10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:21:58 10/10 Előzmény Belle
(26429/30469)
Köszi hogy egy pozitív ember vagy-----ritka példány manapság:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:19:44 10/10
(26428/30469)
Szia Belle!
Köszi a dícséretet a tanításra:)
tényleg jó volt:))))))
A srác azzal lett a jobb kezem, hogy nem viháncolt, gúnyolt innentõl fogva, hanem ha tudott valamit kijött és felírta a táblára, megmagyarázta, stb:::::::!
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ volt!
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:17:27 Előzmény dzsanna3
(26427/30469)
Igen, nagyon imádom õket!:-) Sok örömöt adnak. Olyanok mint a gyerekek, szeretgetni, babusgatni kell õket.:-)) Apum idõnként rám is szokott szólni, hogy miért fogdosom õket, ha allergiás vagyok rájuk.:-) Egyelõre nagy gondom nem volt még belõle.:-) Bár lehet, ha nem lennének, nem kellene a zsebkendõ sem folyton, de hát olyan kis drágák.:-)
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:13:17
(26426/30469)
Szia Minyóka!

Azt hiszem, mi még nem találkoztunk itt.:-) Üdvözöllek köztünk!:-)

"Sok cica=soksoksok öröm."
Nagyon egyet tudok érteni!:-))) Ha szomorú vagyok, vagy zaklatott, vagy bármi, egy kis idõtöltés a kis huncutokkal, és már sokkal jobban vagyok.:-)))

Úgy látom, neked is sok van, nálunk jelenleg 6 macska éldegél boldogan.:-) (2 kicsi és 4 nagy.:-))

Donald Bá? Tán csak nem Donald Sutherland?;-))
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:07:35 Előzmény dzsanna3
(26425/30469)
Köszönöm szépen a javítást.:-))

Gyorsan át is írtam.:-)
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:05:06 Előzmény dzsanna3
(26424/30469)
Elfelejtettem írni:

A kép nagyon szép, amit betettél!:-)))
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:03:45 Előzmény dzsanna3
(26423/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Hogy tõlem?:o) Kizárt!;-) Örülök, hogy jobban vagy.:-)

12 év van köztük.:-) Abszolút egyetértek, nagyon jó párost alakítanak!:-)

Ja, a megoldódást nem úgy értettem, hogy maguktól, hanem hogy rájöttél-e, hova menti a géped a fájl-t, mert ha jól értettem, ez volt a baj.:-) Nálam néha csinál olyat, hogy elmenti egy általam elõre nem meghatározott helyre, és a rendszer meghajtónál találom meg a fájl-jaimat.:-)

Ez tetszett!:-) Egyszer egy személyiségteszt után rám is azt mondta egy szakember, hogy sokoldalú vagyok.*-*:-) Olyan elemzést levágott rólam, hogy az állam kerestem valahol a föld mélyén.:-D De Jencarlos-ra visszatérve, tényleg nem semmi srác, oda meg vissza lettem a hangjától, de alig lehet fellelni a dalait.:-( Persze, párat megtaláltam, de hát az õ hangjából sosem elég.:-)) Színészileg is zseniális, pedig én még nem is láttam belõle olyan sokat, mégis percekig a hatása alatt voltam utána.:-)) Már az elsõ csók is ütõs volt, de ugyanilyen volt az is, ahogy lezuhant a hídról...vagy ahogy most könyörgött Manuela-nak..huhhhh..

Áh, akkor Te nagyon képben vagy!:-) Láttam a nagy találkozást, háááát, mit mondjak...nagy csalódás. Így elrohanni... Mert még ha arról lenne szó, hogy Manuela a döbbenettõl azt sem tudta mit csináljon, oké, de már érezte, sõt biztos volt benne, hogy Ángel él, s nem csak úgy elé toppant a szerelme. Szóval, kissé sajnáltam szegény srácot.:-(

"Még az a kis dög Cachorro is marha jól játszik :)"
Na, ez egészen biztosan így van, mert régen láttam már a srácot, de még most is elõttem van az arca, a játéka.

Én is gondoltam rá, hogy letöltöm valamikor, utána is néztem, de NyD fórumon úgy van, ahogy annak idején az El rostro de Analía (feliratokkal csúfítva), így ráhagytam.

Húha..pl. nem tudom, hogy történt, hogy Manuela mégis Martín-hoz ment feleségül? Addigra eltûnt Ángel? Vagy összevesztek volna valami miatt? Virginiát miért rabolták el? Rájött valamire? Illetve még arra lennék kíváncsi, hogy Martín miért csalta csapdába Ángel-t?

Igen, egyszer elcsíptem egy ilyen rémálmot - szegény Virginia.:-( Bár nem értem, a kórházban meg tudták volna állapítani, hogy volt-e erõszak..

Nem, sajnos sok részletet (így személyt sem) nem tudok, nem tudom ki Marina.:-) S bevallom, Christian-t sem tudom kicsoda.*-*:-) A többi említett személyt (Lucas, Horatio, Jimmy, stb.), viszont tudom.:-)

Óh, a dalt már le is mentettem youtube-ról, a hivatalos videót akkor találtam meg, amikor ide is betettem.:-) Azóta az mp3-ban virít ez a dal is.:-))) A videókat pedig megnéztem, nagyon jók!:-)))
10/10
andika91 2009 okt. 21. - 17:28:19 10/10
(26422/30469)
köszönöm dzsanna:D
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 23:28:48 10/10
(26421/30469)
Most látom, milyen késõ van már nálatok, hogyhogy ilyenkor még ébren vagy?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 23:27:28 10/10
(26420/30469)
:)
Bella drága is imádja a macsekokat, biztosan jól elbeszélgetnétek róluk :)

Én sajna, allergiás vagyok a macska- és a kutyaszõrre, csak messzirõl és képen nézegetem õket :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 23:20:39 10/10
(26419/30469)
Nem miattad forgatom fel a papírokat, hanem mert meg akarom találni az autogramot, ami mint említettem, az egyetlen autogramom :)

Upss... összetévesztettem a dolgokat ezek szerint, bocsi :) Azt hittem, a szõrmók a tiéd :) Na, de ezek szerint te sem szûkölködsz macsekban :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 22:49:37 10/10
(26418/30469)
... félbe hagytam egy mondatot:)

Szóval a kérdés az lett volna, hogy azt tudod-e, hogy Marina igazából férfi volt?
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 22:25:32 10/10 Előzmény Belle
(26417/30469)
Belebetegszem a vágy(ódás)ba :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 22:24:36 10/10
(26416/30469)
Szia, Minyóka!

Nem kell bocsánatot kérned, tévedj ide gyakrabban :)

Rossz vagyok bevallom, teljesen elfelejtkeztem róla, de most, hogy emlékeztetsz, nekilátok megint a kutatásnak, és jelentkezem, amint megvan :) Remélem, a kis új kék szemû jövevény jól van, megszokott már nálatok :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 22:22:36 10/10 Előzmény Belle
(26415/30469)
Szia, te elveszett lány! :)

Köszi a kérdésed, már sokkal jobban - dolgozom, de még maradt a tüdõgyulladásból egy kicsi. Állítom, hogy tõled kaptam :)

A konvertáló progik maguktól nem oldódnak meg :) Várok, és kunyerálok innen-onnan, hátha valaki megszán :)

Eszméletlen jó párost alakít Gaby Espino Jencarlos-sal annak ellenére, hogy valóban van köztük vagy 8 év különbség Gaby javára - de ez nem látszik :) Jencarlos-tól teljesen el vagyok ájulva, mennyire sokoldalú: gyönyörûen énekel, eszméletlen sportos, hihetetlen jó mozgása van akár a lezser járást, akár a verekedéseket, zuhanásokat nézem.

Hogy hol tartok a sorozattal? Naprakész vagyok - tegnap már egyenesben néztem a Telemundo-n: A NAGY ÚJRATALÁLKOZÁS-t! Ma lesz a beszélgetés, végre.

Megjegyzem, miután ezt a sorozatot nem az a hülye Victoria írta, nagyon jól sikerült! Természetesen felfedeztem az ismerõs színészeket. Danger mennyivel jobb ebben az emberi szerepben! Martín Acero-t most hivatalból gyûlölöm:) De természetesen elismerem a színészi tehetségét, csak majd késõbb beszélek róla, amikor már megkapta a magáét Ángel-tõl :):):)
Még az a kis dög Cachorro is marha jól játszik :)

Én letöltöttem a sorozatot, nem a neten nézem, mert elõször is hiányosak a részek, másodszor pedig követhetetlen a sorrend. És természetesen meg akarom nézni máskor is, mert eszméletlen jó a humoruk :)

Miután nem tudom, milyen okokat és összefüggéseket hiányolsz, jobb lenne, ha kérdeznél, és sorban válaszolok, ok? Most már ott tartunk, hogy két héten belül lesz Virginia és Jimmy esküvõje - Virginia-nak rémálmai vannak, állandóan látja az ocsmány fickókat maga elõtt ébren is, és nincs tisztában vele, hogy megerõszakolták-e. Mindez persze Jimmy-t nem érdekli, õ nem tud Virginia nélkül élni.

Christian kénytelen volt bevallani otthon, hogy meleg, a bili kiborult, és öngyilkosságra készülve, kezében revolverrel azért felhívta még Horacio-t, aki nyomban a segítségére sietett.

Jimmy kocsijába bombát rakatott Martín, de mielõtt beszállt volna a kocsijába, Ángel leütötte, és egy üzenetet tett a mellére, miszerint bomba van a kocsiban. Jimmy félig ájultan mintha látta volna õt, de nem biztos benne :)

Azt nem tudom tudod-e, hogy Ma

Most alig várom, hogy 8 óra legyen, és lássam a nagy találkozást - ami tegnap kezdõdött egy "Hola"-val.
Ja, és úgy jött létre, hogy Ángel festett néhány, a kapcsolatukra jellemzõ képet, és kivitték a mûvészeti piacra, ahol Manuela meglátta a Central-parkbeli fát lefestve, és egy vízbe lógatott lábat, stb. Azonnal megvásárolta a festményt, amit Lucas elmesélt Ángel-nek. Õ pedig biztos volt benne, hogy másnap találkoznak a piacon, mert Manuela újra elmegy. Így is lett. Itt tartunk most.

Ja, ahol elhangzik a dal: AMOR, QUÉDATE, rögvest vágom, és teszem fel a youtube-ra :)

Megnézheted, meghallgathatod:

http://www.youtube.com/watch?v=QmvG2DPTqrM&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=78UP_ozpVZ4&feature=channel - ez a legjobb:)

http://www.youtube.com/watch?v=O1399T9tpw8&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=JXiA4G93Nss&feature=channel
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 20. - 21:44:19 10/10 Előzmény andika91
(26414/30469)
Szia, Andi!

Én ne tudnám?! Persze, hogy tudom, hol lehet élõ adásban nézni! Sõt a videókat is felteszik a netre, így késõbb is megnézhetõ, letölthetõ. Küldöm a linkeket priviben.
offtopic
Belle 2009 okt. 20. - 20:26:49
(26413/30469)
Közben észrevettem, hogy ezt rosszul írtam:

De ganas yo me enfermo
A vágy beteggé tesz

(Talán inkább vágy lehet, és nincs E/2 alak.:-))


Jó éjt mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 okt. 20. - 19:09:46
(26412/30469)
El is köszönök mára, szép estét mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 okt. 20. - 19:08:49 Előzmény dzsanna3
(26411/30469)
Megcsináltam.:-) Egy-két helyen magyarosítottam, remélem, jó lett.:-) A spanyol szövegben is jelöltem az ékezeteket, bízom benne, hogy mindet sikerült megtalálnom.:-)

JENCARLOS CANELA: AMOR QUÉDATE
http://www.youtube.com/watch?v=604kU9S4y4c

No quiero que te vayas
Nem akarom, hogy elmenj
Aún la noche es larga
Hosszú még az éjszaka
Cada momento nuestro
Minden perc a miénk
Quisiera detenerlo
Szeretném megállítani
En esta cama
Ebben az ágyban

Qué larga son las horas
Milyen hosszúak az órák
Cuando tu te demoras
Amikor késlekedsz
Me vuelvo loco
Megõrjít
Esperarte me mata
Megöl rád várni

Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Quiero más de tus besos
Akarok még a csókjaidból
Necesito tu cuerpo
Szükségem van a testedre
Hazme el amor matame de placer
Szeretkezz velem, ölj meg a gyönyörtõl
Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Desearte así es un vicio
Úgy kívánlak, mint egy szenvedélyt
Del cuál nunca me curaré
Amibõl soha nem gyógyítanak meg
Amor quédate
Szerelmem, maradj

De ganas yo me enfermo
A szeszélyeid beteggé tesznek
Cuando tu amor no tengo
Amikor a szerelmed nem birtoklom
Hasta escuchar tus pasos
Amíg nem hallom lépteid
Y verte entre mis brazos
És nem látlak karjaim között
Me siento preso
Rabnak érzem magam

Qué larga son las horas
Milyen hosszúak az órák
Cuando tu te demoras
Amikor késlekedsz
Me vuelvo loco
Megõrjít
Esperarte me mata
Megöl rád várni

Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Quiero más de tus besos
Akarok még a csókjaidból
Necesito tu cuerpo
Szükségem van a testedre
Hazme el amor matame de placer
Szeretkezz velem, ölj meg a gyönyörtõl
Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Desearte así es un vicio
Úgy kívánlak, mint egy szenvedélyt
Del cuál nunca me curaré
Amibõl soha nem gyógyítanak meg
Amor quédate
Szerelmem, maradj


Soy adicto a tu boca
A szád rabja vagyok
A como me provocas
Annak, ahogy provokálsz
A tus ojos de cielo
Az égõ szemeidnek
A tu risa y tu pelo
A mosolyodnak és a hajadnak
A tu forma de ser
Az alakodnak
Adicto a tu querer
Rabja a vonzalmadnak

Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Quiero más de tus besos
Akarok még a csókjaidból
Necesito tu cuerpo
Szükségem van a testedre
Hazme el amor matame de placer
Szeretkezz velem, ölj meg a gyönyörtõl
Amor quédate, quédate
Szerelmem maradj, maradj
Desearte así es un vicio
Úgy kívánlak, mint egy szenvedélyt
Del cuál nunca me curaré
Amibõl soha nem gyógyítanak meg
Amor quédate
Szerelmem, maradj
10/10
andika91 2009 okt. 20. - 17:35:48 10/10 Előzmény dzsanna3
(26410/30469)
szia!
nem tudod véletlenul hogy a telemundot lehet e nézni valahol online az interneten?