ChM 2009 febr. 25. - 15:15:53
(8989/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

.............

Trinidad - Mit érez az ember, ha szerelmes?
ChM 2009 febr. 25. - 15:15:22
(8988/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

.............

SOLITA CRUZ - Nem is tudom. Egy kicsit furcsa. Egy kicsit idegen, de szép!
ChM 2009 febr. 25. - 15:14:55
(8987/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

ALÍRIO (Santos legjobb barátja) - Nem. Most látom elõször.
ChM 2009 febr. 25. - 15:13:36
(8986/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

Solita - Figyelj, Alírio! Te ismered azt a nõt, aki Santos-sal jön?
ChM 2009 febr. 25. - 15:13:13
(8985/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

Közeleg a faluba Santos, María Teresa és a banditák - az emberek nézik õket.
ChM 2009 febr. 25. - 15:12:38
(8984/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

Trinidad (Valentina születésétõl fogva vak húga) - Persze! Ha nem szeretne, akkor nem csókolt volna meg!
ChM 2009 febr. 25. - 15:11:49
(8983/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

Valentina - Éreztem, hogy a szíve az enyémmel együtt dobog...
Jaj, a szája és az enyém... az ajkai...
Trini, Santos szeret engem! Én tudom, hogy szeret engem!
ChM 2009 febr. 25. - 15:10:49
(8982/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............

Santos, a nõcsábász - Hmmm. Mennyire más ez a fõvárosi lány, mint az itteniek. Tetszik az illata... hmmm. nem rossz! - gondolja :)
ChM 2009 febr. 25. - 15:10:05
(8981/30469)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

KÉPREGÉNY :)

...............
ChM 2009 febr. 25. - 15:08:12
(8980/30469)
Látom, egyedül vagyok :)
Akkor folytatom a La tormenta-t egy kicsit :)
offtopic
ChM 2009 febr. 25. - 13:20:31
(8979/30469)
Szép napot, lányok!

Tegnap végképp elment a netem, sajna már nem tudtam visszajönni :(

Tücsök, köszi a DB-t! :)

Szasza, köszi a képeket, megint kitettél magadért! :)

Mi querida Bella, várom a Zorro-mat :)
offtopic
Belle 2009 febr. 25. - 12:34:26
(8978/30469)
Sziasztok!:-)

Most csak egy beköszönésre futja, aztán már robogok is tovább, remélem, tudok még ma jönni.:-)

Tücsök, köszönöm a próféta írását, és persze a DB tartalmat!:-)) Nem is baj, ha egy kicsit DB a sitten van, addig sem okoz bajt.:D

Na, de megyek is, mindenkinek nagyon szép napot kívánok!:-)))
offtopic
tücsök85 2009 febr. 25. - 11:10:26
(8977/30469)
Tartalom - Dona Bárbara 131. rész
------------------------------------------------------------
Santos beviszik Arias dikohoz, (már látunk kis vért has tájékon) hosszasan vizsgálja, kint várakozik Mariseal, DB. Db esküdözik, hogy nem õ volt, eljátssza (vagy tényleg aggódik? nála sosem tudni) hogy mennyire aggódik Santosért.

Bent a doki vizsgálja, azt mondja, ez egy csoda, hisz a golyó nem ért semmi szervet, (közben vizsgálja a mellkasi röngtgent, miközben hasnál van a seb hahahaha ez akkora poén :D) Santos hamar magához is tér, kérdi hol vagyok,mi történt? édesen pislog jobbra-balra :) Majd a doki nagyjából elmeséli mi történt, jön Santosnak a kérdés: de vajon ki akar megölni?

Közben DB idegeskedik kint, majdnem beront Santoshoz,mert õ tudni akarja mi történik odabent pff Marisela rátámad, hogy eszébe ne jusson, elveszi Antonio fegyverét és rászegezi. (kérdezem: mióta hord magánál Antonio pisztolyt? :)) Ceci és Antinio gyõzködik õt, hogy tegye le. DB húzza õt, hogy gyerünk ölj meg! Marisela még egy darabig tartja a fegyvert, majd Antonio szép lassan elveszi tõle.

Kijön a doki, DB egybõl rontana be a szobába (pff szánalmas), de a doki nem hagyja, mert Santos csak Mariselát akarja látni. Marisela sírva besiet. Santos már ül az ágyon, tényleg semmi baja. Santos egybõl azt kérdezi a lánytól, hogy ugye nem írta alá a birtok átadási papírjait, Marisela elmondja hogy nem, pont akkor hallották a lövést. Santos kérdi a lánytól, hogy ugye szeretsz, Marisela nem válaszol, mert ez nem a megfelelõ pillanat, Santos erõsködik, hogy de, ez az, újra felteszi a kérdést, de válasz helyett csók jön. :)
De megjelenik DB, beront a szobába, (megy vele Arias doki is) mert el kell mondania, hogy nem õ a felelõs a lövésért, és hát igen, úgy találja õket, csókolózva hehehe :) Kissé tátva marad Barbara szája. Persze egybõl Mariselára támad, mocskolódik egy sort, hogy hogy merészeli elvenni az anyja pasiját. Marisela visszaszól, hogy te sosem voltál az anyám és Santos már nem a tied. DB szerint igen, Santos az övé (hahaha ismét nevetnem kell) bla bla bla Végre megszólal Santos, hogy elég legyen már, DB folytatná,de közbeszól a doki is, hogy menjen ki, Santos meg feküdjön vissza. Közben jön Melqui, mondja DBnak, hogy menjünk. DB megy, de elõtte még elmondja, hogy semmi köze ehhez az egészhez. Santos magához húzza a szomorú Mariselát, megölelik egymást.

Sapo megtudja, hogy a birgyilkos kudarcot vallott.

Santos Altamirán, Marisela is elkíséri, hogy õ vigyáz majd rá :)

Santos ágyban, elmondja Antonionak és Mariselának, hogy biztos benne, hogy nem DB tette. De õk gyõzködik, hogy nem lehetsz ilyen, meddig fog becsapni téged, hisz mindenki tudja, hogy õ tette. Marisela jön a hülyeségeivel, hogy azért védi Bárbarát, mert Santos még mindig szereti, Santos persze válaszol, hogy én téged szeretlek, hogy akarod még, hogy bizonyítsam? Santos tart ettõl az ismeretlen tettestõl.

Közben a faluban DB és Melqui Balbinot faggatják, verik, hogy kiszedjék belõle ki lõtt Santosra. Muji leskelõdik. De Balbino nem mond semmit, végül elengedik.

Balbino elmegy Sapohoz, elmesélni történteket, de ráfázik... megölik õt, illetve Fausto megöli! (ezt nem láttam rendesen) de a lényeg, hogy mérgezett nyíllal teszik, hogy késõbb DBra kenhessék. Kidobják valahol Altamira közelében.

Santos ágyban olvas, Marisela viszi be Santos vacsiját, (ebbõl sem láttam sokat, de irtó vicces jelenet lehetett) M leteszi a tálcát, menne ki, még visszaforul, hogy kell valami más ezenkívül? Santos válaszol, hogy nem, de mégis, egy csókot akar. Itt vitáznak egy sort, végül jön a csók, de Genoveva beront, hogy lent van DB. Marisela elrohan, de persze Santos sem bírja ki, hogy lemenjen, fog egy sétabotot és elindul.

Lent DB Melquivel, Santosszal akarnak beszélni (hát sajna ebbõl sem láttam sokat) Marisela kipakoltatja velük a fegyvereket, késeket az asztalra :) Majd lebiceg Santos, megáll Marisela mellett, kérdi mit akar DB. DB ismét elmondja, hogy nem õ tette, Santosnak hinnie kell neki bla bla bla. Majd jön Carmelito és Pajarote, hogy megtalálták Balbinot holtan! DB és melqui néznek egymásra, kikerekedett szemekkel. Persze egybõl mindenki õket nézi. Majd mutatják a mérgezett tût. Santos persze megemlíti Aprieto halálát, hogy mivel az is ilyen nyíllal történt, biztos benne, hogy ezt is DB tette.

Elõzetes:
DBért jönnek a rendõrök, beviszik az örsre, ott Pernalete fogadja (lehet ismét õ a fõnök? mintha meggyógyult volna) De beállít Santos dühösen, mondja Pernaletenek, hogy ezért a halottért nem DB a felelõs, te nagyon jól tudod. DB mosolyog, jött Santos megvédeni õt pff
offtopic
tücsök85 2009 febr. 25. - 10:24:41
(8976/30469)
szép napot mindenkinek!
végül mégis megnéztem a DBt úgy ahogy, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, hang nélkül :)

írok rövid tartalmat
10/10
Ana8 2009 febr. 24. - 23:15:16 10/10
(8975/30469)
Sziasztok! Jó éjt mindenkinek:-)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 22:22:46
(8974/30469)
máris küldöm :)

én is elteszem magam, 2-kor jövök, de nem DBzni, most koncertet nézek :) bár ha megy a kettõ együtt, akkor lehet a DB is belefér :D

jó éjt mindenkinek!
offtopic
Belle 2009 febr. 24. - 22:17:24
(8973/30469)
Ja, amit elfelejtettem még írni. A Chris képeket természetesen hozom majd ide is, csak szépen sorban szeretném feltenni õket, s még nem válogattam ki mindet.:-) De nem fog elmaradni.:-)
offtopic
Belle 2009 febr. 24. - 22:15:39
(8972/30469)
Sziasztok!:-)

Szasza, Tücsök, köszönet a nagyszerû képekért!:-)))

Közben feltettem én is a Zorro utolsó részének képeit, ha gondoljátok, majd nézzétek meg.:-)

Én elteszem azt hiszem magam a ágyikómba, csak úgy bambulok már ki a fejembõl.:D

Tücsök, majd megírod priviben, hogy mit ír most a próféta?:-) Köszönöm.

További szép estét kívánok mindenkinek!:-)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 21:50:46
(8971/30469)
elolvastam a mai részre a "próféciákat"... hmm érdekes :)
offtopic
tücsök85 2009 febr. 24. - 21:42:49
(8970/30469)
ha van eszük, akkor igen... de tudjuk, hogy sokszor nincs, úgyhogy nem lesz egyszerû :)