiszem, az vagyok.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:20:48
(28681/30469)
Igen, tudom, ezért is kérdeztem rá, s kíváncsi lennék, mennyire jó a sztori. Megvallom, hogy engem sem varázsoltak el (egy-két szereplõ azért jó, köztük Varoni asszonyság, õt bírom), igaz keveset láttam a sorozatból. Mindenesetre, csak Jencarlos miatt nézném meg. (Nagyon kis helyes benne.)

Én is így látom...egytõl-egyig nagyon jók! S igen, nagyon tükrözõdnek az érzelmek.. Na, nekem pl. az volt egy nem semmi érzelemkimutatás, amikor Ángel-t elkapta a düh, amikor Gregorio meghalt...az a tekintet...huhhhhh...

Az én idõmben (36. rész) még turbékolnak.:-)

*******************

Okos, ez igaz.:-) S hát lássuk be, jó esetben az ember leginkább a szüleiben bízhat.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 10:07:22
(28680/30469)
Akkor verekedtek össze, amikor Martín tartott amolyan eljegyzési ünnepséget, és ki is volt akadva, hogy Manuela elhívta Horatio-t is. (Megjegyzem, elég bunkó volt...mégis csak a menyasszonya legjobb barátja..) Horatio egyszerûen rátapintott Christian gyenge pontjára, hogy õ is homoszexuális (csak hát ugye az utóbbi titkolja). S ettõl kiborult.

Jaj én nem úgy értettem, hogy Christian buta lenne, vagy ilyesmi, de nekem nem fér a fejembe, hogy hagyhatja ennyire irányítani magát...mert én amit eddig láttam-hallottam: Martín utasítást ad, Christian pedig szinte ellenkezés nélkül teljesíti...ha nem akarja, akkor sem csinál semmi érdemlegeset azért, hogy érvényesítse a saját akaratát. Ahhoz, hogy õt ilyennek látom, ahhoz a nemi hovatartozásának semmi köze. Sõt, attól még, hogy jelenleg (mert én még ott tartok, hogy titkolja) nem vállalhatja fel, akkor sem kellene a saját testvérével szemben ilyen meghunyászkodónak lennie. Martín sem Isten...Nélküle is tökéletesen elboldogulna a világban.
offtopic
Belle 2009 nov. 25. - 09:58:23
(28679/30469)
Szép napot mindenkinek!:-)

Szia Dzsanna!:-)

Akkor jól áll az album, nagyon helyes!:-))) Megérdemli, annyira jóóóó! Egy olyan számot sem tudok mondani, ami ne tetszene.:-)Utoljára Cristian Castro: Mi vida sin tu amor c. albuma volt rám ilyen jó hatással, amit szintén még mindig nagyon szeretek.:-)

Nekem is nagyon bejön a salsa-s változat.:-))) Elõször majdnem dobtam egy hátast a különbözõ változatoktól, de gyorsan megszerettem õket.:-)

Viszont egy érdekesség, legalábbis számomra az volt, mert nem tudtam, hogy ezt a számot is elõször más énekelte. (Megjegyzem, Jencarlos jobban énekli, Luciano Pereyra túlságosan is elnyújtja a hangját bizonyos részeknél és az ilyesmitõl én a falra mászom.:-))

Luciano Pereyra - Porque aún te amo (con Brenda Gandini)
http://www.youtube.com/watch?v=kOhxYna_2xI

Ja, s míg el nem felejtem, berakom újra a szövegét is, mert észrevettem, hogy nem volt jól begépelve a szöveg a dal vége felé. A fordításban szerencsére nem igen kellett módosítanom semmit.:-)

Jencarlos Canela: Porque aun te amo


Mentiría si dijera que sin ti la vida sigue igual
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nélküled az élet ugyanúgy menne tovább
Que no duele tu partida y que por fin ya te logre olvidar
Hogy nem fáj a távozásod, és hogy végül már sikerült elfelejtenem téged
Decir que no me afecta verte ya con otro
Azt mondani, hogy nincs rám hatással, hogy már mással látlak
No me lo creería ni yo mismo tampoco
Még magamnak sem hinném el, hogy én sem vagyok ugyanaz
Seria mirarme al espejo y quererme engañar
Belenéznék a tükörbe és szeretném magam becsapni

Porque aun te amo y sigo enamorado
Mert még mindig szeretlek és szerelmes vagyok
No encuentro el modo de olvidarme de ti
Nem találom a módját annak, hogy elfelejtselek
De arrancarme tu amor de raíz
Hogy kitépjem magamból a szerelmed gyökerét
Porque aun te amo y estoy abandonado
Mert még mindig szeretlek és elhagyatott vagyok
Lo que no haría por volverte a besar
Mit meg nem tennék, hogy újra megcsókolhassalak
Y a tu lado poder despertar
És melletted ébredhessek
Porque aun te amo
Mert még szeretlek

Tu recuerdo está presente en cada cosa a mi alrededor
Rád emlékeztet minden dolog, ami körülvesz
No hay distancia ni hay olvido que te saquen de mi corazón
Nincs sem távolság, sem feledés, ami téged kitörölne a szívembõl
Extraño cada instante que viví contigo
Rendkívüli minden pillanat, amit veled éltem meg
Mi vida sin tu amor te juro es un castigo
Az életem a szerelmed nélkül, esküszöm neked, egy büntetés
Regresa de nuevo conmigo te pido perdón
Térj vissza hozzám újra, bocsánatot kérek tõled

Porque aun te amo y sigo enamorado
Mert még mindig szeretlek és szerelmes vagyok
No encuentro el modo de olvidarme de ti
Nem találom a módját annak, hogy elfelejtselek
De arrancarme tu amor de raíz
Hogy kitépjem magamból a szerelmed gyökerét
Porque aun te amo y estoy abandonado
Mert még mindig szeretlek és elhagyatott vagyok
Lo que no haría por volverte a besar
Mit meg nem tennék, hogy újra megcsókolhassalak
Y a tu lado poder despertar
És melletted ébredhessek
Porque aun te amo
Mert még szeretlek

Porque aun te amo y estoy enamorado
Mert még mindig szeretlek és szerelmes vagyok
No encuentro el modo de olvidarme de ti
Nem találom a módját annak, hogy elfelejtselek
De arrancarme tu amor de raíz
Hogy kitépjem magamból a szerelmed gyökerét
Porque aun te amo…
Mert még mindig szeretlek…

Mentiría si dijera que sin ti la vida sigue igual…
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nélküled az élet ugyanúgy menne tovább…
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 25. - 01:46:03 10/10
(28678/30469)
Lányok, rájöttem a youtube-os talány titkára :)

Be van kapcsolva nálam a recent aktivity :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 23:37:02 10/10
(28677/30469)
Komplett sztori 3 videóban - Chris telefonon Los Angeles-bõl. Ezek szerint csak van valami a láthatáron, de nem avat be senkit :(

http://www.youtube.com/watch?v=3XzkgmEWaP4&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=SfUV8kWv33s&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HsuDM6RfTYI&feature=related
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 23:26:26 10/10
(28676/30469)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 21:28:54 10/10
(28675/30469)
A spanyolok nagyon szeretnek magázódni - fõleg, ha haragszanak... Nem magázta Manuela-t, csak most, mert mérges volt rá :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 21:27:50 10/10
(28674/30469)
Ángelt rablásért tartóztatta le Silvana, de aztán helyrehozta a dolgot Mike segítségével. Feliratoztam azokat a videókat, így érthetõvé válik majd...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 21:19:48 10/10
(28673/30469)
Szerintem nem kell várnod rám, mert otthonról is megrendelheted az amazon.com-ról (én szoktam Bp-rõl rendelni, és mindig rendben megérkeztek a cd-k). Így elkerülhetõ a kétszeres házhoz szállítási költség...

Most azért nem kellett szállítási költséget fizetnem, mert 3 cd-t rendeltem egyszerre, és az volt a feltétel,hogy 25 USD felett költsek :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 21:15:01 10/10
(28672/30469)
Elkezdtem a Pecados ajenos-t nézni, de idõhiányában abbamarad,t és a videókat is letöröltem a youtube-ról...
Mint mondottam volt, a legtöbb színészt nem szeretem benne, talán ezért is döcögös, nyögve-nyelõs a dolog. De majd mindenképpen végignézem egyszer, mert letöltöttem, és igen jó minõségben.

A MSED-ben olyan gárdát kovácsoltak össze, amihez csak a Luz María volt eddig fogható... Mindenki belead apait, anyait, az érzelmek sütnek az arcokról...
Tegnap este Manuela anyja kiborult, amikor megtudta az igazat. Eddig alig szerepelt, most volt az elsõ "igazi jelenete" elfehéredett, levegõ után kapkododott, dadogott, kiabált, suttogott, õrjöngött - olyan élethû volt, amilyen igaziból lenne bárki, ha ez történne meg vele... félelmetes :)

És ma: ma lesz a nagy kibékülés a kávéházban:)

*****************

Azt nem tudtam, hogy az apja a menedzsere, de amikor olvastam, hogy vele járt be a TM-hez gyermekkora óta, gondoltam, hogy apuka menedzseli :) Nagyon okosan tette :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 20:58:31 10/10
(28671/30469)
Nagyon jó lett a Jencarlos grafikád... légy büszke rá :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 24. - 20:57:59 10/10
(28670/30469)
Christian összeverekedett Horacio-val? Mikor? Én nem emlékszem rá.

Szerintem Christian egyáltalán nem hülye... Mindig képzeld magad a másik helyébe, és rájössz :)

Christian sem gyermekkorú már, 40 feletti korban van, és mostanáig kellett várni arra, hogy végre szerelmes lehessen, és vállalja a nemi hovatartozását. Hatalmas lépés volt ez a számára, és boldog volt, de csak egy igen rövid ideig tartott, mert Marina elintézte, hogy visszaessen oda, ahol volt, illetve még lejjebb, mert most már tudják ki õ valójában, de Martín megbüntette: eltiltotta örökre Horacio-tól, illetve lefokozta a cégnél, és nem hagyja egyedül az irodájában sem, mondván, már nem bízom benned. Ezért akar bosszút állni Marina-n, ami úgy látszik sikerül is neki: megtalálta az orvos telefonszámát nála, és felhívta, mire az asszisztens közölte, hogy a mûtéthez fontos, hogy legalább két éve nõnek érezte már magát... Most ezzel hatalmasat vághat Martín-on is, ha a képébe vágja, hogy te is hapsival szeretkezel :)