Téma: Bae Yong Jun

10/10
szakire 2013 jún. 26. - 21:48:07 10/10
(1050/2750)
Pár kép, amit Õk úgy neveztek el, hogy mûalkotások. :)))))
10/10
szakire 2013 jún. 26. - 21:47:03 10/10 Előzmény szakire
(1049/2750)
10/10
szakire 2013 jún. 26. - 21:06:06 10/10
(1048/2750)
Mivel a minap fölvetõdött a Winter Sonáta, a mai videó betekintés kicsit a forgatásba. Annyira szeretem, már volt régebben, de úgy érzem, hogy hamarosan meg kell újból nézzem ezt a filmet.

https://www.youtube.com/watch?v=tnte4pbpAJQ
10/10
Jyj3 2013 jún. 26. - 19:16:47 10/10
(1047/2750)
És neki nagyon jól áll a szemüveg, jó hogy nem kontakt lencsézik, csak amikor forgatott..
10/10
Jyj3 2013 jún. 26. - 19:15:43 10/10
(1046/2750)
Nekem a mostani kinézete jobban teszik..
10/10
szakire 2013 jún. 26. - 17:54:59 10/10
(1045/2750)
és itt van a bizonyíték!
Köszi a képsort!
10/10
szakire 2013 jún. 26. - 17:53:54 10/10
(1044/2750)
Szia Boil!
Köszönöm, tényleg jobb a minõsége. Még a múltkor lementettem Lili segítségével, tudom nézni nagyban a tv-n. Annyira szép és fiatal még itt, nem gyõztem benne gyönyörködni. :)))) A mosolya, a nevetése és szépsége mit sem változott az idõk során.
Valamelyik mostani fotójára mondták a lányok a "szomszédból", hogy nem fog rajta az idõ, olyan mint tini korában. Egyet értettem. :))))
10/10
Jyj3 2013 jún. 25. - 22:32:05 10/10
(1043/2750)
Köszi, mentem..
10/10
Jyj3 2013 jún. 25. - 22:31:29 10/10 Előzmény szakire
(1042/2750)
Megtaláltam köszi, jó éjt nektek is..
döncimama 2013 jún. 25. - 20:41:00 Előzmény szakire
(1041/2750)
HHMMMM... Én is elborozgatnák vele.
10/10
szakire 2013 jún. 25. - 18:33:19 10/10
(1040/2750)
Sziasztok!
A mai legfrissebb videó a Mezítlábas ifjúság 2. részébõl van összevágva, ahol csak BYJ szerepel.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e3jsrI-ZdWc#at=523

Milyen fiatal itt még és mennyire nagyon szép!!!!!
10/10
szakire 2013 jún. 24. - 22:13:53 10/10
(1039/2750)
A fb-on van, a keresõjébe beírod, hogy Korean ost. Rengeteg album van sztárokról, együttesekrõl, filmekrõl és nagyon jó fotók.
Egyébként megtaláltalak és be is jelöltelek.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 21:16:16 10/10
(1038/2750)
Nagyon szívesen)) én örülök, ha itt is szívesen láttok.
Kérdezném, hogy azt a Korea ost oldalt hol találom meg? Mert még nem ismerem..
10/10
szakire 2013 jún. 24. - 20:36:13 10/10
(1037/2750)
Drága Morzsa!
Hálásan köszönöm, hogy ide is áthoztad az egész fordítást, ami Kistestvérnél már olvasható volt. Annyira szeretek olvasni Róla mindent. Már eddig is csodáltam jó szemét és érzékét, amivel kiválasztotta az ifjú tehetségeket, akiknek segíti és egyengeti karrierjét. Talán KHJ volt az elsõ, akivel kapcsolatban megtudtuk ezeket a híreket. Nem véletlen ez, hiszen végtelenül tehetséges és több mindenben bizonyított fiatal kora ellenére. Ráadásul nagyon hasonlítanak is egymásra.
Mindkét Ember gyönyörû!
10/10
szakire 2013 jún. 24. - 20:28:11 10/10 Előzmény Jyj3
(1036/2750)
Köszönöm Morzsa a kávét, most viszont már van olyan késõn, hogy meghívjalak egy jó vörös borra kedvenc Borszakértõnkhöz.:))))
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:35:56 10/10
(1035/2750)
Most már tudom, hogy van még sok beszélni Bae Yong Joon, amelyek relevánsak lehetnek a Kim Hyun Joong karrierje élet, de én fenntartjuk, hogy a következõ alkalommal, hogy én idõm ásni tovább Yong Joon történelem tények és biztosan tudunk tanulni valamit a legenda magát. Azt hiszem, ez a fickó egy érdekes történet mögött azokban az években, mielõtt elérte a jelenlegi állapotát.

Õ egy ilyen csodálatos ember, hogy engem néhány következtetés, hogy miért a rajongók soha nem hagyta el, és még mindig szeretem õt, hogy ebben az idõben. Van egy csomó, hogy írjak hasonlóságokat és bonyolult a mentor és pártfogoltja, hogy látom a Bae Yong Joon, mint a mentor és Kim Hyun Joong a pártfogoltja.

Lehet, hogy nem az a fajta ventilátor Bae Yong Joon annyira vagyok, hogy Kim Hyun Joong, de van egy nagy tiszteletben és tisztelet Yong Joon, mint az elsõ kedvenc koreai színész, hogy sosem fogom elfelejteni. Van egy kívánságom, hogy õket együtt is csak egy dráma, hogy ábrázolja szerepeket, mint a cikk címe King and Prince, azt hiszem, nagyon alkalmas mind a ketten Bae Yong Joon és Kim Hyun Joong! Én át az ujjaimat, hogy!

Már két éve, hogy Kim Hyun Joong költözött be KeyEast és a partnerség a két már hatékonynak bizonyult, mint lánc a siker megmutatta az érték a kemény munka közös, meghatározása és elkötelezettsége Hyun Joong igazolja magát méltó a rajongók szeretete és támogatása .

Számomra ez a két ember egyaránt õszinte szívvel, alkalmasak arra, hogy a szeretet, hogy mások, és képes fogadni ugyanazt a szeretetet mégis alázatos maradjon, mint eddig, az mindig a király és a herceg a szívemben ....

LazerKim
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:35:05 10/10
(1034/2750)
Aztán miután év telt el 2010-ben, egy anime készült elõ Japánban ugyanazon a dráma Winter Sonata. Volt valami esküvõ jelenik a vége része a dráma, amely nem szerepelt az eredeti telken. Olyan volt, mint egy találkozás az eredeti szereposztás, kivéve hiányában a második vezetõ színész, aki elhunyt. Legnagyobb meglepetésemre, Choi Ji Won megöregedett, de Bae Yong Joon még fiatalabbnak látszott látta az eredeti Winter Sonata forgatták 2002-ben, ezért volt nyolc év után, hogy a szereposztás jött a találkozás. Bae Yong Joon mindig úgy néz ki a fiatal, friss és virágzó után is a 2007-es baleset volt a forgatás során a legenda.

Bae Yong Joon egyik legszexisebb koreai színész még kora 40yrs öreg, a srác rendelkeznek erõs szexepil, és gyilkos mosoly is, hogy minden nõ, csak olvad le lemondani! Õ nagyon szép kétségtelenül azokkal cég jól fejlett izomzat tükrözi teljes férfiasság, a meggyõzõ elbûvölõ személyisége és az õ kiváló tehetség, mint egy színész, nem tudok segíteni, de sajnálom, hogy el kellett távol maradnak a lime fényt baleset miatt.

Azt hiszem, Yong Joon nem volt hajlandó elhagyni a színészi karrierjét, hogy nem volt más választása vissza az idõben találkozott a baleset, mert szenvedélyes volt az õ színészi karrierjét. Õ még eddig a legjobban fizetett koreai színész, hogy egy veterán, és valóban jó színész. Most õ osztja, amit kapott a termelõ az új mûvészek, építette a cég, hogy a vonat, a võlegény és elõsegíti a mûvészek az új generáció. És az egyik közülük Kim Hyun Joong. Lehet, hogy nem szerzett az elsõ lépés képzést KeyEast de Hyun Joong jól támogatott felszerelt az kell, hogy a legjobbat hozza ki benne, mint egy mûvész, újító, hogy a jelenlegi generáció.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:33:32 10/10
(1033/2750)
Mivel a frissítések a Hyun Joong nem foglalt, ezért újra néztem Winter Sonata, amely lehet az oka én is emlékeztetett, hogy ez már egy ideje, mivel az utolsó cikket írtam Yong Joon. Az új rajongók, akik esetleg nem látták ezt Winter Sonata még, ez egy must see dráma, ez egy szép történet végtelen elsõ szerelem, leírja a tartós fájdalom és az öröm a feltétel nélküli szeretet, így nézd meg azt hiszem, még a internet és a DVD-k is elérhetõ világszerte. Ez egy dráma egy nem szabad kihagyni, mert ez az elsõ koreai dráma, amit valaha is megjelent a globális piacon, és megjelölte a kiváló bevételi eredmények minden idõk tekintetében koreai dráma kívül értékesítik Koreában.

Winter Sonata egy nehéz dráma elejétõl a végéig, amely megérinti a szíved, és miután láttam, hogy több mint egy tucat alkalommal, még mindig sírok, néhány megható jelenetek! Egyszer kezembe került néhány videoklipeket a kulisszák mögé a Winter Sonata és azon kapom magam, nevetve, miközben nézi meg! Ez Bae Yong Joon, hogy én nevetek, mert annyira vidám, vicces, a forgatás során, és játszik vicceket az öntvények és a botok! Õ lesz NG, és minden alkalommal, amikor nem õ nevetett magában, hogy velem nevetni is! Igazából látom Hyun Joong benne ebben az forgatás, aki egyben játékos!

De én annyira lenyûgözte a színfalak Yong Joon kell sírni, anélkül, hogy hamis, és valódi könnyek hullanak a szemét. Õ majd hagyta, hogy a közönség úgy érzi, a szívét, a fájdalom, az érzelem, és azt hiszem, õ nagyon jól, hogy elfog a közönség szívét. Becsületes volt egy ember, mint õ maga, ez a legnehezebb dolog, és õ idõt vesz igénybe egyszerûen hallgatja a zenét tenné õt sírni. Õ nagyon hatékony belsõvé a karakter szerepét õ játszik a dráma. Õ sírt sokszor ebben a drámában. Valójában Choi Ji Won a vezetõ nõi egy nagyon jó színésznõ is, de nem volt Bae Yong Joon, aki megérinti a szívem ebben a drámában.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:32:22 10/10
(1032/2750)
A mentor olyasvalaki akit Hyun Joong felnéz, nem feltétlenül az õ példaképe ugyan Bae Yong Joon van, hogy a nagy kaliberû, hogy egy példakép, bárki és Hyun Joong valószínûleg látni, mint olyat. Hyun Joong lehet egy független gondolkodású ember, de õ nagyra az õ mentora. Yong Joon egy ilyen befolyásos ember mérlegeli a tapasztalat, hogy a legenda az iparágban, és azt mondanám, Hyun Joong valóban úgy döntött, a legjobb ember, hogy legyen a mentora. Míg Hyun Joong a szerzõdés alapján a KeyEast, pihenés biztosítására, hogy legyen jó kezekben van, és jól irányított.

Egy másik talk show, Hyun Joong megkérdezték õ kövesse a lábnyomait a fõnöke. Aztán azt mondta: "Nem tudom elviselni, hogy itthon túl hosszú, hogy edények és tanulás tea, mint hyung (bátyja) is csinál, azt kell, hogy menjen el éjszaka!" A harsogó nevetés követte! Hyun Joong még fiatal, szereti az aktív életet focizni, ha nem mûködik. Tudom, hogy nagyon keveset Bae Yong Joon, így nem tudom megmondani, hogy mi az õ tevékenysége, amikor még az ugyanolyan korú, mint Hyun Joong, de fogok kutatás ezeket az adatokat!

Most rájöttem, én már nézni szinte az összes drámái Yong Joon valójában van egy gyûjtemény a dráma DVD-k és a filmek 2004 óta. És ha elfogy a drámák nézni, megyek vissza nézni Winter Sonata vagy BOF, ez a két drámák a kedvenceim, de alig ismerem Bae Yong Joon. Én is láttam õt személyesen vissza 2010-ben, de soha nem keres rá, hogy megtudja, ki a srác. Kivéve most, hogy õ az a személy, legközelebb Hyun Joong, hogy képes voltam olvasni róla! Örültem, amikor tudtam, hogy Hyun Joong költözött be KeyEast óta Yong Joon a nagy állomány tulajdonosa a társaság!
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:17:07 10/10
(1031/2750)
Olvastam néhány írás felemel ami megragadta a figyelmemet vonatkozó Yon Sama tapasztalata a helyi közösség showbiznisz kapcsolatos média pletykák az õ személyes kapcsolata más celeb, ami kiderült, hogy nem igaz. Azóta Yong Joon távol maradnak a média beszél magánéletérõl különösen a személyes kapcsolatot. Bár Hyun Joong megerõsítette, hogy a fõnöke valóban maradt egy-és kötött minden kapcsolatot.

Ahogy Hyun Joong költözött be KeyEast 2010-ben a média észrevette a mozgalmas tevékenység és hatékony promóciós Hyun Joong amióta beköltözött, és bebizonyította, óriási nyereség a népszerûsége növelése. Idõszakban Hyun Joong-ben támogatása debütáló albuma, volt sok esélye, hogy TV guesting a varieté és a talk-show. Mindezen TV megjelenése Hyun Joong mindig kérdezték, Bae Yong Joon, hogy a legközelebbi ember, mint a nagy testvér és mentora. Úgy tûnik számomra, hogy még a közös mûvészek Yong Joon hiányzott neki, és Hyun Joong kiderül, hogy a hozzáférés milyen BYJ csinál!

Az egyik talk show, ahol Hyun Joong vendégszerepelt a show host tudtak beszélni Yong Joong telefonon keresztül folt, hogy a többi vendég a show nagy izgalommal hallani Yong Joon, azt kérdezték, személyes véleményét Hyun Joong, mint egy mûvész, és Yong Joon azt mondta, hogy szeret Hyun Joong nem csak õ egy kemény munkás, hanem udvarias és szerény, hogy miért nem csak õ, hanem mindenki más kedveli. Természetesen Hyun Joong hízelgett jön a fõnöke bókot, és természetesen arról az igazságot, ami nyilvánvaló, hogy mindenki más.