kabala 2009 okt. 29. - 09:26:17
(521/2521)
Benkõ viselkedésének lényege a polgárpukkasztás. Ez még hiteles is lenne húszévesen, de így a "nyugdíj elõtt" már inkább csak röhejes.
Persze a tv-mûsor készítõknek pont ez a célja. De én nem szeretem az olyan "humor"-t, ami emberek lejáratására történik. Ezért nem nézem sem Benkõt, sem Gyõzikét.
Igazán készíthetnének már az emberi lélek épülésére szolgáló mûsorokat az ilyen agyzsibbasztó hülyeségek helyett. Mi lesz a most - ezeken - felnövõ generációval? Ez borzasztó!
Dius 2009 okt. 29. - 09:03:36 Előzmény Lucika
(520/2521)
Túl jól leírhattad, mert az egészet moderálták. :(
Fuss neki még1x, "kulturáltabban"! :)
Rahel 2009 okt. 28. - 15:10:47
(519/2521)
-Pontosan!!:((
offtopic
Lucika 2009 okt. 28. - 15:06:53
(518/2521)
Tilda36 2009 okt. 28. - 14:28:41
(517/2521)
...ebben a mûsorban nem, csak a Vacsoracsatában, de azt se miatta néztem.
Hát persze, hogy beszélnek róla, hisz ma az értéktelen, magamutogató celebek vannak sztárolva.Sajnos az értékítéletünket a média alakítja. Inkább maradt volna a lantnál.
Dius 2009 okt. 28. - 14:25:34
(516/2521)
...viszont láttad a Vacsoracsatában és most ebben a mûsorban is. Tehát sikeres. Bármit, bárhogy beszének róla, de egy fórum megtelik vele.
És épp ez a cél. Legyen polgárpukkasztó, nem hétköznapi, gátlástalan akárki, és a nézõk rá fognak cuppanni, nõ a nézettség. Akárhogy nézem, bejött.
Ha nem lennének a nézõk vevõk egy ilyen emberre, nem lenne képernyõn. De ott van!

Egyébként a lényeg, hogy ezt az egészet nem kell komolyan venni!!! Röhögni rajta - ha tudsz! - de nem komolyan venni!!!
Úgyis az a cél, hogy lebutítsanak, hogy ne gondolkozz, ne láss át dolgokon, nézd csak ezeket a mûsorokat késõ estig, menj reggel dolgozni, fizesd az adót, és szavazz arra, aki a legtöbb pénzt tudja költeni a kampányra.
Hát ennyi.
Tilda36 2009 okt. 28. - 13:49:21
(515/2521)
Nem nézem a mûsort, azt se tudom mikor kezdõdött. Azt viszont tudom, hogy Benkõ egy beteges exhibicionista f.aszkalap, aki egy koszos, büdös lakásban él. Anno láttam vele egy részt a Vacsoracsatában, hát a konyhája ne tudjátok meg milyen volt..:-(((
A sütõje csupa rendva volt, mocsok mindenhol, hûtõ ajtaján a zsír lefolyt több helyen a kõ meg hótkoszos.

Aki egy ilyen emberrel akar élni, vagy együttszerepelni az megérdemli!!!
fordjee 2009 okt. 28. - 12:42:59 Előzmény Juanita007
(514/2521)
Én nagyon remélem, hogy az össze nõt jól megalázza a Benkõ, nem érdemelnek többet. Nem is értem, hogy lehetnek egyébként képesek ilyenre, fölkínálják magukat, ezek még a benkõ szarát is megennék sztem egy ezresért:)
1/10
umma 2009 okt. 27. - 22:14:01 1/10 Előzmény feketevipera
(513/2521)
:))))))) Te aztán jól nyomod. A mûsor legfennköltebb célja, hogy jól lehet vihogni rajta.
kanri 2009 okt. 27. - 20:10:34
(512/2521)
Ez egy igazán beteg ember. De az még betegebb volt aki azt hitte, hogy ez sikeres lesz és mûsorra tûzte. Lehet hogy ez egy kereskedelmi csatorna, de nem értem az ORTT-t hogy miért engednek ilyesmit. És nem értem az RTL klubot sem, bár a mûsorok színvonalát nézve az az érzésem, hogy itt tudatos agymosás folyik.
Juanita007 2009 okt. 27. - 20:02:34
(511/2521)
SZiasztok. Én tegnap este nagy hévvel rákapcsoltam a Benkõre, hogy egy jót röhögjek a mûsoron, de sajnos azt kell, hogy mondjam, nem tudtam nevetni rajta. Sokkolt az a sok buta, feltûnési viszketegségben szenvedõ tyúk, az iq hiányos 21 évestõl a nagyorrú önbizalom túltengésben szenvedõi bányarémig. És megsajnáltam õket. Tényleg porig kell magukat alázni egy ilyen figura miatt? Hol van az igaz nõ bennük, az, amiért tisztelnek a férfiak? Tálcán kínálják fel magukat, bugyival, vagy annélkül...Hol a méltóság? Megnéztem a honlapon a kimaradt jeleneteket, bár nem tudtam végignézni, mert lezsibbadtam teljesen.
Ezen én nem tudok nevetni és most már én is csatlakozom azokhoz, akik tuti elkapcsolnak róla, ha adásba kerül a következõ rész.
zetorka 2009 okt. 27. - 19:48:55
(510/2521)
magam is évekig voltam rákattanva a TV-re, de hála a sok színvonalas mûsornak, meg annak, hogy majdnem 3 évig tudatosan nem volt TV-m sikerült róla lejönnöm.
zetorka 2009 okt. 27. - 19:42:46
(509/2521)
véletlenül, de ha nem címzed rossz embernek akkor nekem szólt volna, azért válaszoltam ;)
QWERTASDF 2009 okt. 27. - 18:53:50
(508/2521)
Általában nem tartom magam többre másnál, de az Istenért, ez a ........ az én oxigénemet szívja... felháborító!
Moldávia bánata 2009 okt. 27. - 18:49:18
(507/2521)
Nahh, tegnap szénné röhögtem magam! :DDD Bár igaz, ami igaz, Dánielünk még egyelõre nem jó színész, s egy ilyen mûsorban nehéz megjátszania a saját maga által kitalált szerepet, miszerint õ beint az egész magyar médiaszennynek, de azért szó nem érheti a ház elejét! Szerintem vicces figura, klasszisokkal szórakoztatóbb (ezen a szinten, hangsúlyozom), mint a többi majom. Õ és a többi celeb között az a különbség, hogy rajta röhögök (egészen pontosan szólva azon a képzeten, hogy a sokan most hú de fel vannak háborodva, hogy még egy igénytelen mûsor), a többi "keleben" meg inkább sírok…

"Modellt álltam. Modellt álltunk!" :DD
http://juj.hu/ny/index.php?cid=412
crazyforyou 2009 okt. 27. - 18:32:39
(506/2521)
Ebben az esetben az ember elgondolkozik rajta,hogy kell-e egyáltalán tv.
Pontosabban ennyi csatorna.
Nem volna-e elég csak 1.
Ugyanis ha leszámítom ezeket a magyar gyártású különbözõ realytiket,vetélkedõket,celebmûsorokat,maradnak a filmek (többségüket x-edszer adják,tehát már unalmas),Híradó és politikai mûsorok (mindegyik csatornán szinte ugyanaz)szóval akkor maradnak a Spektrum,Club Zone,National G. stb amit azért nem minden családban néznek fõmûsoridõben.
Egy a lényeg: szükség van szórakoztató mûsorokra,más kérdés hogy sajnos nem sikerül már színvonalasat gyártani.
Abba már bele sem kezdek,hogy mért nincs több színházi közvetítés,legalább heti 1-2,vagy mért nem gyártanak olyan jó kis kabarémûsorokat mint régen,Körmendi János,Szombathy Gyula,Székhelyi József,Alfonzo,Csala Zsuzsa (voltak akkoriban)....stb,rengeteg olyan színész van,akit érdemes lenne megismernie a nagyközönségnek,pl.Bakai László akit Miskolcon imádnak,itt alig ismeri valaki,sajnos
Bocs hogy ilyen hosszú voltam :)
mangocska 2009 okt. 27. - 18:31:48
(505/2521)
Hát én ezen a tegnapi benkõn kész voltam...
A 2 bugyis csaj,az egyik aki levette,a másik aki meg fel se vette...
Lenne még mit leírnom,de azt hiszem elõttem már megtették.
10/10
monyika 2009 okt. 27. - 18:10:37 10/10
(504/2521)
Jót vigyorogtam tegnap a Benkõn,meg a csajokon...Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni,hogy ennek a mûsornak a mûvészi értékérõl,szinvonaláról vitatkozni kelljen.Ez szórakoztatásnak készült,lehet róla dumálni,lehet rajta nevetni..vagy nem nézni...
Danny Wilde 2009 okt. 27. - 16:19:36
(503/2521)
Nagy rizikó szerepelni ebben a mûsorban mint "versenyzõ".Benkõ kiszavazza oszt' az egész ország röhög a nõn hogy még egy hülyének sem kellett.De asszem meg is érdemli...
crazyforyou 2009 okt. 27. - 15:58:59 Előzmény 1asokközül
(502/2521)
Off
Persze hogy lehet írni a rosszról is,csak az a furcsa,ha valaki "sosem néz egy mûsort" de kb 50 negatívumot sorakoztat fel róla.
Nekem se tetszik minden,sõt....de kíváncsiságból amibe tudok,belenézek,és utána döntöm el,hogy akarom-e nézni a továbbiakban vagy sem.
A Széf-et volt amikor néztem,de most hogy újra lesz,már nem érzek rá késztetést.