Téma: Bugra Gülsoy

maryriddle 2016 máj. 11. - 19:07:49
(440/760)
Szerintem te is tudod, hogy nálunk csak azok kapnak visszatapsot akik nem igénylik :-) Mint hogy csak ilyen embereket fogadunk be államunkba :-) Remélem sokáig húzzák ezt a Kis Günesit, hogy minél több mondanivalód/ótok) legyen *ördögi kacaj*. Langyi Puding? Az érdekelne de ez már nagyon a Tiltás kategória, én még vicc szintjén se láttam ilyet szappanopiban.

Én már nyúltam gödörbe, nagyon vicces érzés, javaslom mindenkinek!
9/10
hanga45 2016 máj. 10. - 21:57:05 9/10
(439/760)
Óhhh... és tényleg! :) Tudtam, hogy Téged kell megszólítani ezügyben. :)

Most melyik filmre is vonatkozik a kérdésed? :)) Mert ha a Kendime iyi bak-ra, akkor azt a Çağdaº Onur Öztürk Hungarian & English Page (FB) oldalon találtam. (Van-e itt olyan, akinek nem ismerõs ez az oldal?) ;)

A filmhez vezetõ közvetlen linkek:
http://indavideo.hu/video/Kendime_iyi_bak_2_1_-_HD
http://indavideo.hu/video/Kendime_iyi_bak_2_2_-_HD

A Delibal-t én szerencsére letöltöttem magamnak (ámbár még a feltöltés napján meg is néztem, így nem jártam volna akkor sem pórul, ha ezt nem teszem meg). Én általában mindent letöltve nézek.

Tudod-e, hogy mit nézek most? Az általad ajánlott Feith 1453-at. :) Sajnos valószínûleg nem fog beleférni a mai estémbe (mert már most ásítozom), így holnap folytatom majd. De amint látjátok, FIGYELEK, jegyzetelek, elõbb-utóbb mindenre (és mindenkire) sort fogok keríteni. :))

Adrim, Murat bociszemei naná, hogy elvarázsoltak!!! ;) Köszönöm még egyszer. És igen... a témát nem éreztem annyira magaménak, bár szeretek kalandozni. De mindenképpen örülök, hogy láthattam. :)
maryriddle 2016 máj. 10. - 21:32:41
(438/760)
Erika ablacim!!! Nem írsz te hülyeségeket, na! Mi is ugyanezeken tanakodtunk a Kendime iyi bakban, illetve engem még az anyós akasztott ki hogy miért nem szólt 5 évig a kislányról???

Tímea sajnálom, hogy le kellett mondanod a szöktetésrõl, de megértelek. De ne csüggedjetek, ha így haladnak a dolgok, szerintem pár év múlva visszaállítják a többnejûséget Törökországban, és minden színészpasira jut majd legalább 4 feleség. Egyébként csak szólok, hogy a mi erkölcstelen barlangállamunkban természetesen a többférjûség is engedélyezett.

Delibal engem is érdekelne, kíváncsi vagyok a Catagay gyerekre is (õ vajon több mint egy szépfiú?) meg az elmebajokra tudjátok hogy vevõ vagyok, de olyan hosszú a várólistám ez nagyon a végén van még, Songül a Karadayiban is sokk néha.

Orhan: Én úgy emlékszem, hogy egyedül Orhan ölte meg, mert ugye lepisálta a fickó, erre Orhan ráugrott és kifojtotta belõle a szuszt. Akkor ez ilyen menõ dolog török böriben, aha, értem. Ha valamelyik legényfogó túránk alkalmával valamelyikünket leültetik esetleg szexuális zaklatásért, tudjuk már mivel kell kivívni a rabtársak tiszteletét. De lehet tényleg a kabát az oka. Imafüzér még nincs a kezén? Turgutnak már van.

Yeter: Nem, nem befalazva erõszakolták meg, a befalazásnál majdnem megfullt, de végül megmentették. Megerõszakolni elõször egy lakókocsiban akarták, de ott mondta hogy nem, õ nem tudja megcsalni a feleségét és elmenekült, de aztán egy jachton mégis megtörtént. Amolyan törökösen mutatták, Yekta kijött nadrágszíjjat igazgatván kikarmolt nyakkal:-)Kicsit vicces volt ahogy a felesége nyomatékosan megparancsolta hogy már pedig akkor is lefogsz feküdni azzal a nõvel!
9/10
hanga45 2016 máj. 10. - 19:30:37 9/10
(437/760)
Óhh, azt már régen megnéztem. :) Tetszett, bár bevallom, picit többet vártam tõle. Érdekes volt Beren Saat-ot prostiként látni. Nekem egyébként annyira fura volt a hangja ebben a filmben. A Benim Dünyam-ban valahogy máshogy csengett (bár ott nem beszélt sokat).

A tegnap esti Baris film viszont csillagos ötös. Meg tudtam volna zabálni abban a kis okostojás szemüvegben. A sztori is nagyon jó volt, és zenei betétek külön kiemelendõk részemrõl. Nem is hittem volna, hogy ilyen jó hangja van Bariskánknak. Amúgy azt figyeltem meg, hogy nagyon jó hangja van úgy általában a török férfi színészeknek. Ez náluk valami pályaalkalmassági feltétel? Persze továbbgondolva nem hinném, hiszen jelentõs hányaduk modellbõl lett kinevelve. Errõl jut eszembe: Kenant viszont még nem hallottam dalolni. Mankos kedves, te esetleg igen? Mivel te vagy a Kenan szakértõ, ezért kérdezem elsõsorban tõled. ;)
Visszakunkorodva a filmhez: még mindig gondolkodom, hogy Begüm ezek szerint ismerhette Yesimet, hogy pont õt küldte abba a panzióba Emrével? Vagy ez most hogy is van? Vagy én nem néztem elég figyelmesen talán a filmet és lehetett erre valami utalás? (vagy jó szokásomhoz híven most is hülyeségeket beszélek?) Szóval ez az egy nem tiszta nekem.

Delibal: én megnéztem és nekem nagyon tetszett. (Bár tényleg csak nagyon zárójelben jegyezm meg, hogy a bipolaritás nem egészen errõl szól, mint ahogy a filmben ábrázolták.) Bár szomorú a vég már az elején borítékolható volt, a történet mégis nagyon magával ragadott. A zenék itt is baromi jók. Szóval nézzétek meg!

Mary ablám, a günesis fiúcska õsz tincse akár eredeti is lehet. Nekem is van egy, kb. pont ugyanott, mint neki, sokan azt hiszik, hogy melír, pedig nem. Úgyhogy ha szavaznom kellene, én az eredetire voksolnék. A mellékelt fotón is annak látszik. (Amúgy kijezafiúcska??? Hmm, nem is rossz...) ;))

Kata!!!! Imádtam a zene linket, amit küldtél. :)) Nosztalgiázni támadt tõle kedvem. (Lehet, leporolom "tökkelütött" Kuzeyemet és megnézem ismét.) :)))

Dirilis: tényleg nagyon sok a szõr és a vér, de én kitartó és türelmes vagyok, úgyhogy megvárom, hogy kicsit beinduljanak az események, és aztán döntöm majd el, hogy érdekel-e ez engem, vagy sem.

Elõre ie elnézést, ha esetlegesen ismét hülyeségeket írtam volna. :)) (Nem mentegetõzés, de most éppen fogyókúra és sportolás zajlik, meg amúgy is tele a t...köm mindennel mostanában.) :)) Puszi mindenkinek! :)
Timea Hakmen 2016 máj. 10. - 17:43:04 Előzmény maryriddle
(436/760)
Tökéletesen értelmezted.;) Na neeem, apucikat én nem szöktetek, majd esetleg 18 év múlva (bár sok víz lefolyik még addig a Boszporuszon…), de ha egy erkölcstelen asszony, (van itt olyan?) megtenné helyettem, tõle már hajlandó lennék elcsábítani.
A Kis Günesirõl bizalmas információkat szereztem. A 13. bölümöt tervezték utolsónak, és most Cagdastól várják a megváltást. (török idõ szerint, 22.30-as mûsorsávban…) Muhaha, ezek szerint még csórók is.
maryriddle 2016 máj. 09. - 21:48:51
(435/760)
Nem csorbák, na! De jól teszed, hogy nézed!:-)
9/10
hanga45 2016 máj. 09. - 21:39:12 9/10
(434/760)
Na jó... Talán azzal kijavítom a csorbáimat, ha megsúgom, hogy éppen a Kendime iyi bak-ot nézem? :)) (Eskü!!!)
(Azt a nyomorult baglyot mennyi ideig keresgéltem pedig...) :))
maryriddle 2016 máj. 09. - 21:37:03
(433/760)
Na!!! Többet meg se szólalok, ígérem:-)
9/10
hanga45 2016 máj. 09. - 21:30:39 9/10
(432/760)
:)))) (Kész, én kilépek.) :))))
maryriddle 2016 máj. 09. - 20:53:52
(431/760)
K-A-T-A! Nem volt jókedvem, de amióta megláttalak délután, azóta örülök mint hómajom a farkának és vigyorgok, komolyan. Még azóta se dolgoztam fel a hiányodat, és jajj, annyira örülök, hogy újra itt vagy!!! Gondoltam is magamban, hogy ha Kata jófej, és még vannak barlangos érzelmei, akkor beköszön legalább az évfordulónkra, de ha még újra állandósítod is a barlangminiszteri pozíciódat az akkora heppiség, hogy még a tervezetnél is nagyobb partyt csapunk elsején.

Én se néztem bele rendesen a Kis Günesibe még (Adri nézi úgy tudom), de majd lehet, hogy belekukkantok, Cagdasunkra én is kíváncsi vagyok, most hogy megnéztem azokat a sokat ígérõ promófotókat:-))

Bulvárhoz hozzászólva, mi, mi, mi? Ha jól értelmeztem, lett kis Cagdas, aki az, akirõl azt hittünk, hogy tavaly született, de nem is, mert most, és megörökölte a gödröket? És még nem nõsült meg??? És nem is fog? Ha mégis meggondolná magát, akkor meg van a következõ esküvõs projektünk, majd szóljatok, és elkezdjük kidolgozni a haditervet!

Erika abla, bocsi hogy mindig kijavítalak, de bár joggal keverted össze a népszerûbb hóbagollyal, igazság szerint a hivatalos címerállatunk a hómajom. De csak a te kedvedért, felvesszük második címerállatnak a hóbaglyot!, az úgy is illik hozzánk, olyan okosakat írunk itt. :-)

Kata még egyszer üdv, írj és és ÍÍÍRJJ!
Timea Hakmen 2016 máj. 09. - 18:50:45
(430/760)
Sziiiiaaaa!
Nagyon örülök neked!:) Nem mertelek megszólítani, mert vettem észre, hogy eltûntél, de így most már elmondhatom, és tudom, megértenek a többiek, a te Pudingos hozzászólásaid melengették meg leginkább a lelkemet. A bizonyos Baris szinopszis után meg lélekben tiszteletbeli PVE-essé fogadtalak (ha elfogadod, ha nem, itt úgysincs kilépés, olyanok vagyunk mint a hitgyüli. Amúgy mindenkit azzá fogadtam a barlangban, de a Jobb Gödör a TIÉD!)
A Yaz-os kritikákon (Rotakapa, szemceruza és társai) meg annyit vihogtam. Ugye hogy le volt lassulva? Én is az cuki Szent Gödrök örökségének megszületésének tulajdonítottam akkor, de kiderült, akkor még csak akkoriban készült a kislegény, azt ünnepelték a papánál. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy nem nõsült meg, mivel Nihat papa nem olyan titokzatos, mint a fia meg Deniz, ezért tutifix, hogy beszámolt volna már a dologról.
Szóval ez durva! Már lassan Magyarországon se szalonképes az ilyen (nemrég mondták), de Recep papa Birodalmában? Ilyen még az erkölcstelen sztárvilágban se volt még szerintem. És le se lõtte az apósa? (Vagy lehet, hogy de, azért tûnt el hónapokra?:O) Mindenesetre vagány dolognak tartom egy töröktõl, fõleg ha ideológiát képzelek mögé.

A Kis Günesibe én még nem néztem bele, de kénytelen leszek. Elvileg nem lesz hosszúéltû sorozat, pedig tényleg nem csúf ez az õszülõ hajú fiatalember, de akkor még se ez a garancia a sikerre? Mióta ilyen igényesek? Cagdas hungary adminom szerint divattervezõt alakít. Ok, ez sok mindent megmagyaráz. Nekem vámpír is eszembe jutott róla, az végül is majdnem denevér. Én nagyon örülnék, ha vámpírt alakítana vagy denevér animágust.

Mankos: Feride és Yasin magázódtak, de már tegezõdnek. (Mahir és Feride is magázódtak a szakítás után, olyan felnõttesek:))
Úgy lehet megkülönböztetni (legalább is jelenidõben, én még csak azt kapizsgálom) hogy ha tegezõdnek akkor olyanokat mondanak, hogy sen, seni, sana, sende stb, ha magázódnak akkor siz, sizi, sizin, size, stb. De ez a T/2 is, vagyis többesszámban nem tudnak magázódni (de bénák!). Nem mondják ki mindig, mint az angolnyelvû népségek, ahogy mi se mondjuk mindig, hogy te, ön, ilyenkor az igevégzõdésrõl lehet megállapítani. Tegezésben 'sun'-ra, magázódásban 'sunuz'-ra végzõdnek az igék, illetve a kérdésbõl, tegezésnél 'musun', magázódásnál 'musunuz' a kérdõszó.
Pl.
Csinálni jelen idejû alakja: yapiyor-.
Te csinálod. Sen yapiyorsun.
Ön csinálja. Siz sapiyorsunuz.
Kérdés.
Te csinálod? Sen yapiyor musun?
Ön csinálja? Siz yapiyor musunuz?
9/10
hanga45 2016 máj. 09. - 18:11:09 9/10
(429/760)
És barlangunk címerállata is így örül Neked:
9/10
hanga45 2016 máj. 09. - 18:09:23 9/10
(428/760)
Kata drága! Hipp-hipp-hurrá!!! :)))
Timea Hakmen 2016 máj. 09. - 13:32:17
(427/760)
Dehogyis!!! A múlt hetem és ez a hetem is nagyon buzgalmas (és nem jó értelemben) sajnabajna, de utána lesz pár láblógatós napom, és írok majd ide mindenféléket nektek.

Jah, Mehmet Saim és Kerime asszony totálisan magázzák egymást! És egyáltalán nem aranyosak Nadid nénivel és Burhan bácsival ellentétben.

A Kis Günesivel jól döntöttél Adri, szerepelni fog benne Cagdas uraság, nem tudom kit, mit fog alakítani, de a promóképek szerint Darth Sidious és Ali G szerelemgyerekét.
maryriddle 2016 máj. 09. - 00:16:25
(426/760)
Hahahaha :-) Az lehet, nekem Asli Tandogannal amúgy is van egy kis gondom, kicsit olyan Öyküs, csak elõbbinek legalább van némi tehetsége is.

Szex, jajj, ilyen állatias vágyai török fõhõsnõnek nem lehetnek, hogy gondolod. Ezért is hökkentem meg anno Feride libidóján:-)
maryriddle 2016 máj. 08. - 23:20:44
(425/760)
Jah, még Adri, a kis Günesis gyerekrõl, ha már a férfianalitika. Tudod mi a fura benne? Nem tudom megfigyelted-e, hogy elõl van egy õsz tincs a hajában. Nem tudom, ez direkt van, sármnövelésbõl, vagy természetes õsz, mert 28 éves. Talán Erika abla, mint kompetens megtudja mondani.
Azt tudtad hogy a Fatmagülben is szerepelt? (vikipedi szerint)
maryriddle 2016 máj. 08. - 23:12:17
(424/760)
Ideértem! Sziasztok!

Adri Burak Deniz térgyét köszi, háát...:-)) Amúgy a feje is elég mókás ebben a filmben.
Ezeknél a reggeli szerelmetes jeleneknél én gyerekkorom óta nem tudok elvonatkoztatni a fogmosás gondolatától. Ez a Kis günesis szíplegény is akkor inkább 2D-s állapotában nézegetendõ. És szólok, hogy Bültentünk is szerepel ám, 10. bölüm 7. perc körül, rövid hajjal és nagyon komoly bajusszal.

Tímea abla, köszi a kitap-ot. Belenézegettem, én épp pár hete néztem a személyes névmásokat mert kíváncsi voltam a magázásra, de itt jobban le van írva szépen táblázaztba foglalva. Amúgy Erika, Kerime és MS papa nem csak hogy urazzák, asszonyozzák egymást hanem rendesen magázódnak, megfigyeltem hogy siz-ezik egymást. (Javíts ki ha tévednék Tímea)
Ez szerintem török (sznob?) szokás lehetett régen, mert a Seherezádéban is magázódott az öreg házaspár. Csak különbség, hogy ott tényleg szerették, tisztelték egymást, MS-éket viszont csak még ellenszenvesebbé teszi.
Igen a temetõs jelenetet szerintem is MS színész alakítása vágta tönkre, mankos írta régebben, hogy vígjáték színész az öreg, haha:-)) Errõl jut eszembe, megnéztem múltkor a Kurt Seyites temetõs jelenetet, nagyon szép (ha lehet ilyenre ilyet mondani) és megható volt. (Ó, és nem csak Birka uraság, de a Kara Sevdás antipatikus-arisztokratikus gyerek is szerepel benne, hát mért nem szóltatok.)

Karadayi. Engem nem untat viszont szintén idegesít már a sok "ilyen nincs", de hát ez a sorozat direkt erre játszik. Már szinte akkor éreztem, hogy mi lesz a jóindulatú ügyész sorsa, amikor elõször megjelent a színen.
A bíró megkávéztatása nekem amúgy nem maga a gyilkosság, hanem a módja miatt volt zseniális és váratlan.
Ayten meg talán mazochista, ami nem meglepõ jelenség török soriban, egy kis csihi-puhi kellett hozzá hogy férfiként nézzen a férjére, az férfias, az udvarlás nem. Egyébként életszerû, vannak ilyen nõk.
A Turgut - Necdet bunyó viszont zseniális volt :-)) S
És ha már Turgut, a Yeterrõl is van egy kis mesélnivalóm: komolyan, Kivanc megirigyelhetné azt a lompivadászatot, amit itt megy. Hát nem megerõszakolták Turgutunkat??? Egy nõ elrabolta a fiát, és váltság díjnak egy éjszakát kért tõle:-))))

TSZ. Igen igen, a Bihter-Firdeusz jelenet nekem is nagyon tetszett. Én éppen az apja halálának körülményei miatt éreztem súlyosabbnak a vétkét, de pont emiatt a párhuzam miatt volt igazán zseniális és tragikus. Igazad van Behlüllel kapcsolatban, igazából lehet, hogy benne nem annyira a bûntudat volt az erõs, hanem a félelem és szégyen hogy mi lesz ha lebuknak.

Tímea, remélem nem untál ránk már most:-) Ráakartam kérdezni de azt hittem majd magadtól mesélsz azokról a szélsõséges KG-s nézõpontokról amikhez általunk jutottál el, mondom fényezz már minket egy kicsit;-) Na jó, nem, de ha van kedved majd esetleg ;-)

Adri, majd mesélj már, mit mûvel már megint Hilal ablánk a Kara Sevdában? Tudod, hogy az ilyenre nagyon vevõ vagyok:-)

Szív útjai: én csak az elsõ és az utolsó rész utolsó jeleneteit láttam, de pont az tetszett, hogy nem a megszokott. És épp emiatt gondoltam, hogy Lamia egy büszke nõ karakter, nem a lomposüldüzõs, szolgalelkû fajta. De akkor õ is barom szegény?:-(

A fintorgós bácsis Dirilisig még mindig nem jutottam el, de majd.
9/10
hanga45 2016 máj. 07. - 16:57:11 9/10
(423/760)
Most csak nagyon röviden vagyok én is, és csak a Karadayi 64-es "ilyen nincs"-re reagálnék.

Ez a sorozat kezd számomra egyre érdektelenebbé válni, sajnos. Nekem ugyanis egyre unalmasabb, hogy a készítõk mindenkit, aki segíteni tudna Nazif papán, kinyírnak. Arról nem is beszélve, hogy lassan már a fél bírósági testület a temetõben lesz. Most tényleg ennyire szegényes a fantáziájuk? Nem lehetne végre valami más megoldással beletenni a szükséges csavarokat ebbe a sorozatba? Bevallom, ez engem baromira bosszant. Ezt nevezem én a bölümhúzások bölümhúzásának.
És mi ez a pálfordulás most meg Aytennél? Nemrég még azt sem tudta, hogyan bújjon ki a hancúrozások alól, most meg ott kelleti magát az ágyban (miközben a férjeura által kidekorált pofikája még be sem gyógyult.).

Azt sem értem (már a kezdetektõl fogva), hogy hogyan szólíthatja egy nõ a férjét Mehmet Saim úrnak?

És ha már õt emlegettem: az õt alakítú színész nem tudom, mekkora mûvésznek számít Törökországban, de sírásbõl leckét vehetne pl. Kivanctól, vagy Kenantól. Nekem annyira hiteltelen volt az a temetõi jelenet is tõle. Inkább nevetséges volt, mint megrázó.

Érdekes volt a 64-es bölüm ruháinak színválasztéka: majdnem mindenkin volt valami bordó ruhadarab (Basak követte volna el?). Mellesleg nekem tetszik ez a szín. Azt hiszem Mankos jegyezte meg múltkor, hogy Mahirt és Feridét általában színben egymáshoz szokták öltöztetni. Ez a 64-es bölümben nekem különösen feltûnt.

A torta finom volt nagyon, de ma nekiálltam végre a tornázással egybekötött fogyókúrámnak, így repetáról szó sem lehet. :))

Mindenkinek szépséges hétvégét, sok napocskát! Nálunk megint esik. (Miért is ne 5 perccel azután szakadt volna le az ég, miután kiteregettem az erkélyre??)
9/10
hanga45 2016 máj. 06. - 21:57:33 9/10
(422/760)
9/10
hanga45 2016 máj. 06. - 19:14:10 9/10
(421/760)
DartH Vader!! (Mondom én...) :))