10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 23. - 15:04:10 10/10 Előzmény andika91
(29149/30469)
Nagyon szívesen!

Jencarlos123 a jó :) De: engedélyt kell tõle kérned, mert zárt klub :)
10/10
andika91 2009 dec. 23. - 12:06:47 10/10
(29148/30469)
amugy jencarlosnak melyik a twittere? ez?http://twitter.com/jencarlos123 vagy ez? http://twitter.com/JencarlosCanela vagy eggyik sem?
10/10
andika91 2009 dec. 23. - 12:05:18 10/10
(29147/30469)
amugy a multkori képeket amiket betettél azokat te hol találod? mert ha én beírom googlébe akkor nbem ad ki ilyen jó képeket:D
10/10
andika91 2009 dec. 23. - 12:02:58 10/10
(29146/30469)
nekem ugye a netem miatt mindegyiket rossz nézni mert másodpercenként befagy a kép de a hang az megy tovább és így nagyon rossz de sajnos ez van... :S köszi az összefoglalókat :D egyre izgalmasabb lesz ez a sori is :D kiváncsi lennék már nagyon hogy ér véget majd :D
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 23. - 03:06:51 10/10
(29145/30469)
MSED 148. rész (mai)

Perla felfedezi, hogy a nagymami nem csak 400 ezres életbiztosítást között Topo nevére, hanem ráhagyott egy kövér bankszámlát, a lakását és egy telket egy másik államban...

Christian sírdogál Horacio lakásán, aki könyörög neki, hogy beszéljen, mondjon el mindent, amit tud Martín-ról, sõt valljon ellene - õ majd vállalja a védelmét, és így megszabadul a börtöntõl... Christian gondolkodási idõt kér, de elõtte elintézi Martín-t, aki ott sebezte meg õt, ahol a legjobban fáj neki, ezért most õ is ugyanezt teszi vele!

Martín éppen világkörüli útra invitálja szerelmét, nagyobb lakást ígér, stb.... aki megkérdi, mi ez a hatalmas változás vele szemben, mire az a válasz, hogy a világ mosolyog rá, és Marina teszi boldoggá...
Felhívja kedvenc sofõrje, aki közli, hogy egy kiadással kevesebb: Caucho-t megölték a börtönben, õt már nem kell kifizetni. Martín megjegyzi: Miért nem lehet minden nap ilyen szép és problémamentes, amikor csöngetnek...
Christian áll az ajtóban... Martín elismeri, hogy õ verette meg Horacio-t, mire Christian gazembernek nevezi, és a feléje nyújtott poharat kiveri Martín kezébõl...
Martín megkérdi, mire készül? Talán el akarja õt árulni? Mert akkor mint cinkostársa, minimum 30 év börtön vár rá...

Christian sokat sejtetõen néz Marina-ra, és közben közli, hogy ott üt rajta, ahol a legjobban fáj neki... Marina-nak megfagynak az erei is - érzi, mi következik, de Christian otthagyja õket.

Marina Cachorro-val beszélget telefonon, és elmondja, miket tervez Martín, és hogy fél, hogy egy másik apartmanba cipeli õt, és akkor mi lesz velük. Cachorro azt mondja, hogy hagyják ki Diablot, és foglalkozzanak csak magukkal, mivel Marina sem akar Martín ellen vallani, de õ sem hajlandó börtönbe jutni Gregorio megölése miatt...

Cachorro elmegy az apja bárjához, és kintrõl felhyvja az ajánlattal: hogy az hívja fel Hierro-t, és szervezzen meg egy találkozót azzal, hogy adja át Marina-t neki egy nagyon fontos információ ellenében, egy olyan valakit leplezne le, aki nagyon veszélyes rá, és az apjára nézve is, mint Hierro cinkostársára... León megígéri, hogy beszél vele...

Christian a szállodai szobájában szorongatja Marina orvosi kartonját, ahol még mint Mario Suarez szerepel... és visszaidézi Martín sértõ szavait...

****************

Az elõzetesben Christian odaszól Marina-nak, hogy kevesebb mint egy órája van, és leleplezi õt, mire Marina leüti egy üveggel, és elmenekül. A hülye Cizco utánarohan, és közben hívja Martínt, aki épp kocsiban ül...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 23. - 01:07:04 10/10
(29144/30469)
Gyors összefoglaló az lrdekelteknek a 147. (tegnapi) részbõl

Nina, a titkárnõ megérkezik az irodába, és közli, hogy másnap kora reggel elutazik, és egy meglepetése van, aki máris megérkezik...
Manuela azt hiszi, a võlegénye a meglepi, hogy bemutassa nekik... Horacio meglátja a fiút, és elájul: ez a hapsi gay! - közli Manuela-val... :) Behívja Nina-t egy másik irodába, és hebegve-dadogva elõadja, a srác gay, de Nina visszakérdez: melyik pillanatban fedezted ezt fel?! Tudom, mert õ az évfolyamtársam az egyetemen, és nektek hoztam, hogy õ legyen az utódom, ne maradjatok segítség nélkül :) A srác megkérdi Manuela-t: nem gondoltatok még arra, hogy felvegyetek egy futárt, esetleg?
Manuela ledöbben, és azt mondja, hogy inkább nem, jó lesz a posta! :)

Megkezdõdik Topo nagymamájának a ravatalozása, és Ángel szeretne jelen lenni, de két bandatag éppen Principe emberével tárgyal drogügyben, és nem meri vállalni a kockázatot, hogy felismerik, ezért telefonon hívja fel Topo-t, és megállapodnak, hogy késõbb Topo lakásán találkoznak.

Martín már futárnak is használja a kisöccsét, Christian-t, akinek el kell vinnie egy aktát León-hoz... - León megkérdi tõle: el akarod hagyni Martín-t? Válasz - Nem, Hierro hagy el, õ az, aki addig használja az embereket, amíg hasznosak a számára... De ezzel maga tökéletesen tisztában van!

Soto rendõrkapitány lelkiismeret-furdalásban szenved Jimmy-vel szemben, amiért nem állt ki mellette.. Felhív valakit, és megkéri, hogy magánkérés ugyan, de legyen olyan bájos átnézni az összes emberének a bankszámláját, ki az, akinek a számlájára nagyobb összegek érkeznek, és honnan... Az ember ígéretet tesz rá, hogy hamarosan meglesz a válasszal...

Manuela felkeresi az ügyészt az irodájában egy ajándékcsomaggal, amivel meg akarja hálálni, amit Jimmyért tett. (Ti. egyetlen telefonnal elintézte, hogy Jimmyt a saját védelme érdekében egy másik börtönbe szállítsák át. Hahahaha - Érdekes módon ugyanez az ügyész nem engedélyezte az óvadék ellenében való szabadlábra-helyezést, mondván, a társadalom legveszélyesebb tagja Jimmy) Az ügyész elhívja cserébe vacsorázni, és bõszen udvarolgat neki...

Topo a nagymama lakásán keres-kutat, nem leli a Social Security Number-t (társadalombiztosítási szám), amire a halotti anyakönyvi kivonat kiállításához lenne szüksége. Ángel és Perla segítenek neki, közben beszélgetnek. Topo elmondja, hogy az apja az egyetlen gyermeke volt a nagymamának, és hogy a lakás öröklakás - mire Ángel megkérdi, miért nem kötlözik akkor oda? Topo azt mondja, az apja az örökös, nem õ - meg kell kérdeznie...
A nagy kutatásban egyszercsak a kezébe akad egy életbiztosítás, és kikerekedett szemekkel olvassa a saját nevét rajta, miszerint 400 ezer dollár üti a markát!

Lucas egy 25 ezer dolárt érõ képpel érkezik Ariana lakására, és közli, hogy nem kell megtartania, nyugodtan adja el, ha szüksége lenne pénzre... Megy a beso, amikor megint rájuk tör Virginia azzal, hogy Manuela kitalálta a frankót: Ariana nagyon ért a rendezvény-szervezéshez, õ pedig a cégvezetéshez, csináljanak együtt üzletet ebbõl. Lucas le is csap rájuk, mint elsõ megrendelõ: Holnap lesz a lánya, Silvana születésnapja, felkéri õket a szervezésre.

Jimmy a cellatársával azt fejtegeti, hogy ha megszökne, ahogy Ángel felajánlotta neki, akkor elismerné a bûnösségét, de a celltatársa számolni kezd hirtelen: Ha nem szöksz meg, az ügyész ajánlata 25 év helyett csak 10 év, amennyiben magadra vállalod, hogy valóban megölted Mauriciót... Ha megszöksz, a szökésért mindössze 5-6 év jár, tehát így jársz jobban.

Martín/Hierro hosszú ágyjelenete elborzasztott - Martín szerelmi vallomása... brrrrrrrrrrrr....

A zárójelenetben Christian felmegy Horacio lakására, és megdöbben annak látványától. Megkérdi mi történt, de Horacio hidegen azt válaszolja: azt hittem, nem látlak többé! - és elmeséli, hogy Christian ex-võlegénye és annak egy társa verte meg az utcán. Christiannak leesik a tantusz: ez Martín!


Jimmyt a korrupt börtönõre nem hagyja aludni menni, közli, hogy számára nincs vége a napnak, még van munkája... Jimmy visszafelesel, és közli, hogy te vagy a legszemetebb, legkorruptabb börtönõr, és szégyent hozol a többiekre, ne várd meg, hogy kijussak innen! A börtönõr visszavág: 2 napod van az életbõl, mert akik meg akartak ölni, azok most befejezik, amit elkezdtek, mielõtt elszállítanának egy másik börtönbe...

***********************************

Az elõzetes szerint ma nagy napunk lesz :)
Horacio azt mondja síró Christiannak, hogy azt akarom, hogy tanúskodj Martín ellen!

Christiannál elszakad a cérna és megfenyegeti Martínt...

Cachorro felhívja az apját, és kéri, hogy kössenek üzletet Hierro-val: fel akarja adni Ángelt! A szemét!
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 23. - 00:32:25 10/10
(29143/30469)
A legjobb andres... a karipu-nak szélesvásznú, nyújtott képe van, azt nem szeretem, mert olyan gnóm alakúak benne az emberek, hogy rossz nézni :)
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 21:21:14 10/10
(29142/30469)
akkor lehet hogy én nem vettem észre...pedig azon szoktam nézni a linkeket amit egyszer megadtál de én mindig azt választom ki amelyikhez oda van írva hogy mas sabe el diablo mert abban vagyok biztos csak hogy jó is :D én az univisiont nme annyira szeretem lehet hogy azért mert eddig még csak telemundos telenovellákat láttam:D
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 21:00:36 10/10
(29141/30469)
Budapest sokkal szebb :)

Karipu7 nem új... régi (van Karipu2, 4 és 7.) a 2 és a 7 Telemundo-s, a 4-es Univision-os
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 20:56:05 10/10
(29140/30469)
hát biztos nagyon gyönyörû város lehet New York :D milyen jó neked hogy ott lehetsz :D amugy ugye hogy most a telemundonál van egy új link ami most karipu7?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 19:51:08 10/10
(29139/30469)
Nem nagyobb a Hálaadás ünnepe a Karácsonynál, csak az a különbség, hogy a Hálaadást mindenki megtartja, a Karácsonyt nem...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 19:50:18 10/10
(29138/30469)
Ja, és pont ezért rém drága, úgyhogy én a Target-et, a K-Mart-ot vagy a Walmart-ot részesítem elõnyben :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 19:43:18 10/10
(29137/30469)
Csak azért híres, mert itt a manhattani Macy's a világ legnagyobb áruháza...
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 19:36:39 10/10
(29136/30469)
akkor most hogy itthon leszek akkor tudom is nézni:D jah igen tényleg multkor mondtad is aszt hisze hogy a hálaadás nagyobb ünep ott a karácsonynál :D csak azért gondoltam hogy megkérdezem mert elég híres bolt meg minden meg a telemundon sokszor láttam már reklámban hogy reklámozták:D
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 19:00:23 10/10
(29135/30469)
Karácsonykor nem lesznek sorozatok, de itt csak egy nap a Karácsony: 25-e...

Persze, hogy voltam Macy's-ben(sok van belõle:)
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 18:44:38 10/10
(29134/30469)
nekem az entradája az nagyon tetszik meg a zenéje:D
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 18:42:08 10/10
(29133/30469)
tényleg mindjárt itt van karácsony is :D akkor sem lesz a telemundon la tormenta corazon partido meg pecados ajenos meg ilyenek ugye? és te a macy'sben voltál már?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 18:40:20 10/10
(29132/30469)
Nem ismertem a Corazón partido-t, csak most, az ismétlésbõl néztem pár részt...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 dec. 22. - 18:39:37 10/10
(29131/30469)
A város felborult, de nem a hó miatt, hanem a karácsonyi õrült bevásárlási láz miatt :) Viszont gazdagék, akik nem tartják a Karácsonyt, már lerepültek délre, így a lakosságnak csak a fele van itt :)
10/10
andika91 2009 dec. 22. - 18:11:53 10/10
(29130/30469)
de csak ha valamelyik részét nem teszik fel a netre akkor azt le kell majd töltenem spanyolul mert nekem nincs olyan tv csatornám amin megy és másképp nem látom :S amugy te a corazon partidot ismered vagy szoktad nézni?