10/10
kazsagx 2013 márc. 28. - 23:14:06 10/10
(644/1024)
Iriszke en is erre gondolt,hogy nem-e Carmina szolja majd el "kedvesen" magat Gaelnek vagy Damiannak,de akar Elisanak,hogy testverek. Elkepzelhetö,bar Suxel mondta,hogy eleg bugyutara sikeredett az a jelent majd,ahol kiderül az igazsag! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 28. - 23:01:22 10/10
(643/1024)
Jaja Tovarnak egyböl vizsgalni kellett volna Gabinot,csak mindenki Ingridket vigasztalta.
Olyan ideges lettem,oda mentem volna Damianhoz es megrangattam volna,hogy "hello ez a nö atver!" ahhh....
Gabino püfölte rendesen,de nem sajnaltam egy csöppet se.
En aggodtam,hogy Gabinonak ennyi...?mondom ez nem vegzödhet igy,de megnyugodtam.
Azert az sem volt semmi,hogy Elisa egyböl Damiant szoritotta magahoz,Gael lekoccolhatna mar. :)
Mar kivancsiam varom azt is,hogy Flor hogy oldja meg a babas dolgot,illetve mit tervez,szorul a hurok meg szorit az idö is,gondolom a baba miatt is csereltette le a zarat... :)
Vicente remelem mar normalis lesz es Braulio is boldog lehetne mar Lolitaval,tetszett nekem is a szerelmes jelenetük,szep volt.
iriszke1 2013 márc. 28. - 22:36:54
(642/1024)
Sziasztok! Na pont akartam én is írni, mert jól megnéztem - hallgattam az elején mi volt a beszélgetésük lényege. De már leírta kazsagx, Carmina feje mekkora volt már. Így már sejtem ki fog kitálalni Gaelnek a titokról, vagy rosszul érzem. Nagyon tetszett a jelenet Ingrid hisztijérõl, de nem fog hiányozni ha nem lesz, de komolyan. A nyivákolása már az agyamra megy. Képzeljétek, már vártam mikor kerül a kezébe a pisztoly Danmnak, és hogy bejöjjenek már végre Elisaék . Annyira sablonos már ez. Na és milyen hülye fejet vágott Dam ahogy hallgatta Ingrid hazugságait, igazad van. Holnapi részt nem látom sajna,(délután elutazunk szüleimhez, náluk nincs más csak az alap tv-k.) majd ha hazajöttünk és felrakják vasárnapra remélem. A Dél Királynõjét megnéztem az utolsó részt, sikerült végre. A mai rész és a tegnapi jobban tetszett mint az utolsó. Hát én már elõre olvastam a tartalmát a Bv-nak, már fent volt ma a 8.-i is, tetszik ami történni fog. De még hol van a vége....
8/10
suxel 2013 márc. 28. - 22:05:00 8/10
(641/1024)
Na most értem ide, mindezidáig felsalá rohangáltam, de tényleg. :D :D Azt se tudtam, hol a fejem. :D :D
Köszi szépen az összefoglalását Carminanak és Ingridnek.
Olyan hidegvérrel fõbe lõtte Gabinot Ingrid, tiszta profi volt, és Gabino ébredése miután azt hitték meghalt, köhhent egyet és Ingrid: szenzációs volt, annyira szerettem ezt a jelenetet.
Damian csak hallgatta, hogy Ingrid milyen történetet talált ki, szó szerint bugyuta volt. De akkor a doki is az volt, mert õ is azt hitte elõször, hogy meghalt Gabino, pont egy orvos, milyen orvos õ? :D :D Ha-ha! És, ahogy annak lenni kell Elisaék pont akkor toppantak be, amikor Damian megfogta a fegyvert. Ingrid milyen jól elõadta már, hogy Damian könnyen megúszhatja, mert van zsé, de õ egy szerencsétlen ördög. Amúgy várjátok már, hogy meglakoljon Ingrid, kemény lesz, de öröm lesz nézni. :D :D Na ha Gabino felgyógyul, ezt már nem bocsátja meg neki, az fix. Amúgy elõtte jól megverte csak úgy öklözte. :D :D
Ezt a második felét megtolták rendesen történéssel a sorozatnak, valahogy nekem nem érzõdik rajta az idõhúzás. Inkább az elején voltak ilyen érzéseim. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 28. - 21:33:39 10/10
(640/1024)
Egyetertek a Flor Dam. gondolataiddal. :) Hiaba volt szomoru az a jelenet,nekem ott teljesedett ki valamilyen kemia közöttük!
Amugy sok sorozatot lattam mar...itt is hasonlo az alap story szerelem,szemetsegek stb.... DE! olyan csavarok es fordulatok vannak,hogy csak nezek.
Mar mikor szamitok valamire,akkor tuti nem az jön,regen a film nezese alatt sokszor pl. mosogattam vagy csak hallgattam,de ma mar le se tudtam venni a szemem a kepernyöröl,egyre izgalmasabb a dolog! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 28. - 21:24:28 10/10
(639/1024)
Persze,hogy elmondom.
Az volt a lenyeg,hogy Carmina dicsekedett hogy Gabino hamarosan lepaszolja majd Ingridet miatta es a birtok minden az öve lesz.
Ingrid meg mondta,hogy Carmina csak azert kell Gabinonak,mert ragaszkodik a Rosendo dolgaihoz.
Ezt nem ertette pontosan Carmina es erre mondta Ingrid neki,hogy Ö is Rosendo szeretöje volt anno,de vele ellentetben ö szült neki,es az ö gyereke nem halt meg. Carmina csak pislogott,elöször nem akarta elhinni Ingridnek a dolgokat....de ugye a vegen rajött hogy igaz.

Jajj ma nagyon felhuztam magam Ingriden,Damian ezt miert vallalta magara,azt hittem beverem a tv-t. :)
Horacio jol beleültette Alfi fülebe a bogarat,tetszett. :D
A Pap-Carmina jelenet megint jo volt...olyan szenvedelyesek. :)
Damian szegeny eleg bugyuta volt,de kikerekedett a szeme rendesen,hogy Ingrid mennyire folyekonyan hazudta a törteneseket.
Jaj de örülök,hogy Gabino nem halt meg,nelküle nem lett volna jo a dolog,kell ö meg ide!
8/10
suxel 2013 márc. 28. - 01:58:32 8/10 Előzmény kazsagx
(638/1024)
Elmondod nekem mit hablatyolt ott össze Carmina és Ingrid a végén, mert én azt nem értettem spanyolul. Nem tudom, mikor tudom visszanézni.
Na most mondok neked valamit! :) Minden este/éjjel áttekerem a másnapi részt, és két jelenet volt, ami nagyon bejött. Az egyik Lolita és Braulio újbóli egymásra találása, tök olyanok voltak, mint a kamaszok, olyan félénkek is meg minden. Elsõ jelenet, ami tetszett tõlük. Odavoltam érte. A másik jelenet pedig az ominózus Damian Flor jelenet, olyan jól elõadták mind a ketten a szenvedõ felet, hogy csak ne, átjött, és egymásra támaszkodnak, de mindketten boldogtalanok. Szomorú, de szép jelenet volt. Tegnap azon kaptam, hogy már 20 perce azt az adott jelenetet ugrom mindig vissza. Még ma is nézegettem, erre nem emlékeztem annyira az eredeti vetítésbõl, de bevésõdött most már.
Holnap jön egy kis áll-leesés, hogy Ingrid asszony mire képes könyörtelenül. :D :D Fogsz még nézni. :D :D Mostanában nagyon beleélem magam, annyira tetszenek ezek a részek. Pedig az elején csak korholtam a sorozatot, hogy ez sem tetszik, az sem tetszik, és ímhol vagyok a végére. :D :D
Lehet sejtem melyik instrumentálra gondolsz, mert egyszer én is elcsíptem egyet, de az még jóval korábban volt a Riválisokban.
Amúgy én Florenciával úgy vagyok, mint a Riválisokban Alonsoval, én nem tudom utálni. :) Voltak rossz lépései, gonoszabb húzásai, de megbánta már azóta, és már õ is csak egy kis boldogságot szerezne. Messze nem Carmina, Ingrid vagy Gabino szintû, sõt még Alfi is sokkal rosszabb nála.
10/10
kazsagx 2013 márc. 27. - 21:54:50 10/10
(637/1024)
A mai resz vege is ütött.
Nem tudom mi volt a celja Ingridnek Carminaval,jajj de ördögi az a nö.
Ne nezzetek hülyenek,de nagyon kezd szimpatikus lenni Flor es Dam,sajnaltam ma öket,hogy bevallottak egymasnak a boldogtalansagukat.
Paloma,Enriqe jelenete is szep volt,ott is sajnalom,hogy nem szeretik egymast,jo paros lennenek.

Apropo! Ma neztem A Csab.földjet es volt benne egy zene,(pontosan nem tudom melyik) ami a Bünös v.-ban is szerepelt mar szerintem. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 27. - 21:54:35 10/10
(636/1024)
A mai resz vege is ütött.
Nem tudom mi volt a celja Ingridnek Carminaval,jajj de ördögi az a nö.
Ne nezzetek hülyenek,de nagyon kezd szimpatikus lenni Flor es Dam,sajnaltam ma öket,hogy bevallottak egymasnak a boldogtalansagukat.
Paloma,Enriqe jelenete is szep volt,ott is sajnalom,hogy nem szeretik egymast,jo paros lennenek.

Apropo! Ma neztem A Csab.földjet es volt benne egy zene,(pontosan nem tudom melyik) ami a Bünös v.-ban is szerepelt mar szerintem. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 27. - 15:03:17 10/10
(635/1024)
Nem tartom furcsanak a velemenyedet,hisz valoban a masodik fele sokkal,de sokkal izgalmasabb,de en az elözöt is imadtam. Carmina huzasait varom mar inkabb. :)
Igen.Ingrid most a" fenypont az ejszakaban",de ugye eddig meghuzta magat es most tört a felszinre.
Tovar Doki amennyire rendes,annyira palira tudjak venni a nök!
Amugy Gael is rendesen beveszi amiket az anyja hazudozik neki,nem ertem miert bizik meg ennyire benne....
Alfi egy jelenseg alapbol,en is meglepödnek ha az agyamnal lenne ebredeskor. :D

(En is telorol nyomom altalaban,azert analfabetaskodom neha. :) )
8/10
suxel 2013 márc. 27. - 01:58:30 8/10
(634/1024)
Amit Ingrid kihoz Edmundóból, hát az állat. A doki tényleg jobbnál jobb nõkkel van körülvéve: Begona, Carmina, Ingrid. Megérdemelne a doki a végére valami szimpi nõt, vagy lehet addigra elmegy a kedve tõlük örökre ilyen rossz tapasztalatokkal, bár Ingridben még eddig nem csalódott. :D
Gabino meg Ingrid egész héten, amit lemûvelnek az fergeteges szerintem, és joggal mondom szerintem, hogy itt az egész hét Ingrid körül fog mozogni, mûködik benne a Duracell. :D
8/10
suxel 2013 márc. 27. - 01:55:29 8/10
(633/1024)
Nem tudom, nekem a keddi rész jobban tetszett, mint a hétfõi, de a legjobb a csütörtöki lesz. Mondjuk én a heti részekkel kifejezetten meg vagyok elégedve, sõt furcsán hangzik, de már mondtam, de nekem a sorozat második része sokkal jobban tetszik, mint az elsõ.
Ingrid annyira kapzsi és pénzéhes, hogy lassan rosszabb Carminánál. Már az atyaúristennek képzeli magát, mindenki ellen szövöget a háttérben. Nem elég neki semmi sem, jól mondod megérdemli a sorsát, de majd ez úgyis kiderül már nem is olyan sokára. Amúgy az Ingridet játszó színésznõ a jelenetei befejezése után azt nyilatkozta, eddig ebben a szerepében érezte magát a legjobban. Minden gonoszsága ellenére megkedvelte a karaktert, ahogy beletörõdött Kenia halálába, beletörõdne Gaeléba is simán. Egy-két napig zokogna, felelõst keresne, utána a pénz feledtetne vele mindent.
Megpróbálok jelentkezni, mint szoktam. rövidebben telefonról, ékezetek nélkül, de be-be akarok ide nézni mindenképpen. Fõleg, hogy a legjobb részekkor nem leszek valószínûleg jelen. :S :S Akkor viszont tartalmat nem tudok írni, regényírást nem vállalok pepecselve.
Nincs mit egyébként, nagyon szívesen, örülök, hogy kisegíthettelek.
Privátodra majd válaszolok, nem felejtettem el, de valószínûleg hazaviszem jó pár kilométerrel arrébb, s majd ha visszahoztam elküldöm neked. Várakozik még a tied mellett vagy kettõ. Megválaszolom õket nyugisan, vagyis így tervezem. :)
8/10
suxel 2013 márc. 27. - 01:47:07 8/10
(632/1024)
Alfi, mint egy rossz lidérc úgy ült ott a széken az alvó Florencia mellett, bizarr egy dolog lehet arra ébredni, hogy az anyósod ül melletted, és azt skubizza milyen édesen vagy rémesen alszol. :D :D Amúgy mikor legelõször láttam, azt hittem hiteles jelenet, de így is tetszett nekem. Flornál az a fej! :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 23:41:25 10/10
(631/1024)
Igen,szamitunk Suxel tovabbi aktivitasara! :)
Ingridet mar regota nem birom mint ember,de a rafinaltsagai fordulatosak,jol manipulalja az embereket. :D
Gabino- Ingrid ma Oscart erdemelt volna. :)
iriszke1 2013 márc. 26. - 23:25:35 Előzmény suxel
(630/1024)
Sziasztok! Ma láttam szerencsére, jó volt de a tegnapi rész a leírásotok alapján sokkal eseménydúsabb lehetett. De ha holnap feltöltik remélem akkor megnézem. Ingrid már nagyon idegesítõ. A mai rész alapján már nem fogom túlzottan sajnálni, megérdemli a sorsát amit kapni fog.
ha elmész szabira azért jó ha jelentkezel valahogyan mert majd még elvonási tünetünk lesz, ugye kazsagx?
Köszi még egyszer a részletes tartalmat, meg persze mindent.
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 23:05:29 10/10 Előzmény suxel
(629/1024)
Na igen,de Alfit is birtam a vegen azon meglepödtem jo volt! :)
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 21:32:50 8/10
(628/1024)
Na mi is volt itt a rémálom? Az a valóság volt, hogy Ramona felismerte Flor álterhességét, de a horgolótû már más kategória, he-he. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 20:13:33 10/10
(627/1024)
Iriszke nincs mit szivesen,ti is irnatok ha kernem :)
A ho mar tenyleg uncsi,en se lattam multkor miatta egy teszt,de Suxel volt olyan draga hogy kisegitett.

Suxel köszi a reszletes irasokat.
En mar irtam egyszer hogy szeretem ha jo a tarsasag es etdeklödöek az emberek. :D En se birom ki hogy ne irjak :)
8/10
suxel 2013 márc. 26. - 19:36:02 8/10
(626/1024)
Megyek szabadságra nem sokára valószínûleg 9-10 napra is eltûnök, max rövid üzeneteket hagyok majd telóról, ismeritek már ékezetek nélkül kicsit rövidebbre fogva a dolgot, mert nem szeretek rajta annyira pötyögni, de általában nem bírom ki, hogy ne írjak. Persze ez csak húsvéttól számítva, péntekig még rendes üzemmódban vagyok. :) Ha úgy van és ráérek bár most is sûrû a hetem ma is beszúrtam valahogy, és nem jön össze a nézése neked, és még idõben fel is töltik magyarul, mint ma, akkor megoldom neked. :)
iriszke1 2013 márc. 26. - 19:28:52
(625/1024)
Sziasztok! Köszönöm szépen mindkettõtöknek, oltári rendesek vagytok. Mintha csak a filmet néztem volna - majdnem -nagyon jó volt a leírás. Remélem ma nem fog behavazni, mert akkor kiakadok. De ha mégis akkor számíthatok rátok ugye? Sok sikert - vagy inkább egy kalappal - a szakdolgozatodhoz. Már gondolom sikerült befejezned ha ilyen részletes tartalmat tudtál írni. Na megyek mert jön a mai rész nemsokára aztán jövök ha sikerült megnézni, ha nem akkor is. De jó, hogy vagytok. Üdv.