ChM 2009 febr. 24. - 14:56:34
(8829/30469)
2004 júlus 23-án készült riport Christian-nal (éppen a Luna, la heredera-t forgatta) - riporter - Marta Brugés

Imádom a humorát! :)

¿Dos ídolos de la infancia? - ELVIS PRESLEY y SPIDERMAN aún siguen siéndolo. - Gyermekkori bálványok?

¿Paul McCartney o John Lenon? - PAUL, por la amplitud de su obra.

¿Un buen recuerdo de Angie Cepeda? - Su sentido del HUMOR.

¿Una canción para la ducha? - ¿ARE YOU LONESOME TONIGHT?, la he cantado muchas veces mientras me enjabono.

¿Y un verso musical para la amada? - ALL YOU NEED IS LOVE. . .

¿Qué es capaz de hacer en ‘Once noches’? - LO QUE ME PIDAN. (hahahaha)

¿Cuánto dura el amor? - Toda la vida, porque se transforma.

¿Se ama mejor a los 40 que a los 20? - Doblemente mejor.

¿Por qué lo quieren las mujeres? - PORQUE NO ME CONOCEN, soy bastante cerrado y misterioso.
offtopic
Belle 2009 febr. 24. - 14:52:51
(8828/30469)
Szia Dzsanna!:-)

Köszönet a tartalomért!:-)))

Kissé elszomorodtam, hogy csak ilyen irányban haladnak tovább, hogy Santos-nak baja esik. Marisela-nak pedig több esze lehetne, és minimum írásba foglaltatná Bárbara-val, hogy nem fog Santos-nak ártani. De ahogy nézem, erre sem lesz most szükség..
ChM 2009 febr. 24. - 14:34:18
(8827/30469)
DB – 130
2009 FEBRUÁR 24 (02:00)

Santos visszakérdezi Andrés-t: Marisela szeret engem?????
(Jaj, Santoska… ezt a világon mindenki tudja! !!!!)


Megjön Mojiquita a katonákkal a kiköltöztetéshez. Barbara megtépi Marisela haját, és azzal vádolja, hogy csapdát állított neki. Marisela tiltakozik, mondván, neki semmi köze ehhez, õ nem tett semmit. Barbara megkérdezi az egyik katonát, ki írta alá a parancsot. A katona megmutatja a papírt, amin Santos Luzardo neve szerepel, és azt kérvényezi, hogy azonnali hatállyal költöztesse ki Barbara-t, akinek máris el kell hagynia a birtokot. Barbara Marisela-ra néz, és azt mondja neki –

DB – Ez az az ember, akinek meg akarsz menteni? Ez az áruló? Kidobat a házamból õ, pont õ! A hivatalnokra nézve folytatja – Nos, ahogy látja, le kell lõnie és lábbal elõre kell kivinnie innen, mert jószántamból ez a kutya nem távolít el a házamból, hallotta?! El Miedo összes banditája rászegezi a fegyverét.

Marisela szembeszáll a katonákkal és megvédi Santos-t. Azt mondja - Elismeri, hogy Santos aláírása van a parancson, de valami itt nincs rendben, mert Santos nem lenne képes ilyesmit tenni. (Behunyt szemmel bízik benne!:)

Így folytatja – Az egyetlen tulajdonosa El Miedo-nak õ, következésképpen csakis õ kérvényezhetné a birtoka kiürítését. Bábara átkozódik és mondja a hülyeségeit Marisela-nak.

Santos jön az úton Pajarote társaságában, nagyon sietnek al Miedo-ra, és útközben beszélgetnek:
Santos – Nincs, aki megérthetné a nõket, Pajarote
Pajarote – És Marisela-t meg a Doña-t a legkevésbé, már bocsánat
Santos – Nem mondtál semmi rosszat. Ezek két különbözõ jellem, de ugyanaz a természetük: elviselhetetlenek és makacsok.
Pajarote – Mint egy szálka a az akasztófából
Santos – Mi lehet most ezekkel, mirõl beszélhetnek?
Pajarote – Anya és lánya, fõnök, bármi megtörténhet.

Marisela tovább védi Santos-t, és Barbara inzultálja õt: döglött légynek nevezi, meg tolvajnak. Marisela erre azt mondja Mojiquita-nak, hogy Bárbara hazudik.Nem érti, mi történt, de egy pillanatra sem inog meg a bizalma Santos-ban.

Santos, megérkezve El Miedo-ra, még mielõtt köszönne, Bárbara egy hatalmas pofont kever le neki, és megvádolja. Felolvassa neki a parancsot az õ aláírásával. Santos közli, hogy az egyetlen tulajdonosa Miedo-nak, Marisela, és csakis õ kérheti a kilakoltatást. Santos elkéri a dokumentumot Bárbara-tól, és közli, hogy õ semmiféle dokumentumot nem írt alá, ezért ennek a parancsnak hamisnak kell lennie. Mindenki azt kérdezi, ki és miért tette? Nem tudom, mondja Santos, de holnap kiderítjük. Megpróbál Marisela-hoz közeledni és elvinni magával.

Santos – Marisela menjünk, kérlek! Jó?
Marisela le dice que – NO! Ne nyúlj hozzám! Nem megyek veled sehová! Egyedül jöttem, és egyedül is megyek el innen. Köszönöm szépen!
Santos – Ah, Tehát így állnak a dolgok! Tökéletes! Maradj itt, ha akarod… Pajarote! Menjünk!
Marisela DB-nak – Nos, félbehagytunk egy beszélgetést és egy megállapodást. Kezdjük…
DB – Fejezzük egyszer és mindenkorra! Szóval akkor azt mondod, hogy mindent nekem adsz cserébe azért, hogy ne tegyek semmit a Santos-od ellen.
Marisela – Így van! Tiéd marad El Miedo, a föld, a nyereség, MINDEN, cserébe Santos életéért!
DB – Vagy nagyon szerelmes vagy, vagy hülye vagy – mindkettõ ugyanaz – az a legnagyobb hülyeség, amit szerelembõl tesznek.
Marisela – Jó, hogy mondod! (nem válaszol semmire, amit Barbara mond)
DB – Elfogadom, de mindent írásba akarok fektetni!
Marisela – És milyen garanciát kapok arra, hogy a szerzõdés rád esõ részét betartod?
DB – A szavamat! Bíznod kell bennem, kislányom! (!)
Marisela – És hogy bízhatnék benned, amikor mindig átvágsz?
DB – Én többet kockáztatok, mint TE. Ez a birtok nagyon sokat ér. Santos nem ér ennyit, nekem mindegy, hogy élõ vagy halott.
Marisela – Már nem érdekel, mint férfi?
DB – Számomra halott
Marisela – Rendben. Holnap délben találkozunk, hogy aláírjuk a dokumentumokat. Viszlát!
Marisela kimegy a szobából, és amikor Bárbara egyedül marad, azt mondja – HÜLYE! Balbino hallja õt.

Marisela beszél Andrés-sal, és megkéri, készítse elõ a dokumentumokat, hogy visszaadja a birtokot DB-nak. Andrés nem érti, és megkérdezi, miért? Marisela azt válaszolja, hogy ez az egyetlen módja, hogy ez az aljas nõszemély ne végezzen Santos-sal. Készen állok arra – folytatja, hogy bármit megtegyek, amivel Santos-t megmenthetem. Bárbara képes megölni õt!
Andrés – Kereshetünk más megoldást is a védelmére! De Marisela hajthatatlan, és megesketi Andrés-t, hogy nem mond el semmit ebbõl Santos-nak.

Santos egyenesem a bíróhoz megy, hogy magyarázatot kapjon arra, hogyan fogadhatta el a parancsot, mert az nem az õ aláírása, tehát a dokumentum hamis. A bíró kiejt néhány szót, amibõl Santos rájöhet, hogy valaki más van a dolgok mögött, és azt mondja: Magának elégedettnek kéne lennie, hogy a maga érdekeit más védi…
Santos – Mit akar ezzel mondani? Hogy Marisela javára azért döntött, mert valaki erre megkérte? Mondja, bíró úr – lefizették, hogy megtegye?!

Doña beszél Melquiades-sel négyszemközt – mindketten egyetértenek abban, hogy az a benyomásuk, hogy Santos-nak és Marisela-nak semmi köze az egész kilakoltatáshoz, de akkor KINEK?

Balbino elmeséli Sapo-nak, hogy megállították a kilakoltatást, hogy megjött a Csodálatos Ember (Santos Luzardo ) és ráadásul Marisela is vissza akarja a dni a birtokot Bárbara-nak… Balbino közli, meg van gyõzõdve róla, hogy Marisela azért teszi, hogy megmentse az idióta Santos életét.

A bíró is eljön Sapo-hoz, és mesél Santos látogatásáról.

Santos visszatér San Fernando-ból, vezet és gondolkozik, mérlegel – rájön, hogy valaki Marisela-t használja fel, és õt is, hogy fájdalmat okozzon Bárbara-nak vele. Valaki az ellenségei közül, de olyan valaki, akinek elég nagy hatalma és pénze van ahhoz, hogy megvegyen egy bírót.

Sapo, Balbino és Fausto találkoznak és úgy döntenek, hogy Santos olyan makacs, mint egy öszvér, és becsületes; egy púp a hátukra, tehát el kell távolítaniuk az útból. Elõször arra gondolnak, hogy majd Balbino fogja eltüntetni, de õ megtagadja, ezért úgy döntenek, hogy keresnek egy vérbeli bérgyilkost. Balnino azt elvállalja, hogy megmutatja neki Santos Luzardo-t, hogy a bérgyilkos tényleg õt tegye el láb alól.

Toñito még mindig beteg, lázas – otthon van Ceclia-val.

Altagracia 380 fokos fordulattal María Nieves-en lógna, de õ úgy tesz, mint akit nem érdekli már a lány.

DB beszél taqui-val a Marisela-val történõ megállapodásukról. Taqui azt válaszolja, hogy õ (Marisela) tényleg szereti Santos-t, és képes bármit megtenni … és ráadásul mindenrõl lemond érte.
Santos visszatér Altamira-ba, és megtudja, hogy Marisela, Cecília és a kis Tóni () már nincsenek ott. Genoveva elmondja neki, hogy rögtön Ön után indultak el. Milyen jó volt, amikor itt voltak, minden olyan ünnepinek tûnt, s most, hogy nincsenek itt, minden újra szomorú lesz.
Santos – Jól van, Genoveva. Én mindent megteszek, még a lehetetlent is, hogy Marisela visszatérjen ide, és megteljen a ház a nevetésével, az örömével. Nekem hiányzik a legjobban.
És megérkezik Melesio – Az az õrült lány, Marisela éppen egy õrültséget követ el érted…
Santos rohan Melesio házába, és Andrés-t keresi.
Santos – Andrés, ez igaz, hogy Marisela megkért rá, hogy készítsd el a birtok Bárbara-nak való visszaszolgáltatásáról szóló dokumentumot?
Andrés – Igen, azt kérte, minél elõbb adjam oda a papírokat, hogy ne vesztessük az idõt.
Santos – Miért nem mondtad el nekem?
Andrés – Mert megesketett, hogy nem fogom elmondani neked.
Santos – Nem kellett volna megtenned, hiszen tudod, hogy ez egy ostobaság.
Andrés – Igen. Igen, Santos. Én megpróbáltam beszélni vele, hogy megváltoztassam a véleményét, de õ már elszánta magát.
Santos – Te tudod, miért akarja elkövetni ezt a butaságot?
Andrés – Azt mondta nekem, hogy ÉRTED tesz, hogy megmentsen téged
Santos – Miiiiiiiiiiiiiiiiii?
Andrés – ÉRTED TETTE, Santos, hogy megmentsen!
Santos – (Nem tud megszólalni)
Andrés – Ezért vett rá, hogy én készítsem el a papírokat és hogy ne mondjak el neked semmit, abszolút semmit, mert azt mondta, hogy mindezt érted teszi…
Santos – Azért, mert Bárbara megfenyegetett… Ez azt jelentené, hogy SZERET ENGEM, Andrés? Lehet, hogy Marisela szeret engem?

Andrés – Persze, szeret téged – mondja mosolyogva
Santos – Ok. És mikor akarnak aláírni?
Andrés – Ma délben. Ha utol akarod érni, akkor jobb, ha máris odarohansz.
Santos – Köszönöm – és ezzel elrohan.

Cecilia házában Marisela az apja fényképét tartja a kezében, nézi és azt mondja neki – Bocsáss meg, apa – tudom, hogy azt szeretted volna, hogy tartsam meg a Barquereña-at, hogy ott nõjenek fel az unokáid, a dédunokáid, de Bárbara képes lenne ölni. Tudom, hogy számodra nagyon fontos volt, hogy visszaszerezzük a birtokot, de most sokkal fontosabb a földnél a férfi, akit szeretek. Bocsáss meg nekem apa. Bocsánat.

Bárbara és Melquidades készülnek a Progreso-ba. Bárbara emlékszik arra a napra, amikor Chepo megerõszakolta, Santos talált rá, és bevallotta neki, hogy mennyire szereti.
Bárbara megérkezik a hivatalba, és Mojiquita-t keresi. DB nagyon csinos, az emberei kint várakoznak. Marisela is megjön, készen áll az aláírásra. Mojiquita megkérdezi tõle, hogy Santos tud-e errõl.
Marisela – Santos-nak semmi köze ehhez.
Balbino bejön a faluba, hogy a bérgyilkosnak megmutassa Santos-t.
Antonio elmegy Cecilia-hoz, ahol megtudja, hogy a fia beteg.Megjön Santos is, aki Marisela-t keresi. Antonio és Santos együtt indulnak el. Antonio az orvosért, Santos a hivatalba.

Sapo négyszemközt akar beszélni Pernalete-val – megfélemlíti a nyomorékot azzal, hogy mindent kiderített a múltjából, amiért feljelenthetné õt, és a börtönben végzi. Az egyetlen, ami az ügye kivizsgálását megállíthatná az az, ha átáll az õ bandájába.
Sapo - Bárbara Guaymaran az én ellenségem – ha nem állsz át, akkor te is az vagy!

Cecília megvizsgáltatja a kis Tónit az orvossal, aki megnyugtatja, hogy semmi komoly, nem kell aggódnia, de Cecília azt mondja, hogy olyan rossz elõérzete van, mint Lorenzo halála elõtti napon… az orvos megvigasztalja, hogy semmi rossz nem fog történni.

A hivatalban készen állnak az aláírásra. Mojiquita újra próbálja emlékeztetni Marisela-t, hogy Santos egyet és földet is megmozgatott, hogy visszakapja a birtokát.
Mojiquito – Biztos benne, hogy meg akarja tenni?

Santos az utcán együtt megy Antonio-val. Beszélgetnek, nevetgélnek útban a hivatal felé. Antonio meglátja a gyilkost, fegyverrel a kezében – és meglöki Santos-t. Hallani a lövést, Santos a földre esik.

DB már aláírta a szerzõdést, éppen Marisela következne, amikor a lövés eldörren. Kirohannak az utcára, és Marisela meglátja Santos-t a földön.
Marisela – Santos, Santos, Santos, mi amor!
Rohan Bárbara is – Santos szerelmem, ki tette ezt veled?
Marisela – Ne érj hozzá! Te tetted! Te tetted!

………………………….
ELÕZETES
Narrátor – Amikor úgy látszott már, hogy Marisela és Bárbara megkötik a szerzõdést...

Antonio – Santos, vigyázz! Vigyázz!

Narrátor – Egy lövés romba döntötte a fegyverszünetet és Marisela számára csak egyetlen felelõs van ezért: DB.

Marisela – Látod? Mindenki tudja, hogy TE VOLTÁL! Te a férfigyûlölõ, Arauca gyilkosa! – és pontosan DB szívére céloz a pisztollyal

Narrátor – És Bárbara az életével fizethet ezért…

DB – Ölj meg! Ölj meg végre!

És Santos-t látjuk a földön – úgy látszik, ez most valami komoly…
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:35:00
(8826/30469)
köszönöm szépen, édesek vagytok! (: most már biztos gyorsan meggyógyulok :D
ChM 2009 febr. 24. - 11:34:09
(8825/30469)
Elmentem tartalmat kovácsolni nektek :)
ChM 2009 febr. 24. - 11:33:22
(8824/30469)
Szerintem olvassa, és jól esik neki :)
10/10
csilla0223 2009 febr. 24. - 11:31:37 10/10
(8823/30469)
Én hülye nagy izgatottságomban azt meg elfelejtettem írni hogy JOBBULÁST TÜCSÖKNEK ÉS REMÉLEM HOGY NEM KOMOLY A BAJA ÉS HAMAR KIJÖN BELÕLE!!!!:-DDDD
ChM 2009 febr. 24. - 11:27:13
(8822/30469)
Köszi a videót... Vigyázz nagyon magadra! Most fontosabb a sok alvás, mint bármikor...
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:26:22
(8821/30469)
nem, szerintem csak megfáztam, fejfájás, torokfájás, hétvégén lázas is voltam, de most már az nincs... gyenge vagyok inkább :(
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:24:29
(8820/30469)
nem, csak találtam ezt a vidit :)) nem volt erõm felkelni, beállítottam az ébresztõt, de nem tudtam kikászálódni :(
ChM 2009 febr. 24. - 11:23:26
(8819/30469)
Gyógyulj is nekem!
Remélem, nem komoly a baj... Repesve várunk vissza :)
ChM 2009 febr. 24. - 11:22:35
(8818/30469)
Szia, Tücsök!
Akkor ezek szerint mégis nézted? :)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:21:41
(8817/30469)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:21:12
(8816/30469)
köszönöm, ezer hála érte. :)

és köszönöm a jókívánságokat mindenkinek, már úgy érzem gyógyulgatok :)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 11:20:00
(8815/30469)
helló, szép napot!

Nem néztem az éjjel, és szerintem a héten nem is fogom, bepunnyadnak az események, tényleg úgy tûnik. A tegnapi részben is kb az utolsó 3 perc volt lényeges.
Santos elindul Antonioval, hogy megakadályozzák, hogy Marisela aláírja a szerzõdést(birtok vissza DBnak), mennek az utcán és a bérgyilkos (akit Sapo fogadott fel), rálõ Santosra. Antonio elõtte még észreveszi a pasast, kicsit meglöki Santost, de így el eltalálja a golyó. Marisela még nem írta alá a papírt, kiszaladnak az utcára és látják, ahogy Santos ott fekszik (vért ismét nem látunk, szal ki tudja hol érte a golyó). DB is rohan ki, azt mondja, Santos, szerelmem, ki tette ezt veled? Nyúl Santos felé, de Marisela ráordít: Ne nyúlj hozzá, te tetted ezt vele, te tetted. És itt van vége.

Mariselának újabb esély, hogy észhez térjen... hát, meglátjuk
ChM 2009 febr. 24. - 11:17:36
(8814/30469)
Még van egy képünk... a lövés elõttrõl: Andrés elmondja Santos-nak, hogy Marisela le akar mondani mindenrõl, cserébe az õ életéért...
10/10
csilla0223 2009 febr. 24. - 11:16:19 10/10
(8813/30469)
Ok köszi..!!:-DD
10/10
csilla0223 2009 febr. 24. - 11:15:14 10/10
(8812/30469)
Óóóóóh szegény...jajjj alig várom már hogy este legyen és feltegyék a részt.Pedig azt hittem hogy á 2x biztos nem lövik le erre tessék...
A 129.es végén amikor ott volt az a sok fegyveres meg rendõr akkor azt hittem hogy most Mariselának lesz valami baja mert Bárbara eldurran és most meg õt lövi le....tévedtem!!
ChM 2009 febr. 24. - 11:13:53
(8811/30469)
Nem az ing a lényeg, nem a kép, hanem az, hogy most lelõtték, valóban...
Na, megyek tartalmat írni, és nemsokára megtudod a részleteket... :)
ChM 2009 febr. 24. - 11:11:31
(8810/30469)
Szia, Csilla!

Tücsök egy kicsit betegeskedik, nem nézte... Ma helyettesítem a DB-fõnöknõt, és megírom a tartalmat nemsokára...

Sajnos, úgy tûnik, most valóban lelõtték - és nem Bárbara... :(