offtopic
Belle 2009 szept. 27. - 11:05:20
(26269/30469)
Gracias!:-)) Estoy felíz, muy felíz!:-)))

Tényleg, új kép?:o) Pedig az elõzõ nagyon jó volt!:-)

Rendben, felmegyek szívesen, bár még most nem tudok, de egy kicsit késõbb igen.:-)

Hajnali 3-kor? Ejha!:-))) Viszont jó korán sikerült lefeküdni is.:-))) Bár én is néha azon gondolkodom, azért milyen jól teszik azok, akik viszonylag korán lefekszenek.:-))) Könnyebb felkelni reggel.:-)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 szept. 27. - 11:03:19 10/10
(26268/30469)
ez tetszett :) Micsoda hasonlat!

Jössz a Skype-ra egy kicsit?
offtopic
Belle 2009 szept. 27. - 11:01:38
(26267/30469)
Hm, ez tényleg furcsa.:-) Mármint, hogy miért vágják meg...Ez nem olyan mint egy erõszak, vagy valamilyen brutális gyilkosság. Érthetetlen.
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 szept. 27. - 10:57:43 10/10
(26266/30469)
Igen, hibátlan lett! Még egyszer Gratula érte! Csak így tovább señorita alumna buena!

A képen õ van, persze! Most ez az új képe a twitteren:)

Kösz a gratulát, ha feljössz a skype-ra küldök képet róluk!

(Ma jó korán keltem: 3-kor :) De: délután 5-kor mentem aludni:)
10/10
dzsanna3 2009 szept. 27. - 10:55:23 10/10
(26265/30469)
Szia, Bella!

A szerenád a legjobb része a La Tormenta-nak, kétségtelenül. A Telemundo leadja a komplett részeket, nem vágja meg, mint a TVE annak idején, de érdekes módon a feltett videókból hiányoznak részletek, mégpedig a legszebb jeleneteket vágja meg valaki :) Hiányzik pl. a vetkõztetés, és minden, ami utána következik, majd nézd meg, pedig a tévé leadta.
offtopic
Belle 2009 szept. 27. - 10:52:49
(26264/30469)
Hibátlan lett a fordításom? Ez igaz lenne?:o))) Nem térek magamhoz!:-))))

A képen Chris van!:-))))

Kis DJ-nek gratula a házassághoz!:-)))) S persze minden jót kívánok nekik!:-)))
offtopic
Belle 2009 szept. 27. - 10:50:42
(26263/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Most olvasom, hogy közben itt vagy Te is!:-)))

Ne is foglalkozz ezzel a sonka emberkével, nem tudom moderátornak elképzelni, mert õk mindig Moderátor néven figyelmeztetik az embert.

A lényeg, hogy téged a jó szándék vezérelt, neked tiszta a lelkiismereted! Bár megértem, hogy bánt, én is ilyen vagyok, sokáig emésztem én is magam olyan dolgok miatt, ami aggaszt.
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 szept. 27. - 10:47:38 10/10
(26262/30469)
... és most jön a hogy vagytok? Minden rendben?

Ezek szerint mindenkinek az elsõ jegye ötös lett? Hahahaha
Akkor lehet, hogy ez a mézesmadzag? Az ember elbízza magát, és utána jön a fekete leves, a szívinfarktusok halmaza a többi, fõként szóbeli vizsgán :)

Bella drága, nem térek magamhoz! Micsoda fordítás! Gratulálok! :)


... és Bujtor István volt Bud Spencer hangja is, tényleg!

Lányok! Az isteni La tormenta videókból született +17, tehát már fent van 77 rész!

(Halk súgás: Esküvõ volt hétfõn, a kis DJ-nek bekötötték a fejét! :)

KVÍZ: Ki van a képen? (Tudtátok, hogy a kéz mindent elárul?:)
offtopic
Belle 2009 szept. 27. - 10:46:38 Előzmény Ana8
(26261/30469)
Halihó Mindenki!:-)

Szia Ana!:-)

Igen, úgy látom én is!:-) De a jegyektõl függetlenül, mindig szerettem az egyetemre járni, hiszen a tanulás mellett barátokat is szerez az ember.:-) Egyáltalán nem is esett/esik nehezemre, hogy bejárjak az órákra. Igaz, fárasztó tud lenni több órát egymás után letudni, de a társaság feledteti ezt is.:-))) Bár ez talán szerencse kérdése, én eddig mindig jó évfolyamba csöppentem bele.:-) A nappali tagozat hangulata azért hiányzik (s persze az azzal járó elõnyök is), de azért jó ez a másoddiplomás képzés is.:-D

Dzsanna, jelentem megnéztem a szerenádot - többször is -, annyit nevettem rajta, hogy kész!:-)))) Pedig régebben már láttam egyszer.:-) MT arckifejezése is, kééééééééééész! S amikor megtudja, hogy Nanitól kérte meg Santos a kezét (mert hát ugye, Nani mint anyapótló személy tûnik fel, hehe)!:-)))) Na, a lényeg, hogy nagyon jó ez a rész!

Gabo, nem is kérdeztem! Van már terv arra vonatkozóan, hogy mikor lesz az esküvõ?:-))) Majd ugye, ha ott tartanak a dolgok, akkor majd mesélsz arról, milyen lesz a ruha, a virágok, a kiegészítõk, stb.stb.:-)))

Katinka, remélem, nem baj, hogy nekem Katinka maradtál.:-))) Te pedig majd arról mesélj, milyen volt az elsõ gyakorlati tanítás!:-) Mert én szépen elfelejtettem megkérdezni.:-)))


Látom, mindenki jól elvan a hétvégén.:-)) Mára is szép napot, jó kikapcsolódást kívánok!:-))
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 szept. 27. - 10:34:22 10/10
(26260/30469)
Sziasztok!


Elkeserítõ ez az önzõ világ, én nem szeretnék ilyenben élni! Ma nekem, holnap neked, ma velem, holnap veled történhet meg ilyen tragédia. Nem egy elveszett autóról van szó, hanem egy emberi életrõl! A legfontosabb ilyenkor minél hamarabb keresni, hiszen az idõ múlásával sokkal kevesebb az esély. Mondja meg nekem valaki, hogy 2009-ben hogyan és hol kerestetne meg egy eltûnt személyt, fõként gyereket valaki? Az interneten kör-emailben, közösségi portálokon keresztül, nem? Esetleg a sarki fûszeresnél tenne ki tace-pao-t? Jó rendben, csakhogy én hiába tennék ki egy new york-i üzletben felhívást, hiszen a gyerek Magyarországon, Budapesten, a Margit-szigeten veszett el!

Nem tudom megemészteni SONKA úr fenyegetését egy segítségkérés kapcsán, mert az ocsmány beszólások és képek igen sokáig fent maradhattak a topicban annak ellenére, hogy e-mailben is kértük a törlésüket.
Sõt, továbbmegyek: ki az a Sonka úr? Moderátor?
10/10
offtopic
Ana8 2009 szept. 25. - 22:32:51 10/10
(26259/30469)
Szia Belle!
Köszönöm. Úgy látom itt mindegyikõnknek jól kezdõdtek az egyetemi évei:)
Jó éjt neked is!

Én is megyek Jó éjt mindenkinek!
offtopic
Belle 2009 szept. 25. - 22:13:43
(26258/30469)
Na de nekem irány az ágy!:-)

Jó éjszakát mindenkinek!:-)
offtopic
Belle 2009 szept. 25. - 21:59:22 Előzmény dzsanna3
(26257/30469)
Hadd ne kelljen!:-)))

Inkább adok egy fordítást.:-)))


Cristian Castro: Mi vida sin tu amor

Mi vida sin tu amor, será
como un camino que no sabe a donde va
sólo un recuerdo del pasado
una historia que ha llegado a su final

Az életem a szerelmed nélkül olyan lenne,
mint egy út, amirõl nem tudni hova vezet
csak egy emlék a múltból
egy történet, ami a végéhez ért

Mi vida sin tu amor, será
un amante con un roto corazón

Az életem a szerelmed nélkül olyan lenne,
mint egy összetört szívû szeretõ

Mi vida sin tu amor
es barco en alta mar
sin puerto ni ilusión

Az életem a szerelmed nélkül
bárka a nyílt tengeren
kikötõ és illúzió nélkül

Mi vida sin tu amor no es más
que el crudo invierno de mi soledad
en el silencio de la inmensidad
un alma que no encuentra su lugar

Az életem a szerelmed nélkül nem több,
mint rideg tél a magányomban
a végtelen csendjében
egy lélek, ami nem találja a helyét

Mi vida sin tu amor no es más
que el tibio abrazo que no volverá
será la soledad de estar sin ti
yo sin tu amor, yo sin tu amor
no se vivir

Az életem a szerelmed nélkül nem több,
mint egy enyhe ölelés, amit nem viszonoznak
magányos lenne nélküled
én a szerelmed nélkül, én a szerelmed nélkül
nem élhetek

Mi vida sin tu amor, será
como un enigma que no tiene solución
mi vida sin tu amor
es nube que se va
tu adiós se la llevo

Az életem a szerelmed nélkül olyan lenne,
mint egy rejtvény, aminek nincs megoldása
az életem a szerelmed nélkül
felhõ, ami elmegy
és elviszi a búcsúdat

Mi vida sin tu amor no es más
que el crudo invierno de mi soledad
en el silencio de la inmensidad
un alma que no encuentra su lugar

Az életem a szerelmed nélkül nem több,
mint rideg tél a magányomban
a végtelen csendjében
egy lélek, ami nem találja a helyét

Mi vida sin tu amor no es más
que el tibio abrazo que no volverá
será la soledad de estar sin ti
yo sin tu amor, yo sin tu amor
no se vivir

Az életem a szerelmed nélkül nem több,
mint egy enyhe ölelés, amit nem viszonoznak
magányos lenne nélküled
én a szerelmed nélkül, én a szerelmed nélkül
nem élhetek
offtopic
Belle 2009 szept. 25. - 21:54:41 Előzmény dzsanna3
(26256/30469)
Szerintem ne is törõdj vele.:-(
offtopic
Belle 2009 szept. 25. - 21:51:24 Előzmény dzsanna3
(26255/30469)
Én is nemrég értesültem a hírrõl, le is hangolt (még jó, hogy most olvastam a hozzászólásaitokat, amik azért felvidítottak :-)), mindig azok a szinkron színészek halnak meg, akik a kedvenceim közé tartoznak.:-(((
offtopic
Belle 2009 szept. 25. - 21:48:20
(26254/30469)
Sziasztok!:-)

Hogy vagytok?:-)

Gabo, elõször is szeretnék gratulálni az eljegyzéshez!:-))))) Nagyon szép a gyûrû is! Egybõl férjhez mehetnékem lett!:-)))))

Dzsanna, nagyon jók a képek Chris-rõl! Az LT képek is jól sikerültek!:-)))
Ami az Amores de mercado-t illeti, a fõszereplõ srácot (Michel Brown) ismerem. Egyetértek, szerintem is nagyon megfogó a tekintete.:-)) Jelenleg egyébként Andrea López-zel (Mariangel) az El fantasma del Gran Hotel.:-) Hol tartasz a Más sabe el Diablo-ban?:-)

Anna, neked is gratulálok az 5-öshöz!:-))) Az én elsõ zh-m is 5-ös volt, csak nekem latin-ból.:-))) Nem csoda, hogy szeretem a spanyolt, a latinnal is így voltam.:-)))

Katinka, ezen a kis tanár sztorin tök jót nevettem!:-)))))) Elképzeltem, ahogy önelégülten várták a tapasztalatlan hallgatót, erre egy tapasztalt tanárnõ lép be!:-)))))
10/10
offtopic
Ana8 2009 szept. 25. - 19:49:28 10/10 Előzmény dzsanna3
(26253/30469)
Hogy hol élük?
Egy rohanó világban, ahol sok ember nem foglakozik a másikkal, csak és kizárólag saját maga érdekli és nem védi meg a másikat, nem érez részvétet senki és semmi iránt. Persze tisztelet a kivételnek, mert szerencsére nem mindenki ilyen.
10/10
offtopic
Ana8 2009 szept. 25. - 19:41:47 10/10 Előzmény dzsanna3
(26252/30469)
Köszönöm.:) Ez egy nagyon jó meglátás.
10/10
offtopic
Ana8 2009 szept. 25. - 19:38:53 10/10 Előzmény dzsanna3
(26251/30469)
Sziasztok!

Bujtor István jó színész volt és amellett a sok film mellett amiben szerepelt, ne felejtsük el azt sem megemlíteni, hogy õ kölcsönözte Bud Spencer magyar hangját, õ volt a mi magyar Bud Spencerünk.
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 szept. 25. - 18:25:09 10/10
(26250/30469)
RIP BUJTOR ISTVÁN :(


Szemelvény az életmûvébõl: A dunai hajós (1974), Allegro barbaro (1978), Csak semmi pánik (1982), Égi bárány (1970), Az elvarázsolt dollár (1985), Fiúk a térrõl (), Gyertek el a névnapomra! (1983), Hamis a baba (1991), A hamis Izabella (1968), Látástól vakulásig (), Nápolyt látni és... (), A Pendragon legenda (1974), A Pogány Madonna (1981), Sirokkó (), Szegény Dzsoni és Árnika (1983), Múmia közbeszól (1967), Náponta két vonat (), A három testõr Afrikában (1996), Bors (1969), Kántor 1-2. (1976), Sándor Mátyás (1979), A bosszú (1977), BUÉK! (1978)

A Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztje (polgári tagozata) - 2002



Latinovits Zoltán, Bujtor István és Frenreisz Károly, a három tehetséges testvér. Már csak a legkisebbik van köztünk...