kecsup 2019 márc. 25. - 00:20:42
(9/9)
Hát, nem tudom. Lehet, hogy az eredeti japán vágást kellett volna megnézni, ami jóval hosszabb, de nekem ez annyira nem tetszett. Az alaptörténet érdekes volt, de valahogy a megvalósítás annyira nem fogott meg.
ReignMan 2014 júl. 20. - 15:16:38
(8/9)
A film számomra a szélsõségekrõl és titkokról szól. Az író, aki otthon rendszeretõ, bogaras férj, a felesége, akit gyötör az elfojtott szexualitása, mely szinte kirobban belõle és rossz útra téríti, mindez erotikus-horror elemekkel. Amúgy elég langyos film...
Csonger 2013 febr. 06. - 12:27:36
(7/9)
Mennyire odavan most a filmvilág Nicole Kidman pisilõs jelenete miatt. Pedig az csak egy ügyesen összevágott trükk, hiszen valójában valószínûleg nem Nicole-t látjuk pisilni, csak egy combdublõrt. Sõt, azt sem látjuk, hogy az pisi, csak hogy valami folyik a két comb közt.

Na ebben a filmben viszont Megumi Kagurazaka tényleg odapisilt!!

(és csodálatosan szép keble van)
7/10
gimbiikeeh 2013 jan. 29. - 23:14:47 7/10
(6/9)
Hát ez beteg egy film volt, de jó témát boncolgatott. Érdemes megnézni, de csak 18 év felett!

7/10
8/10
sanderb 2012 máj. 30. - 17:35:03 8/10
(5/9)
A történet alapján nem jár messze az abszurdttól a film, de mégis tart bizonyos realitásküszöböt, amelyet csak pillanatokra lép át. Könyörtelenül ábrázolt történet, amely szerintem a Japánon kívüli kultúráknak szól, mintegy anziksz az ország sötét oldaláról. Mindent a tökéleteshez igazítottak ebben a filmben - ami a készítést illeti.Megumi teste is erre példa.
Szerintem ez egy nagyon jó film, s ha beteges is, az csak azért van, mert a világ sem különb, csak takargatjuk újságpapírokkal, hogy ne látszódjon. Itt egy kicsit meglebbentette a szél a lapot... 10/8
whitehill 2012 ápr. 16. - 20:45:04 Előzmény CukorShop
(4/9)
szerintem a kastély az el nem érhetõ vágyakat szimbolizálta. kergetjük õket egyfolytában, és ha bele is botlunk, elmegyünk a lehetõségek mellett vagy tiltás vagy félsz miatt. aztán már sírhatsz ha utólag megbánod, mert elszalasztottad. asszem ez történt Mitsukóval is. belebolondult, hogy nem lehetett az apjával. aztán magával rángatta a másik csajt is, aki azt hitte a férje a kastély, de aztán... hát tudod mi történt :)
8/10
CukorShop 2012 ápr. 15. - 08:30:55 8/10 Előzmény whitehill
(3/9)
Egyetértek veled, bár számomra pár rész nem egészen volt tiszta. Tõlem távol állnak az "ilyen" típusú filmek, de valamiért már másodjára nézem meg. a kastély pontosan mit takar? A fõszereplõ nõk gyönyörûek benne!
whitehill 2012 ápr. 14. - 21:06:18
(2/9)
az utóbbi idõk legbetegebb fantáziájú filmje a Köpök a sírodra után. Mitsukoéknál történõ teázás viszont a legabszurdabb, amit valaha láttam.
10/10