Téma: Bae Yong Jun

10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:15:36 10/10
(1030/2750)
Bae Yong Joon ismert, hogy az egyik leggazdagabb ember Koreában a legnagyobb szíve a kevésbé szerencsés. Õ már aktívan részt vesz a jótékonysági szervezetekkel haza, sõt, Japánban, mint a második hazájában. Õ továbbra is szerény annak ellenére, hogy sok sikert a globális üzleti arénában. Mint Kim Hyun Joong, a fõnök is az étteremben üzleti, az egyetlen különbség az, hogy milyen típusú étterem, ahol Yong Joon épített finom vacsorára kávézók és kezdett merészkednek a globális marketing. A Gorilla a konyhában szól az egészséges táplálkozás, az alacsony só-, alacsony zsírtartalmú, stb, már elágazó Japánban és az Egyesült Államokban.

Eltekintve KeyEast amely része a showbiznisz ipar és a globális terjeszkedés vendéglátói tevékenység, semmit sem tudok többet, de talán ha a kutatás tovább Azt hiszem, többet szeretne megtudni Yong Joon üzleti törekvés!
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:14:28 10/10
(1029/2750)
Yong Joon egy nagyon jó színész, miután aktív hivatása a 90-es 2007-ig, amikor sajnos találkozott baleset forgatása A legenda utolsó drámája, amit valaha is szerepelt. Azt hiszem, ez volt a baleset, hogy a vezetõ számára, hogy egy másik utat az iparban, de meglepõ módon a rajongók kiket elhívott a családját, hû maradt hozzá az évek során, még õ már nem aktív, a lime fény. A baleset után, a következõ dolog, amit olvastam róla az volt, hogy õ írt egy könyvet Beauty of Korea, hogy beszél a koreai hagyomány és a kultúra, amely része volt a koreai turizmus.

Tanult fényképezés, sõt a mûvészet a kerámia. Annyira hihetetlen, hogy tudja, egy srác az õ természetes kaliberû, hogy egy legendás színész, muliti oda és kétségkívül csinos úgy dönt, hogy lesz az alacsony profilú, ahol õ volt a lime fényt, és mégis már kapott szeretetet sok ember. Õ igen tiszteletre méltó között a koreai mûvész valaha létezett, azt mondanám. Ennyi év õ tartotta a jó hírnevét, és változatlan maradt. Bae Yong Joon ismert szerénysége, szerény, nagylelkû, karitatív és mindig udvarias akárki is találkozik a legkisebb állampolgár a társadalom az elit.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:13:25 10/10
(1028/2750)
Most Bae Joong Joon és KHJ kapcsolatáról másolok googléval

Kim Hyun Joong ... [cikk] King and Prince
Készítette: LazerKim a két Hallyu Stars látod a fenti képen számomra a király és a herceg a szívemben mind ihletett emberek millióinak szerte a világon. Már egy ideje nem az utolsó alkalom, írtam Bae Yong Joon, és hiszem, hogy ezt a lehetõséget, hogy írjak a két Bae Yong Joon a király és Kim Hyun Joong a herceg, és hogyan kapcsolatot egymással, mint azok szán a egy részét a siker. Sok Hyun Joong új rajongókat nem tudom, ki Bae Yong Joon, így idõrõl idõre szeretnék írni róla, mint az egyik legközelebbi személy Kim Hyun Joong, mint a fõnöke és mentora. Sok Bae Yong Joong rajongók is néma támogatói Kim Hyun Joong.

Egy rövidebb, Bae Yong Joon úttörõ Hallyu csillag, aki hozta koreai dráma, hogy a globális piacon, és az elsõ az volt fenomenális dráma Winter Sonata, hogy õ játszotta a fõszerepet. Bae Yong Joon szert hatalmas figyelmet az egész világot ez a dráma különösen Japánban, hogy azt is mondta, a japán kormány elfogadta Bae Yong Joon, és õ kapta a címet Yon Sama jelenti a legnagyobb japán nemesi címet az õ japán rajongók. Õ is a nagy állomány tulajdonosa KeyEast mint Hyun Joong cég ügynöke. Yong Joon, mint egy színész, egy legenda a showbiznisz ipar és a szerzett több jár díjat az õ több, mint érdemes, hogy egy minden idõk kedvenc színész minden koreaiak és a japánok közösség.

Bae Yong Joon ünnepelte 40. születésnapját múlt Aug.29 és az õ korában valóban tanúsított agglegény, aki marad, nem kötött, amíg ebben az idõben! Õ volt az elsõ kedvenc koreai színész, õ volt az, aki bevezette koreai drámák nekem, aztán, ha nem neki kellett volna nem ismert, hogy létezik Kim Hyun Joong. Majd talán nem itt írsz! Láttam a legtöbb Yong Joon drámák 2004, de soha nem volt a lehetõséget keresni, és kövesse õt.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 08:50:10 10/10
(1027/2750)
Jó reggelt, szép napot nektek.
Kjézzunk együtt...
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 21:19:56 10/10
(1026/2750)
Ide is hoznom kell ezt a gyönyörû fotót. Ma nézni kell a holdat, mert a média szerint szuperhold lesz.
Megyek is és megnézem látszik-e már.

Jóéjt, szép álmokat mindenkinek.
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 17:08:52 10/10
(1025/2750)
Ez így igaz drága Morzsa!
Számítok is Rád.
Már vittem is hozzátok a soompi linkjét, de ide is kiteszem:

http://forums.soompi.com/discussion/57/bae-yong-joon-%EB%B0%B0%EC%9A%A9%EC%A4%80/p1623
10/10
Jyj3 2013 jún. 23. - 16:50:11 10/10
(1024/2750)
Mindenképpen mi vagyunk a kis tesótok, úgyhogy tessék kérem bennünket támogatni)))
Mi is ezt tesszük)))))
10/10
Jyj3 2013 jún. 23. - 16:48:11 10/10
(1023/2750)
Szia Szakire! Nagyon jó cikk, elkérhetném a linkjét, vagy azt hogy tedd fel hozzánk is?,
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 16:46:48 10/10
(1022/2750)
A mai videó, a vége már volt egyszer egy másik videón, de ezt így hozták most össze.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LMMh5jaAQTs#at=34
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 16:39:39 10/10
(1021/2750)
Hosszú távú elkötelezettség

Mindannyian tudjuk, hogy Hyun Joong egy több, mint érdemes mûvész, nagyon hozzáértõ, és egy igazán keményen dolgozó mûvész szíve. Hyun Joong nagyon nyitott az álmait terveit és törekvéseit. Aki ismeri a legjobb azt hiszem, az õ fõnöke, és az õ mentora. Hyun Joong egy nagyon független gondolkodású ember, és ahogy bevallotta, õ egy kemény élén személy, hanem hallgat a bölcsesség, és azt gondolja, hogy csak egy ember, akit nagyon hallgat, és ez az õ mentora. Ismerve karrier terveit, most kap elegendõ támogatást egy ezüst tál, hogy képes elérni a terveit. Azt mondanám, Hyun Joong most boldog, hogy hol van, és ez az, ami számít, amíg õ boldog.

A rajongók egy része az álmait, mert anélkül, hogy mi az álmok csak amit õk csak álmok. Hyun Joong álmait több zene, ki fogja hallgatni a zenét? Azt akarja, hogy végre több koncertet és ossza meg, amit kapott, akinek õ valószínûleg megosztani, és részt vegyen a koncertek? Azt akarja ábrázolni, és járjon el a különbözõ karakterek dráma TV sorozat, ki fog nézni a drámák? Hát nem ez az õ rajongói akit gondol, hogy szórakoztató és ossza meg, amit kapott?

Hyun Joong olyan emberekre van szüksége, akit bízhat teljesíteni ezek az álmok, KeyEast már felajánlotta a biztonsági takarót ügyelve az álmok teljesíteni kell, ugyanakkor Hyun Joong a vállalat legjobb gem valaha. Õ már nagyon hangos a jövõre vonatkozó terveit, hogy a rajongók biztos van valami, hogy várom, és hogy õ is elkötelezett abban, hogy magát láthatóvá számunkra, mint õ tudott. Függetlenül attól, hogy látjuk õt a színpadon, hallgatják a hangját, nézte a tévében, vagy csak bámulta a képeket a magazinokban, vagy csak reklám plakátokat.

Kim Hyun Joong nem annyira, hogy töltse ki az igényeit a rajongók, és ez az õ õszinte, hosszú távú elkötelezettség velünk a rajongók. Ön komolyan elkötelezettek neki is?



Tehát alapvetõen, Bae Yong Joon és Kim Hyun Joong lesz ugyanazon a hajón több elkövetkezõ években, és azért, mert az õ hûsége emberünk valószínûleg és remélhetõleg õ fog ragaszkodni a mi emberünk után Hyun Joong kötelezõ katonai feladatait. félelmetes emoticon
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 16:36:47 10/10
(1020/2750)
A cikk folytatása:

Kiemelt partner

Volt még ez a hír post weibo hogy KeyEast készletek lendületet fel 9,6%-kal, miután a szerzõdés megújítása volt kifüggesztett, és nem lennék meglepve. Amikor én voltam a The Twilight Zone volt a lehetõség, hogy ásni az én kincsesláda, és találtam egy hírt írni-up az õ fõnöke Bae Yong Joon és KeyEast. Még akkor tavaly, amikor Hyun Joong kezdte ringató az egész kontinensen KeyEast készleteket növelése 54%-kal a korábbi években bevételt. Ahogy Hyun Joong talpra globális népszerûsége, az õ ügynöke nevét címkével a nevét is, így ez egy másik olyan láncreakció az üzleti arénában, ahol KeyEast jelenleg.

Nem mondanám, hogy nem volt népszerû KeyEast, hogy egy neves ügynök cég, az a tény, Bae Yong Joon tulajdonosa a jelentõs részét már a csengõt, de azt sem lehet tagadni, hogy Hyun Joong is hozott egy nagy büszkeség, hogy a vállalat, amely Hyun Joong gondosan, gondoskodott a vállalat hírnevét, mint amit várnak tõle. Nyilvánvaló tény, hogy az egyik, aki képviseli a céget. Mindkét fél Kim Hyun Joong és KeyEast már csinál egy nagyon jó munkát a szórakoztató világ kifejezetten a zene. Ez egy jó példa a harmonikus kapcsolatát mûvész és az ügynök. Ez lehet egy jó potenciális partnerség, melynek egyértelmû az adok-kapok alapon, és a tisztességes üzleti foglalkozik.

Mindannyian tisztában vannak azzal, hogy sok mûvész problémái vannak saját szerekkel, hogy meg kell tenni a bíróságon vitarendezési mint szerzõdéses megállapodás vagy pénzügyi vita a mûvészek és az ügynök. Ez az ügynök feladata, hogy a projekteket a kezelésére mûvész. Õk azok, akik elõsegíti a mûvészek és a legfontosabb, hogy a mûvész népszerûsége attól függ, hogy azok egyre inkább elõtérbe kerül. Nem számít, mennyire jó mûvész, de ha a közönség nem jól tájékozott a mûvész létezik, akkor õ köteles elveszíti a lehetõséget, hogy szert a népszerûségre. Ezért a mûvész és az ügynök meg kéz a kézben. Az ügynökök tényleg fektetnek be a mûvészek, ha az lenne a célja a jó bevételi eredményeket, hogy biztosítsák a mûvészek, amire szükségük van a javítása és ellátása a jólét.

Sok mûvész alatt fizeti a kapzsi ügynökök és ez olyan szomorú az erõfeszítés, a mûvészek a képzési és sürgeti, hogy fejlesszék magukat. Olvastam koreai ügynökök módon foglalkozik a fõ szponzorok. Mint egy projektet, ha a fõszponzora nem fizeti a kötelezõ díjak az ügynökök nem tudták fizetni a mûvész. Nos, ez a láncreakció persze, de az ügynökök álljon, hogy a kezes minden a mûvész projekteket. Vagyis, ha a szponzorok nem, akkor a megbízott köteles a mûvészek.

Ezek a szokásos problémák merülnek között ügynök és mûvész. Monetáris ügyekben nem lehet probléma a mûvész, mert a szakmai díjak, beleértve százalék ösztönzõket. Eddig Hyun Joong nem tapasztalja ezeket a problémákat, amelyek mellett KeyEast vagyok olyan boldog. És különben is õ már megtanulta a leckét a múltban, ahonnan jött. Annyira okos, és már érett, hogy már megnyerte a cég bizalmát, mint a partnere. Hyun Joong a legjobb kulcsa KeyEast!
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 16:34:19 10/10
(1019/2750)
Hozok egy cikket:

NEXT YON SAMA
Attól kezdve, hogy Hyun Joong költözött be KeyEast, a média már méregette Hyun Joong hirtelen népszerûsége emelkedik, és tekintse meg a következõ Yon Sama a következõ generáció. Van egy kis fenntartással mégis. Bae Hyun Joon egyszer kijelentette, hogy Hyun Joong valójában egy jobb széle hiszen több tehetséges. Jelentés Hyun Joong egy énekes, egy felvétel csillag és színész, amely egyetértek, amiért a jobb szélén. Hyun Joong mondta egyre még a felét fõnöke népszerûsége elég jó . Azt hiszem, képes egyre még, amit a fõnöke is szerzett, feltéve, hogy nem változik, miközben a lába szilárdan a földön, és követnie kell az õ mentora.

Mindaddig, amíg Hyun Joong belül KeyEast szárnyakat, akkor minden rendben lesz. Bár nekem, Bae Yong Joon volt képes fenntartani a sztár státuszt, még õ már távol maradnak a lime fény. Nos bármi lehet, de szeretném Hyun Joong, hogy a saját címét, bár a megtiszteltetés, hogy a kis Yon Sama, biztos vagyok benne, hogy azt is szeretnék, hogy a saját címét. fõnöke már legenda, hogy az úttörõ Hallyu csillag, és megvan a saját koronát. Én nem bánom, ha Hyun Joong befolyásolhatták a fõnöke , de ahogy láthatjuk a pozitív eredmény az õ mentora befolyását kiderült, hogy a jobb eredmény. A fõnöke is gondolt Hyun Joong folyamatos, amit elkezdett, ami szintén egy jó költség , de Hyun Joong lesz saját koronát.

Bae Yong Joon kellett volna ugyanabban karrier mintát Hyun Joong, ám a váratlan fordulat karrierje életében, csinált egy tervet kitérõt elkényezteti az üzleti arénában, és egy kicsit támaszkodva különbözõ területén az üzleti jellegû, hanem a része megy a szórakozás, amely rendelkezik a nagyobb darab KeyEast. A fõnök már az étteremben vállalkozás, amely kezd menni a globális, könyvkiadás ami Bae Yong Joon magát szerzõje, és nem lennék meglepve, ha õ lesz az tea gyártási és kreatív kerámia. És valószínûleg TV-termelés, ami szerintem már a folyamat tavaly óta, ez nem nehéz, mivel DATV Japán már testvére társaságában KeyEast.
10/10
szakire 2013 jún. 23. - 16:00:41 10/10
(1018/2750)
Szia Morzsa, nagyon jók a fotók. Bizony nem lehetne választani melyiket szereti az ember jobban. :))) Mindegyik kedves valamiért.
10/10
Jyj3 2013 jún. 23. - 14:20:54 10/10
(1017/2750)
.-
10/10
Jyj3 2013 jún. 23. - 14:18:33 10/10
(1016/2750)
Minden képen jól néz ki..
10/10
Jyj3 2013 jún. 23. - 14:16:16 10/10
(1015/2750)
Sziasztok! Folytatom a csodás képek felrakását róla..
10/10
szakire 2013 jún. 22. - 22:05:55 10/10
(1014/2750)
Gondoltam, hogy fog Neked tetszeni. :))))
kymara 2013 jún. 22. - 21:57:38
(1013/2750)
Szia
Na végre egy olyan video ahol nincs szemüvegben.
10/10
szakire 2013 jún. 22. - 21:45:48 10/10
(1012/2750)
A mai videó majdnem lemaradt. :)))
Milyen is, ha Yongjun leveszi a szemüvegét! Hát nagyon édes!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=2nT46R7HDBg
10/10
szakire 2013 jún. 21. - 21:14:22 10/10
(1011/2750)
Ez viszont a legfrissebb fotó.