Téma: Bae Yong Jun

10/10
szakire 2013 aug. 15. - 21:27:44 10/10
(1390/2750)
Köszönöm drága Morzsa!
10/10
Jyj3 2013 aug. 15. - 21:12:41 10/10
(1389/2750)
Sziasztok! Teljesen érthetõ, sõt van ahol kifejezetten jó a fordítás. A cikk-vagy napló pedig -akár te is írhattad volna-valóban- nagyon jól összeszedett, szép írás.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:34:08 10/10
(1388/2750)
Ennyi volt az írás, googlis fordítással, de remélem azért érthetõ volt.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:31:34 10/10
(1387/2750)
Lassan kell ismernünk, hogy felnövök tetszik Önnek, és több mint egy színész számomra. Valaki, mint a nagy testvér, ezért szeretek hívni "Oppa," valaki, aki azt akarja, hogy védeni és gondozni a. Valaki, mint egy tanár, aki azt tanulni, így sok dolgot, és hogy tiszteletben. Valaki, mint egy bálvány (persze van), aki úgy érzem, büszke, amikor szóltak a nevét. Végül, de nem utolsósorban, van egy ember, aki én is vágyik, függetlenül attól, hogy mennyi idõ telt el, mint egy közmondás szerint "Aki látta az óceán nem hat a látvány a folyó." Te pedig, mint az óceán hozzám, miközben mindenki más is, mint a folyó. Oppa, Bárcsak tovább hívni, mint, hogy függetlenül attól, idõk és korok. Lehet, hogy ez egy kicsit vicces, amikor már õsz haja, és még hívni Oppa, de én nem szeretem ezt a szót, mint bármely más szavakat is. Szeretem, hogy nem csak azért, mert egy csodálatos színész, hanem az down-to-earth személyiséggel nehéz találni valakit, aki olyan híres, mint te. Remélem, akkor úgy marad, a többi az életét, és azt hiszem, meg tudod csinálni. Emlékszem egy interjúban, amikor arra kérték, hogy mit akarsz, hogy a következõ életedben, és azt mondta, azt szeretnénk, hogy a mezõgazdasági termelõ. Láttam az egyszerû, a híres BYJ, és ez az, ami nekem, mint neked a legjobban. Továbbá, én hiszek, hogy az ember nevû Bae Yong Joon örökre emlékezni, mint a tökéletes közéleti és példakép a rajongók szívét, vagy egyszerûen csak az úgynevezett "család".
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:30:39 10/10
(1386/2750)
Az elmúlt 10 évben, elolvastam sok megható és csodálatos cikkeket rólad. Amellett, hogy egy nagy színész, van egy nagy vállalkozó, a nagy állampolgár, és csak egy nagy ember. Számomra akkor tökéletes, bár én még mindig hiszek a mondás, hogy "Senki sem tökéletes." Adtál szeretsz vissza a társadalom formájában az adományozás és bátorítást. Nem tesznek, hogy ez a saját nemzet, vagy mások, akkor segítsen nekik habozás nélkül, ha nehézségekbe ütközik. Már nagyban hozzájárultak, hogy az árva központok, természeti katasztrófák áldozatainak, és ugyancsak sok segítséget rákos betegek. Nem tudom leírni eléggé a kedvesség szavak önmagukban nem tudja bizonyítani.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:29:35 10/10
(1385/2750)
Miután izgatottan vártam, hogy jöjjön vissza a képernyõre a 4 év, végre van, hogy újra látom a "Dream High". Ezúttal megmutatod egy másik oldala is, akik egy sokkal érettebb személy, mint az utolsók . Ahelyett, hogy a színész, akkor megmutatta, hogy Ön sikeres újabb lépést, mint egy rendezõ, amely mindig is álmodott, hogy lesz. "Bae Yong Joon soha nem áll meg! Mindig jön hozzánk egy új módon, "Emlékszem, olvastam, hogy az egyik cikkben.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:28:17 10/10
(1384/2750)
.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:27:46 10/10
(1383/2750)
A harmadik dráma, hogy én már néztem egy történelmi dráma a "The Legend / Tae Wang Sa Shin Gi." Vártam ilyen sokáig, hogy jöjjön ki, és jár újra. Annyira boldog, hogy képes legyen látni, mint egy színész ismételten, és úgy éreztem, mintha tegnap, hogy én kezdett válni a rajongói. Ez az egyik eltér a másik két amelyek a romantika és a melodráma. Azt akarom, hogy szereti Dong Hyuk, Joon Sang és Min Hyung. Szeretnék kapni ezt a fajta tiszta, hû szerelem, és meg kell védeni õket. Ezzel szemben úgy érzem másképp a Damdeok. Talán azért, mert ábrázolja a jellemzõ a király? Úgy érzem, ez az én feladatom, hogy maradjanak a szárnyait, és kövesse a vezet. Ahelyett, hogy a "Love", ez inkább a "tisztelet", amit meg kell adni, mert van egy sokkal nagyobb ember szempontjából mindent. Soha nem egyszer engem csalódtam benned a hozzáállás a színészet. Ez javítja nap mint nap, mióta utoljára láttalak, és nagyon büszke vagyok erre. Ön újra bizonyította magát, mint egy különleges színész, aki feláldozta magát a kedvéért a dráma. Az Önrõl, hogy megsérült a forgatás helyszínen sokkolta a rajongókat rettenetesen. Úgy éreztem, annyira szomorú és aggódik ugyanakkor meghallgatása után, hogy a hírek, hogy összetörte a szívem. Ön képes elviselni sok nehézség, hogy felnõjön a rajongók elvárásait, és láttam, hogy a szellem benned. Az elsõ epizód, amikor tanította Sae Oh, hogyan kell használni a tûz energiát Jujak, kaptam Way. Nem tudom, hogyan magyarázzam ezt az érzést, de én csak azt akartam, hogy ugorj be azt a jelenetet helyette. Így mindig érzem!
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:25:40 10/10
(1382/2750)
Min Hyung Jin Yoo mondja: Azt mondtad, a többi csillag mozog a változó évszakok, de Polaris ugyanaz marad. Még ha a többiek nem értik meg, és hagyjuk az oldalon, ha maradok ugyanazon a helyen, meg tudja találni az utat? Tud fel a bennem?

Nézz vissza vágyakozó szemét, és tudom, hogy követni fogja, emelj fel a szerelem, mint a könnyû szél felemeli a fecske ... Legyen a repülés messze a nap, vagy fúj esõ. De mi van, ha én hallottam az elsõ szerelem hív újra?
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:24:01 10/10
(1381/2750)
Egy másik beszéd amely mozog a szívem "Nem Van egy álmom, hogy színész lesz. Nagyon félénk, és nem a bizalmat, hogy cselekedni is. Én eredetileg akartam lenni filmrendezõ. Véletlenül kezdett viselkedni, mert kellett, hogy pénzt keressen a tengerentúli tanulmány a termelés. De mivel van sok rajongó, akik mindig támogatnak engem, nem tudtam leszokni jár. Képes vagyok, hogy folytassam tovább, mert a felelõsség a rajongók. Most, ambíció, mint egy színész, vezet engem elérni. Szeretném megmutatni a különbözõ szempontok, elkezdtem gondolkodni játszik jelentõs szerepet a "Winter Sonata" kiváltó erõsítése kölcsönös közötti Koreában és Japánban. "
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:23:14 10/10
(1380/2750)
Egy interjúban a japán TV azt mondta, "A legtöbb új kultúrák, mint valami stimuláló, egzisztenciális és mulandó a fiatal generáció. "Winter Sonata" emlékeztetett valami hasonló tisztaság, elkötelezett és szenvedélyes odaadással elfelejtette volna, vagy majdnem elvesztette az életükben. Azt hiszem, hogy a "Winter Sonata" hoz energia élni tisztán és szenvedélyesen újra. És örülök, hogy én is ilyen fontos szerepet. Úgy gondolom, hogy nagyon fontos, hogy az ember válhat tiszta. "
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:21:54 10/10
(1379/2750)
A második dráma "Winter Sonata", amely továbbra is fenntartja álláspontját, és mint a legkedveltebb dráma minden idõk. Nem drámák valaha helyettesíteni a dráma a szívemben. Soha! Ön bizonyultak magát, mint egy nagy színész ezzel egyet, és foglyul minden hölgy szíve, mint senki más. Ki ne szeretne egy olyan ember, mint Joon Sang / Min Hyung? Ki ne szeretné Bae Yong Joon? A szívem dobog gyorsan minden alkalommal, amikor nézem ezt a drámát. Ez a leginkább érzelmi és szentimentális dráma, amit valaha láttam nem is beszélve, hogy egy részét. Joon Sang egy nagyon csendes és magányos fiú, miközben Min Hyung annyira energikus, optimista és barátságos. Azt hiszem, ez a két képviseli Önt sok szempontból. Annak ellenére, hogy különbözõ személyiség, õk is sok közös vonás, mint odaadás, becsületesség és venni. Imádom, hogy ez a dráma kihozza tisztaság és ártatlanság szeretet nehéz találni ebben a nemzedékben és a társadalomban. Ez engem úgy vélik, hogy az igaz szerelem nem létezik. Emlékszem, sok megható sorokat a dráma, és én megyek, hogy ossza meg, hogy minden ember, aki olvassa ezt a megjegyzését.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:18:41 10/10
(1378/2750)
A Hotelierbõl egy másik fotó
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:17:18 10/10
(1377/2750)
Még mindig tisztán emlékszem, hogy este, a szem és a csillogás meleg gyilkos mosolya a tiéd a szívem verseny öntudatlanul. Én még soha nem ismert, hogy egy ember lehet ez a félelmetes és elegáns, amíg nem láttam, és te véletlenül velem lesz a die-hard fan koreai drámák eddig. Anélkül, hogy bármit rólad, én fokozatosan a rajongói. Azok arckifejezések, boldog, szomorú és gonosz, imádom õket. Ön lett a belsõ erõ, az erõ, amely még soha nem volt korábban. Miért állítják, mint ez? Mert nem számít, mennyire boldogtalan vagy ideges vagyok, mindig mosolyog, amikor meglátta, hogy. Minden alkalommal, amikor mosolyog, én is. Élénken emlékszem kérkedés minden barátomnak rólad, és azt mondta nekik, hogy te vagy a tökéletes ember. Ennek eredményeként minden egyes az egyik barátom tudja, hogy én, mint te, és én már sokat csúfoltak emiatt. "Hotelier" az elsõ dráma, a tiéd, hogy én már néztem. Ez az elsõ koreai dráma, amit láttam is. Az összes ilyen szép dolgok, a drámák, a színészek / színésznõk a háttér és a táj, nem láttam semmit, mert minden, amit lát maga volt. Voltál fényes, mint egy ragyogó csillag, és ez elképesztõ, hogy láttam a csillag még a nap fényében. Minden gesztus és a beszéd, hogy ábrázolja, még soha nem ütött fáradt nézett. Ez olyan, mint hogy "tudja, és nem, mint te" lehetetlen. Sok idõ, hogy azt kívántam én Yoon Ah unnie a dráma. Azt gondoltam, hogy volt olyan szerencsés, hogy párosítani melletted. Tudod, mi a kedvenc jelenetek ebben a drámában? Ez az, amikor elvitte a templomba, és táncolt vele a gyémánt villa. Még mindig izgatott írásakor, hogyan éreztem, amikor nézi ezt a két jelenetet. Ami azt illeti, õk voltak a tökéletes jelenetek Saját megítélése, mint volt olyan romantikus és kedves egyszerre.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:15:23 10/10
(1376/2750)
Ez az írás olyan, hogy akár lehetne az én, vagy mindannyiunk érzése egy olyan Emberrõl, akit mélységesen szeretünk és tisztelünk.
10/10
szakire 2013 aug. 15. - 18:13:07 10/10
(1375/2750)
Sziasztok!

Ma hozok a soompiról egy írást, amit egy kambodzsai lány írt vallomásként BYJ közelgõ szülinapja alkalmával.
10/10
szakire 2013 aug. 14. - 22:50:05 10/10
(1374/2750)
Sziasztok!

Ma csak bekukucskáltam, de már csak elköszönök mára. Nagyon lefoglal Damdeok és ez egy darabig így is lesz.
10/10
Jyj3 2013 aug. 13. - 22:59:14 10/10
(1373/2750)
Jó éjt nektek..
10/10
Jyj3 2013 aug. 13. - 22:57:42 10/10
(1372/2750)
Sziasztok!Ide teszek egy rövid ismertetõt. Jó fej..megnézendõ hamarosan a sori))

Lee Tae Gon

Name: 이태곤 / Lee Tae Gon
Profession: Actor
Birthdate: 1977-Nov-27
Height: 185cm
Star sign: Sagittarius
Talent agency: Blue Dragon Ent.


TV Series

King Gwanggaeto the Great (KBS1, 2011)
Golden Fish (MBC, 2010)
Jewel Bibimbap (MBC, 2009)
Detective Mr. Lee (MegaTV, 2008)
My Life’s Golden Age (MBC, 2008)
Winter Bird (MBC, 2007)
Yeon Gae Somun (SBS, 2006)
Dear Heaven (SBS, 2005)

Awards

2011 KBS Drama Awards: Excellence Awards, Actor (Serial Drama, King Gwanggaeto the Great)
2010 MBC Drama Awards: PD Award – Acting (Golden Fish)
2005 SBS Drama Award: New Star Award
10/10
szakire 2013 aug. 13. - 20:30:12 10/10
(1371/2750)
Itt az ideje, hogy a színészt is bemutassam.
Lee Tae Gon, 1977. 11.27-én született. Még nem emlékszem, hogy láttam volna más filmben, de ezért a szerepért minden díjat vitt.