10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 21. - 21:18:59 10/10
(26449/30469)
Ami egyszer elkezdõdött, annak egyszer vége is lesz :)
Remélem, ez megnyugtatott :):):):)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 21. - 21:18:12 10/10
(26448/30469)
Pucéron is fogod élvezni :):):) A pasit is, meg a dalát is :)
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 21:15:41 10/10
(26447/30469)
Lányok!
Ha egyszer a sulinak vége aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nem gyõztök majd ellátni a linkekkel, meg az infokkal!!!
Addig meg csorog a nyálam, nézek mint a moziban, kínai minden, ..........de még vagyok így is:)))))))
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 21:11:39 10/10
(26446/30469)
A szám tetszik:)
A pasi is----sõt::::::::::::::nagyon is:)
Akkor az enyém ha "pucéron" is élvezem:))))))
klipp nélkül
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 21. - 21:11:21 10/10
(26445/30469)
Bizony ám, fõcímdal lett a 100. résztõl:)
Nekem a másik dal nem tetszett, ez sokkal jobb, mert sokkal jobban érzékelteti a szerelmüket, ráadásul már nem játszik Diablo-t :)

Ha kellenek a sorozat linkjei, szívesen odaadom :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 21. - 21:09:21 10/10
(26444/30469)
A végrendelet megváltoztatása:

A kedves papa fiút szeretett volna, de Virginia jött a világra, akivel kegyetlen volt egész életében, és nem mutatta ki a szeretetét. Végül egy önzõ dög volt. Amikor a Középiskolával végzett Martín a cégéhez jelentkezett, fiaként bánt vele, és nagy álma volt, hogy elveszi Manuela-t, így majd õ lehet a Corp elnöke, és õ boldogan hal meg. Amikor bekerült Jimmy a képbe, akkor azzal zsarolta meg a rangon alulinak tartott kapcsolat miatt, hogy ha elhagyja Jimmy-t, akkor rá hagyja az elnöki széket, és minden egyebet. Virginia végül beleegyezett, mert éppen szakítottak Jimmy-vel. Martín viszont feleségül vette Manuela-t, és így esélyes volt újra, de zavart a képben Virginia, akit a kábszeres barátja elárult Martín-nak, az meg az öregnek, aki szívrohamot kapott, õ meg segített rajta a párnával, mire aláírta az új végrendeletet.
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 21:08:27
(26443/30469)
Épp ma lepõdtem meg rajta, hogy a fõcímdal Jencarlos dala lett!:-O Nekem olyan furcsa, valahogy a régi nekem jobban illett a sorozat jellegéhez.:-) Sõt, azt a számot is szerettem.:-)
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 21:02:19
(26442/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:-))) Huhhh, mindenesetre úgy látom, zajlottak itt az események..

Ami a legjobban meglepett, hogy Martín már tudja, hogy Ángel a fia. Valahogy én azt gondoltam, ezt majd még késõbbre tartogatják...mármint azt, hogy kiderüljön.:-) Szörnyû ez a fickó. Szegény Ángel..:-((( Most már értem, miért volt annyira könnyes a szeme a találkozáskor.

Mit változtatott a végrendeleten Manuela apja?

A lumarie-s változatot nem láttam, de rögtön megnézem akkor.:-)
10/10
offtopic
dzsanna3 2009 okt. 21. - 20:58:03 10/10
(26441/30469)
Szia, Katka!

De jó, hogy itt vagytok! Rég volt már ilyen!

Én másodikra tettem magamévá az Amor, quédate dalt. Mondjuk könnyû volt, mert amikor elõször hallottam, akkor már a telenovellában elrabolta a szívem a pasi :) Pár napja lecserélték a sorozat iniciálé-ját erre, azért ez már valami :)

Nézd meg ezt a klipet, és ha meglátod, ahogy elõadja, rögtön beleszeretsz a dalba :)

http://www.youtube.com/watch?v=78UP_ozpVZ4&feature=channel
10/10
dzsanna3 2009 okt. 21. - 20:50:52 10/10
(26440/30469)
Szia, Bella drága!

Más sabe el diablo:

Manuela nem tartja szerelmének már, hanem egy csalónak, aki csak felhasználta õt arra, hogy kirabolja és becsapja :( A gyereket megtartja, de csak azért, mert azt mondja: õ valóban szerelmes volt Ángel-ba, és a gyermek annak a szerelemnek a gyümölcse... Ha belegondolsz, a gyerek Martín unokája. Martín terve most az, hogy miután a végrendelet záradéka szerint, ha elválik, akkor vissza a babaruhát a családnak, ezért kifundálta, hogy özvegy lesz (megöli Manuela-t), s az õ nevén lesz Ángel gyermeke, akit felhasználhat arra, hogy a kapott pozícióit megtarthassa.

Cachorro megölte Gregorio-t, állandóan szemét volt Diablo-val,s mindezt Marina (a sztár-bártáncosnõ szerelméért, akirõl viszont az apja: León tudja, hogy férfi volt, aki átoperáltatta magát, s ezért tiltja a fiának a kapcsolatot vele, akit egyébként marhára nem érdekel, hogy prostituált, de ezt nem tudni hogyan fogadná. Marina természetesen Martín kedvenc szeretõje, akinek egy apartmant vásároltatott Manueláék pénzén, de ugye õ sincs tisztában a mûtéttel :)

Christian Martín testvére, aki homoszexuális, és Horacio, Manuela barátjának a szeretõje.

Manuela azért ment Martín-hoz feleségül, mert Martín így fundálta ki :) Esperanza, Ángel anyja megzsarolta Martín-t 37 ezer dollárra. Martín egy, a gyermeküket egyedül nevelõ anyák számára adakozást szervezett Manuela anyjának segítve, és ki más: María Celeste mûsorában nyilatkozott róla, ahol Esperanza meglátta, és felforr benne a méreg. 37 ezer dolárral tartoztak még León-nak (Cachorro apjának, a bártulajdonosnak, aki a lakást bérbe adta nekik 23 éve). Diablo szeretett volna új életet kezdeni, de amíg a tartozás fennállt, addig részt kellett vennie a rablásokban. Az volt az utolsó feltétele, hogy egy olyan rablást szervezzen León, ahol õ pontosan 37 ezer dollárhoz jut. Amikorra León kitalálta az utolsó rablást: Manuela-ék vidéki házának a széfjét kellett kirabolni - Esperanza átadta a Martín-tól kizsarolt 37 ezer dollárt a fiának, aki boldogan vett búcsút León-tól, és megtagadta a rablást.
Martín ezért elrabolta az anyját, és ezzel zsarolta meg Ángel-t, hogy vigye véghez a rablást, készítsen fotót a széf tartalmáról, és telefonon juttassa el Martín-hoz.


Amikor ez megvolt, addigra odaküldte a zsarukat, és természetesen Jimmy-t is, hogy kapják rajta a rabláson.
Üldözték, és a két megvesztegetett zsaru közül az egyik lelõtte. Mindezt tette úgy, hogy tisztában volt vele: a saját fiát öleti meg.

Martín a sárga földig lejáratta Manuela elõtt Ángel-t, s miután a barátja, és az egész családja is darálta a magáét, Manuela teljesen kiábrándult, és megkérte Martín-t, hogy vegye feleségül. Még bocsánatot is kért tõle :(

Angel Lucas-hoz, Manuela festõ barátjához vánszorgott vérben fürödve, és megszervezte a szökésüket (Topo segítségével) Mexikóba. Ahogy átlépték a határt, vallatni kezdte Esperanza-t, hogy árulja el, mi a neve az apjának. Amikor megtudta, õ visszafordult New York-ba, az anyja pedig a keresztanyjához ment.

Amikor Manuela apja megváltoztatta a végrendeletét, Martín megölte, de ezzel nem érte be: el akarta tenni az útjából Virginia-t is, aki a pénzügyi ellenõrök jelentése alapján nyomozni kezdett Martín fantomcégei után, de csak Mauricio-t sikerült megöletnie, aki szintén a Corp. egyik cégének az elnöke, Virginia kábítószeres barátja volt.

Ma lesz a nagy összecsapás Christian és Martín között. Úgy néz ki, a gyáva Christian végre megzsarolja a bátyját egy olyan aktával, amit Martín rendeletére meg kellett volna semmisíteni, de õ végül úgy döntött, hogy megtartja, ki tudja, mire lesz majd jó.


Én nem az NyD fórumosat töltöttem le, hanem a Lumarie-féle változatot, mert az NyD a feliratot már a videó közepére teszi, és hosszú ideig ott díszeleg. Tiszta hülyék... :)

Na, ennyi jutott eszembe, ha van még kérdés, ess neki, tedd fel :)
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:50:12
(26439/30469)
Ezer bocsánat: Agatha Christie :-)))
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:49:28
(26438/30469)
:-)))))

Majd elsütöm én is, kíváncsi vagyok, mi lesz a hatás.:-D

Errõl eszembe jutott egy Agatha Cristie novella (A vád tanúja és más történetek kötetben van), a címe Fülemüle-villa. Én olyan jót nevettem a csattanóján, Zolim pedig egészen máshogy értelmezte.:-DDD Váltig erõsködött, hogy én nem értelmeztem jól. Na, persze....:-P
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:44:55 10/10
(26437/30469)
Nem rég elküldtem egy barátomnak, és akkor gondoltam végig, hogy férfi-nõ kapcsolatban????????????alma????????
VAUUUUUUUU nem ciki????????
jó vicc volt!!!!!!!!!!-ha nem érti-nem barát!!!!!!!!!pasi:DDDDDDDDDDD
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:40:50
(26436/30469)
Értelek.:-)

Én annyit tudok, hogy szeretem, ha örömet okozhatok, mert ettõl én is jól érzem magam.:-)))

Köszönöm az idézetet, nagyon igaz, amit ír, le is jegyzem magamnak a gyûjteménybe.:-))
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:35:45 10/10
(26435/30469)
Aki az emberektõl nem elvenni ,hanem adni akar, az mind pozitív --számomra:))))))))

“Ha neked is van egy almád meg nekem is van egy almám
és cserélünk, akkor továbbra is egy-egy almánk lesz.

Ám ha neked is van egy gondolatod meg nekem is van
egy gondolatom és azokat cseréljük el, akkor már
két gondolata lesz mindkettõnknek.”

(George Bernard Shaw)
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:35:06
(26434/30469)
Ezen segíthetünk.:-)

Ide feltöltöttem:

h-tt-p://www.mega-upload.com/?d=UZEUFZF6

A kötõjeleket majd vedd ki, amikor bemásolod a böngészõdbe, mert csak úgy jelenik majd meg a link.
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:32:18 10/10
(26433/30469)
Szia Minyó!
Reggel macska??????????!
azt a !!!!!!!!????????
Gyerek van????????????
Én azokkal jártam oltásra?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:30:12
(26432/30469)
Szia Katinka!:-)

Igazán nincs mit!:-) Aki megérdemli, azt megdicsérem.:-)) Szóval, amíg ilyen tanárok futkosnak a világban mint Te és Dzsanna, addig csak jól járhatnak a diákok!:-)))

Áh, értem! Annyi szent, hogy akkor biztos nem felejtitek el egymást!:-)) Örülök, hogy észhez tért a gyerek.:-))

Pozitív. Nem is tudom, de remélem, inkább az vagyok mint nem.:-))) Mindenesetre arra törekszem, hogy az legyek.:-)
10/10
offtopic
Katka2 2009 okt. 21. - 20:26:24 10/10 Előzmény dzsanna3
(26431/30469)
Szia Dzsanna!
Ritka dolog., hogy egy fele forog az " agyunk?", de valóban jó ez a pasi!:))))))
Söt!!!!!!!!! Nagyon jó:))))))))))))
A dalt is meghallgattam többször............még nem az enyém.............de nem rossz:))))))))))))
offtopic
Belle 2009 okt. 21. - 20:22:24
(26430/30469)
Spanyol dal szakértõk!:-))

Lenne egy kérdésem. Errõl a dalról tudtok valamit? Megjelent már valahol teljesen? Még nagyon friss Chayanne szám, a címe: Me enamoré de tí. Amikor meghallottam, egybõl beleszerettem.:-) Gyönyörû szerintem ez a dal.:-)

http://www.youtube.com/watch?v=Tah4dnflJ-8