Belle 2009 nov. 22. - 20:21:57
(28529/30469)
Nem is tudom, mit mondhatnék, bár valahol nem lep meg a dolog, de azért mégis drasztikus lépésnek tartom a többi rajongó miatt. De hát az õ döntése, s valahol meg is értem.
offtopic
Belle 2009 nov. 22. - 20:14:20 Előzmény dzsanna3
(28528/30469)
Itt vagyok.:-))

A videókat köszönöm a felirattal együtt, majd elpatkoltam az izgalomtól, mit ne mondjak!B-) Végig rimánkodtam, hogy mondjon már Mike valamit gyorsan, mert a szívinfarktus visz el!:-) Szóval, még egyszer nagyon köszönöm, hogy feltetted!:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 22. - 20:11:18 Előzmény dzsanna3
(28527/30469)
Huhhh, ez jó, hogy feljött, mert eredetileg én is így írtam, aztán átírtam, de rá akartam kérdezni, hogy végül is, hogyan igazibb a spanyol szöveg értelméhez - vagy hogyan is mondjam -, mert éreztem, hogy nem igazán magyaros.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 22. - 20:07:59 Előzmény dzsanna3
(28526/30469)
Megéri várni, elfogultság nélkül állíthatom, hogy sokkal jobb lett az elõzõnél - sõt magam csodálkozom, hogy adhattam ki a másikat, abban nem is volt még élet.:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 22. - 20:06:47 Előzmény dzsanna3
(28525/30469)
Szia Dzsanna - akkor jó, ha örülsz!:-)

Ja, ez a szöveg fájt...hiszen én már itt kiadtam, mint tudjuk, bár bízom benne, hogy nem olyan sokan olvassák a fórumot és ettõl eltekintve lesz bõven vevõ a lemezre.:-) Jencarlos-nak pedig a legjobbakat, vegyék meg a lemezt minél többen!!! Ezt kívánom neki, tiszta szívbõl!

A javításokat köszönöm szépen, gyorsan át is írtam (Már azért is, mert majd kinyomtatom.:-)).

Ami a Susy-t vagy Suzy-t vagy akárhogy írják a becézett formáját én nem azért írtam, mert te rosszul írtad volna (nem emlékszem, hogy te hogyan írtad, ha már írtad *-*), csak én nem voltam benne biztos, hogy hogy is kell írni.

Igen, pont erre utaltam, hogy szegény Esperanza a barátnõje miatt kerül bajba, ha lehet így írni. Én el nem mentem volna ahhoz a "csakcsúnyaszótlehetrámondani" fickóhoz.:-)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 19:02:05 10/10
(28524/30469)
Még egy cikk: a Perú21 is átvette a hírt

PERU21(PERÚ):LA PRENSA CON EL FORO HASTA EL FINAL.PUBLICAN ARTICULO SOBRE EL 200707..
by Moni

Como me está costando quitarme segun que costumbres forísticas, allá os dejo la última noticia que he encontrado happy.gif

'ZORRO SE QUEDA SIN FANS. A la par de sus problemas personales, Christian Meier también ha ido perdiendo admiradores. El foro oficial de su club de fans anunció que cerrará su página web, pues las visitas a este portal se han reducido hasta el 10% desde abril último
Quizá haya que interpretarlo como que se perdió el interés de seguir a Christian Meier a través de un foro. Muchos han venido expresando que han ido perdiendo la ilusión y abandonando (el foro)... Da mucha tristeza, pero es la realidad, subrayó la presidente de este foro dedicado al artista, que ya tenía 10 años en al web. Parece que al galán le llueve sobre mojado.

http://peru21.pe/impresa/noticia/marisol-ofendio-familias-humildes/2009-11-22/261622

Bueno, aunque no es la noticia que nos hubiera gustado leer, a la vez es de agradecer que los periódicos nos hayan seguido hasta el final, señal de que el foro tambien era una pieza importante para ellos. Nos hemos reido, cabreado, implicado con la prensa muchas veces, nos han regalado infinidad de entrevistas y fotos..a todos los periodistas que nos han acompañado estos años y yo como aficionada a la busqueda y "captura" de noticias ..MUCHAS GRACIAS A TODOS!!...y hasta siempre!! happy.gif

y ahora sí..por última vez...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 18:43:03 10/10
(28523/30469)
Huuuuuh, Lányok, La Presi lezárta a ChM fórumot a 10. évfordulón, most!

FELICIDADES POR EL 10º ANIVERSARIO Y OS ANUNCIO EL CIERRE DEL FORO DE CHRISTIAN MEIER
by la presi

Con bastante pesar,y por razones personales que me impiden dedicar la atención y dedicación que yo considero debe tener un espacio dedicado a un artista al que admiras y respetas,tengo que anunciaros el cierre del foro y poner el punto y final aprovechando el 10º aniversario cerrando asi un ciclo.Hace ahora un año y por motivos estrictamente personales,que casi me ví en la necesidad de poner fin al 200707.Desde entonces,he intentado evitar tener que dar este paso,y he tratado de estar ahí,pero por más que lo intenté finalmente no puede ser.

No es nada fácil dar este paso,pues para mi,el foro de christian meier ha sido muy especial.Durante años,entre todos hemos ido cuidandolo( tambien christian).Hemos luchado por nuestro foro cuando las cosas estaban difíciles para mantener siempre la mejor imagen.Lo hemos ido modelando a nuestro gusto y tab al de christian dandole unas directrices,y un sentido que no me gustaría se perdieran por causa de la falta de atención por mi parte,o la dejadez ante la imposibilidad de dedicarle el tiempo necesario.Así es como yo lo entiendo,es mi responsabilidad,y por eso mi decision de ponerlo fin aquí.Sé que para los más nuevos será dificil de entender,solo espero que intenten comprenderlo.Por otro lado,hay que valorar,hasta qué punto merece la pena el esfuerzo por seguir manteniendo el foro si tenemos en cuenta que las visitas desde el mes de abril de 2009 hasta el dia de hoy,se redujeron no EN un 10% sino AL 10% y éso es muy importante y significativo a mi modo ver.Quizá haya que interpretarlo como que se perdió el interes de seguir a Christian Meier a traves de un foro.Ahora hay otro tipo de páginas que segun los gustos pueden resultar mas interesantes para obetener segun qué información.A lo que habría que añadir y como muchos han venido expresando durante un tiempo,han ido perdiendo la ilusión y abandonando..da mucha tristeza,pero ésa es la realidad.

De cualquier forma,quizá las cosas pasan cuando deben pasar.Una vez,christian en Huesca (2002) me dijo que lo ideal era estar todos juntos en un mismo foro,el OFICIAL,(refiriendose en ese momento al nuestro).Yo tab pensaba asi,y sin más,nuestro foro fue funcionando como tal.Y aunque nunca tuvimos ese distintivo,fuimos tomando responsabilidades,pues teníamos a christian entre nosotros y se merecía lo mejor...
Si hoy se acaba el foro,no significa que se acabó el contacto o la info sobre christian.Afortunadamente contamos con una pagina twitter(oliverdog),donde tal como dijo christian podremos estar en contacto con él y donde se podrá encontrar información.Sigo pensando como él dijo en 2002.LO MEJOR ES ESTAR TODOS JUNTOS! Así es que animo a todos a seguirlo en Twitter.En cualquier caso siempre se pueden abrir mas caminos con nuevas ideas por parte de la gente que ha ido uniendose como seguidores de christian y dar un nuevo estilo.

Lejos de hacer de este 20N un día triste,para nada!.Yo creo que tenemos mucho por lo que sentirnos felices,porque tenemos grandes recuerdos acumulados durante estos 10 años.Y lo mejor... un buen puñado de amigos entre los que incluyo a christian con quienes hemos disfrutado grandes momentos dentro y fuera de este foro,pero siempre gracias a lo que aqui fuimos capaces de construir.

Nunca olvidaré los ratos que compartimos con christian en el chat del foro,y como solía decir moni:"sentir que el corazon te cambiaba de lado" cuando veías aparecer el nombre de chris entre los miembros del chat. happy.gif Aquellos tiempos donde todos eramos unos inexpertos por la red,e intentábamos enseñar a chris a subir fotos que nos queria mostrar.Esos ratos a altas horas de la noche,bien para acompanarlo a un chat de algun portal en internet o haciendo turnos en la noche para pelear por alguna votacion importante como fue la de MTV

Por alguna razón,aqui se consiguió mucho mas que tener un lugar para cambiar opiniones que es lo que todos entendemos por un foro.Éso,gracias a la unión que siempre hubo.Y casi sin darnos cuenta a la vez que nos divertíamos,hicimos una labor...
Quiero dar las gracias a todos los que han participado en este foro alguna vez en mayor o menor medida contribuyendo a que este foro se hiciera GRANDE:A Vicky por la iniciativa que tuvo alguna vez,por su amistad y su confianza.Especial agradecimiento a quienes me han ido echando una mano durante todo este tiempo para que en el foro estuviese a la última y con las noticias actualizadas: Moni,Vane con su inigualable y ordenado baúl de material meier happy.gif, Edith,Vessy,Elenis...Tarila,Tayra.y a tantos más que colaboraron aportando material para el foro, desde diferentes paises.
A todos los amigos que hice aqui,que aunque me olvide de nombrar a alguno porque ya no estan entre nosotros,seguro que ellos saben que son muy especiales: Xime,Moira,Maytexu,Silvia,Esther,Alicia,Zeni,Oscar,Cechu,Lidia,Mar,Eva,Charini,Azu,Ant,Manoli,Lori,Auro y Nachete etc etc...Las amigas que estan lejos y que nunca pude conocer,por nombrar a algunos...: Margot, Susan, Pieri,Anastasia,Yuli...
A toda la gente que llegó nueva y que aportó nuevas ideas e ilusiones a este foro.Sois tantos que imposible que os nombre a todos,solo registrados somos mas de 300: Lourdes,gema,gise,Liela, amarillo,cova,lupita,Isabella..... ana C gracias a todos!!!
Gracias tb a una de las personas mas valiosas del peru: Magda Botteri que a traves de su programa de radio,nos acercó a christian.Nos daba la oportunidad de enviarle mails a la radio cuando él asistia al programa y chris los leia.De ahí salio una bonita amistad y ella colaboró con este foro casi desde sus inicios,apoyandonos siempre en nuestra andadura y por tanto a chris.Gracias Magdita

Y a CHRISTIAN ,mi querido"jefe" happy.gif como le solemos llamar cariñosamente en este foro desde hace años: no mil gracias! sino INFINITAS happy.gif Si tuviera que enumerar las cosas por las que le tengo que agradecer,yo creo que no termino nunca.Pero esencialmente por su confianza en mi aún cuando empezábamos a conocernos,por su amistad ...y su generosidad conmigo siempre.Por acompañarnos en el foro durante todo este tiempo,generando asi una gran ilusion en todos y hacernoslo tannnnnn especial..Gracias por todo Chris,ha sido un placer acompañarte en tu camino durante 10 años desde este foro,y en la medida de lo que pueda,te seguiré apoyando siempre
Aprovecho tambien para pedirte disculpas en nombre de todos por si en algun momento te ofendimos con alguno de nuestros comentarios,pues a veces no siempre nos hacemos entender y una opinión o crítica,aun hecha con la mejor intención y el máximo cariño,puede ser malinterpretada y resultar hasta ofensiva.

Quiero deciros a todos que en un par de dias a lo sumo,el foro quedará como pagina de lectura,(no se podran dejar mensajes).Siempre se podran visitar sus páginas y acceder a todos los links que hay en el.Os recuerdo que en la paghttp://christianmeierforo.homestead.com/ que seguirá activa,hay un libro de visitas donde siempre que querais podeis dejar mensajes para christian.Tampoco tiene por qué dejar de haber contacto.El que quiera contactar conmigo puede seguir haciendolo al mail del foro christianmeierforo@gmail.com que seguirá funcional .
Una vez,más gracias a todos por compartir este foro que para algunos de nosotros ha sido y sera siempre muy especial e inolvidable.

CHRISTIAN y 200707 os quiero
Felicidades por el 10º Aniversario

la presi
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 15:26:16 10/10 Előzmény Belle
(28522/30469)
Még egy kis belekotyogás :)

Porque aun te amo y sigo enamorado
Mert még szeretlek és még mindig szerelmes

Mert még mindig szeretlek, és szerelmes vagyok
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 15:24:14 10/10
(28521/30469)
Szia, Bella!

Remélem, ma is feljössz egy-két percre :)

Feliratoztam az utolsó, pénteki részt a youtube-on, ezért most nincs tartalom, mert így jobban érthetõ Ángel letartóztatása:)

http://www.youtube.com/watch?v=Xy5-CZ0oPrk
http://www.youtube.com/watch?v=zxB5y0aNOi0&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=Onu8O18kEPk&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=w4TFi3h_xoI&feature=related
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 15:19:46 10/10 Előzmény andika91
(28520/30469)
:) Akkor csak megfordítottad az eredeti cd képeket: a front képet tetted hátulra, és vica-cersa:)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 04:13:51 10/10 Előzmény Belle
(28519/30469)
Egy kis javítás - elnézted a személynévmást:

No me lo creería ni yo mismo tampoco
Nem hinnéd el azt nekem, hogy én sem vagyok ugyanaz

MÉG MAGAMNAK SEM HINNÉM EL...
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 22. - 00:16:58 10/10 Előzmény Belle
(28518/30469)
Jimmy (az õt alakító színész) mostanra már javult, de õ volt az elsõ színész, aki miatt lemondtam az Univision-ról, mert ott szinte csak mexikói sorozatok vannak, és ez a fiú nagyon jóképû (volt-és most is), de megállt rajta a kamera, õ beállt egy pózba, ráragadt a mosoly, és félóráig nem mozdult... :)

Maurício a Dávila corporation egyik cégének a vezetõje volt, Virginia barátja, akivel együtt mentek néha "anyagot" beszerezni. Õ volt az, aki Martín kérésére bekábítószerezte Virginia-t, hogy az apja ne nevezhesse ki a corporation elnökévé, illetve utána elvitte arra a borzalmas helyre, ahol elrabolták és fogva tartották, injekciózták a lányt, és ha nem érkezik idõben Jimmy, már nem él. Jimmy meg úgy tudott idõben érkezni, hogy Mauriciót megbilincselte az utcán, elvitte a lakására, és istentelenül megverte, mire kiszedte belõle, hol hagyta el Virginia-t. Így tudta megtalálni õt idõben.

Igenám, de az a hülye Maurició felhívta Martínt, és elmondta neki a történteket, mire az a két lefizetett rendõr által megölette õt.

Amikor holtan találták a fickót, kiderült, hogy valaki elõtte megverte, és erre találtak egy tanút, aki az utcán látta, hogy Jimmy megbilincseli, és a kocsijába tuszkolja. Emiatt Jimmyt felfüggesztették, és most Martín kitalálta, hogy találjanak egy önkéntes hülyét, aki azt vallja, hogy õ lõtte le Mauriciót, de Jimmy bérelte fel rá... Ezért tartóztatták le Jimmyt most.

Szegény Ángel, azt a jelenetet egy elõzetesben még láttam is, amikor a nõ letartóztatja.:-(
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 21. - 23:41:24 10/10 Előzmény Belle
(28517/30469)
Várom, hogy megszülessen a végleges változat :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 21. - 23:39:58 10/10 Előzmény Belle
(28516/30469)
Szia, Bella - örülök, hogy bekukkantottál :)

MINDENEKELÕTT EGY KÉRÉS MINDENKIHEZ: ne reklámozzátok légyszi Jencarlos cd-jének a letöltési linkjét!

Olvastam egy írást, amiben könyörögnek, hogy ne tegyük, mert Jencarlos gyermekkora óta keményen küzd azért , hogy énekes legyen, 80 nemzetközi koncertet adott, a Ford reklámembere volt, a második telenovellát küzdi végig - hozzászámítva a DB-ben a kis jelenetét, és most jött össze a pénze - hatalmas segítséggel még így is - hogy kiadja élete nagy álmát, az elsõ cd-t...

Az Amazon.com-on, és a Jencarlosmusic.com-on meg lehet rendelni, és az iTunes-rõl meg igazán nagyon olcsón le lehet tölteni - és így a bevétel azt illeti, aki keményen megküzdött érte: JENCARLOS CANELA-t! És ez JOGOS!

**************************

Azt nem tudom, hogyan írják ennek a Suzie-Suzy-Susi-nak a nevét, merthogy spanyol, és spanyolul SUSANA..., én csak leírtam valahogy...

Esperanza soha nem kereste volna fel Martín-t, ha Susy nem erõsködik - mert mindenre õ veszi rá, õ a legjobb barátnõje, Sandro felesége, Perla édesanyja.
(Sandro az, aki a metróállomáson annak idején segítséget nyújtott Esperanza-nak Ángel születéséhez)

********************
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 nov. 21. - 23:13:09 10/10 Előzmény Belle
(28515/30469)
JENCARLOS CANELA: NADIE COMO YO

La lluvia cae sobre ti
Az esõ esik rád
Lo noto no eres felíz
Azt látom, hogy nem vagy boldog
Crees que a nadie le importas
Azt hiszed, hogy senkit nem érdekelsz
Pero ves no es así
De látod, nem így van

Az esõ rád esik, látszik, hogy nem vagy boldog
Azt hiszed, senkit sem érdekelsz, de látod, nem így van

No tengo porque mentir
Nincs miért hazudni
Tampoco te quiero herir
Megbántani sem akarlak
Hace tiempo que sueño
Az idõ azzal telik, hogy álmodozom
Con estar junto a ti
Arról, hogy veled vagyok

Nincs okom hazudni, de megsebezni sem akarlak
Már egy ideje arról álmodom, hogy veled vagyok

Yo te conozco tanto y puedo ver
Én ismerlek annyira és láthatom,
Que necesitas mi querer
Hogy szükséged van a szerelmemre.

Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.
Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.

Én tudom, hogy nálam jobban senki sem szerethet téged
Senki, ahogy én, add oda magad

Cuanto más vas esperar

Minél többet remélni
Por tanto miedo a sufrir
Annyi félelmet elviselni
Que llevas dentro por mi
Hagyni, hogy nõjjön a szerelem
Dejar que nazca el amor
Amit érzel irántam.

Mennyit fogsz még várni,
a sok félelmedért szenvedni?
Hagyd, hogy megszülessen a szerelem,
amit irántam érzel

Me muero por escuchar
Meghalok azért, hogy meghalljam
Un día oírte decir
Egy nap tõled azt mondani
Vida no me abandones
Életem, ne hagyj el
Moriría sin ti
Meghalnék nélküled

Õrülten várom, hogy azt halljam tõled egy napon:
Életem, ne hagyj el! Meghalnék nélküled.

Yo te conozco tanto y puedo ver (PUEDO VER = LÁTOM)
Én ismerlek annyira és láthatom,
Que necesitas mi querer
Hogy szükséged van a szerelmemre.

Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.
Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.

Én tudom, hogy nálam jobban senki sem szerethet téged
Senki, ahogy én, add oda magad

Entre tú y yo
Közted és köztem
Hay un muro
Fal van,
Que hay que tumbar
Amit le kell dönteni
Al que llamamos amistad
Ezt az, amit barátságnak nevezzünk.

Köztünk van egy fal, amit le kell dönteni:
amit mi barátságnak nevezünk

Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.
Yo se que,
Én tudom, hogy
Nadie como yo, te querra mejor
Senki nem szeret nálam jobban
Nadie como yo, entrégate.
Senki, ahogyan én, add át magad.

Én tudom, hogy nálam jobban senki sem szerethet téged
Senki, ahogy én, add oda magad

Nadie como yo…
Senki, ahogyan én…
offtopic
Belle 2009 nov. 21. - 22:44:49 Előzmény andika91
(28514/30469)
Jó választás!:-) Nekem azt hiszem, ez a kedvencem róla a hivatalos fotók közül.:-)

Azt hiszem, én el is teszem magam holnapra egy mosollyal a képemen, nemrég néztem meg újra Manuela és Ángel elsõ csókját.:-))) Ki tudja hányadszorra.:-D


Jó éjt, szép napot mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 nov. 21. - 22:42:36
(28513/30469)
Szia Andi!:-)

Szívesen.:-) Hoztam még.:-)

Jencarlos Canela: Porque aun te amo


Mentiría si dijera que sin ti la vida sigue igual
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nélküled az élet ugyanúgy menne tovább
Que no duele tu partida y que por fin ya te logre olvidar
Hogy nem fáj a távozásod y hogy végül már sikerült elfelejtenem téged
Decir que no me afecta verte ya con otro
Azt mondani, hogy nincs rám hatással, hogy már mással látlak
No me lo creería ni yo mismo tampoco
Nem hinnéd el azt nekem, hogy én sem vagyok ugyanaz
Seria mirarme al espejo y quererme engañar
Belenéznék a tükörbe és szeretném magam becsapni

Porque aun te amo y sigo enamorado
Mert még szeretlek és még mindig szerelmes
No encuentro el modo de olvidarme de ti
Nem találom a módját annak, hogy elfelejtselek
De arrancarme tu amor de raíz
Hogy kitépjem magamból a szerelmed gyökerét
Porque aun te amo y estoy abandonado
Mert még szeretlek és elhagyatott vagyok
Lo que no haría por volverte a besar
Mit meg nem tennék, hogy újra megcsókolhassalak
Y a tu lado poder despertar
És melletted ébredhessek
Porque aun te amo
Mert még szeretlek

Tu recuerdo está presente en cada cosa a mi alrededor
Rád emlékeztet minden dolog, ami körülvesz
No hay distancia ni hay olvido que te saquen de mi corazón
Nincs sem távolság, sem feledés, ami téged kitörölne a szívembõl
Extraño cada instante que viví contigo
Rendkívüli minden pillanat, amit veled éltem meg
Mi vida sin tu amor te juro es un castigo
Az életem a szerelmed nélkül, esküszöm neked, egy büntetés
Regresa de nuevo conmigo te pido perdón
Térj vissza hozzám újra, bocsánatot kérek tõled

Porque aun te amo y sigo enamorado
Mert még szeretlek és még mindig szerelmes
No encuentro el modo de olvidarme de ti
Nem találom a módját annak, hogy elfelejtselek
De arrancarme tu amor de raíz
Hogy kitépjem magamból a szerelmed gyökerét
Porque aun te amo y estoy abandonado
Mert még szeretlek és elhagyatott vagyok
Lo que no haría por volverte a besar
Mit meg nem tennék, hogy újra megcsókolhassalak
Y a tu lado poder despertar
És melletted ébredhessek
Porque aun te amo
Mert még szeretlek

Porque aun te amo y estoy abandonado
Mert még szeretlek és elhagyatott vagyok
Lo que no haría por volverte a besar
Mit meg nem tennék, hogy újra megcsókolhassalak
Y a tu lado poder despertar
És melletted ébredhessek
Porque aun te amo
Mert még szeretlek

Mentiría si dijera que sin ti la vida sigue igual…
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nélküled az élet ugyanúgy menne tovább…


Jencarlos Canela: No te voy a perder

Que me quiten todo lo que tengo, de una vez
Hogy egyszerre elvesznek tõlem mindent, amim csak van
Y que mi suerte cambie como un juego de ajedrez
És hogy az én szerencsém úgy változik, mint egy sakkjáték
Pero no, no te voy a perder
De nem, téged nem foglak elveszíteni

Que tiren al agua mi esperanza y mi fe
Hogyan tûnik/merül el a vízben a reményem és a hitem
Que el mundo entero me vire la espalda sufriré
Hogy az egész világ ellenem fordul
Pero no, no te voy a perder
De nem, téged nem foglak elveszíteni
No oh oh, no, no, no oh oh
Nem oh oh, nem, nem, nem oh oh
No te voy a perder
Nem foglak elveszíteni

Que me dejen todos los amigos puede ser
Lehetséges, hogy minden barátom elhagy
Y que la vida cierre mis caminos no lo sé
És hogy az élet elvágja az útjaim, nem tudom
Pero no, no te voy a perder
Nem, oh, téged nem foglak elveszíteni
No oh oh, no, no, no oh oh
Nem oh oh, nem, nem, nem oh oh
No te voy a perder
Nem foglak elveszíteni

Tal vez un día se apaguen las estrellas
Talán egy nap kihunynak a csillagok
Y ya no existan ni el cielo ni la tierra
És már nem létezik az ég sem a föld
Puede que el mar se seque
Lehet, hogy a tenger kiszárad
Y deje todo de ser
És minden megszûnik
Pero no, no oh, te voy a perder
De nem, nem oh, téged nem foglak elveszíteni
No oh oh, no, no, no oh oh
Nem oh oh, nem, nem, nem oh oh
No te voy a perder
Nem foglak elveszíteni

No oh, no te voy a perder
Nem, oh, téged nem foglak elveszíteni /2x


A tiren szó jelentésében nem vagyok biztos, ezért perjellel írtam két lehetséges jelentést.:-)
10/10
andika91 2009 nov. 21. - 18:48:09 10/10
(28512/30469)
Ennél:)
10/10
andika91 2009 nov. 21. - 18:39:09 10/10 Előzmény Belle
(28511/30469)
Ez így van... :D de végül a gitáros képénél kötöttem ki :) és az lett a borítója:) hátuljára meg az eredeti cdnek a képét tettem :)
10/10
andika91 2009 nov. 21. - 18:37:28 10/10 Előzmény Belle
(28510/30469)
Szia Belle!
köszönöm a dalszöveget :)